4315
  • atilla001
    #4315
    Régi kérdés, de én is ma elővettem a játékot, és ugyan ezzel a problémával találtam szemben magam. Swift Shader letöltése, és telepítése után, nekem eltűnt az "ENGINE működése leállt" probléma. A játék főkönyvtárába telepítettem.
  • kypd
    #4314
    cső!
    nemrég leszedtem a Sea Dogs 2-t már a legvégén járok, az Inka Templomban, ahol ilyen fénylő lebegő akármik vannak, amik áttepeortálnak máshová. Már végigmentem és most egy ilyen teremben vagyok, aminek a közepén van egy hatalmas sas szobor, de innen hova tovább? Megnéztem a játék könyvtárát a Total commanderbe, ott világít az a kis gömb a terem közepén, de itt nem, lehet az a baj. Szóval tudtok segíteni?
  • panzerpeter
    #4313
    Sziasztok! Van egy kis gondom a játékkal! Elindítom és rámegyek az új játékra és elkezd tölteni majd kilép és azt írj ki "ENGINE működése leállt- windows mgoldást keres a problémára"! Sajnos nem tudom mi lehet a gond! Tudtok valami tanácsot adni? Előre is köszönöm!
  • Bazsi555
    #4312
    Hali!

    Nemrég kezdem csak el játszani a játékkal.
    Valami spanyol verziót sikerült leszednem, szóval még nem is angol - azzal nem is lenne semmi baj.
    Viszont amint felrakom a magyarosítást, játszhatatlan lesz az egész: 1 a menüben nincsen semmi szöveg, de ennél nagyobb baj, hogy ha elindítok egy új játékot, akk a betöltés után csak fekete képernyő van és semmi se történik.
    Kérlek segítsetek!
    Előre is köszi!
  • Mr_no_NaMe
    #4311
    sziasztok!
    Játszik ezzel még valaki? Van valami New Horizons patch (vagy mod) ami 1,5 giga. Aki játszik, az írhatna véleményt :)
  • kakasdaparhant
    #4310
    Valaki tud segíteni mikor feltelepítem és elindítom az után rámegyek hogy new game azt elkezd tölteni és kiírja hogy hibás az ENINGA.exe
    Hogy tudom megoldani ezt a problémát??
  • Gebasz94
    #4309
    Lehet neten nyomni a játékot?
  • haxoror
    #4308
    magas luck szkill kell hozzá de úgy sem 100% hogy megúszod
  • acsati
    #4307
    helo
    játszik még vki a játékkal?:D én újra elö vettem.
    csempészni lehet ugy hogy ne bukjak le? mert eddig csak ugy tudtam hogy jöttek az őrök
  • BlackPirat
    #4306
    Hogy kell telepíteni a build 13-mat????????mindig kiírja az a engine.exe-ét vagy mit Help!!!!!!!!!!!!!4
  • Laki89
    #4305
    sziasztok.valaki meg tudná mondani hogy mit kel csinálni a szentélyben??mert ot vagyok egy szobornál valami mádár de nem tom hogy mit kel csinálni .segitsen valaki.
  • Taylor10
    #4304
    sziasztok.tudna nekem valaki segíteni???? mert nem találom a Gamedir mappát.
  • Kugler Dávid
    #4303
    Hello!

    Melyik patch-al lehet folytatni a játékot miután megvan a gyöngy?
  • Realtibi
    #4302
    Hali, felraktam a 13as buildet. A problémám pedig a következö:Tökre lement a hírnevem, viszont nemtudom megnövelni sehogyan sem.A sima játékban a templomba szoktam menni adakozni, hogy javítsam a hírnevem. Itt is megprobáltam; kész vagyont otthagytam, de semmit sem javult a megítélésem. Valami 5let?
  • conn3ktor
    #4301
    hali!

    nekem is ez a problémám!Neked hogy sikerült megoldani?
  • adammmmmmm
    #4300
    Ok. Azon már túlvagyok. Most azon dolgozom hogy ösze szedjek elég pénzt arra hogy kibéküljek a franciákkal mert a legtöbb pénzt azt azzal keresem hogy a flaus de flauerbe csempészek szandált.
  • haxoror
    #4299
    Asszem egy semleges zászlót kell felhúznod mielőtt kimész vagy valami ilyesmi, már nem nagyon emlékszem...
  • adammmmmmm
    #4298
    2 kérdésem lenne:
    1. A build 13 most hogy van. Miket tesz be a játékba és mik változnak meg pontosan (az elején elég sok ahogy észrevettem pl karakterválasztás,újy hajók abilitik stb.) Jól jönne ezekről valami leírás.
    2. Hála ennek a build 13-as modnak már az egész játék furcsán kezdődik. Gondolom át ugrom a tutorialt és erre egy viharban vagyok a parton. Viszaszállok a hajóra erre két kalózhajó szitává lő. Elkezdem másodszor és végigcsinálom a tutorialt erre mikor elhagynám Oxbay-t a videó helyett szitává lőnek megint. Még semmit nem csinltam de már szitává lőnek. Nem értem most mit kéne csinálnom.
  • Weedo
    #4297
    Hello! ez attoll függ mijen szinkronnal játszol vele (Angol,Magyar).
  • Karatetigris
    #4296
    Hello! Mindig amikor elakarom indítani a játékot kiírja hogy No Freuqvency(nincs frekvencia) Mit csináljak? Csak mert nagyon érdekel ez a játék.
  • szapor
    #4295
    Na pls már! :D
  • szapor
    #4294
    Honnan tom leszedni ha?
  • szapor
    #4293
    Hello!Ezt a játékot honnan tudnám letölteni?
  • fbd195
    #4292
    Megoldva
  • fbd195
    #4291
    Hy all amikor el akarom inditani akkor azt irja ki hogy ENGINE.EXE abnormal program termination...
    hogy lehet megoldani a problémát?
  • csomka
    #4290
    VAn egy kis gondom, mikor felrakom a magyarosítást a menüben nem ír ki semmit és el sem indul a játék!! Légyszi, segítsen valaki.
  • KomaX
    #4289
    Amikor ezt a 2-filet becopyztam uj jatek utan fekete kepernyot lattam csak. Valami verzio hiba lehet ?
  • KomaX
    #4288
    Nos ez a cheat nekem se megy innen szedtem : http://www.abecedaher.cz/db_data/0000005568/trainer_2900_pirates_of_the_caribbean_cheat_black_pearl.zip

    Ez volt a Readme -ben

    Black Pearl Cheat 1.0

    Die Datei characters_init.c ins Verzeichnis \PROGRAM\Characters\German kopieren und
    Datei ships_init.c ins Verzeichnis \PROGRAM\Ships\

    Dann hat man wenn man ein neues Spiel anfängt folgendes:
    Name: Jack Sparrow
    Modell: Pirat
    Fähikeiten: überall 10
    Level: 50
    HP: 40
    Geld: 10000000
    Shiff: Black Pearl
    Besatzung des Schiffes 1000 Mann
    Flagge: Piratenflagge

    Die Datei ships_init.c ist nur dafür, dass das Schiff realsitischer ist.
    Die Daten der Black Pearl:
    44 Kanonen (Orginal!)
    100000 HP (Orginal!)
    Super billige Reparaturkosten. z.B. 95% für unter 10000 Goldstücke (Orginal!)

    Bastian Fahr
    [email protected]


    PROGRAM\Characters\German -nekem ilyen konyvtaram nincs csak : PROGRAM\Characters\

    Mi a teendo ilyenkor ?

  • haxoror
    #4287
    A készítők :)

    (nézz körül itt)
  • Milan90
    #4286
    Cső!Lenne egy kérdésem.Amikor végigviszem a játékot(amikor legyőztem a fekete gyöngyöt)akkor behozza a főmenüt pedig én szeretnék tovább kalózkodni...Ha mentenék még előtte az se segitene.Ugye legjobb hajó,legjobb cuccok, ezek mind kárbavesznek,mert nemlehet tovább jáccani...Plííz vki segitsen most vagy énvok a hüje vagy a készítők..
  • Jammer
    #4285
    Üdv! Lenne egy kérdésem... Nem tudja valaki, hogy ha egy event elakad azt hogyan lehet elindítani ? Build 13 MOD -al jétszom, és ott tartok amikor a Greenford -i bányák után Isla Muelle -re kellene menni... Ha jól emlékszem itt jön az a rész, amikor viharba keveredek és Douwesenben kötök ki a hajóm nélkül. Na szóval ez a viharos event nem jön, és emiatt nem tudok tovább menni. Valakinek valami ötlete esetleg ?
  • Olyverc
    #4284
    Nagyon szépen köszi! :) De sajna már rég kifutottam az időből és nem is tudom mi volt az áru.
  • haxoror
    #4283
    Ha még benne vagy a határidőben akkor azt teheted hogy vásárolsz egy csomó cuccot amit amúgy is szállítottál a kereskedőnek, általában ez működik.

    Ha harcba keveredik a hajód akkor néha ha eltalálnak veszítesz a rakományból is (nemtom miért, mindegy) szal pótold az árút saját zsebből.
  • Olyverc
    #4282
    Sziasztok, lenne egy kis gondom! Annó még Boxon toltam és úgy emlékszem hogy ha elcsesztem egy szállítós küldit akkor valahogy ki lehetett javítani, na most PCn nem nagyon megy és nem is találok sehol segítséget. Gondolok itt arra hogy felvettem dowesenben a boltostól szállítani való árut amit Conceciao-ba kellett volna vinni egy hónapon belül, de nem sikerült leszállítanom és azóta nem tudok ilyen küldiket csinálni. Valaki nem tud segíteni?
  • sanyivt
    #4281
    JA ÉS TELJES KÉNE HA LEHET:(
  • sanyivt
    #4280
    HÉ SKACOK.FONTOS LENNE NEKEM EGY MAGYAROSÍTÁS SÜRGŐS!!!!!!
    ELŐRE IS NAON KÖSZI!!!!!!!!
  • haxoror
    #4279
    Ha jól emlékszem a főmenüből (F1 vagy F2), asszem csak szárazföldön lehet menteni, a tengeren nem lehet.
  • cucmurgány
    #4278
    Helo nem tudjátok megmondani hogy hogyan lehet elmenteni a játékot?
  • BIG UNIT
    #4277
    KÖSZ HAX
  • PJack
    #4276
    újra feltettem a játékot. megint végig szeretném játszani.
    de áruljátok már el: hogyan lehet megcsinálni azt hogy Dszekk Szperó bőrébe bújva vigyem végig a gémet? :)