7955
Jogosítvány
  • Varenga
    #4995
    húha, akkor bocsesz már nem emlékszem pontosan :)
  • DJ Skyline
    #4994
    már megijedtem. :D egy RÓZSASZÍN kártyáért ennyit költekezni :D
  • DJ Skyline
    #4993
    a Petzválban is egy ötöst kell fizetnem?
  • Morphin
    #4992
    dehogy 10es...5k azt csókolom,de már annyi sincs sztem.régen azért volt annyi mert ilyen szar illetékbélyeget kellett fizetni,de most csak egy csekk,befizeted visszamész vele azt csók...
  • Morphin
    #4991
    nem drágább 5ezernél az 100%

    más:2009.január.1től kiadott smkp-ken is kötelező a rendszámtábla...és 2009.májusig van haladék a január.1 előtti kiadású mocikra megcsináltatni. kíváncsi leszek erre. elég szánalmas volt néha h 250es cross mocikkal papír nélkül szaladgáltak a sutyerákok.nagy élettapasztalatú szervdonorok
  • Varenga
    #4990
    Igen 5000Ft, ha jól tudom ma is annyi és még ugyanennyit kell majd befizetned az okmányirodában is, tehét összesen már csak egy tizest kell a jogsira költened.
  • [HUN]FaTaL
    #4989
    - A Petzválba kell visszamenni igen.
    - Nekem 3 éve lett meg a jogosítványom, akkor 5000ft volt, ha jól emlékszem, már szerintem ez több, sajnos erről nem tudok adattal szolgálni :(
  • DJ Skyline
    #4988
    srácok némi infora lenne szükségem. csütörtökön eü vizsga, na most ha az megvan, akkor mehetek intézni a papírokat.
    - a Petzválba vissza kell menni, nem? hogy kiadják a nem tudom mit amivel eltudok menni az okmányirodába
    - mennyit kell magammal vinnem az okmányirodába? úgy tudom nem ingyenes a buli.
  • Morphin
    #4987
    én már imádok a nagy tömegben menni^^(régen paráztam,de rájöttem h kell a tapasztalat,h semmilyen szituban ne ijedjek meg soha) csak nálam az ilyen helyzetetkben hamar felmegy a pumpa, és üvöltözök néha
    hungária az jó, meg a körút...igazából ugyérzem elég jól,megfontoltan vezetek,és persze dinamikusan is.najó néha rámjön az ideg és akkor kicsit jobban hajtom a lovakat a kelleténél,egy dolog ami még aggaszt engem. az pedig az ismeretlen helyek...szal most mond valaki egy utcát budán,hát fingom sincs merre induljak,pedig a fő,nagy utakat ismerem,budán illetve pesten is na megyek aludni...most jöttem melóból nemrég...gn8 all
  • R0sc0
    #4986
    hat igen :) Én is pesten vezetek már második éve, de 1 hónapos jogsival nekivágtunk prágának, de itt pesten a hungárián félek végigmenni :))
  • Sanyix
    #4985
    pesten én az elindulást, megállást tanultam meg jól. Még mindig tanulom néha, pedig nem akarom...
  • Csabesz6
    #4984
    Gyarmat felé is martak...:|
    direkt így mentünk, Pestet elkerülve gyorsabb
  • Morphin
    #4983
    grat...szerencsédre elkerülted pestet^^ ott tanul meg igazán az ember vezetni,bár nem árt néha a változatosság,szeretek énis vidékre menni,kacskaringózni. most hétvégén egerbe mentünk 1kis kikapcsolódásra...a 3asról lejőve bazz szétvan marva az egész út eger felé...csak óvatosan^^
  • Csabesz6
    #4982
    Ez volt a hétvégi útvonalam, oda-vissza.
    Kb 2,5 hete van meg a jogsim.Jó volt:).
  • Csabesz6
    #4981
  • DJ Skyline
    #4980
    hogy érted, vagy mire vagy kíváncsi?
  • petyka2
    #4979
    Ennyi az össz tapasztalat???
  • mate317
    #4978
    Motoros oktatás van ilyenkor is, vagy "télen" szünetel?
  • DJ Skyline
    #4977
    én ide jártam. nekem nem volt vele problémám, teljesen jó. most itt is valami akció van, amúgy 69 volt nekem minden. 64-65 körül lett volna ha diák vagyok még
  • Szabi1991
    #4976
    az oktatón múlik minden...
  • petyka2
    #4975
    Csigavérről sok rosszat olvastam, mondjuk gyanúsan olcsónak is tűnt.
  • Szabi1991
    #4974
    én csigavéres voltam.. elsőre kcsg oktatót kaptam... fontos hogy kivigyen a rutinpályára..
  • petyka2
    #4973
    Üdv mindenkinek!
    Szerintetek meyik autósiskola korrekt?
    Fontos, hogy Budapesti legyen.
  • DJ Skyline
    #4972
    nem erről van szó hogy nem ülök egyedül autóba, hanem nem érzem még azt a kellő magabiztosságot hogy na akkor egyedül elinduljak. majd idővel meglesz az is, de most még nem. meg egyelőre jogsim sincs, hátra van egy eü vizsga plusz még mire kiküldik a jogist, talán november végére meglesz a jogsi
  • Higany
    #4971
    Tökéletesen igazad van! Én is csak hétvégente vezetem apum autóját. De örülök, hogy ez is van.
  • Bandi 18
    #4970
    Hát pedig ezzel a hozzáállással hogy egyedül nem ülök autóba sosem fogsz megtanulni vezetni. Nekem sincs saját kocsim de szerintem ha megkéred szüleidet hogy néha 30 percre kimehess a forgalomba akkor kivisznek. És akkor nem kell az oktatót fizetni csak a benzint/gázolajat :). Ha pedig apukád jól tud vezetni akkor majd úgyis szól előre ha hülyeséget akarsz csinálni, nekem is szólt :D.
  • DJ Skyline
    #4969
    tapasztalatszerzés miatt. nekem nincs autóm (még), úgy meg most nem jövünk megyünk hogy tudjam vezetni az autónkat. haverral sem szoktunk sűrűn autóval jönni meni, alkohol miatt :D szóval kérdéses mikor fogok legközelebb autóba ülni, így majd ha az anyagiak is megengedik, akkor visszamegyek pár órára még. pláne télen. nem tudom milyen lesz a tél, de azért jobb úgy szerintem ha az oktató mondja mivan. nem azért mert fater ne tudná, jó rég óta vezet ő is, csak az oktatónál van egy plusz pedálsor :) meg most hiába kérdem fateromat hogy te hogy csinálod, őbelé már annyira beidegződtek a dolgok, hogy nem azon gondolkozik hogy mit és hogyan, hanem egyszerűen jön magától gondolkozás nélkül. haver meg Dél Afrikában tette le a jogist anno (ott éltek egy darabig), más a kresz, eleve jobb oldalon vezetett. eleinte az ajtót kapirgálta megszokásból itthon, mert ugye neki balra volt a váltó :D jó persze hozzászokott az itthoni dolgokhoz, de a jogsiát itt nem fogadják el, sajna nem kért anno olyan nemzetközi nem tudom mit. egyedül meg pláne nem merek még autóba ülni.
  • Zsolti9014
    #4968
    biztos jócsaj az oktató :D
  • Szabi1991
    #4967
    amúgy gratula :p
  • Szabi1991
    #4966
    me'hogy ? :D

    ha már megvan a vizsga,.. akkor minek is ? o.0
  • Zsolti9014
    #4965
    forgalomban csak a kötelező, de ebből tényleges vezetés, amikor nem az oktatót vártam valahol, az ... huhh. :D
    rutin +1 alkalom (2 óra), mert ha azt nem veszem, a vizsga előtt 1 hétig nem vezettem volna.
  • DJ Skyline
    #4964
    levezettem a kötelezőt, plusz elmentem még 4 pótórára ami 2 alkalom. bár igazából elvben 21 óra a kötelező, de én 20-at vezettem abből, így 24 óra után mentem el vizsgára. de szerintem még fogok menni majd plusz órákra a későbbiekben.
  • gotchaaa
    #4963
    Ti hány forgalomban vezetett óra után mentetek el vizsgázni?
  • Csabesz6
    #4962
    Én kicsit tartottam tőle, de aztán amikor elindultunk, tökre feloldódtam:D
  • Higany
    #4961
    GRATULA!
  • DJ Skyline
    #4960
    na sikerült :) szerencsére normális vizsgabiztost fogtam ki, bár voltak hibák persze, de nem volt egyik sem tragikus.
  • Firerock
    #4959
    sok szerencsét
  • Higany
    #4958
    No para!
  • DJ Skyline
    #4957
    gyerekek mik a tapasztalatok forgalmi vizsga terén? nekem ma lesz 3 órakkor. úgyértem hogy felesleges izgulni meg túlreagálni? vagy kell egy kis szerencse is azért?
  • Gabor1990
    #4956
    Jeee nekem is most hozta