2388
  • gergou
    #1668
    Szal amit en csinaltam:

    1. egy 2-3 gigas particio letrehozasa, megformazasa
    2. win xp install, legfrisebb vga driver install, eredeti alaplap driver install, hangkari eredeti driver install.
    3. mindaket xp rally cd tartalmanak egy konyvtarba masolasa, majd felinstallalasa.
    4. az osszes opticai meghajtoba cd behelyezese...
    5. nem jon az error hibauzenet, hanem az activation kodos cucc jon be...
    6. mindjart rakom fel a dx 9.0c-t
  • Imremagdi
    #1667
    miért lenne jogosan NUKED ? mi köze van ehhez egy a jövöben megjelenő patch? azért mert nem müködne? Még szép, a crack-es verziójú játékokhoz se mennek a patch-ek !! Egyre több game-hoz

    Végre vki feltöri a feltörhetetlennek tartott védelmet, és erre egy telepitő miatt NUKEDjék !!!

    Kijöhetne már a colin 2005
  • gergou
    #1666
    most toltok eppen dx9ct hozza mert az ultias skacok azt kihagytak a gembol sajna...
  • gergou
    #1665
    en nem raktam fel semmi spt a win reinstall utan, kulon particiora csinaltam, daemon tools sincs rajt fent, es net sem... es igy most muxik:)
  • Tatyla
    #1664
    Igen
  • arty
    #1663
    nekem sp1 van, és no problem :) se a nettel, se a gémmel ... az tény, minden kritikus update fentvan a windozomon.

    jason: várjuk beszámolód, vajh az sp2 feltétele után megy e a játék!
  • jAsOn VoOrHeEs
    #1662
    A magyar van fennt neked? Mármint az SP2? :D
  • Tatyla
    #1661
    Nekem amióta megjelent az SP2 azóta fenn van és no problémo!
  • jAsOn VoOrHeEs
    #1660
    Na emberek itten vagyok.
    Na az a helyzet, hogy most egyik szemem sír a másik pedig nevet. :D
    Tehát először leformáztam a gépet. Majd feltettem a következőket:
    - Nvidia 61.77_win2kxp_English
    - Nvidia NForce Driver 5.10
    - DirectX 9c
    - Windows_XP_Service_Pack_2
    - Daemon Tools 3.47 ( utána pedig természetesen egy restart )
    Ezek után feltelepítettem a játékot, és a Cd-keyt beírtam majd az ikont kirakattam vele az asztalra. Rákattintottam és nem az Error jött be hanem aktiválhattam a CD-keyt. Beírtam majd restartot nyomattam neki. A Daemon Tools-ban végig mindeközben a 2-es CD volt bennt. Nem vettem ki belőle. Na mikor ujraindult elindult a játék én meg örültem, mint majom a farkának.

    Na ezek után jöttem volna ide leírni nektek, hogy mi is a helyzet, de a netem beszart. Eddig még sosem volt fennt SP2-őm gondoltam az baszta el. Fullra belassult minden a neten és nem is tudtam kapcsolatot létesíteni.
    Ezek utána leszedtem az SP2-őt, de azelőtt figyelmeztetett, hogy a Daemon Tools és az Xpand Rally nem fog megfelelően működni. Na mondtam akkor lessük meg így is és persze természetesen nem is indult el.
    Megint leformatoltam a gépet és most nem tettem fel az SP2-őt, de minent ugyanúgy csináltam mint az első format után. És mily meglepő ERROR hibaüzenetet kaptam :(((
    Nálam most akkor ez jött le, hogy az SP1 a ludas. Mert mikor feltettem az SP2-őt rögtön jó lett és szuperül működött. Tehát most visszateszem az SP2-őt és meglesem jó lesz-e.

    Annyit szeretnék megkérdezni, hogy akinek SP2-je van annak nem szaraxik utána az internetje?? Mert nekem most nincs fennt SP2 és tökéletesen működik az internet.
    Na ennyi szvsz a SP1 a ludas...
  • Tatyla
    #1659
    Ugy igen!
  • arty
    #1658
    arra akartam célozni, hogy nyilván az sf3 cd ellenőrző rutinjai okozzák a galibát, hiszen a demo is sf3 védett volt, egyedül annyi a különbség, hogy az nem ellenőrzött CD-t.
  • Tatyla
    #1657
    1. az egy demo!
    2. az akkor is olyan mint az eredeti!
    3. nem sok demo fut cd-vel telepités után!
  • kiria
    #1656
    Elég jó a játék, a Colin-t simán veri. Dől benne minden, úgyhogy ez is dob a realitáson. Az NFSU2-ig elleszek vele...
  • arty
    #1655
    a demo nem keresett CD-t a meghajtoban.
  • arty
    #1654
    itt nagyjábol kiderült, hogy inkább TALÁN az optikai drájvon mulik... volt akinek szimpla cdrom csere megoldotta a gondját!
  • arty
    #1653
    A játék telepitője SEMMFÉLE védelemmel nem áll kapcsolatban, telepiteni akármilyen werziot lehet, még azt is, amit akár TE lemásoltál a haverod eredetijéről, akár NERO-ban. Mielőtt olyan butaságot emlitesz, hogy máshogy nem lehetett megoldani, kérlek lapozz vissza pár oldalt, ahol a miniimidzses vezio esetén a TELJESEN gyári telepítőssel kellett installálni.

    Ha egy csapat fényezni akarja magát, arra ott az NFO. Én inkább a játékból kiszedett képeket nézegetném. De ez csak izlés dolga. A másik technikai jellegű.

    Tegyük fel, hogy az 1.1-es peccs kijön az Xpand Rallyra, a kedves programozónak annyit kell tenni, hogy ránéz az imidzsedre az exe és máris kiderül: ez nem az origi CD, mert hiszen még a fájlméretek sem eygeznek. És nem fut. Ennyi. Míg egy 1:1 copy esetén csak a jóval bonyolultabb védelem tudná ezt megtenni, valoszinű a fejelsztő nem foglalkozna vele.(sok meló, nem is ez a munkája)

    Vegyétek már le a szemellenzőt! Ügyes az ultima, de ez a release jogosan NUKED. Ettől még játszhatsz vele, de nem kéne ennek elszaporodnia.
  • gergou
    #1652
    Na mi ujsag azoknal, akik ujraraktak az xpt? lehet en is felnyomok egyet...
  • Tatyla
    #1651
    A demo az olyan mint az eredeti!!!!
  • Tatyla
    #1650
    Szerintem ha warezröl leszedett játékkal játszik valaki ne akarja már az eredeti küllemet! A palacsintát sem nézegetni hanem megenni kell!
  • totyi
    #1649
    azért gondolom hogy nem hardveres problémám lehet mert a demoja tökéletesen fut a gépemen.
    Gigabyte GA-K8NS PRO Alaplamom 1gb 400 MHZ-es Kingston ram
    AMD64 3000+ proci Ati 96000xt videokari 2x120GB vinyo Piooner DVD olvaso Nec DVD iro

  • [HUN]FaTaL
    #1648
    Nekem is megy rendesen.

    -p4 2,4, 2*256MB DDR400, ASUS P4B 533, Radeon 9200 (128mb), 160gb ide maxtor hdd, 160 gb sata maxtor hdd, 4.9es catalyst, LG Dvdrw 4081b, 1db alcohol 120% virtuális meghajtó
    -Windows XP Professional English SP2 Integrated
    -optikai meghajtóban volt lemez, asszem a fifa 2005 cd2, alcoholt használtam
    -alc. 120% és nero registered van a gépen (nincs nero virtual meghajtóm)
    - install után a delphi7 enterpriset mountoltam
    -újraindítás, kódd beírás, indítás
  • davos80
    #1647
    Hajrá Ultima!
  • davos80
    #1646
    Így van.
  • [Jakuza]
    #1645
    Jok a szabalyok ? LOL.
  • [Jakuza]
    #1644
    Attol ha valaki egy home made telepitot ir attol, meg feltori a SF3 vedelmet.
    Mivel mashogy nem lehet megoldani a telepitest egy SF3-as telepitonel, na nagy bumm ha igy csinaljak.
    Elkell donteni vegre, hogy a warez kell e vagy a jatek sajat telepitoje. Mert ha ettol nuke lesz egy jatek, es majd sorra emiatt jonnek ki az SF3-as szarok, akkor biza a wareznek ilyen szabalyok mellett befellegzett.
    Ha most itt felmerest tartanal, ugy gondolom 100bol max 1 ember irna azt, hogy neki az eredeti telepito kell, mint a warez.
    Ez a velemenyem.
  • arty
    #1643
    A szabályok jók, és a normális csapatok alkalmazzák is őket, a scene pedig jól működik. Te pedig tévedtél :D van ez igy, én spec el szoktam ismerni, ha így esik ... ;)
  • [Jakuza]
    #1642
    Dehogynem tudod rosszul.
    A szabalyok szarok es modositani kell rajtuk.
    Ez a lenyeg.
  • arty
    #1641
    ha irsz priviben, amit nem értesz, megirom ... csak egyszer kell regelned ...
  • arty
    #1640
    Jakuza irta:
    "Ja csak a regi oreg warez szabalyok miatt, mert sajat telepitot csinaltak neki nukere tettek.
    Szerintem a warez csapatoknak mar regen uj szabalyokat kene lefektetniuk, mert a regiek meg a floppy-s mereteknel leragadtak."

    arty irta:
    "rosszul tudod, már volt többször is frisitve a "szabályzat" ! ha egyébként mindenben ilyen custom installer lenne, nem örülnék, ráadásul egy játék patch könnyebben kiderithetné a warez jelleget. hiszen igy már nagyon eltérne az eredetitől ..."

    Jakuza irta:
    "Hat csak te tudod rosszul.
    Utoljara Marcius 5.en.
    Es ami ujitasok voltak nevezheto viccnek, ilyen pl az osdi R.I.P. meret szabaly +75MB 1998-as es a 2000-es szabaly ota, hat lol amikor mar 4CDs jatekok vannak."

    Most akkor ki tudja rosszul? Te elsőre azt irtad, még mindig a floppys korszakbol erednek, én azt hogy azota modositottak már. Erre válaszként: "nem, rosszul tudom, mert modositottak" :D

    Igen, nőttek a méretek. Most akkor egy RIP legyen 2 CD? Sztem akkor NE lehessen belőle RIP. Ha valaki le tud szedni 2 CD-t, akkor le tud 4-et is. A szabályok teljesen rendben vannak SZVSZ, logikusak.

    A custom installerek pedig NUKEolodjanak, mert ha egyet engednek, akkor a végére mindegyik ilyen lesz... ez nem az SF3-ról szól. Egy custom installertől függetlenül reszpektálja őket, aki igy ingyen játszhat, kipróbálhat.
  • Tatyla
    #1639
    Skacok az ULTIMA a jövö warez csapata! Remélem megmentenek minket minden SF3-as sz*rságtol!Le a kalappal elöttük!
  • ati2002
    #1638
    Megy rendesen.
    Akinek nem megy, annak leírom a környezetet, hátha segít valamit(ráérek):

    -AMd 1800+, 2x256MB DDR400, Abit NF7 (gyári driver), FX5200 128MB (66.82), 60 + 40 GB Maxtor 7200 rpm, LG CDRom52x, LG DVDRW 4081b, 1 db Alcohol 120% virtuális meghajtó
    -Windows XP Professional Hungarian SP2 Integrated, CE verzió
    -Csak az Alc. meghajtóját használtam, az optikai meghajtók üresek voltak.
    -CloneCD, Daemon Tools nincs a gépen, csak a Nero demója, na meg az Alc. 120 %.
    -A telepítés (C-re) végén bemountoltam a Harry potter 3-at :)
    -Újraindítás, aktivációs kódbeírás, indítás.

    remélem segítettem valamit.

  • karikusz
    #1637
    Srácok...valaki akinek megvan az ossza már meg dc-n vagy töltse már fel egy szerverre....azon az elittorrenten nem tudok regisztrálni mert valami fasz kérdéseket tesz fel, és mivel nem értem, így nem tudok válaszolni rá, így az a megoldás kiesett.
  • BaziJoe
    #1636
    Szia Ati2002 neked is megy rendesen mert én azt hittem,hogy nehezebben fog elindulni de nagyon síma volt! Pedig nekem fönn van több virtuális meghajtó is.
  • Alexease
    #1635
    Latom hack-elik a PHP-t:))))
  • ati2002
    #1634
    Üdv a klubban ! :)
  • gergou
    #1633
    Na es mi van akkor ha lecsatolom a cd meghajtokat? Egyebkent nekem sony olvaso, plextor irom van... mas nincs sajna...
  • BaziJoe
    #1632
    Sziasztok én leszedtem a gamét behuztam daemon tools-ba és elsőre elindult szuper agame!
  • Alexease
    #1631
    Franko!;) Koszi a segitseget.
    Akkor meg egyszer, utoljara, egy csomagban.
    XpandRally Hungarian
  • [Jakuza]
    #1630
    Hat csak te tudod rosszul.
    Utoljara Marcius 5.en.
    Es ami ujitasok voltak nevezheto viccnek, ilyen pl az osdi R.I.P. meret szabaly +75MB 1998-as es a 2000-es szabaly ota, hat lol amikor mar 4CDs jatekok vannak.
  • St@n
    #1629
    nekem is LG GSA-4040B DVD-RW-m van, és nekem sem megy. Jason, megnézted már az új windows-t? Tököm kivan ezzel a s**r starfossal