618
Hamarosan kijön ez az új játék!
  • Dave John
    #578
    muzsika

    Megtaláltam a játék OST-jét. Akit érdekel kattintson a fenti linkre ^^
  • Esrohnoil
    #577
    Gondolom az egyik készítő. :)
    A másiknak a 3. pályán sokkal furább neve van. :)
    Na, ki találja meg elsőnek? :)
  • Seth
    #576
    kijaza Hank ??? :)
  • Esrohnoil
    #575
    Ez melyik pályán van pontosan? Úgy értem ott mi a főcél v. a környezet?
    Én is találtam hasonlót azon a helyszínen, ahol a kereskedőt kell megmenteni, és szimpla easter-egg. :)
  • Lyan Kyj
    #574
    Újra elővettem e gyöngyszemet.
    Ezt találtam az 5. pályán... any idea? Szimpla easter egg? mert összegzésnél nem írt rá semmit.

  • Esrohnoil
    #573
    A bónusz karakterek sokkal jobbak a gólemeknél. :D
  • Seth
    #572
    Az earthgólem meg a lávagólem egy nagy nulla, a többi ember 10x jobb. Egyrészt lassú, másrészt nincs pajzsa, nyilasok ellen védtelen,mégha olyan sok hp-juk is van, a későbbi pályákon lealázzák őket.
  • worwor
    #571
    Szerintem jó játék de nagyon rövid mint két oldalon és a legerősebb embert csak akkor kapjuk meg ha megcsináljuk az összes küldit .....teszem azt erth golem & a gonoszaknál a lávás.....és túl kevés a páncél kevés a pajzs a fegyver.szal,ennél többet lehetett volna kihozni belőle.nagyon jó játék először mikor megláttam már csak jót tudtam elmndani róla PL:.elsőre a élménnyel jó a grafika és izgat milyen cuucot tudsz következőre venni és most robbanó vagy tüzes nyiaat szerzek.jó mert kívülről látod az embert vagy szörnyet és nem ugy mint más játékokba hogymost kb eltalálom a szörnyet vagy nem .szerintem jó.majd még irok csassssssssztok............
  • Esrohnoil
    #570
    Ha minden szinten megszerzed az összes aranyat, kapsz + karaktereket akikkel újra lehet játszani. :)
  • hrvp
    #569
    Kösz már nem fontos!
    Sikerült végigvinnem "jó" és "gonosz"-al is!
  • Esrohnoil
    #568
    Ott van h. kattints a feliraton h. megtudd miért lépett ki, és látni fogod melyik file a hibás, v. mivel akad össze.
  • hrvp
    #567
    Aki tudja h mi lehet a gond vagy mi a teendő plz írja meg vagy itt vagy:
    e-mail: [email protected]
    msn: [email protected]
  • hrvp
    #566
    Hy!
    Kéne 1 kis help!
    Elkezdtem játszani az Enclave-el és 1 idő után a pályában csak úgy kilép és ezt írja ki:
  • ChevyG #565
    én pecs nélkül nyomom (nem tom van e de én ugy toltam végig többször)
    ugy tuti megy a magyaritás
  • tibor16
    #564
    már felraktam, és élvezettel néztem a full grafikát.. akkor rápróbálok
    Ja, egy kérdés, kell vmi pecs hozzá? -és ha igen, jó hozzá a magyarítás (is)? :_)
  • ChevyG #563
    Én tök nem szeretnem az ijen játékokat, de ez qrvajo!!!
    inkább alagutas de nem zavaro
    jo grafika, alacsony gépigény
    www.magyaritasok.hu-n találsz hun-t, érdemes felrakni
    sok választhato karakter, a fegyvereket te választod, 2 kampány (jo és rossz oldal)
    röviden ennyi
    CSAK ajánlani tudom!!!
  • tibor16
    #562
    Hahó, -abban a reményben, hátha figyel vki... most tettem fel, mer láttam shootot rólla..
    A graf nagyon szépnek tűnik, már csak az a kérdés mennyire jó a játék..
    Írna vki egy pár sort róla? Mennyire szabad a terep,vagy ez is alagutas játék (csak egy irányba enged menni?) mihez hasonlítható?
    előre is köcce :)
  • steweee
    #561
    húúú, azt hittem hogy én fogom most felhozni a topicot! örülök hogy más is játszik még ezzel az iszonyat játékkal.én most vittem végig ha jól emléxem harmadszor mindkét kampányt.eszembe jutott hogy amikor megjelent még nem volt ilyen erős gépem, és most minden maximumon is kiváncsi voltam a grafikára.eszem megáll milyen jó.nem is kellene változtatni rajta, legalább egy kieg küldilemezt kiadhatnának hozzá.tudna vki küldeni olyan profilt amiben minden arany meg van találva mert kíváncsi lennék a battle droidra meg a gonosz ultimatére, de két három pályán megőrülök de nem találom a rejtett kincseket
    [email protected]
  • Chaos Mad
    #560
    doommal életemben nem játszottam, nem is szeretem.
    nem felejtettem eé, csak mivelé senki nem ir ezért én mit irjak?
    várom a 2. részt...
  • gameplusz
    #559
    Úgy látszik már egy éve elfelejtetted ezt a topicot, Doom-ozás közbe...
  • Chaos Mad
    #558
    megy ez
    én midnig figyelek :)
  • gameplusz
    #557
    Juj, ez már nagyon bedöglött topic lett! Pedig én 100/98-at adnék a játéknak mai szemmel nézve is!
  • Chaos Mad
    #556
    dc-n biztos fenn van valahol
  • Drizzthsz
    #555
    Köszi azért.
  • Chaos Mad
    #554
    én nem tudom :(
  • Drizzthsz
    #553
    Up, kéne, kéne...
    Legalább a dc-n melyik hubot ajánlanátok?
  • Drizzthsz
    #552
    Honnan lehetne letölteni ezt a gamát???
  • Glpetyus
    #551
    3
    (asszem)
  • Glpetyus
    #550
    nem
  • Tom3 #549
    hány cd-s?
  • Tom3 #548
    és max beállitásokkal is?
  • Chaos Mad
    #547
    simán!
  • Tom3 #546
    ezen a gépen hogy menne?:
    Celeron 1000Mhz 768Mb Sd ram Geforce FX 5200 128Mb
  • Outlander
    #545
    Van egy hosszú folyosó, előtér, van ott a falon 3 kar azokat húzogatod és fel fog emelkedni a padló, ott lesz a hiányzó arany...
  • Chaos Mad
    #544
    azt sajna nem tom, csak a jot vittem végig
  • Esrohnoil
    #543
    Írogat még ide vki?

    Nem tudjátok véletlenül h. a gonosz első küldetésnél hogy tudom összeszedni mind a 100 aranyat?
    A jó kampányt végigtoltam, ott megvan minden arany. Most kezdtem a gonoszt.
  • Tom3 #542
    Véleményem szerint jó a Battlefield a Raedon 9600Xt-n.
    Még mást nem próbáltam de biztos jól fog menni az Enclave.
    Proci meg majd nyáron valszeg Intel Pentium-lesz és nem szar Celeron.
  • Chaos Mad
    #541
    én oktober körül fejlesztettem. 2400+ xp, 512ddr stb, most veszek egy abit nf7-et meg 400mhz-es memoriat bele. aztán a kövi a videokari lesz: egy fx 5700. :)
  • grebber
    #540
    Én tavaly augusztusban fejlesztettem a gépem akkor ilyen volt: 1Ghz Celeron,256MB SDram,Geforce3 Ti200 és most ilyen
    2500+ Barton,2x256 333mhz DDR (samsung), Club 3D Radeon 9600Pro!
    Legközelebb csak akkor fejleszte ha már lesznek PCI Expreszes videokártyák és hozzá tartozó DDR2-s alaplapok!
    Ezt csak ugy irtam!
  • JustIce
    #539
    na en is ujitok:)1.6osP4rol 2.6barton, 512sdrol 512ddr, gef4rol gef fx 5600 256megaval..ja es egy lcd kijelzos haz:D ezt csak ugy irtam:)