4315
  • 3P
    #4235
    Merre vannak jobb kardok a játékban? Én csak egyet találtam asszem Douwsenben, ahol egy lányt szabadítottam ki a kalozoktól, de úgy tudom, hogy van ettől jobb kard is.
    Az Oxbay-i erődnél tartok, az ostrom az sima ügy, de a kardozás utánna már rázos, az első udvar mindig megvan, a 2. 50%-ban, de a 3. nem sikerül, ezért kellene oda jobb kard. Egyébként a kardozásom 10-es a perkek is megvannak, a roham is.
    Emlékeim szerint ez régen is nehéz csata volt, de talán nem ennyire, mint ahogy most érzem.
  • wefawf
    #4234
    Miért csak az uccsó pályán van Manowar?
  • 3P
    #4233
    Kérdé törölve. Meglett a megoldás, csak elfelejtettem beszélni a bányaparancsnokkal... Bocsi :)
  • 3P
    #4232
    Egy apró kérdés. Ott tartok, amikor Danielle egy törrel leszúrt (amikor rátaláltam Rheimsre Douwsenbe), majd utánna indultam, hogy megkeressem, Egy templom könyvtárában találtam egy írást, miszerint Oxbay bányájában valami kőtáblát kellene megkereseni. Én elmentem Oxbay-be, ott a bánya felé két fickó rámtámadt meg is őltem őket. Szóval a bányában nem találtam a táblát, csak néháyn rabszolga dolgozik bent, meg néhány angol katona örzi őket.
    Emlékeim szerint a néger muki mondan valami fontosat, de ő most csak azt mondja, hogy dolgozik, vagy valami hasonló, szóval semmi segítőt.
    Már nagyon régen vittem végig, így totál elfelejtettem, hogy itt mit kell csinálni. Szóval mi a teendőm most kb? Mit kellene itt a bányában találnom, vagy valami?
  • maraconis
    #4231
    Hello,már a benszülöttek szigetén elakadtam, nem tudom hogy kell megőlni a benszülöttet amikor Sparow fölöttem egy hídon áll kókuszdióval.Lécci segítsetek
  • PJack
    #4230
    #4218 plz.thx.
  • 3P
    #4229
    Ha még aktuális, akkor ITT.
  • Csanád
    #4228
    vki vegyen fel MSN-re, nem tok vmit de így hosszú lenne naon:D
    [email protected]
  • Johny5
    #4227
    Kis telepítési útmutatás, a downloads menü alatt pedig minden ami kell.
    http://mods.moddb.com/9269/potc-build-mod/
  • 3P
    #4226
    Megoldottam :).
    A CD Galaxisban most kapható változat file szerkezete eltér attól a változattól, amihez a honosítás készült.
    Egy picit szerkesztgetni kellett, de mostmér működik. :)
  • 3P
    #4225
    Ja igen. A magyarítás feltelepítése után tűnik el a menü szövege.
  • 3P
    #4224
    Sziasztok!
    Ismét elővettem a PotC-t. Van egy olyan problémám, hogy a menübe nem jelennek meg a szövegek. Emlékeim szerint régen is volt vele valami trükk, de már nem emlékszem rá. Szóval mit kell csinálni, hogy megjelenjenek a menü szövegek?
    Ja igen. A játék eredeti 2 CD-s verzió.
  • Csanád
    #4223
    hello!
    vki meg tudja mondani, hol tudom megvenni vagy letölteni az alap játékot?? naon örülnék neki!!
    Csan.
  • bogoca
    #4222
    senki nem játszik a karib tengerrel?
  • Pluskast
    #4221
    Inkább ezt tessék játszani: www.voyagecenturyonline.com
    online, teljesen ingyenes. Nem gagyi. Amerika kivételével (mivel még új a game) minden benne van. Kereskedhetsz, kalózkodhatsz, felfedzhetsz. Hajót építhetsz. Rengeteg fajta skill-t tudsz össze szedni. Egyszóval nagyón jó game!
  • bogoca
    #4220
    most kezdtem el játszani a játékkal, de nem tudok tovább menni már az első pályán, nem tudja kinyitni a kaput, mindig visszaejti a reteszt. Miért. Nyomom a halálfej megjelentével a 6-ost, majd a 2.-est, de visszaejti.
  • Kongy
    #4219
    Megvan a gém de 600x800-as méretben jelenik meg + nemtom mit kell csinálni rögtön az első pályán...
  • PJack
    #4218
    hi!
    nagy potc rajongó vok ígyhát nem csoda, h lenne egy kérésem, illetve kérdésem:)
    na szal, csak az, hogy régen még (2-3 éve) rátaláltam egy oldalra ahol volt egy Jack Sparrow skin (van ez biztos, mert emléxem rá) csak most már napok óta keresem és nem találom! szal, ha vki tudna nekem segíteni, lekötelezne!:)

    előre is köszi!...
  • Lockheed
    #4217
    Most nincs fönn a játék, de nagyjából elmondom hogy kell berakni kezdőhajónak... Megkeresen a játék könyvtárában a (már nemtudom, hogy a program, vagy a resource mappában) a SHIPS nevű mappát, azon belül is a ships_init.c nevű fájlt. Rákeresel a BLACK nevű szóra, (asszem alulról a 4-5 -ik körül van) és kimásolod a pontos nevét a vágólapra. Aztán egy szinttel följebb a Characters mappában megkeresed a Characters_init.c nevű filet, és ott valahol a közepe velé (keresővel könnyű) van fölsorolva egymás alatt kb 4-5 hajó, az egyik a Lugger, a kezdőhajód. Azt kicseréled a vágólapon lévő Black Pearl -al és ez lesz a kezdőhajód. Itt egyébként részletesen le van írva a kezdés, tehát a szint, nemzetiség, szabad skillek és pontok, kezdőáruk a hajón, minden... Csinálj biztonságimásolatot, és lehet próbálkozni.
  • fbd195
    #4216
    valaki nem tudna egy 100%-os mentést felnyomni nekem? hol lehet a feketegyőngyöt megtalálni vagy megvenni?thx.fbd195
  • haxoror
    #4215
    build 13

    az alapjáték magyarításához nem tudok linket
  • ZPapp23
    #4214
    Nem találom sehol:( Eseteleg egy linket tudnál adni, vagy vhogy elküldeni? Köszi előre is.
  • haxoror
    #4213
    build 13-hoz nincs és nem is lesz magyarítás szal ha nem tudsz angolul akkor inkább az eredeti + magyarítás a jobb
  • ZPapp23
    #4212
    Hogy érdemes szerinted játszani eredeti + magyarítás, vagy evvel a build 13-assal?
  • haxoror
    #4211
    ez
  • ZPapp23
    #4210
    Szerintetek ez a jobb játék vagy az age of pirates?
  • matti12
    #4209
    Van vkinek mentése? lécci köszi
  • Lockheed
    #4208
    Huuhhh végül ráleltem a lényegre (Build 13 Full Version) úgyhogy már csak az utolsó kettőre lenne szükségem... :))
  • Lockheed
    #4207
    Üdv!

    Nemtudná nekem valaki kirakni/feltölteni valaki a következő 3 packot valahová kb addig míg leszedem?

    1. Build 13 Full Version(368 MB)
    2. Build 13 Update 2 (5,08 MB)
    3. Pirates of the Caribbean Music Pack (62,1 MB)

    Főleg az első kettő lenne fontos... Múlt hét közepén sajnos elhalálozott a vinyóm és magával ragadta ezeket is. Azóta naponta többször checkolom az oldalt, ami többször volt már linkelve, hogy onnan letölthető. Nem nem találja a filet a megadott helyen... Googleban oda-vissza keresgéltem egy jódarabig, de sajnos nem találtam meg sehol. Egyedül azthiszem a német GS szerveren, de németül egy szót sem tudok, így azt sem tudom, hogy ott megvan -e. Ha valakinek módjában áll pls help me! :)
    Köszi.
  • Tiati
    #4206
    Az egy elavult verzió, ha mégis azt akarod használni,
    akkor le kell töltened a BUILD 12,1 verziót,
    aztán alőször azt kell feltelepíteni és utána a
    Pre Build 13 verziót.

    De sokkal jobban jársz, ha a legújabbat töltöd le :
    Build 13 Full Version (368 MB), az a legjobb.

    LETÖLTÉS

    Honlap :
    http://pieter.piratesahoy.org
  • dbb
    #4205
    Szevasztok,felraktam az alap eredeti játékra a
    Pre Build 13 Base Version (296 MB)modot be is másolgattam de amikor tölti be a játékot egy ilyen hibát ír ki hogy:Runtime error program/bethesda/pirates of the caribbean/ENGINE.exe
    mit kell ilyenkor csinálni??előre is köszönöm
  • Lockheed
    #4204
    Hááát lehet én is visszaállok arra! Nagyon jó így a játék, ez tény! :) Végigjátszottam régen többször is, de most így sokkal többet/jobbat nyújt! :) Főleg az tetszik, hogy miután vége a fősztorinak és MEGVAN a gyöngy nincs vége a játéknak! Mert régen is beraktam már kezdőhajónak a characters_init.c átírásával, de ez így jobb sokkal! Meg végre lehet hajót "lerakni" későbbi felhasználásra... Ez is nagyon pozitív! :)
  • haxoror
    #4203
    Vagy talán itt:

    c:\Program Files\Bethesda Softworks\Pirates of the Caribbean\Program\InternalSettings.h

    Amúgy passz, én az 13-al +patch tolom azzal nincs semmi gond
  • Lockheed
    #4202
    Igen, azon átrágtam magam, de erre vonatkozóan semmit sem találtam.
  • haxoror
    #4201
    inkább ebben a fájlban kezdjél állítgatni:

    c:\Program Files\Bethesda Softworks\Pirates of the Caribbean\BuildSettings.h

    Ebben lehet finomhangolni az egész modot
    Az 14 még csak alfa úgyhogy tele van bugokkal.
  • Lockheed
    #4200
    Sziasztok! Arra lennék kíváncsi, hogy miként lehet kikapcsolni, hogy a kalóz és "egyéb" flották (amikkel éppen hadban állok) megtámadjanak a worldmapon. Build 13-at írtam felül Build 14 -el és így lett aktív nálam ez a dolog, mert eddig gondolom inaktiválva volt... Próbáltam "buherálni" a PROGRAM\WorldMap\worldmap_events.c file-ban, ahol ki is kapcsoltam az ÖSSZES hajó láthatóságát a worldmapon, dehát nem ez lett volna a célom teljesen, de a problémám végülis megszűnt... Csak így nagyon nagy a "csönd". THX.
  • haxoror
    #4199
    Ja és töltsd le a patchet, a plunder résszel volt valami gubanc.

    b13_update2.zip
  • haxoror
    #4198
    Ha jól emlékszem akkor minden városban az uzsorásnál(loan shark) lehet.
  • mitabrev
    #4197
    A 13-as modban hogyan lehet szétosztania zsákmányt (divide the plunder), hogy visszaállhass arra, hogy fizetést kapjanak?
  • haxoror
    #4196
    Nincs, és nem is lesz.