142
Az Eidos üdvöskéje
  • grebber
    #142
    Videón a Commandos 2 HD és a Praetorians HD
  • fluency
    #141
    A Praetorians kap egy HD remastered verziót a Commandos 2-vel együtt. Nálam ez tuti vétel lesz. :D

  • Varikova
    #140
    nekem, ha elindítom a játékot telepítés után előjön az 1.04-es patch. először azt raktam fel és csak utána a magyarosítást a magyaritasok.hu oldalról. Nekem úgy megy és már végignyomtam a kampányt
  • Tori00
    #139
    Hello mindenki
    Az lenne a kérdésem hogy valakinek meg van hozzá a magyaritás? letöltöttem a magyaritasok.hu oldalról de nem megy pedig jó játéknak tűnik csak hát nem értem és már a tutoriálnál elakadok. Fura hogy nioncs nyersanyag és katonákal épitkezek. skrimishbe még megy de az is csak easy-n
  • soosi
    #138
    Nem tudja valaki hogy lehet a kodokat használni? Sürgős



    Előre is kössz!
  • ToniN
    #137
    Nem tudja valaki hogy hogy lehet megnyitni a cheat képernyőt?

    A válast köszönöm!!Sziasztok!!!!!!

    ToniN!!!!
  • gyikka
    #136
    nemtudja vki honnan lehet letölteni???köszi
  • Jo3y
    #135
    Hali all!
    Lehet hogy kicsit régi topic, de kellene help a multival kapcsolatban.
    Akárhogy müveljük haverral nem látsjuk 1más server-ét és nincs ötletem hogy milehet vele a gáz.
    Ha esetleg valaki erre téved pls irjameg.
    Elöre is köszi, bb
  • Coco
    #134
    sztem sem szar, sőt multiban is szupi...
    a single viszont k. nehéz télleg :)
  • hen-tes
    #133
    há legalább..
  • PREMIERE1
    #132
    Nem szar. Max nehéz. :)

    Mondjuk, ha már 3d a cucc, legalább körbeforgathatnánk keményen a terepet. Nagy gönc nem lett volna!
  • hen-tes
    #131
    deee szar ez a gém..
    egyedül a harc ami elmenne. de kikapok, szal SZÁR!
  • hen-tes
    #130
    tesssék segíteni
  • hen-tes
    #129
    FILE "IMS-PRE.BIN" BINARY
    TRACK 01 MODE1/2352
    INDEX 01 00:00:00

    ez van a cue filban
    akkor mi a baj ?
  • hen-tes
    #128
    cue sheet: unit is locked
    vagy vmi iesmit ír.. : |
  • hen-tes
    #127
    na letöltöttem , de a deamon tools nem akarja beolvasni :|
  • Szaca
    #126
    HIII!!
    Élesszük már fel ezt a topicot! olyan jó ez a játék hogy érdemes rola beszélni!!!
    Pl: valaki megcsinálta már a XIX. küldetést, a pireneusit? Mert én már egy ideje próbálkozom vele , de annyi ott az ellen, hogy mindíg lenyomnak, ha valaki tud segítsen plííííz! Ja és hogy hogy nektek vannak különböző hadjáratok a játékban? az én verziómban csak champaign/choose mission van és ebben vannak a küldetések, de nincsenek népekre különbontva.
    Ja és mi is van azzal a fordítással (magyarítással??)
  • Szaca
    #125
    HIII!!
    Élesszük már fel ezt a topicot! olyan jó ez a játék hogy érdemes rola beszélni!!!
    Pl: valaki megcsinálta már a XIX. küldetést, a pireneusit? Mert én már egy ideje próbálkozom vele , de annyi ott az ellen, hogy mindíg lenyomnak, ha valaki tud segítsen plííííz! Ja és hogy hogy nektek vannak különböző hadjáratok a játékban? az én verziómban csak champaign/choose mission van és ebben vannak a küldetések, de nincsenek népekre különbontva.
    Ja és mi is van azzal a fordítással (magyarítással??)


  • Szaca
    #124
    HIII!!
    Élesszük már fel ezt a topicot! olyan jó ez a játék hogy érdemes rola beszélni!!!
    Pl: valaki megcsinálta már a XIX. küldetést, a pireneusit? Mert én már egy ideje próbálkozom vele , de annyi ott az ellen, hogy mindíg lenyomnak, ha valaki tud segítsen plííííz! Ja és hogy hogy nektek vannak különböző hadjáratok a játékban? az én verziómban csak champaign/choose mission van és ebben vannak a küldetések, de nincsenek népekre különbontva.
    Ja és mi is van azzal a fordítással (magyarítással??)
  • inaki ramirez 1
    #121
    oopsz nekem is ez a gondom néha bemegy néha nem....
    és valahogy az ellenséges barbárok sokkalta erosebbek......
  • a.carkey
    #120
    Lerombolod, majd a kisegítő alakulatoddal odamész és újból felépíted, végül beküldöd - vagy magától bemegy - a parancsnokod! Ennyi.
  • metlosz
    #119
    sziasztok! Nem tudjátok véletlenül hogy a Praetorians-ban hogy lehet village-t elfoglalni?? Help!
  • Coco
    #118
    ok
  • a.carkey
    #117
    2hét? Ha szívózik a konzulensem, akkor több idő ...
  • Coco
    #116
    Ja,neked szólt.És meddig fox kb a Diplomamunkáddal bajódni?
  • a.carkey
    #115
    Diplomamunkámmal bajódom még egy ideig. Esetleg utána ...(Persze ha nekem szólt!?)
  • Coco
    #114
    Ha kell akkor elküldöm vkinek az eddigi "alpha" verziót :)
  • Coco
    #113
    Nem akarsz besegíteni?
  • Coco
    #112
    Ok akkor majd kijavítom erre.
  • a.carkey
    #111
    Hé hó. Le ne fordítsd a Centuriont és a többi latin szót. Csak az angolt.
    1. Egyszerűbb.
    2. Ha mondjuk Kovács János lennél, te sem szeretnéd ha John Smithnek fordítanák a neved. Nem vagy te az "Altavista Translation". :)

    Amúgy köszi, hogy fáradsz vele!
  • Coco
    #110
    És ahogy mondtam már csak a pályák szövegét kell(ene)lefordítani aztan urána kész is lenne.De ha valaki vállalná azt hogy,felveszi a hangokat magyarul és azt feluliratja a régi hangokkal az is jo lenne.
  • Coco
    #109
    RangeR?Betudnál segíteni?
  • Coco
    #108
    Ok,koszi azert.De azert szerintem probald meg.Morgyl te nem tudnal segiteni?Nekem sem nagy angol tudasom van,de ezeket talan le-le tudom forditani egy szotarral.pl.:C:Preatorians\Data\Textos\Turorial 1-4,Mission 1-25-igy kellene,tehat ha vki segitene az nagyon jo lenne.Centuriont már be is irtam thx.Csak arra kell vigyázni hogy ne legyen benne "Ő","ő","Ű","ű".Asszem ha nem tudtok segiteni akkor a turorialoknak és a pályák szövegét nem tuudjuk lefroditani.Egyebkent ott irtam hogy C:Preatorians\Data\Textos itt Windows Commanderben nyomsz egy F4-et és ár irhatod is át amire akarod de azer' rohadt sok szovesg van ugyhogy nem konnyu.
  • RangeR
    #107
    Centurion az százados.
  • Kumesz
    #106
    Hát Szeretem a törit aztán a Pretoriant is onnan vettem a de azért az angol tudásom még nem az igazi igy nem hiszem hogy sokat tudnék segiteni!!
  • Coco
    #104
    Ha akarjátok majd magyarul fogják mondani az emberek hogy igeni,meg hogy nem tudok oda menni meg ilyenek..szal csak ha mondjatok akkor csinalom meg ugy.ha kell vkinek :)
  • Coco
    #103
    30kuldetes van+3tutorials asszem
  • Coco
    #102
    Már az 1.Tutorial fele kész van :))+az osszes játékban lévő szöveg is.Menük is,már csak a küldetések szövegeit kellene lefordítani,de az baromi sok,és egyedül nem tom megcsinálni.Jó lenne ha vki segitne :) koszi:

    coco
  • Coco
    #101
    Koszi!De sztem a Centurion nem gyalogos mert az az infantry,nem?A preatoriant meg koszi.Nem akarsz segiteni egy kicsit?
  • Kumesz
    #100
    Hy Szeriten Gyalogost jelent!a Pretorian az meg testör vagyis elitkatona