625
tapasztalatok kinek mennyivel es milyen
  • TBALINT19
    #465
    De még az elsö emelésnél mikor volt akkor nem kellett kérni.
    Akkor most meg be kell menni hogy emejenek?
  • Serpa
    #464
    kábelnél nem eccerű a helyzet.

    kérned kell, hogy növeljék.
    ha kéred kapsz "bonus" -t, méghozzá korlátot (40giga).
  • TBALINT19
    #463
    Hát én nagyon értek ám ehhez:)))
    De akkor mikor várhatom hogy növelik? Mert már lassan kéne nem? köszi
  • [NST]Cifu
    #462
    A kábelnet ADSL kapcsolat? Nem.
    Akkor vajon?
  • TBALINT19
    #461
    HELLO. Azt kérdeznén nekem kábelnetem van akkor nekem is emleik a sávszélességem? köszi..
  • Savmacska
    #460
    de nemtom h mi a baja
  • Savmacska
    #459
    most nagyon lassu
  • Zsoldos
    #458
    A kozpontban kattintgatjak (hisz savszel emelesnel se jon ki a szerelo) a te adsl modemed szoftveret. Lehet hackelni, trukkozni, hogy kijatszd a limitet, de a kozpontban hamar eszreveszik es visszakapcsoljak. Komoly kovetkezmenye nincs, bar ha eleg sokszor eljatszod, lehet hogy elkezdenek szivozni.. :) Sok ertelme nincs.
  • phredon
    #457
    Én amikor előfizettem (externet) és felhívtam őket a jelszó igénylésért ott kérdezték, hogy milyen sebbeséget kértem, szal sztem nem a matávos szerelő állítja be.
  • Imremagdi
    #456
    ADSl sebességét hol állítják be ? A helyi telefonközpontban lévő dslam -ban ? Az a matav szerelő állítja be aki hozzám is kijön ? esetleg ő rá tudna állítani egy nagyobb sebességre is ?
  • phredon
    #455
    Amúgy a DU meter egész jó progi ilyenre. Méri a le/feltöltést, stat., figyelmeztet, ha közelítesz a korlát felé, stb.
  • Gabesz amd64
    #454
    megduplázodott a sebességem :) zsír
  • geri15
    #453
    Én nem ezt tettem be: Hanem ezt: , és úgy gondoltam az nem annyira sértő De így minden ok :) ja és thx
  • gurubefree
    #452
    Köszönöm
  • Serpa
    #451
    Ügyfélközpont->Online ügyfélszolgálat-> ( belépés, azonosító, jelszó ) -> Számlázási adatok->Forgalmi adatok
  • Stann
    #450
    Azért ha valakinek sikerült megtalálni az adatforgalmat, az jelezze pls! :)
  • gurubefree
    #449
    Ebben a cipőben járok én is. Sokkal jobb volt a régi oldal.
  • Punkerwork
    #448
    nem igazodok ki az új T-Online honlapon, de régen volt adatforgalom kimutatás.
  • gurubefree
    #447
    Kerestem de nem találtam pedig fontos lenne mert 6 GB korlátom van.

    Meg tudnád adni hol találjuk.

    thx.
  • Punkerwork
    #446
    van saját számlájója, hogy melyik hónapban mennyi volt a forgalom.
  • gurubefree
    #445
    thx . Mindenki úgy csinálja ahogy a legjobbnak gondolja.

    Én csak ezt tartottam "" feleslegesnek.

    És elfogadom a békejobbot
  • geri15
    #444
    Kettősség dúl bennem... megint te mutogatsz ujjal, hogy "vannak itt olyanok akik csak kötekedni járnak". Vagy szerinted ez nem az?
    Mindegy én részemről lezártnak tekintem a vitát, mindenki arra használja fel a sávszélességét, amire ő akarja, és szeretné, attól függetlenül hogy mekkora az.
    Ezenfelül békejobbot ajánlok.

    Have a nice day for all
  • gurubefree
    #443
    Olvas egy kicsit lentebb is közel nem erről szólt ez az egész. Csak vannak itt olyanok akik csak kötekedni járnak.
  • wbtist
    #442
    Asszem srácok nem erről szól a topic. Nyissatok egy újat és beszéljétek ott meg.
  • geri15
    #441
    Ehh nekem meg az álszent stílus, pont te mutogattál csak nem szmájlikkal, hanem azzal amit mondtál.
    Eddigi tapasztalataim szerint mindig azok a legnagyobb warezesek, akik válltig állítják magukról hogy nem azok. Ne legyen most igazam.
  • gurubefree
    #440
    Legyen cimbora. Csináld úgy , nekem ez igy tökéletes. Inkább kifizetem azt az 1-2 ezer forintot azért ami kell. Nem kell a gépemnek 24 órában ketyegni.

    Ja a másik az , hogy probáltam nagyon kulturáltan társalogni veled de ez a mutogatós stilus nekem nem igazán jön be.
  • geri15
    #439
    Ehh, minek kéne itt lennem amikor letölt a gépem? Alszok, tanulok, mozizok, csajozok, azt csinálok amit akarok, a gépem meg aranyos, és leszedi ami nekem pont kell

    Ja és 2db 200 gigás vinyóm van, és még csak 60%-osan van tele
  • gurubefree
    #438
    Nem veszek játékokat csak nagyon ritkán , az utolsó amit megvettem az a Farcry volt 3.900- forintba került. Aki meg azzal b@ssz el az idejét , hogy órákat szobroz a gép elött egy játék letöltése miatt az meg is érdemli.
    Már csak azért is mert egy 120GB vinyot televágnak 1000-1200 forintért azzal amivel csak akarja az ember.
  • geri15
    #437
    Jajj de szar szöveg istenem Ha van annyi pénzed hogy megvegyél minden játékot full eredetibe, akkor gratulálok, a magyar átlag felett élsz jóval.
  • gurubefree
    #436
    2005. február 1-jétől
  • gurubefree
    #435
    "bevezetésre került Kábelnet Play és Play/L szolgáltatási csomagoknak köszönhetően immár a kábelnetes előfizetők körében is lehetőség nyílik 1536 kbit/s maximális letöltési és 224 kbit/s maximális feltöltési sebességgel szörfözni a világhálón."
  • gurubefree
    #434
    Nagyon fa...a 11.900- forintban 6GB van. Azt hittem kevesebb.
  • gurubefree
    #433
    Már rég óta. Ez a ADSL PLAY korlátozott variációja / a régi 1500-ös /, ami nekem most 11.900- forintomba kerül.
  • Stann
    #432
    És ezek szerint már nem működik? ÉS Axeleronál mióta van olyan 3Mbites net, aminek 4 giga korlátja van?
  • gurubefree
    #431
    Csak az a baj , hogy már t-onlin-ben nyomjuk minden más. Ott nem találtam ilyet , pedig nekem fontos lenne.
  • gurubefree
    #430
    Én is ott vagyok. Régebben , még az axeleros korszakban amikor beleéptél az axelero klubba ahol a levelek meg stb. volt na ott volt az adatforgalom nyilvántartás az adott naptól issza 3 hónapig
  • Stann
    #429
    Na, akkor mégiscsak 3Mbit...
    ADSL-t korlátozzák? Melyik szolgáltatónál vagy? És hol lehet megnézni az adatforgalmat? Arra én is kíváncsi lennék...(Én Matáv, Axelero, majd T-Onlinenál vagyok előfizetve)

    Köszi!
  • gurubefree
    #428
    Erre csak azt tudom mondani , nem igazán DVD meg Játék letöltésére használom a netet. Jan 01- Márc 31-ig 11GB letöltött adat mennyiségem volt. Ha ugyan azért a pénzért 3x gyorsabb netem van szerintem megéri!!!!! Nekem kimondottan játszani kell a net , nem Terányi adat lopására !!!
  • geri15
    #427
    Háth hallod sokat érsz egy 3 megás nettel, ha rajta van a korlát

    Ez olyan hogy beletenni egy V12-es Dodge motort egy Trabantba...
  • gurubefree
    #426
    Na kiderült miért is van nekem 3Mb/s internetem.
    Még az utolsó duplázás elött meg akartam változtatni a szerződésem az ADSL PLAY/L-re de folyamatosan az adatok hiányossága miatt ez nem történt meg.
    Maradt az 1024-es. És jött a duplázás , hirtelen 2048-as lett. Örültem neki , de lassan 2 hete 370kb/s letöltésem van. Hogy miért ??? Mert egyszer csak a kedves axelero / t-online / autodidakta módon csak megcsinálta a sávváltást úgy hogy én nem tudok róla.
    Nem mintha ez gond lenne , csak azért ildomos szólni.
    Na mindegy az a lényeg , hogy 11.900- forintért 3 Mb/s internetem van , persze korláttal.
    Már nem is tudom hány gigás a korlát de ha jól emlékszem 4GB.
    A másik : megszünt az a szólgáltatás ahol meg lehet nézni az adatforgalmat???

    thx