618
Hamarosan kijön ez az új játék!
  • Chaos Mad
    #498
    még csak light armor van rajtad?????????????????????????
  • grebber
    #497
    Itt tartok éppen!
  • Chaos Mad
    #496
    nah, megint végigtoltam az Enclave 2 tiszteletére!!!
  • Outlander
    #495
    Ez inkább az Enclave 2-re lenne igaz, bár még nem sokat lehet tudni róla...csak hogy lesz
  • Outlander
    #494
    Igen, sztem az íjász az egyik legveszélyesebb kari, bár nekem nem vált be, de ha ellenség volt, okozott gondot a mágusomnak, persze csak ha mágiáal fűszerezett nyilakkal támadt...
  • Tom3 #493
    "Hamarosan kijön ez az új játék!" biztos hogy /pillanat
    jo ez a cim?
  • RangeR
    #492
    Na, én egy karakterrel nyomtam, az íjász csajjal, a többivel nem nagyon ment. Tehát, szerintem meg az a legerősebb. 5 tüzesnyíl egyszerre felpakolva, aztán 1 méterről leguggolni és gyomron lőni... ezzel mindenkit ki lehetett csinálni. Aki meg messzebb volt, annak meg a sniper arrow vagy mi volt a neve!?
  • Outlander
    #491
    ..Imádtam
  • Outlander
    #490
    egyetlen kivetnivalót találtam benne és az a mentési pontok/mentés rendszer..De szerintem nagyon jó játék!Én
  • Voltan
    #489
    Szerintem az Enclave meglehetősen tré volt. Szép grafix, de szar játékmenet.
  • Outlander
    #488
    Pálya 14(jóoldal, 13(rosszoldal), ezekből 6 az titkos pálya. Karakterekből 8 típus van mindkét oldalon, ösz 16 féle kari...
  • CzKaresz22
    #487
    Hány pálya van az Enclavbe ????Hány karakter...
  • Outlander
    #486
    Hát én nem tudom mit csináltam volna varázslók nélkül...
  • Zsoltee_a_bator
    #485
    sorrendtol fuggetlenul..
    pl asszem a varazslo karakterek illetve a kis halfling/gnome -ok a legerosebbek. pl a nagy bohom harcosok lassuak, tohonyak nagy celpontok es pont ugyanolyan erosek mint a kis halfling..
  • Tom3 #484
    mar nem :(((((
  • Outlander
    #483
    Nem MMORPG, sőt nem is rpg hanem akció, asszem a seven warez-ról lehúzható..
  • Tom3 #482
    Ez MMORPG?
    vagy nem?

    na mind1 honnan tudom leszedni?(warez)
  • Outlander
    #481
    Pl melyikek? Sztem a játék előrehaladtával fokozatosan erősebb karik lesznek...
  • Shan
    #480
    csá.
    én egy gef2mx-szel...
    ment vele...:)))
  • Zsoltee_a_bator
    #479
    bar 1-2 aranytalanul erosebb a tobbinel
  • Zsoltee_a_bator
    #478
    mindig ami jolesett
  • Outlander
    #477
    Hi! Nem tud valaki valami pletykát a játék 2. részével kapcsolatban? Egyébkén ki, milnyen karival nyomul(t)?
  • Ben C
    #476
    V4L4M1 ÖTL3T??

    LÉCC...MER EGYÉBKÉNT JÓ JÁTÉJ..IGAZ HOGY HEKKENSZLESS DE TECCIK.
  • Ben C
    #475
    Szasz!
    lenne 1 csepp bajom az enclavevel. átlátszóak a dolgok.
    pl:az emberem testén keresztül átvirít kardja,pajzsa, fején átlátszanak a fények, falon átlátszanak az ellenek.

    GVÁÁÁÁÁÁ!helpplíz
  • greco
    #474
    Sajnos letölteni nem tudom mert lassú a netem.
  • Braveheart
    #473
    Sztem DC++-on fentvan.
  • greco
    #472
    Keresem ezt a játékot.Megvan valakinek?
  • Bandee
    #471
    jól gondolom h ogg-ban van a zene ill. hangok? azt mivel lehet szerkeszteni ?
  • G. Joe
    #470
    kifejezetten nagyon ász játék az enclave!
  • Bandee
    #469
    Nem tudja vki mivel lehet kiszedni az enc1-ben szereplő zenéket? Kornkrétan a light campaign-nak az a zenéje érdekel ami az első királynőnél jártunkkor szól...
  • Braveheart
    #468
    hát igen... erre magadtól jöttél rá? gratula!hány év is van a 2 játék között? 5?
  • Bandee
    #467
    mind1, már +oldottam =)
  • Bandee
    #466
    enclave játékos answer me ...
  • Bandee
    #465
    hali. nem található vhol végigjátszás hozzá, mert 1 helyen kegyetlenül megakadtam =(
  • Sir Quno Jedi
    #464
    Na király volt, a light Kampány már megvan, most a dark felénél nyomulok, legjobb dolog az ágyús goblinvadászat !
  • Gladiator
    #463
    de közel sincs az enclavehez!
  • Braveheart
    #462
    A Rune-nak annak idején nagyon szép grafikája volt...
  • Sir Quno Jedi
    #461
    Ja, mert a Rune-ban sok bump mapping, meg enviromental reflection map, vertex- és pixel shader van ! Imádom a dilettánsokat !
  • Sir Quno Jedi
    #460
    Ja, mert a Rune-ban sok bump mapping, meg enviromental reflection map, vertex- és pixel shader van ! Imádom a dilettánsokat !
  • CarajoEsp
    #459
    Szerintem is szar cikk:D Nem volt az rosz játék.