7955
Jogosítvány
  • [HUN]FaTaL
    #4155
    Gondolom B-ből megy.
  • szurop
    #4154
    De autóból? Vagy motorból? Vagy babakocsiból? Mond már meg, azt kérdezi.
  • Goruck
    #4153
    még csak most fogok menni az első rutin ÓRÁRA vizsga még nem lesz...:)
    neked meg sok sikert
  • gizi01
    #4152
    Szia.neked is sok sikert!!!miből vizsgázol?
  • Goruck
    #4151
    Hello mindenki, ilyen topic is van:S:S szerdán megyek először rutintra:D
    sok sikert mindenkinek!!
  • Bandi 18
    #4150
    Szevasztok

    Egy kis segítséget szeretnék kérni tőletek. Előre kijelentem nem reklámozni akarok csupán tájékozódni és igen google-t is használtam de több 1000 találat volt ezért írok ide :)
    Szóval C-s jogsit szeretnék tenni és címeket net/telefon szerezni. Igen fontos hogy Veszprém Fejér megye esetleg Zala :) És hogy miért is? Mert akkora árkülönbségek vannak hogy az hihetetlen. Atinál 230.000 egy C-s jogsi míg Keszthelyen 130.000-ból megússza az ember. Lényeg hogy vagy Fehérvártól vagy Veszprém,Ajká-tól ne legyen messze mert az utazás sem olcsó :) A válaszokat előre is köszönöm, jöhetnek privátba is hogy a modiknak ne legyen kifogásuk, de akár a topikba is hogy mások is tudjanak tájékozódni. Továbbra is hangsúlyozom nem reklámnak szánom.
  • gizi01
    #4149
    Sziasztok.köszi mindenkinek a támogatást.remélem is hogy a következő sikerül,de sajna olyan természet vagyok akit ez megvisel.ráadásul álltalában mindent rögtön szeretnék.tényleg nem olyan nehéz ráadásul az első alkalommal is sokkal jobban ment.annyira jól akartam csinálni erre ez lett belőle!!!!!!
  • Bandi 18
    #4148
    Majd legközelebb menni fog. az utánfutó márcsak ilyen dolog sajnos benne van. A rutin az nem a világ én is megbuktam egyszer :) a következő jobban fog menni
  • Zsolti9014
    #4147
    Fel a fejjel, legközelebb tutira meglesz! (tudom könnyű ezt mondani, de komolyan: ne emészd magad rajta).
  • Zsolti9014
    #4146
    GRATULÁLOK!
  • gizi01
    #4145
    Sziasztok.rosszhírem van nem sikerült a rutinvizsgám!!!!!teljesen kibuktam miatta!!!jobban betörtem a pótot mint kellettvolna!hát ez van az én hibám!de nagyon meg viselt!!!!!a vizsgázóknak több sikert kívánok!!!
  • szurop
    #4144
    Na megvolt a vizsga. Egyetlen belekötni valója volt a vizsgabiztosnak: ne ütögessem a kormányt ha sokáig várakozni kell :D .
  • gizi01
    #4143
    Sziasztok.köszönet mindenkinek ki velem izgul.holnap meg írom az eredményt.
  • Zsolti9014
    #4142
    sok sikert!
  • Zsolti9014
    #4141
    nyugi. én az utolsó órámon 2x váltottam 1-es helyett 3-mast és majdnem elékanyarodtam valakinek. az volt messze a legszarabb vezetésem.
    A vizsgán meg minden király volt.
    Nagyon izgultam, de nem kell!

    Csak nyugodtan, magabiztosan! És persze sok sikert.
  • szurop
    #4140
    Kössz. De télleg oltári nagy baromságokat csináltam sorban egymás után az utolsó 3 alkalommal.
  • Bandi 18
    #4139
    Nem kell izgulni így szokott lenni:) Velem is ez volt. Vizsga előtt 1 órával majdnem nekimentem egy álló kocsinak :S De semmi gond nem volt vizsgán minden nagyon jól ment :) No para és sok szerencsét
  • szurop
    #4138
    Nekem meg holnap lesz városi B-ből. Az utolsó 3 alkalommal, mikor vezettem, ma, tegnap, szombat, csináltam a legnagyobb baromságokat. Sokkal szarabbul vezettem mint legelőször. Remélem azért meglesz.
  • Bandi 18
    #4137
    Hello

    Sok szerencsét.
  • gizi01
    #4136
    Sziasztok,holnap lessz a rutin vizsgám C+E-ből.sok sikert minden vizsgázónak!!!!!!!!!!
  • csoola
    #4135
    lemaradtam a két előző óráról de behozom majd, 29-én vizsgázok kreszből! bár sajna valószínüleg már cask a turin fog beleférni, le fogják tiltani a motorosokat föleg ha lesz hó... ugyhogy sokat imádkozok a hó ellen majd
  • gizi01
    #4134
    Köszike!!!!!!!!
  • Yulcsa
    #4133
    gratula és sok sikert a rutinra!
  • csoola
    #4132
    70 nálunk, én holnap dél körül megyek feliratkozni:) (Dunaföldvár-Németh László autós-motoros iskola)
  • Ktm10
    #4131
    A1 es jogsi össz vissz kb mennyi?
  • Zsolti9014
    #4130
    gratula, sok sikert!
  • gizi01
    #4129
    Sziasztok,megvan a C+E.BÜ.vizsgám!!!!!!!!!!szerdán rutin!!!!!!
  • csoola
    #4128
    holnap jelentkezek A1-re, kicsit több mint egy honap mulva töltöm a 16-ot... de ugy voltam vele h anyámék cask adnak bele lovét, mármitn a motorba majd, ha más nem amjd lizingelik és nyáron melobol visszaadom nekik... de ha nem adnak, akkor is két év és korlátlan, akkor meg már vehetek vmi régebi 600-ast is kevés pénzért... milyen jo már:) (végre nem szolhatnak majd be a Dominator miatt:D)
  • csoola
    #4127
    ahogy mondod, viszont ha megcsinálod az A1-etm utána korlátlanra már ugy tudsz majd menni h csak átképzés van, ami 30 valahány pénz tudtommal és akkor nincs kresz
  • Ktm10
    #4126
    Igen:(!akkor semmivel sem vagyok elöbb?uaz mintha külön külön csinálnám?
  • gizi01
    #4125
    Szia.ha jól értem autó és motor együtes vizsgáját kérdezed!mindkettőböl külön kressz van!
  • Horse sense
    #4124
    18-ra fogják felemelni?
    kösz
  • Ktm10
    #4123
    sztem ez nem a koron mulik,van aki mindig ijen lesz
  • Horse sense
    #4122
    mármint mire érted a próblémát?
    Hogy felemelik a korhatárt?
  • Easy Rider
    #4121
    Ez a probléma, mert megszokásból nem lehet vezetni, és nem elég csak a figyelmesség, példa okáért, vásárcsarnoknál most elég nagy a kavarodás, mikor reggel mentem, látom hogy egy buszba előlről beleszaladt egy fabia --> a főútvonal kanyarodik busz szempontjából balra, a busz rajta ment, a fabia pedig arra szeretett volna rátérni, a busz szabályosan ment, hiszen a főútvonal kanyarodik, így neki nem kell balra idexelnie, viszont a fabias úgy vette, hogy akkor elmennek egy más mellett, hiszen mindketten egyenesen mennek, de sajnos nem így volt, itt lehet az ember figyelmes, de ha fingja sincs hogy melyik tábla mit jelent, és mit kell tenni ilyenkor, akkor vele is ez lesz...
  • Horse sense
    #4120
    16,5 éves vagyok és nálunk januárban indul egy tanfolyam, de azt hallottam, hogy jan.1-től márcsak 18-tól lehet menni. Csessék meg ott fenn az egészet.De ha legalább azt meglehetne, hogy ha valaki jan.1 előtt kezdni el , akkor had fejezhesse már be.
  • Ktm10
    #4119
    Én hallottam olyan hogy ha B kategorára megy az ember akkor közben megéri letteni 125 sre mert sokkal olcsobb mint külön külön.Igy csak egyszer kell kreszz!Sztetek?
  • [HUN]FaTaL
    #4118
    16,5 évesen kezdheted a kresz tanfolyamot, 16,75 évesen vizsgázhatsz kreszből. 17 éves korod után VIZSGÁZHATSZ rutinból, előtte is vezethetsz már csak nem forgalomban. Én a 17. szülinapom után 3 nappal vizsgáztam rutinból:)
  • Count Adyn
    #4117
    Pár év után már nem sokan mennének át ujra egy kreszvizsgán, mert elfelejtik a kérdéseket, ám ez nem azt jelenti, hogy seki nem tud közlekedni, csak a vizsga az ien kis aprólélkos cuccokra megy rá persze a fontosak mellett, nrm attól lesz lesz valaki jó sofőr, hogy ha álmából felkeltve sorolja a szabályokat, hanem attól, ha figyelmesen közlekedik és józan döntéseket hoz.
  • Easy Rider
    #4116
    könnyebb persze, de amikor 1 év múlva is autóba ül, akkor mi van? direkt nem mondtam 10 meg 20 éveket, mert akkor berögzül, de mikor még csak 1 éves a jogsid, és ilyen fiatalon teszed le, akkor nem hinném hogy mindennap vezetnél, ha vezetsz is, akkor is olyan helyen, ahol mindennap járnál (pl suliba) és az sem a legjobb

    szóval azt mondom, hogy lerakhatjátok a jogsit 17évesen, de amíg igazán nics szükségetek rá, addig felesleges, ráér az majd mondjuk 20-21 évesen is....