2388
  • Mr. Perfect
    #1628
    Na jó ez a Starforce lényege, de ez mégis csak egy törés nem? Pont ezeket a védelmi megoldásokat kellene kiküszöbölnie...
  • ati2002
    #1627
    Tökéletes !!!
  • Sanya52
    #1626
    Nekem LG dvd-cdrw van.Akinek nem megy (totyi,Jason)milyen a cucca?Lehet ez is egy szempont.
  • ati2002
    #1625
    Köszi, próbálom, az előzőket is archiváltam.
  • Alexease
    #1624
    Persze hogy drive fuggo;) Ez a StarForce lenyege;) Ezert is kell "driver-kent" telepiteni. Az SF telepitesnel, aktivalasnal "kiolvassa" az adatokat, kombinalja a reg/akt kodokkal, es azokkal egyutt engedelyezi a futatatast. Pl. ha en a gyari CD-met atrakom a masik meghajtoba, inditasnal ismet keri az aktivalo kodot es fel percet maszatol amire elindul. De utana mar gyorsabb a dolog.

    Ezert is lehetek problemak, mert ha pl. fent van egy masik SF-es jatek (TRD2), vagy tobb meghajto van, esetleg virtual is, plusz egy CloneCD mar teljes a kavaras:))

    Na ennyit a warez-rol, tobbet nem erdekel.
  • Alexease
    #1623
    Itt van a Panel konyvtar is (fonts). Lehet hogy ez is valtozott azert nincsenek ekezetes betuk. Persze, az elozot archivalni!
    XPandRally Panel (fonts)
  • Mr. Perfect
    #1622
    GYEREKEK!!!! CD-DRIVE függő a dolog!!!!!!!!!!!!! Az én gépemben egy ASUS DVD drive van. Nos ezzel nem ment a cucc, a szokásos hibaüzenet stb. Viszont volt nekem egy régebbi Philips CD íróm. Gondoltam próbából beleteszem ezt. És ezzel MŰKÖDIK!!! Rendesen elindul a játék!!!!! Tehát ha valakinél nem megy akkor próbálja meg egy másfajta CD-DRIVE-al. Hátha menni fog!!!!!
  • Sanya52
    #1621
    Bocsi,gyorsabb voltam,nem láttam az üzidet.
  • jAsOn VoOrHeEs
    #1620
    Most fogom újrarakni a windowst és megpróbálkozok vele egy teljesen szűz windwoson :) ( csak a legalapvetőbb drivereket nyomatom fel )
  • bazza
    #1619
    MX-en jáccik vele vki?
  • Sanya52
    #1618
    JASON!Hogy állsz??Sikerült már?
  • Duddits
    #1617
    Te is Attila vagy? Én is. :-)
  • jAsOn VoOrHeEs
    #1616
    Na mindjárt elkezdem újrarakni a windowst!
    Majd jövök az infókkal ...
  • Sanya52
    #1615
    nem ftp-t,hanem cd-t adok,nekem ugysem megy:(
  • Duddits
    #1614
    Nekem is létszi. De a csak az Xpand van raja akkor nem kell.
  • ati2002
    #1613
    Köszi. Csak az ékezetes magánhangzók hiányoznak, de azért jó.

  • Duddits
    #1612
    Nekem megvannak a nyelvi fájlok.
  • totyi
    #1611
    nekem is nyomd már el. köszi
  • Sanya52
    #1610
    privi ment
  • fitutufi
    #1609
    valaki tudna adni egy free FTP-t akár 0day vagy mittomén leszedni a gémet ! előre is kössz
  • Alexease
    #1608
    Itt vannak a magyar verzionak a szoveges alomanyai (*text.scr). Az ..\Xpand Rally\Data konyvtarba kell oket masolni, a regit archivalni!!!!! Elofordulhat, hogy a korekt mukodeshez, az SCR file-ok elejen at kell irni az ID reszt HUNGARIAN-rol a "regire, eredetire".
    XpandRally Hungarian Texts
  • BaziJoe
    #1607
    Sziasztok! Most akkor sikerült feltőrni ajátékot vagy nem?
  • ati2002
    #1606
    Ha így meg tudnák minden StarForce 3-as védelmet törni, akkor legyen...
  • totyi
    #1605
    Én még mindig nem birom elinditani
  • arty
    #1604
    rosszul tudod, már volt többször is frisitve a "szabályzat" ! ha egyébként mindenben ilyen custom installer lenne, nem örülnék, ráadásul egy játék patch könnyebben kiderithetné a warez jelleget. hiszen igy már nagyon eltérne az eredetitől ...

    a szabályoknak is megvan az értelme, igy minden warez ugyanugy müködik. te sem szeretnél minden werziot máshogy, más módon telepitgetni ... vagy igen ?

    antijedi: szabadagazda, milyen hangkártya? ;)
  • St@n
    #1603
    Szóval van valaki, akinek sikerült megoldania ezt a hibaüzenetes problémát? Ha igen, akkor hogyan?
    THNX
  • ati2002
    #1602
    Nem fontos, de ha valakinek megvan eredetibe, megoszthatná velünk a magyarosító fájlt, ha megoldható.
  • ati2002
    #1601
    Egyel lejjebb akartam válaszolni.
    Szerintem MX not supported, de kitudja...
  • ati2002
    #1600
    I Minimum system requirements:
    Windows 98/ME/2000/XP
    P III/AMD Athlon processor with 1.3 GHz
    256 MB RAM
    Video card with 64 MB, compatible with DX 8.0 (GeForce 3 or ATI Radeon 9200)
    Sound card DX 8.0 compatible
    500 MB of free space on hard drive
    DirectX 9.0b

    II Recommended system configuration:
    Windows 98/ME/2000/XP
    P IV/AMD Athlon processor with 2.0 GHz
    512 MB RAM
    Video card with 128 MB, compatible with DX 9.0 (GeForce 5700 or ATI Radeon 9600)
    Sound card DX 9.0 compatible
    500 MB of free space on hard drive
    DirectX 9.0b
  • [Jakuza]
    #1599
    Ja csak a regi oreg warez szabalyok miatt, mert sajat telepitot csinaltak neki nukere tettek.
    Szerintem a warez csapatoknak mar regen uj szabalyokat kene lefektetniuk, mert a regiek meg a floppy-s mereteknel leragadtak.

    Amugy az nfo-n jot nevettem.

    "Too many strange rumours about "uncrackable" StarForce 3 last days. Xpand Rally was protected with StarForce 3.3, including its virtual machine and all options (memory blocks checksum, floating code, etc.). "Let it rest in peace" - Hamedi/Ultima
  • bazza
    #1598
    Váccc gépigény? MX karikat támogat?
  • Duddits
    #1597
    Láttátok az ISO-ját?? Hát amikor én megláttam szépen elmosolyodtam. :-)
    StarForce 3.3 killed
  • antijedi
    #1596
    nm :)
  • Tatyla
    #1595
    Tényleg csak elbambáztam! Köszi!
  • antijedi
    #1594
    optionsban
    alapból tényleg valami lenygel vagy hasonlo van, de kattogsz a jobra nyilra ott és az egyik az angol lesz
  • Tatyla
    #1593
    Te tudogy hogy lehet átállitani a navigátort angolra?
  • antijedi
    #1592
    nem jól olvasod...
  • Tatyla
    #1591
    ettöl féltem
  • Tatyla
    #1590
    De és nekemis ugyan igy van benne!
  • Duddits
    #1589
    Ha jól olvastam az ULTIMA NFO-ját akkor csk Francia és Lengyel nyelv van benne!?