625
tapasztalatok kinek mennyivel es milyen
  • wbtist
    #425
    És kompenzálták nekik valahogy a dolgot?
  • FrezeR
    #424
    igen sajna igy igaz, az indok pedig a központtól való távolság. vagy nem birja a vonal. sokan panaszkodtak erre, hogy egyszer csak a régi sebesség lett megint az emelés után. állitólag nem birta ugy a rendszer ahogy azt elképzelték.
  • marcus13
    #423
    HellÓ! drivert keresek a Siemens C-101 l (vagy i vagy 1) típusú modemhez, ha valakinek van, vagy találna, megköszönném, ha szólna.

    előre is kösz
  • gurubefree
    #422
    Ki tudja meddig , egy idő után úgy is kiderül !!!!
  • Stann
    #421
    Ez pedig a 3Mbites szabvány... Mindenesetre jól jártál! :)
  • gurubefree
    #420
    Na az origorol 358kb/s-361kb/s között mozgott 17MB-ot töltöttem le. / elég gyorsan /
  • gurubefree
    #419
    Az a letőltési sebesség 365kb/s-370kb/s között mozog.

    Ez a terminálról jött ilyen sebességgel.

    De megnézem az origon is.
  • wbtist
    #418
    Pedig annyi. Remélem akkor lesz több is.
  • Stann
    #417
    Ezek a progik mind kamuk, pár kilobájtból nem lehet eldönteni a sebességet. Egyszerűbb, hogy pl. egy gyors oldalról(pl. origo szoftverbázis) kezdj el tölteni egy 10 megásnál nagyobb filet, és ott max. fél-1 perc múlva beáll a valós sebességre, azt nézd.
  • gurubefree
    #416
    Az ön kapcsolatának sebessége 2.92Mbit/s
  • gurubefree
    #415
    Ha tudnék de nem találok semmit ahová fel tudnám dobni
  • gurubefree
    #414
    Ez mind semmi mindjárt hozok képet
  • DarkGhost
    #413
    akko sztem én ujra rakom a gépet mer valami nem jó.
  • gurubefree
    #412
    Na ez az eredményem kvázi " 2Mb/s"-on

    Eredmények
    Letöltési sebesség teszteredmények
    Adatmennyiség: 2048 kbyte (2 097 152 byte)
    Letöltési idő: 5.36 sec
    Sebesség: 3 129 344 kbit/sec (3056 bit/sec)

    Feltöltési sebesség teszteredmények
    Adatmennyiség: 2048 kbyte (2 097 152 byte)
    Letöltési idő: 44.00 sec
    Sebesség: 380 928 kbit/sec (372 bit/sec)
  • gurubefree
    #411
    thx
  • DarkGhost
    #410
    http://www.adslteszt.matav.hu/teszt.html
  • gurubefree
    #409
    Axeleros vagy ???
  • gurubefree
    #408
    Hol tudom lemérni a felmenőmet ????
  • DarkGhost
    #407
    nekem is 2MBites volt netem és nekem is ugy 200k körül tölt le 265kb/s-270kb/s helyett. a feltöltésem meg 10k a 23-24 helyett.
    Valakinek van hasonló problémálya?
  • gurubefree
    #406
    Hello

    Nem tudom mi van egyáltalán nem értem. Nekem 1024-ről emeltek 2 Mb/s-ra és akkor a letöltésem 265kb/s-270kb/s között mozgott. Most meg 1,5 hete 365kb/s-370kb/s.
    Ez van / én csak örülök /
    Augy nem értem hogy jön ki neked 2048-ra 209kb/s az még kevés nem????
  • Gabesz amd64
    #405
    valaki aki,-inviteles annak már növelték a sávszélt?
  • wbtist
    #404
    Rendben, el*asztam. Természetesen Kbyte/sec.
  • BiroAndras
    #403
    Milyen telefont érdemes rendeli fatávos ADSL-hez ?
    Amiket néztem mind nagyon drága.
  • [NST]Cifu
    #402
    Nekem fixen 209kbit/s el tölt le

    Őőőő.... Nem 209kbyte/s, csak 8x akkor különbség. :)
  • DarkGhost
    #401
    Akkor ezekszerint nekem is visszavették. 2Mbites netem volt 192k feltöltéssel asszem. szal átlag 256k val szedtem le és 23kval töltöttem fel.
    most ingadotik a letöltés 90-180k között és feljebb nem akar menni. a feltöltésem max 10k. A rohadékok. Aszittem valami vírus vagy mi...

    Senki nem tudróla valami hivatalosat??
  • wbtist
    #400
    Sokaknak visszavették?? És milyen alapon? Én még nem hallottam ilyenről. Én a központtól közel 25 km-re lakok. Akiknek visszavették mivel indokolták?
  • FrezeR
    #399
    nem. 1mbit-es netem volt alapból igy lett most 2mbit remélem igy is marad, mert sokaknak visszavették:( és én nem vagyok valami közel a központhoz. viszont semmi bajom vele. stabilan megy a net!
  • wbtist
    #398
    Sziasztok.

    Én április végén köttettem be az Inviteles ADSL-t. Telefonon érdeklődtem előtte, hogy mi, merre mennyi náluk. 13000bruttóért (ebből 3000 a telefon díja) kötötték akkor az 1024-est. Ezt választottam. Jött a szerződés amin viszont 512 szerepelt . Nosza telefon ügyfélszolgálatra, barátságos kis hölgynek elpanaszkodtam a problémát, majd megnyugtatott, hogy dontpánik, 1024-es lesz. Jöttek bekötni, minden szép, de a sávszélem 512... Véres szemmel újra telefon, egy másik de ugyancsak kedves hölgyemény megnyugtatott, hogy folyamatban van a sávszélesség emelés kb 2 hét és örülhetek. 3 hét múlva megint ügyfélszolgálat, ahol azt közölték: "Már befejezték az emelést a térségben", hívjam a Technikal Helpdesket. Hívtam. Megkérdezték nevem, címem, színemm, szagom, majd arra jutottunk, hogy a szerződésemben 512 van. Ekkor felemlegettem a telefonbeszélgetést a szerződésről. Kértek két percet. Vártam. Elnézést kértek és azt mondták (péntek), hogy hétfőre meg lesz emelve. Megköszöntem. Kb 10 perc múlva jött a telefon, hogy gép közelben vagyok-e, ha igen nézzem meg a sávszélt. Megnéztem és megemelték 1024-re.

    Három nappal ezelőtt kaptam a soron következő befizetési csekket benne a szokásos reklámokkal. Megakadt a szemema "Tudta e, hogy Június elsejétől ismét megduplázzuk az ADSL elérések sávszélességét?" Nem tudtam. Megint telefon ügyfélszolgálatra és érdekklődtem, hogy valóban? Akkor azt mondták Augusztus végéig megtörténik az emelés (folyamatosan bővítik). Mázlim lehet, mert már aznap estére megemelték 2048-ra. Nekem fixen 209kbit/s el tölt le. gurubefree-neked hogyan 370??
  • gurubefree
    #397
    hello

    Az a helyzet , hogy nekem is 2 Mb/s-ra növelték a sávszélességem , megis 370kb/s-os letöltési sebességem van.

    Na ezt magyarázza meg valaki . 1,5 hete igy megy .
  • ent
    #396
    T-com, T-online....

    Nade Invitel!!!! Szó nélkül, nem ám piacszerzésből, meg előfizetők megtartása végett, nem ám, csak úgy 2Mb 1Mbról. És ezt mind a 4 hónappal ezelőtti emelés után 512 ről 1Mbra azt utána 2Mbra


    BIBIBIBI. És utálom a borgot!
  • MiloShee
    #395
    Hi! Én is T-online-nál vok! Ez azt jelenti hogy két hónapja neked 512-es volt a neted??
  • FrezeR
    #394
    t-online
  • Gabesz amd64
    #393
    melyik internetszolgáltatónál vagy?
  • TVelvet
    #392
    tökjó duplázzták, csakmost 90% packet losstom van külföldre...
  • FrezeR
    #391
    végre nekem is emeltek 2mbit-re
  • cito
    #390
    Ma du 6-tól 130 kb/sec-el jön az eddig 65-el jött 512-es internet adsl-em...
    Már megduplázta volna a T-com? Ha igen Meddig?
  • phredon
    #389
    Közelítünk??? Hát ennél sokkal jobb az itthoni:))) . Mit ér a 4m a korláttal??Tolod vele fél napig, leszeded a 20 gigát, aztán utána marad az 1m. Itthon meg nonstop megy a 2m... Nem kell nagy matematikusnak lenni ahhoz, hogy kiszámoljad melyik a jobb.
    Ha meg nem letöltésre használod, hanem csak "böngszésre" tökmind1 hogy 2m vagy 4m.
  • TothLaci
    #388
    Nekem még nem emelték

    De pedig 60 csak 70 km-re van BP központjától.
  • Bircsike
    #387
    Nem tudtok róla hogy véletlenül a PR-Telecom nem akarja-e majd a közeljövőben a kábeles sávszélességet növelni?
  • Robin Hood
    #386
    Naés? Az a lényeg hogy megkaptad a duplát, nem az hogy lehessen várakozni rá.