4315
  • Colton
    #4275
    Valaki meg tudná mondani hogy honnan lehet a Pirates of the Caribbean online beta key-t szerezni jelentkeztem de nem küldik el a kulcsot! miért?
  • félix1995
    #4274
    Ok köszi szépen
  • haxoror
    #4273
    Az erődnek erős de rövidtávú ágyúi vannak szal messziről lövöldözz rá így esélye sincs visszalőni.
  • félix1995
    #4272
    Hellosztok!Hogy lehet elpusztitani a greenfordi erödöt?Kérlek adjatok tanácsot!Amugy ez egy küldetéshez tartozik ez az erőd rombolás.Ja és hol találom azt a mappát hogy gamedir?Elöre is köszönöm!
  • haxoror
    #4271
    Asszem ki kell menni a városból a dzsungelbe és ott lesz pár rosszarcú társaságában
  • BIG UNIT
    #4270
    Hy megint!!!!
    Az lenne a kérdésem főleg neked HAXOROR ugyanis mint látom te nagy kisajátítója vagy a gamenek, hol találhatom meg Conceicaoban a kalóz tisztemeet akit a kalóz szigeten tudtam felvenni, aki megölte a kormányos tisztet és választani lehet a 2 közül. Szal hol találom meg a kocsogot? Én már mindenhol kerestem a kocsogot de nem találtam sehol. Azt tom hogy valahol eljátszahtja a hajón lévő dolgokat a kocsog csak nem tom hol
    Ja és bocs ha ien béna lennék és ha már valaki kérdezte ezt de nem olvasnám vissza a többi 1000 cikket. Na mind1.
    Előre is KÖX ALL!!!!

    BYE & FREE YAYO
  • BIG UNIT
    #4269
    HY!
    Hé kösz ember a segítséget...sokat segítettél! THX ALL!

    BYE

    FREE YAYO
  • haxoror
    #4268
    Valami gáz van a linkeléssel na mindegy, jattints a "Build 13 Downloads"-ra és ott lesz a link az 1.2-höz az új lap alján.
  • haxoror
    #4267
    A lap alján van a link az 1.2-höz

    Azóta van már 1.3 is
  • BIG UNIT
    #4266
    JAJA NEW GAME ÉS COOL MINDEN!!!! HAxor tudsz valamit a 1.20 patchről????
    Fontos lenne. Valami lelőhely???
  • haxoror
    #4265
    Ha jól emlékszem új játékot kell kezdeni
  • rowka
    #4264
    még egy kérdés ha lehet,be lehet tenni Jack Sparrow karakterét az enyém helyére,és a Fekete Gyöngyöt,mit az én hajóm?
  • rowka
    #4263
    sziasztok!
    elmondhatná esetleg valaki hogy miért nem működik az,ha átállítom a CHARACTERS/characters_init fájlban a dolgokat,akkor az miért nem megy?pl. a lugger helyére betettem a fekete gyöngyöt, és tesztelés képpen a pénz összegét is megváltoztattam,de minden maradt a régiben
    segítsetek kérlek
    előre is köszönöm
    egyébként nagyon cool a játék:)))
  • BIG UNIT
    #4262
    Szia Turan
  • BIG UNIT
    #4261
    HY ALL!!!
    Valaki tudja honnan lehet leszedni 1.20 patchet?
    Naon megköszönném!!!
    CSÁCSÁ
  • Kugler Dávid
    #4260
    Valakinek van végigjátszása? mert ha igen akkor küldjétek el nekem erre a címre:

    [email protected]

    Előre is köszi!!!!
  • Turan7
    #4259
    Hy, az elöző kérdésemet is megoldottam
  • Turan7
    #4258
    Gondolom a Pirates Ahoy-ról töltötted le a Build-ot.
    Ott hibás.Azt ajánlom, hogy innen szed le:http://mods.moddb.com/9269/potc-build-mod/downloads/
  • Jagdpanther
    #4257
    Sziasztok,ezt a hibaüzit írja ki:c/Bethesda Softvorks/Pirates of the Caribbean/Engine.exe
    abnormal program termination
    megköszönném ha valaki tudna segíteni,Turan7 hogyan sikerült megoldanod a problémát? előre is köszömet:-)
  • Turan7
    #4256
    Ok, kösz. A build-ba át tudtad írni a kezdő pénzöszeget?
  • Gb666
    #4255
    Van egy fájl a Program mappában az a neve, hogy internalsettings és ott vannak felsorolva dolgok hajók, karakter neve stb. Én ott írtam át a luggert blackpearlre vagy , ha megvan neked valamelyik build akkor írd azt, hogy theblackpearl mert az már teljesen élethű és hasonlít a filmbeli hajóra.
  • Turan7
    #4254
    Hogyan raktad be a Fekete Gyöngyöt a játékba?
    És a pénzt is át tudtad írni mert én nem.
    ?
  • Gb666
    #4253
    Megtudja valaki mondani nekem, hogy melyik fájl a szökőkút textúrája vagy modellje? Mert nekem nem nagyon szewreti azt a gőzt amit a szökőkút csinál és nem akarom leszedni a grafikát, mert az így jó. És így inkább kiszedném a játékból.
  • Gb666
    #4252
    Én a fekete gyönggyel járom a tengereket és Jack sparrow bőrében.
  • Gb666
    #4251
    Vagy hogy lehet -e a kiegészítést valahogyan testreszabni?
  • Gb666
    #4250
    Nem tudja valaki, hogyan kell bekapcsolni a cheatet a build14 -es verzióhoz? Vagy, hogy honnan lehet leszedni a cheatet hozzá?
  • Turan7
    #4249
    Kösz! Bejött azelööt egy lugger kapitánya voltam most meg már 1 corvette és 3 fregatt boldog tulajdonosa vagyok.

    De lenne még valami: alig bírom megcsáklyázni a hajókat.
    Pedig az összes csáklyázási tudása megvan minden.
    És 4 hajóból alig hogyha 1-et megtudok támadni így
    Ez egy bug vagy van valami trükkje
  • Gb666
    #4248
    Nem tudjátok, hogy melyik fájl a karakter a model és a texture mappákban?
  • haxoror
    #4247
    A nagy pénz a csempészésben van.
  • Gb666
    #4246
    Hy! A Black Pearlt Belehet Rakni valahogyan a játékba???
  • Turan7
    #4245
    Hy! Megoldottam a gondot úgyhogy minden visszavonva
    Viszont a Build 13 modban tudtok adni egy-két tippet trükköt, hogyan lehet rövid időn bellül sok pénzt szerezni?
  • Turan7
    #4244
    Már megint én vagyok Amikor felraktam a build 13-at azt írta ki, hogy: Runtime error
    Program:...c/Bethesda Softvorks/Pirates of the Caribbean/Engine.exe
    abnormal program termination
    Na ez mi? segítség!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Turan7
    #4243
    Kösz!:D
    A build 12-őt nem tudom letölteni mert ahogy fellépnék arra honlapra kiadja a 404 error nevű lapot. el tudod küldeni? e-mail:[email protected]
    És mégegyszer thx
  • haxoror
    #4242
    build 13
  • Turan7
    #4241
    Hy! Van egy gondom: én is megvettem a cdgalaxis-ból a Pirates of the Caribbean-t. Azt szeretném kérdezni, hogy mit szerkesztettél át Fallout, hogy fell tudtad rakni a magyarosítást? és hogy valaki tudna adni egy linket vagy átküldeni a build 12 illetve a build 13-at. lécci fontos lenne előre is kösz
  • 3P
    #4240
    Hát igen most már csak azt sajnálom, hogy így ismét angol lesz. No de hát ez van.
  • haxoror
    #4239
    igen, előröl kell kezdeni, túl sok mindenen változtat és ezért az alapjáték mentései nem működnek vele
  • 3P
    #4238
    Köszi a választ. Hát én picit rácsesztem, mert nem vállaltam be a bérgyilkos küldit. Ez van...
    Végül is úgy ~30 próbálkozás után meglett így is. Onnan már séta galopp volt a vége.

    Hülye kérdés, de ha a Build modot leszedem, akkor ugye tök előről kell kezdenem? Végül is mindegy mert a Black Pearl a tenger mélyén van és ugye mod nélkül még csak folytatni sem tudom.
  • haxoror
    #4237
    A legjobb kard a Conquistador, az Isla Muelle-es bérgyilkolós küldertésnél lehet csak összeszedni ha megkegyelmezel a vívóbajnok célpontnak, beveszed a csapatodba és adsz neki egy nagyobb sebzésű kardot.

    A Conquistadornak 90-es blokkja van, na AZON már csak nagyon ritkán tudnak átütni a genyák, az összes többi karddal a játék vége felé már nem is éri meg blokkolni mert mindenki überkardokkal rohangál amik a kimaxolt szkilled mellett is 3-ból 1-szer úgy is átütnek a védelmeden.

    (töltsd le a Build modot, abban már normálisabb a rendszer, a boltok is árulnak minden kardot és mellvértet is lehet venni )
  • PJack
    #4236
    az mien kard amit találtál?
    sztem a Jatagán a legjobb, bár nemtom... lehet h jobb is van benne, nem emléxem pontosan, régen jáccottam már a game-el.