7955
Jogosítvány
  • csoxer
    #4235
    kösziköszi:)
  • Magnumrolcsi
    #4234
    grat! :)
  • Zsolti9014
    #4233
    gratula!
  • csoxer
    #4232
    ójee meglett a forgalmi is,igaz elég nehezen,de sikerült:)
  • Magnumrolcsi
    #4231
    Külföldön(Romániába) lehet jogosítványt csinálni magyar állampolgárnak?
  • csoola
    #4230
    dehogynem, minimumXD amugy ha milliomos vagy és ferrárid van akkor sem kell 300-al hajtani ám azt :) lehet motorosként is 525-ös KTM-el kezdeni, nem muszály tépni a száját a gépnek... amugy nekem mindegy, motort veszek ugyis tavasszal, megváltam elsején a DT-mtől ugyhogy már cask idő meg pénz kérdése... aztán meg veszek egy tankot csak lehet h az tl nehéz lesz s a teljesitmény miatt is sokat kell fizetniXD
  • lTommyl
    #4229
    #4220 pls valaki!!!
  • [HUN]FaTaL
    #4228
    hm bocsi:D
  • Calogeero
    #4227
    #4221
  • [HUN]FaTaL
    #4226
    forgalomban 17 évesen lehet elkezdeni vezetni, rutinból vizsgázni is csak 17 évesen lehet, a kresz tanfolyamot 16,5 évesen lehet kezdeni és 16,75 évesen lehet kreszből vizsgázni
  • Zsolti9014
    #4225
    gratula!
  • szurop
    #4224
    Sziasztok, régebben írtam ide, azóta is folyamatosan követem a hozzászólásokat. Gratula minden embernek, aki azóta vizsgázott. Én úgy állok, hogy ma fejeztem be az A1-et, egyszerre csináltam meg ezt és az autót, és minden elsőre sikerült.
  • Bandi 18
    #4223
    Hopp elnézést de hát fél év ide vagy oda :) Sose baj ha idősebb az ember
  • Zsolti9014
    #4222
    így van, valószínűleg elírta.
  • Calogeero
    #4221
    "A beiskolázhatóság feltétele a betöltött 16,5 életév. Elméleti vizsgára bocsájtás a 17 éves életkor elõtt három hónappal, a gyakorlati vizsgára a betöltött 17 év a feltétel."
  • lTommyl
    #4220
    heló!lehet hogy már kérdezték előttem csak én nem találtam, de azt szeretném megtudni h kb mennyi időbe telik a legelső kressz órától az utolsó vizsgáig a jogosítvány megszerzése?én december elején kezdem kb mikorra lesz meg? előre is kössz!
  • Bandi 18
    #4219
    Nem lesz korhatáremelés legalább is eddig nem mondták, ha lesz benne lesz a hírekben is. 17.5 évesen lehet elkezdeni vezetni de a kreszt előbb is kezdheted.
  • Firerock
    #4218
    tudom olvassak vissza.megtettem-.-
    de nem nagyon értem a válaszokat..
    2009.április 10.-én leszek 17
    1.lessz e korhatár emelés addig amikor már énis mehetnék?
    2.ha nem akkor mikor kezdhetem el ezt az egész folyamatot?
    (nem cinikus választ kérnék csak normálisat)
  • Magnumrolcsi
    #4217
    Köszönöm!
    Úgy lesz.
  • gizi01
    #4216
    ÉN is gratulálok!!!továbbra is csak ügyesen!!!!
  • Zsolti9014
    #4215
    gratulálok
  • Magnumrolcsi
    #4214
    Tegnap reggel sikerült a forgalmi vizsga. Kerékpárossal én is találkoztam pont a zebra előtt, de nem előztem meg csak utánna. Már csak elsősegély van hátra, abból elvileg 2hét múlva vizsgázok.
  • gizi01
    #4213
    Köszönöm szépen!!!nem Kecskeméten csak az eső esett!!
  • Zsolti9014
    #4212
    gratulálok!
  • Bandi 18
    #4211
    Grat. Havazott akkor is amikor vezettél?
  • gizi01
    #4210
    Sziasztok!!ma Sikeres vizsgát tettem C+E.kat.ból!!minden vizsgázónak sok sikert kívánok!!!
  • Dodo55
    #4209
    Ja jó, akkor a B marad úgy ahogy volt, ugye?
    Mert akkor csak hülyeség volt, amit hallottam...
  • Bandi 18
    #4208
    Itt a válasz a kérdésedre
  • DJ BP
    #4207
    ha milliomos vagy, akkor se kéne egyből nagyba kezdeni, minek?
  • Dodo55
    #4206
    Amúgy most ez a B1 meg B2 hogy lesz?
    Olyasmit hallottam, hogy csak annyi lesz, hogy 2.5 tonna korlátozás, de az nem érdekel túlságosan.
    Remélem teljesítmény korlát nem lesz, ugyan első autónak 200 lóerő alatt gondolkozom, de ha hirtelen milliomossá válnék, akkor nehogy már emiatt ne vezethessem majd a Ferrarim :D
  • Zsolti9014
    #4205
    Nem, nem várható ilyen egyenlőre legalábbis.
    Viszont ezt az oldalt végigolvashattad volna, hiszen itt kb. 4-5x kérdezték meg előtted :D
    de semmi gond, nincs harag, válaszoltam, nem szakad le a kezem ennyitől. :D
  • MagyaR
    #4204
    heló! Igaz, hogy januártól felemelik 21 évre a vezetési korhatárt, vagy csak vmi hülye pletyka? Plíz nyugtassatok meg, h csak hülyeség :D.
    Persze nem kamionra gondolok, hanem sima autóra.
  • gizi01
    #4203
    Sziasztok!1 biciklist kezdtem meg kikerülni,de nem tudtam befejezni,a zebra előtt így rá mentem a zebrára és azáróvonalra!és mivel a zebrán nem előzünk!elég volt neki!az bosszant,hogy mikor kisautóval megyek sosem előzök,vagy kerülök a zebrán!mértne pont most csináljam úgy!röviden ennyi!
  • Count Adyn
    #4202
    Mit mondtak, miért buktal meg?
  • R0sc0
    #4201
    az hogy sikerul e a vizsgád fele részben attol fugg hogy mennyire vagy ügyes a másik fele hogy milyen napja van a vizsgáztatódnak. Hogyha jó napja van akkor még nagyobb bakikat is betud az izgalomnak ha meg szar napja van akkor meg a legkissebb hibáér is meghuz.
  • Bandi 18
    #4200
    Fel a fejjel legközelebb jobban fog menni. A forgalom már cska ilyen lelép eléd a figyelmetlen gyalogos meg ki is kell fogni a jó vizsgázatót :)
  • gizi01
    #4199
    Sziasztok!nem sikerült a vizsgám!!ez mással is ígyvan vagy csak én bénázok??nem értem,jól akarom csinálni,és el szúrom!!!
  • csoola
    #4198
    ez sztem olyan pletyka mitn a segédmotoros rendszám... (bár ha bevezetnék akkor sem ugy lenne mint a nagymotorokra, de ez nem ide tartozik)
    engem nem nagyon érint mondjuk mert ugy érzem nagyon ráérek az autora, ugyis motorozok inkább csak:P
  • Zsolti9014
    #4197
    persze, nem mindenhol van szünet, itt is csak az ünnepek meg mittomén. de én ehhez a decemberi tanfolyamhoz csak jan. 17-én csatlakoztam, így nekem párszor tovább kellett maradni, hogy felzárkózzak :D

    de az neki csak jó ha szünet van, azzal is megy az idő
  • HiPPoNaX
    #4196
    Amig nem vagy 17, nem vizsgazhatsz forgalombol. Viszont semmi konretumot nem lehet tudni arrol, hogy ezt a korhatart emelnek, csak pletyka szinten, tehat emiatt nem kell aggodni. Amugy nem minden autosiskola tart szunetet, en peldaul vezettem telen is, csak nem vizsgazhattam volna abban a kb 10 napban, amig a kozlekedesfelugyeletnel szunet volt.