2388
  • Szabyka
    #1028
    Idézet a Gamestar magazinból : "Ennek megfelelően játékuk hátteréül nem a jól fésült, szigorúan beszabályzott hivatalos világbajnokság, hanem aegy félig illegális verseny szolgál, ahol utcai kocsikat felturbózva kell megszereznünk a bajnoki címet"
  • b-type
    #1027
    Nem igazán.
    ha a rally Ob.-t nézed, akkor azt talán fel lehet fogni egyfajta Xpand Rally-nak...mivel ha megkapta az engedélyt az osztályában az autód, akkor is van benne mit kiépíteni mindíg, hogy megpróbáld megközelíteni a gyári wrc autó szintjét...persze ez sosem sikerül...bizonyos fejlesztéseket meg sem kapsz privát csapatként soha.

    A probléma ott kezdődik amikor belekevered az Rbr-t, ott alapból megkapod a 2003-as gyári(!) Subaru-t. ill. gyári egyéb autókat...azokon nincs mit tunningolnod, beállításokkal variálhatsz egyedül.
    a gyári fejlesztéseket ne keverd össze a tunninggal, mivel a tunning az mindig jobbá tesz egy részegységet,...ez nem mondható el egyértelmüen egy fejlesztésről..az rossz irányban is müködik,...akkor beszélnek 'félrefejlesztésről',
    'rossz irányba indulás'-ról. lásd Bmw az F1-ben, Ducati a MotoGp-ben, Peugeot ez évben a Wrc Vb.-n.(bár ez új modell, tehát nehéz megmondani)
  • arty
    #1026
    és melyik az a játék a már emlitett SLR-en kivül, ahol lehet "tuningolni" a kocsikat?

    mert én csak setupokrol hallok, ha ugy vesszük az is "tuning" ;)
  • Slow
    #1025
    sztem kicsit mélyedj bele, tetszeni fog ;)
  • edios
    #1024
    Nem akarok nitrot,se szárnyakat,csak annyi tuningot,amennyi a valóságban van. Márpedig a valóságban a rallynál a tuningnak elég nagy szerepe van. Tehát ha egy ilyen játékban nincs tuning,az rally-autósszimulátor,ha van,akkor rally-szimulátor. Ja és term. nem akarok Undergrounfos tuningot,annak semmi értelme,tényleg mindig a legutolsót kellett berakni,azt kész,egy norm tuning-nál mindig úgy kell összerakni,amilyen terepre mész, stb..
  • Alexease
    #1023
    En szeretnem a tuningolos jatekokat, ha azok arrol szolnak, az a lenyeguk:)) Az SLR jo lett volna, csak hat nem jott ossze;/
    Az NFS:U meg totalisan arkadnak keszult, vagyis semmi koze semmihez. Ugy meg teljesen mindegy, mert nelkuloz minden realitast. Vagyis azzal meg nem foglalkoztam.
  • karikusz
    #1022
    Megmondom az őszintét, én nem is nagyon szeretem a tunningolós játékokat mert nem értek hozzá, hogy mit hogyan, Az NFSU-ban is mindig a legutolsót és a legdrágábbat tettem és passz..)
  • Alexease
    #1021
    O szerintem szep szines szarnyakat szeretne, turbo hegyeket, nitrot, idetlen festeseket stb.:)))

    Persze, elismerem elvezetes egy autot osszerakni es utana azt vezetni (pl. SLR alapok), de ez a jatek NEM arrol szol. Ezek gyarilag a vegtelensegig, milimeterre tuningolt autok, ezen csak rontani lehet.

    Az a baj, hogy az emberek el vannak varazsolva;/ Ha egy jatekban megjelenik valami ujdonsag (SLR) akkor mar mindenbe azt akarjak, meg ha semmi koze sincs az egeszhez, es ha teljesen mas a koncepzio is.
  • b-type
    #1020
    term. a kihegyezést harmoniában értettem...hiába a sok lóerő, ha nem birkozik meg vele a váz, a futómű, és gumi.
    ki van ez már találva.
  • b-type
    #1019
    az a gáz, hogy hogy ezek kihegyezett verdák már...mármint az Rbr-ben...mit szeretnél rajta tunningolni?
    jobb tapadást, nagyobb erőt? mind megvan. a Vb szinten, mint pl. F1, MotoGp, Wrc, már nem nagyon kell tunningolni. :)))
    ki van váltva a setuppal, ott magadra alakithatod az autó viselkedését.
  • Alexease
    #1018
    20-at nem, de 4-8-at biztos. Attol fugg hol megy.
  • edios
    #1017
    Nem azt mondom akkor,hanem azt,hogy ha én rakom össze a kocsit,sokkal jobban érzem,hogy az az én kocsim..
    Egyébként semmi gond RBR-el, grafja annakse rossz, bár azért néha elcsodálkoztam,hogy hogy pörgött-forgott a kocsi.
    Csak nekem kellenek a "hardwerek" is.
  • grebber
    #1016
    Hát igen amikor egy kocsi kb 90-el felborul 20-at szokott szaltozni meg brékelni.
  • Alexease
    #1015
    Minek egy Rally szimulatorba tuning?!?!?!?!
    Ha azt mondod, mert az NFS:U-ban vagy a SLR-ben volt, akkor gratulalok hozza:/
  • edios
    #1014
    RBRt kipróbáltam,és nagyon idegesített,hogy nincs tuning, ezért uninstall is volt 1-2 óra után... Colinnal az a bajom,hogy nincs fennt sok helyen,meg 4 cd-s,de majd megkeresem.. kár hogy arcade lesz,pedig ahogy elnézem,grafja ennek a legjobb :(
  • Alexease
    #1013
    Persze, te mar csak tudod:)))))
  • grebber
    #1012
    Ha valotlan borulásokat látni akkor RBR.
  • Alexease
    #1011
    1. Ha "rally-zni" akarsz bill.-lel, akkor Colin sorozat.
    2. Ha rallyzni bill.-lel, kormannyal, kozben torni-zuzni, repkedni, online-ban bohozkodni akkor Xpand.
    3. Ha rally autot "vezetni", akkor RBR.

    Szerintem, most mindenki meg lehet elegedve az osztassal:)) Persze, vannak ittis-ottis hianyossagok, de sokkal jobb mint csak egybol valasztani (Colin).:)))))
  • Alexease
    #1010
    1. Igen, arkad(os) jatek lesz. De nagyon jo grafikaval, jo toresekkel, korrekt kornyezeti fizikaval. Az iranyithatosag, szimulacio szodaval elmegy;)
    2. Mostanaban jelenik meg, 1-2 het.
  • edios
    #1009
    Szeva!
    Két nagyon fontos kérdésem van!
    1. Ez egy arcade játék lesz?
    2. Ha nem,akkor mikor jelenik meg? :)
  • Breki33
    #1008
    Most volt bemutató a Motosporton
  • Szabyka
    #1007
    Remélem ...
  • grebber
    #1006
    Azt is fel fogják idővel.
  • Szabyka
    #1005
    Köszi de nincs telepítve :(
  • Szabyka
    #1004
    CSak a Toca2-t nem tudják ... :(
  • arty
    #1003
    ez jo hir - ha igaz :)

    arra leszek kivancsi, hogy most akkor max 4 player nyomhatja e hálon, mint a demoban, vagy mehet több is, mert az uj screenshotokon volt, ahol 5 kocsit láttam ....
  • Dunpeal
    #1002
    Viszont én meg az nforce forumában olvastam,hogy a franciák feltörték,mert úgye ott már megjelent
  • grebber
    #1001
    Megoldják talán már kapisgálják a megoldását.
    Már nem egy sf3-ag gamet feltörtek normálisan.Most már csak van tapasztalatuk.Legalábbis remélem.
  • arty
    #1000
    sf3, szal annyira nem kell örülni ;)
  • grebber
    #999
    Eh már elvileg csak napok kérdése és itt a full :)
  • arty
    #998
    tuzfal, router?

    28015-28020-as portot hasznalja...
  • Szabyka
    #997
    Mégsem mert itt meg waiting for authorization ... :(((
  • Szabyka
    #996
    Megoldottam :) All-seeing eye :)
  • Szabyka
    #995
    Waiting for server list ...
    ennyi :(
  • Szabyka
    #994
    A multiban nem talal szervereket!
    CSak nalam van igy ???
  • Shan
    #993
    Gondolom, csak annyiban, hogy nem kell eszetlenkedni a szerverhostinggal...tehát n-2perc múlva lehet vele játszani, amennyiben az MPDemonál n idő múlva kezdhettünk csak játszani...
  • grebber
    #992
    Ez az új single demó miben másabb az előző demónál?
  • Alexease
    #991
    Ha meg valakit esetleg erdekel a dolog, akkor megjelent a Single Player DEMO is (GS, BHMS ect).
  • gercse
    #990
    na király,nem kevesli,joval jobb mint a colin,ha megy a demo menni fog a teljes is nem???
  • grebber
    #989
    Ja és azt kihagytad okádék valótlan borulások.