4315
  • pusztulat1
    #4195
    hali valaki tudna segiteni felraktam a 13 modot.van hozzá magyaritás?köszi szépen fontos lenne.
  • Raptor 2
    #4194
    Hi! Valaki tudna küldeni nekem egy max grafikára beállyított engine.ini fájjlt??? Nekem nem műxik sajna a "Configure Pirates Of The c..."


    cím:

    [email protected]
  • Norbert13
    #4193
    nem tom megölni a hajón a piros ruhás embert
  • Don Norbertó
    #4192
    Csasztok!
    Nem tudjátok mikor jön ki a játék új része??
  • zsuperman
    #4191
    HALI VAN VALAKINEK EGY MAGYAR NYELVŰ VÉGIGJÁTSZÁSA VAGY LEHET VALAHONNAN SZEREZNI
  • Gyadi
    #4190
    Hali, játszik itt valaki pre13 mod-al?
    Van egy olyan problémám, hogy a boardolás végén, amikor ki kéne nevezni a kapitányt akkor csak a tengert látom, és nem tudok semmit csinálni, csak a főmenübe lépni. Amúgy nagyon faja modok vannak a packban, emiatt nem szeretném letörölni őket.
  • Kristóf00
    #4189
    help pls nekem naon sötét a játék alig látok a házakba miért?????
  • JackSparrow
    #4188
    Hello!
    Gyertek fel erre a honlapra!!!
    Remélem tetszik!!
    Karib Tenger Kalózai
  • JackSparrow
    #4187
    Hello!
    Végigvittük a játékot!!
    A legend of Jack Sparrow-t ha valakinek kellene segítség akkor az ezekre a emailcimekre írhat!
    [email protected]
    vagy
    [email protected]
    Szivesen segítünk!!!
  • barcsayb
    #4186
    Hello!

    Valaki nem tudja hogy az utolsó pályán hogykel megölni azt a három embert???

    Aki tudja az írjon pls!
  • Gyocsika
    #4185
    Nyomd meg a SPACE vagy enter gyorsutazás vagy nézs meg a beállitásokat!
  • Gyocsika
    #4184
  • barcsayb
    #4183
    Császtok!

    Vlaki nem tudja h az első pályán h kell kinyítni a kaput??

    Előre is köszönöm!
  • Charly
    #4182
    Adj egy msn cimet és küldöm
  • Sonyx
    #4181
    Nem tudja valaki mgmondani hol a az eredeti játék magyarosítása???
  • Balázs1991
    #4180
    Végigvittem. Köszönöm a a játék alatti segítséget.
  • haxoror
    #4179
    Ha nem megy a kardozás akkor a pisztollyal lövöldözz (a Scraper a legjobb erre) miközben újratölt rohangálj körbe-körbe
  • Balázs1991
    #4178
    kösz a sok segítséget az erődöt bevettem csak a kardozásnál meghaltam.
  • haxoror
    #4177
    Ja és tüzért a legkönnyebben úgy szerezhetsz ha keresel egy békésebb szigetet pl ha a spanyolokkal jóban vagy akkor Isla Muelle-re menj.

    Menj be a tavernba és ha nem találsz tüzért akkor fast travelozz a kikötőbe és rögtön utána fast travel vissza a tavernba (ez így csak pár másodperc) és nézd meg újra hogy van-e felfogadható tüzér, ha megint nincs akkor folytad ezt amíg nem lesz végre egy.
    Ezzel a módszerrel kb 5-10 perc alatt biztos hogy találni fogsz egy tüzért.
  • haxoror
    #4176
    közben már én is végigvittem :)

    Nem teljesen értem hogy neked miért nem megy az erőd lezúzása

    Pár tipp:
    Ne fast travellel menj az erődhöz mert akkor szinte biztos hogy rögtön lőni kezd rád, messzebbről hajózz oda és ahogy lőtávolba kerül rögtön állj meg és szép nyugisan messziről lődd szét.

    Nem kell feltétlenül tüzérnek lennie akit felveszel, lehet akárki a lényeg hogy az accuracy-ja nagy legyen sőt az is elég ha neked elég nagy az Accuracy szkilled.

    Hányas szintű vagy?
    Melyik szkilljeid erősek?
    Milyen extra tulajdonságokat választottál szintlépéseknél?
  • Balázs1991
    #4175
    Te hogy vetted be greenfordot? Leírnád mert nekem nem megy. Haxoror nem találok tüzért a kocsmákba csak más tiszteket de azértmég keresgélek.
  • Realtibi
    #4174
    végigvittem
  • haxoror
    #4173
    Ne te célozgass a hajóról hanem automatán hagyd hogy a tüzéred lőjön.
    Ugye van tüzéred?
    Ha nincs akkor fogadj fel vkit akinek az "Accuracy" szkillje legalább 8-10

    Mod nélkül 24-es culverin-ekkel simán szétlőttem az erődöt úgy hogy az nem tudott rám visszalőni.
  • Balázs1991
    #4172
    hiába rakok rá hosszúcsövüt nem éri el a célzó piros de hiába lövöm el nem ér el oda. Ha közelebb megyek akkor már az erőd ér el. Neked fenn van vmi mód? mert egyszer azt írtad hogy az erőd ágyúi erős kaliberűek de gyenge a lőtávjuk. hát ezeknek elég nagy.
  • haxoror
    #4171
    Javítás:

    Nem ágyút használj hanem culverine (hosszú ágyú)-t, annak sokkal nagyobb a lőtávolsága
  • haxoror
    #4170
    Figyelj.

    Akkoriban azért építettek erődöket a kikötők mellé mert egy hajónak gyakorlatilag SEMMI esélye sem volt egy erőd ellen.

    Csak messziről van esélyed illetve közelről esetleg 2-3 csatahajóval még meg lehet próbálni de fölösleges mert 12-es ágyúkkal és sima ágyúgolyókkal simán szarrálőheted messziről.
  • Balázs1991
    #4169
    Te hol tartasz Tibi?
  • Balázs1991
    #4168
    de odamegyek a világítotoronyhoz. ott dumálok vele és akkor kirak a tengerre. de egyszerűen nem tudom lenyomni
    kilövök pár tornyot de elsüllyedek. még azt megpróbálom hogy rakok fel nagy lőtávolságú ágyút és akkor messzebbről.
  • Realtibi
    #4167
    lol
    azért nem tudod mert elöte el kell menni a világitotoronyhoz
    és beszélni kell danielle-el

    ha meg nem kapsz csatahajot akkor menj neki konvojoknak és csákláyzd meg
  • Balázs1991
    #4166
    egyszerűen nem igaz. nem tudom bevenni greenfordot. van 1 fregattom és 2 corvettem.de mindig lelőnek. csatahajót mért nem lehet kapni?
  • Balázs1991
    #4165
    kösz az infót
  • Narandil
    #4164
    az első zárójelben leírtak visszavonva...
  • Narandil
    #4163
    sose próbáltam a csempészést (igaz azt se tom, hogy kell)... valszeg jó lehet, de mondjuk amit én mondtam az annyoban jó, hogy még tp-t is kap érte... főleg ha elsüllyeszti a hajót, mert túl kicsi vagy mert már nincs rá szüksége... (közben meg, ahol harcolt ott össze szedi az apró tárgyakat... igaz nincs nagy értékük, de a többség általában vmi gyógyital... az meg sose jön rosszul...)
  • haxoror
    #4162
    A fregatt is elég, a "trükk" annyi hogy maradj kívül az erőd lőtávján magyarán messziről(!) lődd így esélye sincs visszalőni, az erődben nagykaliberű erős ágyúk vannak de kicsi a lőtávolságuk.

    Ne bombákat használj hanem sima ágyugolyót és/vagy cseréld le az ágyúidat kisebbekre, azoknak nagyobb a lőtávolsága (furcsa módon :P)

    Gyors pénzszerzésre a legegyszerűbb ha boardolsz pár 3-1 osztályú hajót.

    A másik és talán még ennél is jobb módszer a csempészkedés, Isla Muelle-ben vegyél cinnamont és santal-t (ezek contrabandnak minősülnek FdF-ben), menj Falaise de Fleur-be és beszélj a csempésszel(smugler) a tavernban (ahogy bemész a baloldali asztalnál ül), ő elküld Octopus Bay-be (ez egy öböl a szigeten)
    Iszonyatosan jól fizet de kell hozzá pár ezer alaptőke.
    Ja és ha lebuksz akkor ugyan azt az izgalmat megkapod mint boardolásnál
  • Realtibi
    #4161
    igyis 100% on van a brightness de már megoldottam
  • Realtibi
    #4160
    ennél van jobb
    legyenek tisztjeid / 3 /
    aztán elmész csempészni egyet
    és miután csempésztél elfoglalod a 3 fregattot ami jön

    szerintem ez a legnyereségesebb pénzkeresés
  • Narandil
    #4159
    én ezt a monitorral oldottam meg... simán világosabbra állítottam míg játszottam... aztán, ha végeztem visszaállítottam, ha szükséges volt...
  • Narandil
    #4158
    üdv!
    igaz már rég játszottam vele, de mléxem egy elég jó pénzszerzési lehetőségre... bérelj fel minél több segédet melléd (max hármat)... indulj el a szigetről és keress ellenséges flottákat... ha támadásba lendülsz, akkor ne szét lődd a hajót hanem horgonyozd meg... ha elfoglaltad, akkor ültesd rá az egyik segéded és vidd vissza az elfoglalt hajót a kikötőbe eladni... ha jól csinálod nagyon gyorsan sok pénzt lehet felhalmozni... ha nem e hajók elfoglalása, akkor van egy vívási trükk, ami a legtöbbször hatásos... persze kivéva, ha körbevettek (nekem három ellenfél volt, aki ellen még sikeresen alkalmaztam)... na szal a trükk az, hogy beállsz védekezésbe és vársz míg az ellen üt egyet... ugye ezt te kivéded... erre azonnal válaszolsz egy csapással (egy-két mp-vel a csapás után)... ha minden igaz, akkor még nem képes az ellen beállni védekezni és neked sikerül megütni... ja és még egy trükk... ha leállsz vívni egy hajón, akkor míg a kép sötétről világosra vált, vagyis míg meglátod a harcteret, addig nyomd meg a pisztoly elsütés gombot... ha jól csinálod, akkor lösz egyet mielőtt az ellen feleszmélne és be tudsz állni védekezésbe és onnan már csak az előbb leírt trükköt kell alkalmazni...

    u.i: ha már ismerted ezeket a trükköket, akkor bocs a kioktatásért...
  • Realtibi
    #4157
    szerintem ha ügyes vagy akkor fregattal is el lehet foglalni
    visszamentél danielle-ért a világitótoronyba???
    mert csak akkor sebzödik a vár

    nekem még mindig egyanaz a problémám van
    kurva brightness
  • Balázs1991
    #4156
    grenfordot egy fregattal akarom bevenni de ez lehet hogy kevés lesz. de pénzem nincs másik hajó(k)ra. mi gyors pénzszerzési lehetőség?