708
Commandos 3
  • adamadam
    #667
    sziasztok. central europe-nál egy olyan pálya amin csak a zöldsapkás palit kapjuk meg és 15 perc alatt megcsinálni.ezt hogy kell megcsinálni--vagy inkább mit kell csinálni?
  • Shep
    #665
    Kibrándító lesz, de azért végigjátszható van benne jópár hangulatos rész.
  • Punker
    #664
    de
  • Dexter Holland
    #662
    De ha nem megyek közel hozzájuk akkor nem veszik észre, és nincs limit hogy néhány perc után visszaveszi az original ruhát, ugye?
  • antijedi
    #661
    ja pontosan, aszem a látomezejük szinének változásábol is lehet látni ahogy kezdenek rájöni, és minnél közelebb érnek annál hamarabb jönnek rá asszem
  • Dexter Holland
    #660
    [email protected] ....
  • Dexter Holland
    #659
    Ja és ha tud nekem küldeni egy részletes és igényes végigjátszást akkor azt megköszönöm! [email protected]
  • Dexter Holland
    #658
    Szevasztok! Tudom h ez a Commandos 3as topic de a 2-be már rohadtul nem ír senki szal ide jövök kérdésemmel ha nem gáz. Szóval a Mission 1-ben (nem training) a kémnővel (Natasha) tolom de az őrök levágják h mégse az vagyok akinek látnak (ilyenkor visszajön az eredeti cucc). Szal ez miért van? van limit h mittomén hány perc után visszaöltözik??
  • Shep
    #654
    az van hogy minden járművet, de a kocsikat én nem robbantottam fel és úgy is sikerült a küldetés, szóval szerintem csak a támadó járművekről van szó
  • Shep
    #652
    Jaa, ki kell nyírni mindenkit+felrobbantani a tankot meg talán a motort is.
  • Shep
    #650
    Meg kell ölni az áruló O Conellt, aki a térkép bal felső részén lévő házhoz fog érkezni kocsival mikor az idő lejár, szóval vagy lelövöd, vagy felrobbantod, vagy a kémmel szerzel egy megfelelő ruhát és szépen hátba injekciózod
  • Axl Rose
    #648
    Úgy hogy nem engeded be a házba a németeket. Hogyha mindíg legyaknak, annak az az ellenszere, hogy te nyírsz ki minden német katonát :)
    Olvasd el az #588. hozzászólást..
  • Lacek80
    #647
    Sziasztok! Hogy lehet az O'Connel generálist megmenteni? Mindig legyaknak... :( Megköszönném, ha segítenétek..
  • Axl Rose
    #646
    Jó lenne ha rémlene az első pálya :)
    Esetleg egy kis körülírás ?
  • aladar
    #637
    ok, köszi szépen sikerült megcsinálnom és le is játszottam a játékot. szerintem nem volt rossz játék. köszi, hello
  • aladar
    #634
    megnéztem a pályát és nem hagytam senkit ki az írtásból, de nincs vége a pályának. mi lehet a hiba? kell valamit csinálni a gyalogosokkal? a tankot pedig nem engedi felrobbantani
  • aladar
    #633
    köszi, megnézem hogy maradt-e valaki, de nem hiszem. ez az ambush the convoi című pálya (lásd #621, #622), a páncélozott kocsikat kilövöm, de a tankot nem engedi sehogy kilőni.
  • aladar
    #631
    Segítséget szeretnék kérni, mert elakadtam a konvoj-os pálya végén. Hiába ölök meg mindenkit és szállok ki a kocsiból, nem tudom mit kell utánna csinálni
  • Imremagdi
    #629
    oké,megtaláltam de nincs kedvem eszt a folyamatot többször is elvégezni,és nemjátszom a játékkal addig mig ezt meg nem oldják ! Kibaszott nagy Hiba !
  • Hay #628
    Igazad van Rózsás... én ált. egy emberrel hajtottam végre az összes küldetést, többek között ezésrt is...
    A gépfegyvert meg alig használtam, leginkább a cigit, a sima kés-ölést, leütést-kötözést-elcipelést-lepisztolyozást.

    ImreMagdi: a #610-esben írtam le (nov. 14-én), hogy én hogy hoztam vissza a mentéseket.
  • Imremagdi
    #625
    van egy nagy gondom ! Néha-néh egyszerüen eltünnek a mentés fájlok a játékból ! Miért ?
  • Hay #623
    Na, ez tényleg rövid volt... hacsak nincs a konkrét partraszállás pályája után még valami...ami oedig nincs...merthogy nincs bónusz küldetés sem...
    Ennyi?!
  • Szabacs
    #621
    Sziasztok,
    Central Europe: mikor meg kell állítani a konvojt, megteszem, levadászom az összes nácit. Ezután mi a teendő? Kiszállni az autóban lévő 3 emberemmel nem tudok az egész küldetés folyamán. Tipp??
  • Hay #620
    Ya, meg felrobbantottam a nagy üzemanyagtartály-párost is...
  • Hay #619
    Kid A: Kösz, felrobbantottam a lőszerraktárat is (meg az összes kis és nagy tankot:-) , így már Mission Completed.
    Jön a búváros pálya, de még csak az intrót néztem meg, majd ma este (ha kisfiam elaludt:-) belemélyedek...
  • Shep
    #617
    A víz alatt kell a hajókra felpakolni a bombákat aztán kimenni a partra.


    robi

    a térkép másik végében van egy ház ahol a sok katona áll egysorban, na onnan indul el az áruló tábornok O Donell vagy mi a neve abba házba viszik kocsival ami ha a kezdésnél feljösz a felszínre található 2 fickó áll őrt az ajtónál, lent az építkezésen felveszed a ládából a cuccokat az óra el kezdd visszaszámolni a ház elé lepakolod az robbanóanyagat, aztán ha lejár az idő jön a figura felrobbantod és már mehetsz is, lehet azt is, hogy a háztetőről lesniperezed, vagy a kémmel szerzel egy magasrangú tiszti ruhát az áruló közelébe férkőzöl és lemérgezed.
  • Hay #614
    Hi!
    Normandia, első-esti pálya. Felrobbantottam (valami aknavetővel) a 6 "kistankot", aztán sorra az 5 nagytankot a lőszerraktárban talált tnt-vel, és a 2 nagy üzemanyagtartályt szintén az aknavetővel. Mission Failed, mert valami "...no bombs...ammo dump", ha jól emlékszem. Már 2x végigmentem a pályán, 2 különböző taktikával, de mind2x ezt írta ki. A pályán vannak itt-ott hordók, azokat nem kellett volna felrobbantani?
  • Shep
    #613
    Van az egyik helyiségben /alapnézet a szoba bal alsó sarkában/ egy lyuk /hideing place oda búj el
  • Shep
    #612
    A Várasból van 2, tehát ha jól emlékszem te most az utolsón vagy.
  • Hay #610
    robiii: 598-ban írtam a "kilépés-nincs meg a mentésem"-ről.
    Én így hoztam vissza:
    A játék OUTPUT könyvtárában vannak a mentések, s miután engem kidobott, ott azért még megvolt a gyors- és normál mentésem is. Ezeket (vagy legalább az egyiket) kellet valahogy visszavinni a játékon belüli főmenübe- na ez nem jött össze sehogy... Viszont.
    Kisfiamnak is volt játék- és gyorsmentése, így egy picit játszottam az ő profiljával, majd amit az övével "gaméztam", azt elmentettem az ő profiljában egy másik néven, de nem a gyorsmentéssel!
    Kiléptem a C3-ból, és az OUTPUT könyvtárban meg is jelent ez az utóbbi mentés (érdemes megnézni az egyes mentések dátumait!). E könyvtárban ilyenek vannak:
    Perfiles.dat ez tartalmazza tulajdonképpen a játékbeli menü szövegét, ide nem tudtam sehogy sem bevarázsolni a hiányzó profilomat, mentéseimet.
    P0001000.sav ezen van ált. az elsőként (általunk) megadott profil játékmentése (egy állás elmentve - save)
    Qs0001.sav ez a első profilnak a gyorsmentése (ha használta a játékon belül legalább egyszer az F9 gyorsmentés gombot - F11 a "gyorsLoad")
    P0002000.sav és Qs0002.sav egy másik profil mentései (ha van másik profil, ill. értelemszerűen a többi).
    Amikor kisfiam játékában az említett pici játék után csináltam egy másik nevű mentést, akkor az OUTPUT könyvtárban létrehozott egy P0001100.sav-ot (lehet, hogy nem 0001100, hanem 0001001 vagy valami hasonló, a lényeg az, hogy észrevehető a kapcsolat a 2 fájl között).
    Ezen kívül egy új profilt is választottam (ahová az "elveszett" mentéseket akartam visszahozni), és azzal is elkezdem elölről (pár mp-t csak) a játékot, majd ebben a profilban is normál mentettem.
    Kiléptem a C3-ból, irány az OUTPUT könyvtár.
    Az "elveszett" normál mentést átneveztem a kisfiam játékában a más nevű mentésemre (ez volt ugyebár a P0001100 vagy ilyesmi, mint már írtam). Be a C3-ba, ott az ő profiljában megnyitottam az én mentésemet, és lőn csoda: ekkor a régi mentésemtől tudtam újra tovább nyomulni. Gyorsmentettem, ki az OUTPUT-ba. Az előző gyorsmentést nevét átírtam arra a névre, amelyikre az új profil nevemmel ("ahová az elveszett mentéseket akartam visszahozni")létrehozott játékban gyorsmentettem. Így megvolt a saját profilomban egy normál mentés a játék legelejéről, meg egy gyorsmentés az eredeti játékommal. Irány C3, saját profil, quicksave, pici játék, majd normál mentés. KÉSZ.
    Bocs mindenkitől, akinek túl zagyva voltam, meg egyáltalán, hogy ilyen szájbarágós (és még lehet, hogy így is érthetetlen...)
  • zaki
    #606
    a 3-hoz nincs, de az előző rész(ek)hez biztos, hogy készült
  • Firci
    #605
    Nincs véletlen magyarosítás a játékhoz, soha nem játszottam egy Commandos-al sem. Köszi
  • Hay #604
    robi: előszőr mindíg nézz ki ("z" betű megnyomásával), s mivel ilyenkor is alkalmazható a TAB és rákattintás egy katonára, így látod, hogy ő mit lát). Ha épp nem esik a csatornára egyik soldier látómezeje sem, iszkiri kifelé. Nekem egyébként ott sikerült kijönnöm, ahol balra van egy épület, jobbra meg kerítés, ami mögött egy romos sík terület.
  • spR
    #601
    Köszi, és ne haragudj, hogy csak ilyen későn. Egyébként műkszik.
  • Hay #600
    dfg: Kösz, közben megtanultam olvasni, és miután minden épületre, autóra rávittem az egeret, hát nem megjelent a "Kubelwagen" szöveg az egyik kocsi felett?!
    Hogy is van ez a 3 sztálingrádi küldetés??? Van egyszer a mesterlövész kilövése az ablakból, majd ennek folytatásaként az ejtőernyővel érkezők lenullázása és a repülőbe történő beülés. Emlékeim szerint ezután jött egyből a berlini csatornasor, meg a csatorna feletti város elrendezése, ami után oly sokáig kerestem a Kubelwagent. Miután autóba be, misszió teljesítve, és kiugrott a főmenübe. Jöhet Közép-Európa. Akkor most nem tudok számolni, vagy a középső pályát hihetetlen gyorsan, számomra sem EMLÉKEZETESEN csináltam meg???
  • Hay #598
    Hi All!
    Sztálingrádi játék, nem tudom hányadik pálya (itt 3.-nak írta valaki, lehet), ahol a végén a Kubelwagen-be kéne menni a végén... de hol van? A pálya (időben) elején, amikor már feljöttem a csatornából (előtti minden nácit elrendeztem), néhány fritz kinyírása után elment egy autó (ha yól emlékszem, teherautó volt). Nem ez lenne ez a bizonyos Kubelwagen?
    Na, közben egyszer csak nekem is kiszállt a Windowsba, aztán hiába kerestem a C3 újraindítása után a mentésemet, meg a quicket...Viszont a könyvtárában (asszem OUT valami)néhány fájlnál aznapi dátum szerepelt, tehát megvolt, csak a menüben nem volt látható.
    Mivel a game az otthoni gépen van, és nem akarok lükeségeket írni a megfelelő fájlok átnevezéséről (ugyanis vissza tudtam hozni saját játékomat) és ide-oda mentéséről, ezért most hazamegyek, és ott leírom, hogy hogyan mentettem meg magam a szívbajtól, miszerint kezdhettem volna előlről...
    Látom, volt már másnak is ilyen gondja, ha gondoljátok, berakom majd ide az én megoldás-verziómat, tán másnak is segít majd.
    Én is várom fenti kérdésemre ám a választ :-)
  • ent
    #596
    Magyarosításról hallottatok e vmit?
  • BADE
    #595
    Van egy titkos bejárat a falnál található bokornál.
  • spR
    #591
    Hali! Meg tudna szánni vki a crackelt .exe- vel?
  • Tirex
    #586
    asszem ott ahol csak 1őr járőrözik , egy kis zsákutcában a pálya szélén.( a nagy tankos tértől lefele ) onnan már elindulhatsz

    kérdés : a vonatos pályán , ahol a vonaton utazunk , hogyan lehet az utolsó vagonból kijövöket és benn maradtakat megcsinálni ?