618
Hamarosan kijön ez az új játék!
  • msstz
    #618
    nálam meg lassul a karakter :/
  • Steve Q
    #617
    Hellósztok, nekem olyan bajom van az Enclave-el, hogy túl gyors. Megpróbáltam mindent, kompatibilitási módot állítottam (sajna a Win98-asnál mindig lefagy induláskor a játék), affinitást állítottam, még a dxdiag-ban is ki-be kapcsolgattam a hardveres gyorsítást, de még mindig semmi változás. Valaki tudna segíteni?
  • msstz
    #616
    Nem tudjátok véletlenül, hogy szerezhetném meg a királynő vagy az assembly staffját? Az megy, hogy átírom az adatait egy meglévő staff helyére, de nekem úgy kéne, hogy választható legyen.
  • Stonee
    #615
    olyan gondom van, h annyira gyors a játék és a karakter, h játszhatatlan a game. lenyomom a gombot és mint a villám úh szalad a karakter... nincs erre vmi megoldás ?
  • Esrohnoil
    #614
    Nálam az elején lehet választani. :D
    De lehet h. némely verzióknál csak akkor, ha a jó oldalon már végigvitted.
  • HAWK6
    #613
    hy mmost kaptam kölcsön a játékot és mikortol lehet a gonosy oldallal menni
  • ChevyG #612
    végigtolnám még1x, de fogaslmam sincs honnan lehetne letölteni:SSS
  • Esrohnoil
    #611
    A megoldás az, h. csak az egyik kapcsoló nyitja ki a kelepcét. :) Nézzetek jobban körül. :)
  • butcher20
    #610
    énis ott akadtam el ahol a varázslót kell kiszabadítani!! segíthetne nekünk igazán valaki!! vagy ez a téma megszünt?
  • imilee
    #609
    Hali! segitségre lenne szűkségem. ott vagyok ahol zale nevű varázslót kell kiszabadítani. Milyen sorrendben kell a fogantyukat meghuzni. Segítséget előre is köszi.
  • Bulykin
    #608
    most tettem fel a gamet...jó lesz úgy érzem:D
  • ChevyG #607
    reszetelj
  • peppino3
    #606
    mindig lefagy a játék mit tegyek
  • Esrohnoil
    #605
    A kockákra olyan sorrendben kell állni, ahogy a mellékelt ábra mutatja. :)
    Ennyi.
  • CarajoEsp
    #604
    Képet nem tudnál beszúrni? Még annó pár éve vittem végig, de egy kép alapján lehet tok segíteni.
  • Ironmask
    #603
    elakadtam segítsetek az elhagyott templom pályán bemegyek egy templomba van pár kobold azokat kinyírom odáig ok aztán odamegyek az ajtó elé és ott van 4 vagy 5 kocka nem emlékszem most igy hirtelen és középen egy fénylő kocka és egy kobold fenntről lő engem segítsetek!!!!!!!!Plííííz!!!!!!!!
  • Esrohnoil
    #602
    Nem azért, de ide hogy lehet bejutni?
    Tudom hol található, de nem tudtam kinyitni a vaslemezt...
  • Esrohnoil
    #601
    Ez szimpla easter. Vannak máshol is benne ilyenek. :)
  • Randal
    #600
    Tesco, Cora, Media MArkt, stb. stb. boltokban találhatsz, meg az Ebay-en
  • Outlander
    #599
    Több mint valószínű, hogy már csak "használtan" fogod tudni megvenni, ha valkinek megvan és hajlandó eladni.. az a gáz, hogy már neten sincs fönt sehol, a honlapja is megszűnt.
  • xena20
    #598
    valaki tudja,hogy hol lehet megvenni az enclave-t?
  • Outlander
    #597
    Hali! Azt hiszem csak a megfelelő íjjal és/vagy nyíllal lehet, amúgy az egér jobb gombjával(de nem 100%).
  • csondee
    #596
    Szasztok!

    A videón is látszik meg korábban is olvastam hogy lehet az íjjásszal zoomolni a célra. Melyik billentyűvel tudok ilyen nézetre váltani?
  • Randal
    #595
    Maximum a hűtés lehet kevés neki:(
    Dtriverem meg még frankón régebbi, mondjuk Gef3Ti200-hoz milyen új?
    Még a 66.93-as használom:D
    Lehet újabbat fogok nézni
  • Esrohnoil
    #594
    Akkor biztos h. driver. Esetleg a videokariddal lehet vmi, bár nem hiszem.
  • Randal
    #593
    Lehet hogy akkor driverrel van a probléma?
    Mert idegesítő mikor fogja magát és eltűnik az ellenfél:(
    Asszem a lávás pályán már átjutottam angy cselezések közepette az első mentési ponton meg a kapun is,a ztán eltűntek az emberek.
    A nagy lávaemberig is eljutottam, de ott emg nem tudtam továbbjutni, mivel a vezetőm is eltűnt, meg az ellenfeleket is csak akkor érzékeltem mikor suhintottak, ill. amgát a suhintást láttam csak.
  • Esrohnoil
    #592
    Nálam nem.

    Enclave speedrun. (mindkét kampány)
    Angol audiokommentet is tudok hozzá mutatni attól, aki csinálta a runt. Helyenként nagyon súlyos. :D
  • Randal
    #591
    Akkor mondom a konfigom: Cel800@1000,384sdram, gf3ti200
    1024*768 minden maxon:)

    Egyébként valakinek volt olyan hibája, hogy eltűntek az emberek?
  • Esrohnoil
    #590
    Nálam 1G-s pIII-on gyönyörűen fut. Minden maxon van. :)
  • csondee
    #589
    ©petey: nekem kb. fele ekkora configom van mint neked, és full grafikával gyönyörűen megy a játék. (2500+ ; FX5200; 512RAM)
  • petey
    #588
    Hali!
    Na, én is elővettem a játékot újra, de valami piszok gyors a gépen. Szinte már játszhatatlan.
    Van erre valami megoldás?
    Ja, a gép amin fut(na): A64 3200+, 1024 Mb ram, GF 6600GT...
  • Esrohnoil
    #587
    Pedig kézenfekvő a megoldás. :)
    Nézz körül kicsit, és ne mindenáron a kulcsot akard megszerezni. :)
  • csondee
    #586
    Ugy van ahogy irtad. Köszi. A gépezeten kell felugrálni, és a bottal lehet megölni végleg Zuranat. A köv. pályán keresem a kulcsokat és 2 megvan a harmadikat is látom csak nem érem el, mert a csigalépcsö oszlopának a tetején van.
  • csondee
    #585
    Köszi az infót. Próbáltam már felugrálni, mert van fent ital is, meg arany is, de nem sikerült. Igaz nem is nagyon erőltettem, de akkor most jobban körbenézek.
  • Esrohnoil
    #584
    A bot bent van az épület felső részében belül. Oldalt a gépezeten fel tudsz jutni ha jól emlékszem.
  • csondee
    #583
    Köszi! Igen, az megvan. És sziklák hullanak rá, ami alá beszorul, de nem hal meg. Legalábbis szerintem, mert jobb alul az életet jelző csík maxon van. És nem tudok semerre továbbmenni a pályán, pedig valami botot is meg kéne szerezni meg egy csomó aranyat.

    Végigjátszást hol találok?
  • Outlander
    #582
    Hát nem egészen jól emlékeztem, szelepet kell rányitni, kap egy kis gőzt(?)a pofájába
  • Outlander
    #581
    Hali!
    Ha jól emlékszem, akkor a Staff of Earth-el kell meglövöldözni(ott van az épületben felül), aminek hatására történik valami, de nem lövöm le a poént ;)
  • csondee
    #580
    Sziasztok!

    Most kaptam egy ismerőstől a játékot eddig soha nem hallottam róla és kár lett volna kihagyni. A light-kampányt csinálom és a 10-11 pálya környékén járok és elakadtam ott hogy ki kell nyírni ezt óriás csontváz szörnyet Zuranat (ha jól írtam). Elmozdítom a kapcsolót meg eltekerem a kereket. Jön felém próbál karmolni de nem ér el, viszon én se tudom semmivel sebezni. Próbáltam több akarival is de egyik se sebzi. Hogy lehet kinyirni???
  • Esrohnoil
    #579
    De jó. :)