2388
  • Panther
    #1828
    Csak aza baj, hogy ott tartok, hogy kormánnyal nem tudok irányítani egy alapjában arcade játékot.

    Hihetetlen amit a Techland művelt az irányítás terén.
  • Panther
    #1827
    Most is megyek az egyenes úton kormánnyal, erre minden jelzés nélkül (FFB) kifordul az orra. :(((
  • Alexease
    #1826
    Bar mar irtam, de a warez inditgatas miatt gyorsan "elvesz"... Uccso.
    Sajnos az egesz szimulacio kamu. Az auto "szimulaciojanak" alapja teljesen nevetseges:( Igy az FFB is extra gagyi.

    Erositeni, reszleteket kiemelni lehet - es erdemes is - de az az erzesen nem sokat javit, mert az infok nem a felfuggesztesbol jonnek:((

    Ha valaki reszletesebben be akarja allitani az FFB-t, az ebben a file-ban turjon: DefaultControllers.scr Szerintem mindenki kitalalja a hasznalatat:) Ha nem, akkor meg ugy is mindegy:))
  • Panther
    #1825
    Aki esetleg kormánnyal nyomul, mondja már el miket állított be pontosan. Nevetséges, hogy mindenfajta szimuléátort vezettem már, de itt billentyűvel sokkal eredményesebb vagyok. Kormánnyal egyszerűen nem érzem, mikor fordul ki a kocsi, vagy farol, mert az FFB csak alibi, harmatgyenge. Ráadásul nagyobb sebességnél nem tudom pályán tartani, mert össze-vissza megy kormánnyal. Szóval valamilyen beállítás?
  • nimfas
    #1824
    hogy működik a all cheat???

    bemásoltam oda, ahova írja... nyomom az F12-t ahogy írja... és semmi változás, single módban továbbra is csak 1 pálya van... a multi-t nem tudok csinálni. Amúgy az ULTIMA féle van meg....

    HELP Me... Obi Wan :)
  • Sanya52
    #1823
    Igen,én is ezt tettem
  • Gareth
    #1822
    Srácok! Driver Challenge-t megcsinálta valaki? Ha igen milyen kocsival és tuninggal? Mert nekem egy 180 és egy 311 lóerős járgányom van már majdnem fullra spécizve és esélytelen. 2 új polák pályán ugyancsak szívok... a kenyaiak meg nevetségesen könnyűek voltak, az elsőt leszámítva mindegyik elsőre ment (az első harmadikra).
  • [Jakuza]
    #1821
    Magyaritas: http://slrpictures.uw.hu/xpr_hungarian.zip
  • jAsOn VoOrHeEs
    #1820
    Na lenne egy kérdésem:
    Beszereztem ezt =>
    Microsoft Windows XP Professional Hungarian SP2 Integrated

    Most pedig egy SP1-es HUN XP van fennt.
    Elég lesz ha annyit csinálok, hogy az SP2-est csak frissítésként teszem fel, vagy teljesen újra kell telepítsem a rendszert?
  • Duddits
    #1819
    Na arra rájöttem hogy a Seat Cordoba. Most a Monster-re lennék kiváncsi.
  • Duddits
    #1818
    A Flamenco-nak mi az erdeti neve?? Azt nem tom lefordítani.
  • fitutufi
    #1817
    torrent :(
  • Bandy
    #1816
    fizetős ftp szerverről...
  • hello
    #1815
    Létszi! Akinek működik az mondja már el honnan szedte le.
  • Duddits
    #1814
    Na készül a rendes magyarítás, sajnos ékezetes betűk nélkül de a rendes kocsi nevekkel. Én csinálom.
  • fitutufi
    #1813
    jó má műxik megoldottam ! :)
  • arty
    #1812
    ha már warez, akkor én is a nocd werziot preferálom! sőt, amim eredetiben van, azokat is nocdvel játszom :D

    az sf3rol mind igaz amit irtál, sajnos egy fecske nem csinál nyarat :)

    ha valaki már tud menni minden pályán, kitehetne egy mentést valahova... ;)
  • hello
    #1811
    Hello. Az lenne a kérdésem, hogy honnan lehet leszedni működő xpand rallyt. Én már régebben leszedtem a francia verziót de azt nem tudtam elindítani. Úgyhogy létszi segítsetek!
  • Duddits
    #1810
    Attól függ melyik verzió van meg. Ha az Ultima akkor simán mint a többi játékot.
  • fitutufi
    #1809
    pontossan hogy kell semmi húzogatás meg ilyenek nélkül eccerűen !
    hogy kell elindítani a game-t visszaolvastam de nem találom :(
    help pls
  • fitutufi
    #1808
    röviden pls hogyan indul a game ? mert nem tom !
  • Bandy
    #1807
    hehe helyes én most a VB-vel jelzett lengyeles pályán szopok szal ne aggódj lesz még lengyeles pálya :)
  • Rusy
    #1806
    ja de vessző van dögivel, még sok is....
  • Rusy
    #1805
    tényleg nincs benne se vessző se pont.......
  • Duddits
    #1804
  • Gareth
    #1803
    Megcsináltam... első lengyelen második, másodikon első lettem. Billentyűzettel ;-).
  • Zsoldos
    #1802
    durva ez a szoveg..
    jelentkezz vmi mondathossz- es vesszo elhagyo- idegesito vegigolvasni szoveg versenyre. :)
  • Rusy
    #1801
    arty-nak szólt
  • Rusy
    #1800
    te most akkor mini image-el nyomod? Én jobban szeretném acrackes változatot, nem tudom pathelni kit érdekel csak menjen, manapság mindenki a patchal van megáldva, jó nem is csoda manapság rengeteg játék jön ki tele hibával, de amelyikbe van temérdek hiba azt 1 évig patch-elheted jobb nem lesz amelyik meg úgy kijön hogy legalább olyan hiba nincs benne hogy egy pályát ne lehessen megcsinálni nem kell patch, sajnos abban egyet kell hogy értsek veled hogy jó az alchohol, mert ha más nincs akkor legalább ha lehúzom a cd-t megy, viszont ha van krekk akkor nem tétovázok melyiket válasszam...
    Most pedig írok egy vélemyényt ami lehet hogy nem igaz, de szerény meglátásom szerint van benne valami, tehát ami méginkább az alcohol mellet van, hogy szvsz, nincs 2 egyforma starforce 3-mmal védett játék, az ilyen (Starforce 3.3 killed) beszolásoknak szerintem nincs alapja, itt az ultima, volt a reloaded, stb akik azt mondták hogy stronger volt meg ilyenek és mégse ment a dolog teljesen, minden játék esetében sokára és más más módon lett krekk, pl panzers, és még most is van olyan játék ami nincs feltörtve pl soldiers heroes of world war 2 pedig igazán megérdemelné, igaz nem érint nekem ment kiírva, most meg eredetibe csücsül a polcon de akkor is, ha most kijön a starforce 3.x megint le kell győzni, ami szerintem az alcohol szükségességét igazolja, hogy ahány új játék jelenik meg mindig új kihívás, jólenne már ha olyan lenne mint a safedisk, vagy a securom, hogy szinte bármelyik csapat tudna krekket csinálni hozzá, szvsz szerintem ez nem most lesz de reménykedek...
  • Bandy
    #1799
    kormánnyal is nehezen lehet megtalálni a jó aszfalt beállítást legalább is nekem sokáig tartott. Viszont ha megvan akkor zsir lesz én pl az alapbeállításokon (aszfalt) annyit változtattam, hogy fékeket fullra raktam és a kormányzás érzékenységét vagy mi az azt meg balrol a másodikra raktam, igy annyira nem lesz túlkormányzott meg kicsit leültettem a gépet. Nekem ezzel egésszen jól ment viszont sokat gyakiztam míg mindenhol első lettem.
  • DonnieBrasco
    #1798
    Sziasztok,

    2 napja nyomom, az Arizonai pályákon már majdnem mindenhol nyertem (95/120-ra pöccölt P206-tal :), a homokom autózás szimulációban szerintem igen korrekt - nem egy Richard Burns, de teljesen hihetően viselkedik az autó. Arcade nem tudom, milyen, nem is érdekel. Billenytűvel a homokos pályák simán megoldhatóak - na de a lengyelek :((( semmi esélyem aszfalton kormény nélkül, még a tuti slick gumival sem, egész egyszerűen mindenhol túlkormányzok. Mégiscsak érik az a kormány-vásárlás: ha még a GTR is megjelenik, tuti lesz :)

    DB
  • Bandy
    #1797
    oda tudom adni a replayt a második lenyel pályára kell? ott első lettem de végre megvan a két kenyai pálya is ott vért izzadtam.
  • Gareth
    #1796
    Billentyűzettel megyek szimuláció módban. Így tartok: első nyolc pályán 1-4. és 7-8-on első vagyok, a két lengyelen továbbra is utolsó. Az első superspecialt kb 20x megnyertem, már 30 mp-ket verek a gépre. Az ebből befolyt kb 80 ezer euróból vettem új autót és már a legspécibb cuccokat is megvettem hozzá, de a lengyeleken továbbra is utolsó vagyok... Nem lehet ennyire béna, itt tuti vmi bug van.
  • arty
    #1795
    nfo alapján a valosba kell :) nekem csak ugy megy ... Te meg mázlista vagy ;)
  • Bandy
    #1794
    Nemtom kinek mi a fos de sztem ez még elmegy :) nekem jobban bejön mint colin
  • Ombika
    #1793
    Ez is ilyen ARcade fos iranyitasra?
  • Bandy
    #1792
    Megvan a lengyel másodikról pályáról a replay ha kell szolj kirakom neked netre :)
  • Bandy
    #1791
    geci szép a játék de néhány pálya kiakaszt agyilag teljesen. Pl a kenyai pálya geci nehéz az elsőt megcsináltam első lettem a de második iszonyat nehéz.

    Gareth: "Nekem nem all tracks cheat kéne, hanem valaki mutasson egy avit amiben az első 2 lengyelen első..." ---- Meglesem lehet vagvan a replay róla eddig mindenhol első lettem de a kenyai pálya kiakaszt
  • Csima
    #1790
    Zsoleer kösz a linket!
    Én is a lengyel pályákon szenvedtem idáig.
  • Anotino
    #1789
    Az mx-ek dx7-esek. Mar a dx8 gamekat is csak per pixel effektek nelkul futtatjak, de van ami el sem indul dx8 kartya nelkul.