7955
Jogosítvány
  • BECKHAM7
    #4795
    Na túlvagyok a második vezetés órámon wáw
    elég jól megy úgy érzem, és már jövő7 pénteken rutin vizsgám lesz!
    kíváncsi leszek
  • DJ Skyline
    #4794
    #4693, #4695. a kreszbe elvben belekezdhetsz már, de a rutinba majd csak a szülinapod után. de szerintem jobb ezt egyszerre letudni, a kresz tanfolyam össz-vissz 7 alkalom (legalábbis nekem annyi volt ha jól emlékszem), rá egy hétre kb meg kresz vizsga. most leteszed a kreszt novemberben, és kb fél évet várhatsz a rutinra, az alatt a fél év alatt lehet felejteni ám.
  • Firerock
    #4793
    áhh csak mégkrédezem mégegyszer,már megkérdeztem kétszer de mindig más választ kaptam:
    Ha 1992.04.10-én születtem akkor mikor kezdhetek vezetni?mikor kezdhetem az eü-t meg a kreszt?
  • Csabesz6
    #4792
    értem köszi.
  • DJ Skyline
    #4791
    egy rendes eü oktatás kb 4 órás. nekem egy világoskék színű könyvem van, aminek a hátuljában benne van az összes tétel, elég jó kis könvy, minden benne van ami kell. nagyjából ugyanazt montda el a vöröskeresztes fazon is az oktatáson ami a könyvben is van. de a gyakorlatok miatt érdemes elmenni, lásd mi hogyan stb. könyvben egy kép szerintem annyira nem adja vissza mint élőben.
  • Csabesz6
    #4790
    :D
    Apropo.
    Kedden lesz EÜ vizsgám.Kaptam egy könyvet osztálytárstól+tételeket, állítólag ebből is fel lehet készülni, oktatás nélkül.Na most mennyire bízzak ebben?Mert ma délután tök véletlenül észrevettem, hogy holnap eü oktatás a suliban 14:00 tól.És INGYENES ez lenne a lényeg.Érdemes ellátogatni oda, vagy elég a könyv?Jah és hány óra egy ilyen alkalom átlagban?
  • Sanyix
    #4789
    mittudomén milyen volt, de rohadt gyenge :)
  • DJ Skyline
    #4788
    én is dízelen tanulok :D Opel Meriva, szintén tdi. sok sikert, vigyázz a kérdéseknél ne gubancolódj össze, én is jól összekevertem meg olyat is mondtam amit nem kellett volna aztán bukó lett :| pedig ha sikerült volna, akkor már a jogsi felé vezető út 3/4-vel meglennék :|
  • Csabesz6
    #4787
    Fogadjunk hogy valamilyen új commonrail dízelen tanultál vezetni:D
    Én igen...ibiza tdi.
    Jah jövő kedden eü vizsga, aztán go okmányiroda.
  • Sanyix
    #4786
    énis így voltam. Aztán beültem a kocsinkba, és rájöttem hogy milyen szar a fosvágen(seat), mert ez se egy izomautó(110le, 1600kg) de érdekes módon nem fullad le minden szartól.
  • gotchaaa
    #4785
    Én még 19 óra után is bátortalan vagyok. :D
  • DJ Skyline
    #4784
    köszi. :)
    na, 2 forgalomban való vezetés után vagyok már, megizzaszt rendesen :D hungária körút, népliget környékén jövök megyek, hát elég komoly. sajna kicsit stresszes még a dolog, pláne mikor megállok és bekell kanyarodni egy utcába, vagy rá egy főútra. fosok a lefulladástól nagyon, emiatt a kuplung / pedál kombót még eléggé bátortalanul kezelem.
  • gabo91
    #4783
    gratula
  • Zsolti9014
    #4782
  • Csabesz6
    #4781
    grat:)
  • DJ Skyline
    #4780
    siker :) gördülékenyen ment minden, szerencsére jó vizsgabiztost fogtam ki
  • DJ Skyline
    #4779
    grat :)

    na irány a rutin vizsga
  • Nagy01
    #4778
    Hétfőn lesz a kresz vizsgám!:)
    +nem lesz suli

    -vizsga

    :D
  • Csabesz6
    #4777
    nah megvan a forgalmi is:D
    1. hibavonal-gyalogoscsalogatás:DD.
    már csak az eü kell...
  • DJ Skyline
    #4776
    nekem hétfőn lesz rutin vizsgám reggel :S ma volt az utolsó gyakorolgatásom, igazából megy minden, nincs olyan amit ne tudnék megcsinálni.
  • BECKHAM7
    #4775
    szerintem az! bár nem emlékszem mi volt ráírva, de valószínűleg az!
    egy sárgás színű papír, piros írással a tetején....

    én augusztusban csináltam A1-et, akkor pénteken forgalmiztam és szerdán lehetett menni ezért a papírért, utána okmányiroda, aztán 1 hétre rá jött a jogsi
  • gabo91
    #4774
    kérdezed, vagy mondod...
    én nem tudom...
    azért kérdezem...
    lehet, hogy az... lehet hogy az...
  • BECKHAM7
    #4773
    elvileg igen, aztán majd meglátjuk! még nem beszéltem oktatóval, szóval egyenlőre a hétfő kétséges...
  • Firerock
    #4772
    szvsn:)
    hétfőn kezded?
  • BECKHAM7
    #4771
    áhh köszönöm szépen
  • Firerock
    #4770
    boldog szülinapt
  • BECKHAM7
    #4769
    vizsgaigazolás?
  • gabo91
    #4768
    Na megvan a forgalmi vizsgám is.


    (mi a hivatalos neve annak a papirosnak amit közlekedési hatóságtól kell majd elhozni? (azzal kell elvileg okmányirodába menni))
  • BECKHAM7
    #4767
    nekem pont 1 hét volt mire kiküldték
  • ChuckyHUN
    #4766
    Mult hét szuerdán ignyeltem M kategomat azt még mindig sehol semmi.. szánalom ez a magyar rendszer,... mit szaroznak ennyit?
  • DJ Skyline
    #4765
    akkor én már túlleszek a rutin vizsgán :) (Okt. 2)
  • Firerock
    #4764
    ike
    hajrá:D
  • Zsolti9014
    #4763
    Hajrá!
  • Csabesz6
    #4762
    Okt.3.-forgalmi vizsga.
  • Firerock
    #4761
    jaok
  • gotchaaa
    #4760
    Bizony, van egy oldal ahol régi újsághirdetések vannak, ott találtam.
  • Zsolti9014
    #4759
    mármint mi annyi? mennyi?

    csak mert szerintem hirdetésben a 131 ezer forintot nem 131 k-nak írják, tehát ez 131 korona lehetne, amely 1918-1927 között volt forgalomban, és K betűvel jelölték.
  • Firerock
    #4758
    annyi
  • Zsolti9014
    #4757
    meg szerintem nem is mostani ez a tábla. Pl. a 131 K tanfolyamdíjból ítélve.
  • gotchaaa
    #4756
    Basszus, tényleg. :O
    Ezt kicsit elnéztem.