2388
  • Humesz
    #1988
    Az XP talán az??? Nincs olyan Win ami játék platform lenne!
    De mégis vannak megoldások!
  • Alexease
    #1987
    A Win 2000 nem egy jatek platform:))
  • Humesz
    #1986
    Hi all!
    Nekem az Ultima verzió van meg és Windows 2000 SP3 alatt ezt írja ki indítás előtt: "Unhandled Exception" Tudja vki mitől van, vagy mit tegyek? Köszi
  • arty
    #1985
    pedig, ha nyáron, az uborkaszezonban jelenik meg ... esetleg ... nemtom.
  • DonnieBrasco
    #1984
    A végleges verzban is halál sz*r a kézifék: leginkább mintha nem is lenne :(( amúgy nagyon jó kis játék, de sajnos aszfalton billenytűvel irányíthatatlan, és ahogy hallom kormánnyal is. Úgyhogy rallynak marad az RBR (csúúúúcs :)))), őrültködni meg a Flatout (király!). Kár ezért az amúgy csodaszép progiért!

    DB
  • arty
    #1983
    na, most azért ki lehet vele rakni a seggét, de ... azt hittem multiban nagyobb szám lesz, de... ha törés, akkor flatout.

    multiban is az RBR eddig a csucs, az első game, ahol nem érzem gondnak, ha nem tudok az ellenfél mellett menni: maga a vezetési élmény az elsődleges.... de ezt persze nem ide akartam :)

    kicsit többet vártam a játéktol, azt hittem nagyobb karriert fut be. hja, de ha elég hülyék a fejlesztők, hogy minden game egyszerre jelenik meg ...
  • Danecay
    #1982
    Hát igen a RBR meglehetősen nehéz de annál jobb szimulátor az énvéleményem szerint is, és ha már szóba került a RBR-val ellentétben az Xpand Rally-ban pl a kéziféknek semi jelentőségét nem éreztem a demóban, sőt hiába próbáltam használni nem sok haszna volt, picit lassított az autón de semmi több, se farolás se semmi :(
  • arty
    #1981
    igen! határozottan javult, bár nem lett egy RBR :( :) :I

    legalábbis, ha jól emlékszem ... aztán ne üss ;)
  • Danecay
    #1980
    Nem én a Single demot-t próbáltam. Miért van különbség a 2 között?
  • báttyó02
    #1979
    Nemtom,a faszom kivan vele,én azóta se jutottam vele semmire,úgyhogy én már feladtam. inkább letöltöm a flat-out ot.
    De nekem ujra se inditja,csak beteszem a cd-t,asszonyya hogy cd initalising,utána vaami error,lenyomom a retry-t,beirom kodot,check disk,és szintén azt irja ki mint neked,hogy szar a kód
  • hiba
    #1978
    Nalam se megy sehogyse.
    Audiocdt bepakoltam kodot beirtam, utana ujrainditotta, majd kozolte invalid key es ugy behalt az egesz, hogy meg az uninstall se tudta kitorolni a progit..
  • lac coo
    #1977
    Hányadik bekezdés,
  • Sanya52
    #1976
    Van már,de nem működik(legalábbis nálam), ha visszaolvasol,megtalálod a linkjét.
  • lac coo
    #1975
    valaki ismer olyan cheat-et ,amivel az összes pálya feloldható? köszi!
  • Boroskóla
    #1974
    Helló mindenki!
    Nem tudom találkoztatok-e olyan problémával hogy a játék néha meg a leg lebutítottabb grafon is csak 20-25fpst kreál?
    A konfigom egy
    Radeon 9800pro Catalyst 4.10 driver
    2.8 as Athlon
    1gb ram

    Néha már szét b*sz az ideg amikor 800*600 ban is ugy beszaggat mint az állat. Nektek is így fut?
  • arty
    #1973
    ha a multi demot nézted, akkor nem :(
  • Danecay
    #1972
    Hi! Még csak tegnap volt szerencsém kipróbálni az XPAND demot, de sajnos azt kell mondjam, hogy az irányítása nem volt valami meggyőző. Grafikailag űber nagyon, de az irányításra ez sajnos nem igaz, edig kormánnyal próbáltam. Mivel, hogy a demo elején jelezve van, hogy még nem tükrözi teljesen a végleges verzió képét, megkérdezném azt, hogy javítottak e esetleg valamit az írányításon a Full verzió iadása előtt, kiadásában? (szóval értitek)
  • Gear
    #1971
    Az megy szépen.
  • báttyó02
    #1970
    De azé ,hogy próbáltok segiteni.
  • báttyó02
    #1969
    Ehem,sajna nem megy sehogy,úgyhogy uccsó próbaként leszedem az
    Xpand rally ULTIMA cuccost,hátha az jó lenne.
  • [HUN]FaTaL
    #1968
    nem mini images verziód van?
  • Gear
    #1967
    Tégy be a CD meghajtóba vmi disket, bármilyet.
  • báttyó02
    #1966
    Nem tom mié,de az istennek se akar menni,pedig beirom EZT a aktiváló kódot:KTM2X-6D7N9-U7X3Q-2JPKJ-Z6YPK,de hiába,azt irja ki,hogy nem jó.
    Esetleg nincs valami másik kód is hozzá ??
    Ha nincs,akkor asszem,feladom
  • arty
    #1965
    szted ez egy xpand rallys game topikban KIT ÉRDEKEL ??????
  • Sanya52
    #1964
    Nekem az sp2 telepítése orvosolta a problémát
  • Mentol
    #1963
    Csá!
    Na, rájött már valaki, hogy mi lehet a 1882-es hsz-ben vázolt probléma megoldása?
  • zsoleer
    #1962
    hali mi van a wandoo warez oldala??
  • Duddits
    #1961
    fél 11-kor aludni?? én olyankor ma már gokart versenyen voltam. :-)
  • báttyó02
    #1960
    Köszönöm,de tudod,hogy nem rosszindulatból jött,hanem viccesnek találtam,amit lejjebb irtál
  • Morpheus
    #1959
    Én is szeretlek kisöcsém. Egy köszönöm azért talán jobb lett volna.
  • báttyó02
    #1958
  • Morpheus
    #1957
    Majd felhívom nagyanyámat, és szólok neki. Ő még gagyarászik valamit ezen a nyelven.

    Ha nem érti meg, hogy vegye ki a cd-t, akkor hiába fordítom le neki a lengyel verziót, azt se fogja megérteni...:))))

    És te meg húzzál még aludni, ahelyett, hogy korán reggel ilyenekkel fárasztod az embert!:) Tudod milyen nehéz volt lefordítani azt a két mondatot!:)))
  • sleve
    #1956
    hagy már a fenébe azt a kettes cd-t

    Insert ANY CD into the drive (Jimmy Hendrix Oldies But Goldies) --> Rakjál be egy másik cd-t a meghajtóba(Jimmy Handrix...)!!!
    ---------------------------------------------------------------------
    Morpheus léci a lengyel dumát is fordítsd le :)
  • báttyó02
    #1955
    Jó jó tudom hogy sokat kérdezek,de ha már tiz órán keresztül töltöttem,akkor hagy nyomjm má
  • báttyó02
    #1954
    Ezt a suprnováról töltöttem le,1.64 gigás,de mindig nem jó,mert miután daemon-nal emulálom a kettes cd-t,ugyanazt irja ki,mint amit lentebb irtam
  • Morpheus
    #1953
    Itt az Ultima verzióhoz adott nfo fájlból lett kimásolva neked ez a rész. Milyen verziód van? Ez tökéletesen megy, ha feltelepíted, nem kell törés hozzá és semmi. Csak a játék előtt megnézel két képet egy fórumból. Ennyi.:)
  • báttyó02
    #1952
    Ezt nem értem nekem van egy tömöritett fájl,azon belül egy data,mini image fájl,meg Codrvdata_polish.pak,meg két readme,meg serial. És a readme-ba ezek vannak irva:

    OD£¡CZYÆ CD-ROMY NAGRYWARKI ITP..
    ODPALIÆ DAEMONA 3.47 I ZAINSTALOWAC OBRAZY
    WPISAC SERIALA ( XR-ETTA9-33LKW-XKWTA-X7CFC-CY3FE )
    TERAZ PLIK "CoDrvData_Polish.pak" KOPIUJEMY CENTRALNIE DO FOLDERU Z GR¡
    W FOLDERZE "DATA" TO CO ZA£¡CZY£EM RAZEM Z GR¡ KOPIUJEMY WSZYSTKIE PLIKI
    I WKLEJAMY DO FOLDERU DATA W GRZE I ZAMIENIAMY NA "TAK NA WSZYSTKIE"
    NASTEPNIE ODPALAMY DAEMONA I OBRAZ xpand-rally.MDS Z FOLDERU "MINI IMAGE"I ODPALAMY GRE!
    SYSTEM ZABEZPIECZEÑ ZAPYTA O URUCHOMIENIE KOMPUTERA TO TO ROBIMY
    POTEM W£¡CZAMY GRE I JEST GOOD !!!!:D

    FUCK OFF STARFORCE 3.3
  • Mat
    #1951
    Én magát az image file-t irtam ki mert ráfér a cd-kre és ugy tuti műxik. :)
  • Morpheus
    #1950
    3.Rakjál be egy másik cd-t a meghajtóba(Jimmy Handrix...)
    4.Élvezd a munkánk, amit csináltunk.

    Ma a szerencsés számok:

    Serial number: XR-L39E4-4XCWA-RCTE4-EKR33-KPATP
    Activation code: KTM2X-6D7N9-U7X3Q-2JPKJ-Z6YPK
  • báttyó02
    #1949
    Léggyszi fordits,mert nem tok angolul,bár asszem,nekem a kettes pontig van,utána nem értem