2388
  • arty
    #1148
    azureus - a legjobb bittorrent kliens
  • Laciiiiiii
    #1147
    Hali!Van v.mi jo torrent progi ?? Mert kéne !!
  • Duddits
    #1146
    Nem nehéz. Egyszer kezdtem el valamit tölteni azt se szedtem le.
    Na akkor hogy is kell ezt? Milyen progival? (már elfelejtettem)
  • arty
    #1145
    torrent a cdimidzsekhez

    mini image es angol szovegek

    szovegkent, ha a link nem megy:
    http://thepiratebay.org/download.php/3249619/Xpand%20Rally.torrent
    http://thepiratebay.org/download.php/3250019/Mini_image_and_only%20english_menu%20_you%20must_download_%20to_play_Xpand_RALLY_Pl_EN.torrent.rar.torrent
  • arty
    #1144
    edonkey :D gondolom az is nehéz neked, ha a torrent az ;)
  • Duddits
    #1143
    Honnét tom letölteni? ha lehet ne torrent legyen.
  • Sztalin
    #1142
    igen.
  • Duddits
    #1141
    Igen? És működik is?
  • Alexease
    #1140
    Lolka:) lassan kitalalnak erre egy 5'25"-os beepitokeretet, amin kapcsolok lesznek, hogy kivulrol, egyszerubben meg lehessen oldani a CD/DVD-k hardwares "levalasztasat", hogy a hasonlo vedelemmel ellatott jatekokat, konyebben lehessen inditani:)))))))))
  • grebber
    #1139
    Már lehet tölteni cd/dvd-rom kihuzogatos módszerrel van megoldva.
  • Sztalin
    #1138
    De,le lehet...
  • Alexease
    #1137
    Fuck?!?! Miert?!?! Ha nem vetted volna eszre, az utobbi 1 evben sikerult a jatekok kezdo arat leszoritani 8000 forint ala!!!!! Ha egy kicsit visszanezel, alig tobb mint egy eve, meg 12-15000 kozott voltak a jatekok! De most, egy frissen megjelent, magyaritott Colin5, RBR, Xpand stb. 7990 forintos aron nyit! Nem mondom hogy olcso, de kevesebb mint kint! Az hogy fizetesunk nincs, az egy dolog;)))))

    Kivancsi lennek mi lenne az az osszeg amit kiadnal egy jatekert... En is warezelek, de azert a kenyelemnek, elvakultsagnak, spurnak, hulyesegnek is van hatara...
  • Laciiiiiii
    #1136
    Oh...FUCK
  • Alexease
    #1135
    7990.- HUF (pl. www.cdgalaxis.hu)
  • Laciiiiiii
    #1134
    Nah jo..uccso kérdés.. mennyi a game ??
  • Laciiiiiii
    #1133

    BAKKER...NEMÁÁÁÁ!!!! F***KIVAN JOH KÖSZ
  • Alexease
    #1132
    Nem lehet! Ne is keresd. Olyan mint a TRD2, vagyis ha kell vedd- vagy vetesd meg magadnak. Ennyi. Sajnos vagy nem sajnos, a jovoben egyre tobb olyan jatek lesz, amit meg kell venni, hogy belathato idon belul, normalisan jatsz vele. Ha nem csak mega-lama warez/jatek gyujtesrol van szo, akkor kibirja az ember azt az 1-2 honapot amig ossze jon a penz es megveszi. Egy demo alapjan el lehet donbteni hogy mennyire jo, megeri-e.
  • Laciiiiiii
    #1131
    De a netröl le lehet már tölteni v.melyik oldalrol ??
  • Laciiiiiii
    #1130
  • Alexease
    #1129
    LOOOOOL!!
    Latom ritkan forumozol, vagy nem sokat olvasol vissza:)) A TRD2-ben is hasonlo jo kerdest ettel fel:))))

    Amugy megjelent mar egy honapja.
  • Laciiiiiii
    #1128
    Hali.Bocsesz h. nem keresem meg a választ!! Mikor jelenik meg a game
  • Caponee
    #1127
    Azt hiszem Alexease összefoglalta hogy mi nem tetszik.
  • Alexease
    #1126
    Na ezert nem vettem meg (tobbek kozott):))) Szerintem is nagyon jora sikerult az engine minden teren, leszamitva az automozgast, iranyitast, kormanykezelest - vagyis a lenyeget:))) Ha a veglegeshez is adtak a CURVE editort, akkor talan meg eleg jol be lehet loni, de meg akkor sem az igazi.
    Bar, ha ugy ulnek le, hogy gyorsan gombokkal tolok egyet, akkor tenyleg jo alapban is.
    A palya szerkesztes is valoszinu jo lehet, ha jol lattam, korrekttul kombinaltak az Insane magassagterkepes megoldasat, a full 3D-s szerkesztovel.

    De valszeg en is majd megveszem, mert ha nem egy rally szim-nek fogom fel, hanem a TRD2 melle allitom hasznalatban, akkor teljesen jo game, s mivel az is meg van, ez is kell;))))
  • [HUN]FaTaL
    #1125
    lehet hogy már a suprnovan lévő xpand rally *pl* -nél is angol a játék mert van egy külön rar amiben a mini image van meg a lengyel co_driver hangok.
  • Glpetyus
    #1124
    LOL!
  • Toya
    #1123
    Igazad van, én is hasonlóan dühöngtem amikor az Xpand Rally-t kipróbáltam kormánnyal.
    Gombokkal valahogy jobb, kényelmesebb az irányítás, a kormányt meg még beállítani sem lehetett hozzá rendesen :(

    Nekem meg van eredetiben és igazából azért zavar a Starforce védelem, mert olyan fejlesztői környezetet adtak hozzá a modereknek, hogy Alexease elélvezne tőle :P
  • Breki33
    #1122
    Elmondanád mi nem tetszik benne?
  • Sztalin
    #1121
    E-Mule-on fent van az angol verziója+Mini Image+Serial...nekem már a cd1 20k-val jön:)
  • Caponee
    #1120
    Én megvettem a magyar xpand rally-t.De nem tetszik és már sajnálom is hogy kiadtam rá a lóvét.Ha valakinek kell akkor oda adom 5000 huf-ért.
  • Gear
    #1119
    Goliath ... azt mindenki aki nézte az RBR-t megmondhatja hogy a burulások annyira reálisok mint a ragdoll az FPS-ekben.
  • Gear
    #1118
    Figyelembe veszem a két stílus külömbözőségeit, csak azon akadtam ki hogy mért nem lehetett az irányítást megcsinálni billentyűzetre is meg kormányra is normálisan . Ennyi.nem vagyok gyengeelméjű aki nem érti meg hogy egyik prog nehezebb mert szim , a másik meg könyebb mert arcade.
    Végül is a lényeg az hogy szerettem volna végre egy jót rallyzni és ezért várom a könnyedebb stílus képviselőit. Azt hittem az RBR bár profibb gama lessz(szimulátor!!!) mint az Xpand és Colin tesó , de azért ellehet vele jáccogatni kormány nélkül is , de nagyon pofánvágott hogy bill-el csak szívás a game nem élvezet.
    Tényleg nem vitázni akarok csak a csalódotságomnak adtam hangot.Értem mi a külömbség.Egy repszimet sem lehet jáccni faja joy nélkül...
    Goliath ...
  • grebber
    #1117
    Xpand_RALLY_Pl_EN[www.fulldls.com[.torrent ez a torrent neve de ennél nem láttam a mini imaget.Lehet hogy a cd-n van rajta??
    Ennél viszont van egy daemon.msi ami nem tom mire kell lehet hogy a sima Daemon tools.
  • Breki33
    #1116
    asszem van fent egy angol nyelvű
  • Sztalin
    #1115
    Hi!
    megvette itt valaki a magyar verziót?:)
  • b-type
    #1114
    OFF
    woha!! trackball-lal a Lfs-t nyomjad...:DDD
    /OFF
  • JuanG
    #1113
    nem úgy értettem: 15km/h-val trackballal is elvezetem az RBR-t :DDD...de 15-el soha nem megyek, alapjáraton 20-al megy a verda :DDD
  • Goliath
    #1112
    Sziasztok!
    OFF
    Az "ellenséges" oldalról való vagyok, (RBR fan) volt ide egy link megnéztem... Ez Magyarország. Az ellenségek és a széthúzás világa, csordultig töltve idiótákkal.
    Kedves Gear!
    Hány éves vagy? 10? 12?
    Nem akarod agyatlanul szidni az RBR-t? Pedig azt teszed AGYATLANUL.
    A szimulátorok pontosan az atomtehetségeknek és a szorglmasaknak valók, nempedig az agyonlőllekvazze egygombbal játszóknak. Nem értem, de úgy érzem a te bajod az hogy nem vagy atomtehetség. Mellesleg küldd már el légyszi a 15kmh-s 4x pördülés replayét. Ha lesz jogsid (bár ezek után lebeszélnélek) és kapsz apuciéktól egy kocsit beszerelsz 4 gombot oszt a kormány mehet a pi**ába? Mellesleg mint Juan is írta ha billel mész stabil 15km/h-t 20 méteren keresztül az RBR-ben veszek neked egy eredeti x-pand rally-t. A másik hogy egyáltalán van fogalmad róla, hogy ha egy 25 cm-s gödörbe belemész akár egy utcai, akár egy brutálisan megerősített rally carral mi marad a futóműből??
    Az egyetlen dolog ami becsületedre váljék az az hogy nem jöttél át az RBR fórumba rókázni a hülyeségedet. Mindjárt ítt jegyezzem meg hogy én nem szidom az x-pandot mert az is k jó kis progi lesz, ahogy Alex írta, most "mindenki megkapja a magáét".ON Sziasztok
  • budasp
    #1111
    Azt hiszem érdemes figyelembe venni azt, amit Alexease is írt, vagyis elkülöníteni azt, hogy melyik prg milyen céllal készült.

    Az RBR (mint sok más prg: GPL, GTR, NR2003, LFS, stb.) egy szimulátor, ami azt jelenti, hogy elsősorban a hardcore simracer-eket célozza meg, akik nem néhány hónapot egy évben, hanem több évet töltenek el egy-egy szimulátorral különböző ligákban versenyezve. Nyilvánvalóan ezen prg-k irányítása nem billentyűvel optimális.

    A dolog másik része pedig a NEM szimulációs célokkal készített játékok köre, melyek könnyedebb igényeket elégítenek ki, és ez így van jól.

    Nem szándékozom sorrendet felállítani a két tábor között, csupán azon csodálkozom, hogy időről-időre valaki újra összemossa a különböző kategóriákat és felesleges viták születnek...
  • JuanG
    #1110
    érdekes velem ilyen pördülés soha nem történt, nem is tudok 15km/h-val menni :)))...és igazad van nem ettől szimulátor az RBR...
  • Gear
    #1109
    Nincs jogsim. Biciklim van + PC-m amihez nem szándékozok venni kormányt(mármint a PC-hez:)) az évente kb 1 hónapnyi autós progi használathoz. A konzolokon megtudják írni úgy az irányítást hogy gamepadot használva is lehessen irányítani akkor asszem PC-n is elvárható hogy lehessen egy progit billentyűvel is kezelni. Ennyi a véleményem és ha nem tetszik lehet nyugodtan anyázni , állok elébe, elolvasom de kommentálni nem fogom . Részemről a pont kitéve ezzel kapcsolatban.