2388
  • Laciiiiiii
    #1188
    Ti amugy mennyivel szedtétek??? ( hagy nyirjon ki az ideg...)
  • arty
    #1187
    naigen, ezért furcsa nekem ez a játék... ilyennel kell foglalkozni a győzelemhez, miközben a jármüfizika elég kevés.. inkább oda kéne skill, buzerálni nem szeretek/tudok - még játékban sem :)
  • Laciiiiiii
    #1186
    LE:0 FEL:14
  • arty
    #1185
    igen, upload=feltöltés
  • Laciiiiiii
    #1184
    Most akkor mi lehet?
  • Duddits
    #1183
    Én igen. Akor a feltöltési sebességet állítsam át 14-re?
  • Laciiiiiii
    #1182
    és azureusom van
  • Laciiiiiii
    #1181
    Bakker chellom van 768-as....És asszem be van 14 re állitva,mert elöbb néztem és láttam és beállitottam... a felt. az 14 el megy. de semmi változás a let. ésnél!!!!!!!!!!!
  • Caponee
    #1180
    Egy nappal ez előtt nekem is ez volt a véleményem de mióta jobban elmerültem az irányítás és az autó beállításaiban gyökeresen más véleményem lett. Többek közt azon bosszankodtam, hogy hiába nyomom tövig a gázpedált a 2-3. pálya után már nem tudok nyerni. Na akkor kezdtem el vásárolgatni az autóra a cuccokat meg állítgatni. Gumi, váltó áttétel, auto magasság stb
  • arty
    #1179
    azureus bittorrent klienst használsz?

    ha igen, akkor menj a VIEW/CONFIGURATION és ott a TRANSFER opciobam s a global max upload speedet állitsd át 14kbyte/s-ra!
  • Duddits
    #1178
    Nekem egy nap míg leszedi. Ilyen lassú neted van?
  • Laciiiiiii
    #1177
    Nekem mostnában 1,1 el meg 3 makkal megy!! :( Mostmár nagyon unom..nem akarom itthagyni a gépet 1 hétig(VILLANYSZÁMLA)Nem tudná valaki odaadni akinek megvan ?? esetleg??? jovolna nagyon!!! THX
  • Duddits
    #1176
    Ezt leírod magyarúl is?

    A neveket átlehet írni?
  • arty
    #1175
    hát, pedig ennél még szvsz az is vezethetőbb volt!

    bár elképzelhető h csak beállitás kérdése ... de alapbol inkabb kormány!
  • grebber
    #1174
    Borzalom billel az Xpand???Jézusom.Hova jutottunk.Ami borzalom billel az az RBR és nem ez.
  • arty
    #1173
    itt a kocsinevek 0.8beta file
  • arty
    #1172
    Alexease! ebben reménykedtem, hogy neked is meglegyen!

    Tegnap haverral RBRneteztünk 4 órát, 2 pályán... erre beültem most ebbe: borzalom! vezethetetlen. Igyekeztem billentyüzettel, de azzal talán még rosszabb! Olyan colin3 és colin4 közé tenném valahova, a colin4 tényleg jobb :( Remélem sikerül fölé tweakelgetned! Meg talán lesznek kocsik, pályák... talán. Talán lanon haverokkal... nehezemr esik, hogy ne irjak nagyon rosszat rola, én a demo2 után jobb irányitásra, autofizikára emlékeztem! :(

    Namind1, nézzük mink van: az alábbi kocsik vannak, baromira zavarnak a nevek. Segitsetek megfejteni melyik mi lehet :)

    \data\carstexts.scr

    String( "BMX1_NAME", "BDV FX-320") Talán vmi BMW terepjáro ???
    String( "FOC1_NAME", "Center Cord 1.4R") Ford Focus
    String( "FPU1_NAME", "Italic PNT 1.1") Fiat Punto
    String( "GLV1_NAME", "RV Wolf 516") WV Golf ?
    String( "MLE1_NAME", "Monsoon 1600 Evolution") Mitsubishi Lancer ?String( "MMS1_NAME", "Tiny Hooper 1.1") Mini Cooper
    String( "PGT1_NAME", "Lion 110") Peugeot 206
    String( "SBI1_NAME", "Kosumo Showdown 2.0") Subaru Impreza ??
    String( "STC1_NAME", "Flamenco S16") Seat Cordoba
    String( "DRM1_NAME", "Monster M83") ?????
  • arty
    #1171
    persze! mindenkinek kell!

    512/128kbites ADSL esetén a VIEW/CONFIGURATION és ott a TRANSFER opcionál a global max upload speedet állitsd át 14kbyte/s-ra!

    feltéve, hogy azureust használsz!
  • Alexease
    #1170
    Azzal. Meg belsonezet (szerencsere van, anelkul nem kellett volna:DD) De ahogy Toya is irta, ezt valoszinu bill.-re optimalizaltak, mert elegge hanyagul kezeli szerencsetlent:)) Bar mukodik "rendesen", s nekem jobb mint bill.-lel.
  • Chaos Mad
    #1169
    kormánnyal tolod?
  • Duddits
    #1168
    Én játszottam a demóval és valami tökre megfogott benne.

    Csak úgy elmentél és megvetted?? de jó neked.
  • Alexease
    #1167
    Ha esetleg mas is jatszik vele, es neki is elmegy neha az iranyitas, ffb vagy a meghajtas stb., akkor probalja combined-del (vagy separately OFF) mert az nem birja es neha elhal menetkozben az agya:))
  • Alexease
    #1166
    Csak nem birtam ki, gyozott a kivancsisag, elmentem es megvettem:))))
    Engem mondjuk az editor resz erdekelt foleg, kivancsi voltam milyen:P Az eleg jo, bar at kell nezni rendesen, nem olyan egyszeru.

    A jatek meg olyan, mint a demo volt, elvileg semmit nem valtozott. A bajnoksag/karier resz tenyleg jo lenne. Csak hat az iranyitas, az automozgas totalisan csapni valo:))) Foleg, amig nem ad normalis autot, normalis alkatreszekkel - meg kell nyerni oket:)) - addig brutalisan gazos:)))) Egy alig 70-nel docogo funyiroval kell korbe maszatolni a palyan jo sokszor:)))))

    Vezetesi elmenyre, hangulatra talan meg a Colin4 is leveri. A RBR-hoz nem hasonlitom, mert abszolut mas kategoria. Ez talan nem lenne annyira arkad mint a Colin, de a vezetese miatt eleg gaz. Talan majd valami normalisabb autoval...

    Amugy a grafika, efektek, tores, sebesseg rendben van, csak hat az autot felejtettek megcsinalni:))) Amit nem igazan ertek, mert a kornyezeti fizikat meg telesen jol beallitottak, rendes grav. alapu, szellel meg ami kell. De aztan, lehet hogy az van az auton is, de mivel az "csak" targy fizika, igy az autot is csak egy doboznak kezeli;))))))

    Meg az Alphaban/demoban eleg jol be tudtam loni a Curve-t, talan itt is sikerul, akkor talan jobb lesz. De nagyon valoszinu, hogy ez inkabb az egy kezes, gombos, KV-zos autos marad, az aminek gondoltam. Arra meg teljesen jo lesz;)))

    Csak az toltse le, szenvedjen a warezzel hetekig aki kellokeppen turelmes s elnezo, esetleg a demo utan megszallott, mert ha nem tokon szurja magat vagy egyszeruen lerugja a gepet a helyerol:))))))))
  • Duddits
    #1165
    Nekem 512-es ADSL-em van. Valamit kell állítgatni?
  • arty
    #1164
    ugye azért bekorlátoztad a feltöltést valamennyire? milyen neted van? 1500/384 ?

    ha pl 128kbites vonalad lenne felfele az ugye 16kbyte/s maximum. ezesetben 12-14kbyte/s re az uploadot be kell korlátozni, hogy ne menjen maximummal, mert az a letöltést lassitja.
  • arty
    #1163
    de akkor mi ennyire kiforrott még? :)

    a 2 cd image amugy a francia verzio, és ahoz vannak az angolosito fájlok!
  • Laciiiiiii
    #1162
    :( akkor nem jo... 3,2 val le fel 27,8 :((( de forditva kéne h. dögöne meg..
  • Duddits
    #1161
    Te most letöltöd vagy fel??? Szerintem le. AKkor a le-t nézd.
  • Laciiiiiii
    #1160
    De most akkor melyiket kell nézni?? a le v. a fel t?? jovolna ha a felt mert ott 25-30 körül van egész nap...:D
  • Duddits
    #1159
    Jah! Eddig én lehet, hogy a feltöltés néztem. Nekem most lefelé olyan 18-20 körül jön. Elbb 22 volt.
  • Laciiiiiii
    #1158
    De mnostanában az 5 kb/s körül van sajna..:( már 4% :) 76 Mb van lenn...
  • Laciiiiiii
    #1157
    Nekem olyan : 10kb/s -sel jön le és fel: 25kb/s-sel!! Az jo?? 3 napokat ir:(:( De egyszer ugyis lent lesz...
  • Sztalin
    #1156
    Igen. Az 1. és a 2.CD alcoholos képfájla,hogy pontosak legyűnk:)
  • Duddits
    #1155
    Akkor ez az 1. és a 2. Cd is?
    Nekem olyan 4-5-6 körül.
  • Breki33
    #1154
    hát ezzel vitatkoznék

    szubjektív amúgy
  • Sztalin
    #1153
    igen. (a 2CD méretét összeadta) Neked mennyivel jön? nekem 3-4k:(
  • Duddits
    #1152
    Ez 1.65 GB? Jót töltök?
  • Sztalin
    #1151
    aha,a beállítás varázslónál állítottam valami portot...a testnél azt mondta,hogy OK...és zöld a fej. mert? Neked mennyivel tölt?
  • arty
    #1150
    azureusal? port be van állitva? zöld a kis fejecske ?
  • Sztalin
    #1149
    Töltöm a gamet...kemény ~5K-val tölti...1.65GB-ból már le is jött fél nap alatt 50MB....ílyen sebesség melett 1-2 hét és már meg i lesz:D