2388
  • jAsOn VoOrHeEs
    #1708
    Vagy hagyom az egészet a picsbe
  • arty
    #1707
    sztem nem... nfo mit ir minimal grafkártyának ? (meloban vagyok...)
  • jAsOn VoOrHeEs
    #1706
    Én az SP2-ből amennyi tűzfal csak volt mindet kicsuktam
    De vagy leszedem ezt az integrált SP2-es verziót vagy megpróbálok egy másik SP1-es Xp-t :D
  • Sanya52
    #1705
    Hát azt hiszem én feladom,várok egy jobb megoldást.....(van ilyen?)
  • arty
    #1704
    kellemes árkád, jo környezeti fizikával, remek grafikával, borzalmas jármüfizikával/irényitással ....

    online nemmegy a tört, pedig a multija jo!
  • antijedi
    #1703
    érdekes sp1el nekem tökéletesen megy a game...
  • bazza
    #1702
    MX sérián próbálta már vki?
  • Gear
    #1701
    Ja
  • Anotino
    #1700
    Valaki, aki probalta mar, velemenyezne a jatekot? (kicsit visszaolvastam, de hw-tol, installtol, es torestol hemzseg a forum:)
  • Alexease
    #1699
    A ..\Data\VideoSettings.scr -ben probald manualisan beallitani.
  • arty
    #1698
    winxp sp2 tuzfala nincsen bekapcsolva?
  • zsoleer
    #1697
    nem hiszem hogy az xpand 75 hz-nél kezd
  • zsoleer
    #1696
    milyen géped van?
  • Veper
    #1695
    Nem tudtok abban segíteni, hogy a monitorom csak 75 Herz-ig bírja, az Xpand meg ennél magasabb herzen kezd? Ezért én nem látok semmit!!
  • jAsOn VoOrHeEs
    #1694
    És ez az lenne?
    Microsoft Windows XP SP2 With Advanced Security Technologies-YUM ( 38x15 mb )

    Wandoo-n van fennt
  • Gear
    #1693
    Ne frissíts SP2-re hanem instalálj egy új rendszert amiben integrálva van már az SP2. Ne feledd kikapcsolni a win tűzfalát sem, lehet amiatt nincs rendesen neted.
  • totyi
    #1692
    hálokártya meghajtot tettél fel ujat
  • Mat
    #1691
    Hát ez érdekes! Én ilyet nem tapasztaltam. Nem tudom sajna, hogy mi lehet a gond.
  • jAsOn VoOrHeEs
    #1690
    Bazz feltettem az SP2-őt és megy
    De az SP2 meg elrontja a netemet :(( Feltudok lépni a netre utána még egy percig betudok hozni vele lapokat, de utána már csak annyit ír ki mindenhova, hogy a lap nem jeleníthető meg
    Pedig játszottam is vele egy jó 10 percet és nagyon überállat nekem nagyon teccik, de az SP1 alatt már nem megy legalábbis nekem
    Valaki esetleg valami tipp??
  • Mat
    #1689
    Itt az sp 2 rol beszéltem. :) Nha mostmár nem magyarázkodom. :)
  • arty
    #1688
    jaok, félreértettem :) sry
  • Mat
    #1687
    OK :) nem nincs meg eredetibe. egyel lejjebb olvass. :)
  • Mat
    #1686
    Jha lehet értelek! :) Nincs meg az original Xpand rally! Csak ha pl cod-dal játszok neten akkor megy fel a pingem! Így már lehet érthetőbb :)
  • arty
    #1685
    a játékod.. az xpand cd :) mert, azt irod online játszol vele... ezért feltételeztem, eredeti.
  • Mat
    #1684
    Mármint mi origi?
  • arty
    #1683
    biztos anyni idős vagy, amenyni a nicked infoja alatt szerepel ? mert én a felét sem nézem ki belőled :)

    RIP<>ISO ! erről bővebben nem irnék Neked, felesleges.

    Az SF3 védelem esetén előfordul, hogy valoban nem csak az .exe van védve, de ebben az esetben is a modositott fájlokat a cracknak kell tartalmaznia, nem az installerben kell modositani! Valoszinüleg ezt érted félre, meg még sokminden mást... Olvass ... kérlek ...

    spellforce és sf3 LOL :D már mindenhol a rémet látod? ;)
  • [Jakuza]
    #1682
    Itt egyedul te vagy aki terelsz.
    Terelsz itt kiprobalos duma alcarol, meg hogy jok a szabalyok, mert a attol legyen Nuke valami, ha atirjak a telepitojet, egy olyan vedelemnek amivel mas warezcsapat nem boldogul, csak gyartjak a kozel sem warezcsapatokhoz melto MiniImageket.
    Olyan mintha irigy lennel egyaltalan arra, hogy valaki boldogult az SF3 vedelemmel. Teljesen ugy beszelsz.
    Szal kar arrol elterelned a temat, hogy mi a jo felhaszanaloknak es mi nem.
    Erdekes nem en voltam az egyetlen aki azt allitotta, hogy ne attol legyen valami Nuke ha mukodik a warez es mas a telepito.
    Erdekes a RIP jatekoknal lehetett ilyesmi.
    Melled meg kb 0 jatekos allt, aki azt mondta, hogy igy ne legyen egyaltalan SF3as warez a neten.
    Ennyi a fama.
  • arty
    #1681
    origid van ?
  • arty
    #1680
    Én soha nem játszottam a Spellforce-al. Ha MINIMÁLISAN tájékozott lennél, rájönnél: ha egy játék megjelenik egy védelemmel, akkor a pecsek is ennek a védelemnek a következő verziót használják. A Spellforce kiegészitője pl. már SECUROM5 védelmü, NEM starforce3! Ennek több oka is van, nem mennék bele, kukkot nem értenél belőle, ahogy igy elnézlek ... ;) (én sem nagyon értem, de rendelkezem azzal a képességgel, hogy utána tudok olvasni) Így sikerült ama infóra szemet vetnem, hogy a Breath of Winter SecuRom v5.03.04.002 - 011 védelemmel jött ki.

    Legyen már annyi gerinced, hogy elismered, ha tévedtél vagy linkelj be egy forrást, honnan az infód, hogy SF3 a legutolsó pecs.

    A warez csapatok a kihívásért, elismertségért törik/törték a játékokat. Természetesen az lenne az etikus, ha amivel sokat játszunk megvennénk, sajnos anyagi okokből ez nem teljesen reális ma Magyarországon(uh, azt hiszem ez minden topikban elhangzik). Ez a kiprobálós duma pedig csak álca, a valóság, hogy mindenki szeret ingyen játszani, erre legalább kevesebbet kell költeni ;).

    Amit az xpand rallyrol irsz, továbbra is zavaros, ostoba. Mért kellene a telepitőben ottlenni egy ULTIMA logonak? Vagy az SF3 védelem felismeri a logojukat és nem kéri a CDt??? Jézusom ...
  • Mat
    #1679
    Nekem a NET-tel semmi probléma nincsen csak ha Online játszok akkor sokszor felmegy a pingem az egekbe! Szal akkor lehet a játék elinditásához nem árt az sp2?
  • St@n
    #1678
    Visszatérve Topicunk fő témájához:
    Tényleg az SP1 a ludas, mert ha felrakom a 2-t, és elindítom a parancsikonnal a game-t, akkor bejön az a hülyeség, hogy mittoménmilyen kulcs, azt beírom, utána ellenőrzi, és lefagy a túróba az egész. meg sem mozdul a csík meg semmi. Starfos. Lehet ennek is format c: lesz a vége
  • GTi Gaga
    #1677
    Hiu mindenkinek! Most kaptam meg a gamet az egyik ismerösmtöl ( Sanya52) töl akinél nem ment a game!
    Én kiprobáltam és tökéletesen fut annyi ( hogy kifagy a winem alatt, mert picit haldoklik szegényke!
    esetleg egy ötlet:
    1. miután felnyomtam a gamet, ugye elinditottam, és felrakta a starforce védelmet.
    2. gyors ujraindit
    3. elinditod ujra a gamet, ugye kéri a aktivizálási kodot, miután beirod ellenörzi a disket... ( itt még a xpend 2es cdje volt ben! )
    4. ezután én kaptam egy hiba uzenetet, ami lengyel nyelven errort jelez!
    5. nah itt veszem ki a cdét, és nem rakok be semmit... És a game elindul!

    nah... és igy tudok játszani!

  • [Jakuza]
    #1676
    Hat lol te nagyon reg jatszhattal a Spellforceval.
    Jo lenne ha utana neznel, mert biza bar nem SF3-al jott ki a Spellforce de a patch mar biza SF3-as. Szal jo lenne ha utana neznel mielott 10ig elszamolsz. A masik te meg ugylatszik azzal sem vagy tisztaban, hogy miert jottek letre a Warez csapatok.
    Marpedig biza kiprobalasra keszitettek a jatekokat, nem pedig az ingyenessegre. Pont azert hogy szabadon kitudd probalni es ha megtetszik akkor elmenj a boltba.
    Ezert nem anyaztak az elejen a jatekgyartok.
    3. megjobban hajtodd a marhasagot.
    Probaltal mar az eredeti CDn fajlokat modositani ?
    Na majd ha sikerult akkor szoljal.
    Mert biza fajlokat kell pl a Xpand Rally eseteben modositani az SF3 miatt csak a dat01 konyvtarban 22 fajlrol van szo.
    Es ez biza csak ugy megy ha vagy belepiszkalnak a CD imagebe, vagypedig a telepitobe, hogy ne tudja ellenorizni.
    Ezek a dolgok mar Nuke-t vonnak maguk utan.
    Szal itt egyedul csak neked kellene olvasni a dolgok utan, mert akkora oktalansagokat allitasz, hogy az mar fajdalmas.
  • Tatyla
    #1675
    Én gamepad-al játszok azzal jó!
  • arty
    #1674
    A spellforce nem SF3, hanem securom 4.88 sé 5.x, a pecs pedig a szeriált ellenőrzi. Olvass inkább ...
  • arty
    #1673
    Ilyen ostobaság olvasata után el kellett számolnom tízig.

    1.) nem irtam, hogy kiprobálásra van, azt irtam, hogy arra IS van

    2.) nem egy jövőbeli pecstől nuke, hanem annak lehetőségétől, hogy az ilyen jellegő változtatás esetleg egy pecs működésképtelenségét is magával vonhatja (a kedvedért: nem biztos hogy magával is vonja!!!)

    3.) negyedét sem fogod fel, amit olvasol: a hülyeségedre reagáltam, miszerint az eredeti telepitési modszert azért kellett átirnia az ultimának, mert az origi módu telepités másolatrol nem menne ...

    4.) nem ugy müködik, mivel a jelenlegi ISO-k fájlszinten közel 1:1 másolatai az eredetinek(azt mondjuk nem igazán értem, pl a \crack\ dir jelenlétét miért is nem ellenőrzik gyakrabban ...). Az ultima telepitőfájljai jelentősen eltérnek az eredetiétől.

    A sallangról ... jesszusom, te most az én érveimre avagy a sajátodra válaszolsz ??? :) Annyira összevissza irsz, most arra sem venném a fáradtságot, hogy (mint ahogyan az előbb megtettem) szembesítsem a két ellentétes véleményedet :D

    Az SF3 védelemről fogalmad sincsen, az, hogy erre szükség van, amit az ultiam csinált: szimpla ostobaság, ezt csak az olyan szemellenzősök állítanak, mint Te, aki mégcsak a legkisebb mértékben sem olvasott utána.

    Ha szerinted szükség volt a telepitő átvariálására, akkor az eredetileg megjelent, első warez verzio hogyan települt fel a maga megvariálatlan telepitő fájl-jaival?

    A cd-s védelmekről bővebben a www.cdfreaks.com fórumában olvashatsz, rádférne.
  • blazini
    #1672
    Hi!
    Valaki játszik "bill"-el mert az aszfalton egyszerűen nem lehet rendesen menni. A beállítások javítanak ezen vagy inkább ne szórakozzak vele és próbáljam kormánnyal?

    Köszi!!!
  • [Jakuza]
    #1671
    Pfff.
    Mit szolnal Pl a Spellforce-hoz ?
    Olyannyira elakarjak nyomni a warezt, hogy mar a patchekre is SF3-at tesznek. Ezert kell ez a megoldas, aztan nem lesz erdekuk a jatekgyartoknak kiadni SF3-al kiadni egy jatekot, patchet.
  • [Jakuza]
    #1670
    Mar bocs de te emlitetted, hogy a warez a jatek kiprobalasara van, akkor ne emltigessel itt patcheket.
    2. nehogy mar egy jovobeli patchtol legyen valami nuke.
    3. ne nevezz engem butanak, mivel a miniimagenek kb semmi koze nincs a telepiteshez. Elmondom neked ha ugy mukodne a telepites ahogy mondod, csak eredeti jatekkal, akkor egy darab warez nem lenne telepitve egy gepre sem. Meg az SF3asok sem.
    4. LOL lenne ha ugy mukodne az ellenorzes szimplan, ahogy te allitod.
    Mert biza az keves hogy egy imagere nezzen valaki. Nem veletlenul mukodnek a patchek masolt ISO-nal, de eredeti exevel. Mert biza hiaba a digi jel az eredeti CD-n, mert az keves.
    Az SF3nal szugseg van az ilyen megoldasra, amit az Ultima csinalt, csak gratulalni tudok nekik.
    Azokat meg akik ezzel nem ertenek egyet, vaskalaposnak es odivatunak.
  • arty
    #1669
    melyik játékra nem ment fel a peccs? (az operation flashpoint volt egyedül ilyenm, tudtommal ...)