7955
Jogosítvány
  • Pepsi Twist
    #7715
    itt már most megy :D a "segédmotorosok" 70-80%-a nem 50es motorral jár :D
  • Zsolti9014
    #7714
    Azért konkrétan azt kimondani nem lehet, hogy nem is lesz ilyen, most biztosan nincs, de mivel több EU-s országban működik már ez, nálunk sem zárható ki, de egyelőre nem nagyon van láthatáron.
  • maffioso
    #7713
    szerintem nem fogják bevezetni, de az h bevezették az irdatlan baromság
  • [HUN]FaTaL
    #7712
    Ezt hallom már 5 éve, nincs ilyen, nem is lesz.
  • Fehercsoki
    #7711
    Szerintem nem fogják bevezetni...De az biztos hogy még nincs bevezetve.
  • zsolt515
    #7710
    Üdv!
    Egyik nap olvastam hogy állítólag be lesz vezetve hogy autós jogosítvánnyal 125cm3-ig lehet motort vezetni! Nahh most valaki atz mondta h idén január 1-től ezt már bevezették valaki meg azt hogy majd csak befogják vki meg még nem is hallott ilyenről!
    Légyszi segítsetek hogy most hogy van ez?!
  • Dean Winchester
    #7709
    milyen volt az elsősegély?
  • SL
    #7708
    na fiúk ma voltam elsősegély vizsgán az is megvan már csak a forgalom maradt :D de már abból is már 10 órát vezettem.
  • Fehercsoki
    #7707
    Nem,mert az nagyon warez.De googlebe írd be hogy magyar torrent tracker,és dob ki párat,privibe küldök mindjárt.
  • Blueblood
    #7706
    és nem tudnál belinkelni egyet? Mer van törrent letöltő progim (azureus).
  • Fehercsoki
    #7705
    Magyar torrent oldalakon fent szokott lenni a legfrissebb.
  • Blueblood
    #7704
    Császtok!

    Valaki be tudná linkelni nekem a hivatalos kressz-teszt programot? Biztos volt már, de nem akarok oldalakat visszakeresni, ha nem nagy kérés.

    Köszi szépen!
  • gotchaaa
    #7703
    Értem, köszi!
  • [HUN]FaTaL
    #7702
    Ha van jogosítványod akkor a személyi igazolvány belföldön nem kötelező, de a jogosítvánnyal nem tudsz külföldre menni.
  • gotchaaa
    #7701
    Hello!
    Lejárt a személyim, most készül az új, a régit kilyukasztották:(
    Ilyenkor egy esetleges igazoltatáskor kerülhetek kellemetlen helyzetbe, hogy nincs érvényes személyim? Igazából azt se tudom, milyen az, ha van nálam, mivel még nem igazoltattak 2 év alatt.
  • Csabesz6
    #7700
    De kocsog:DD
  • maffioso
    #7699
    olyan nincs, csak szememfénye jelöltek
  • Hassan B
    #7698
    Van már új összecsuknivaló áldozat?
  • Fehercsoki
    #7697
    Pedig valahol ezt olvastam már,minden részlete ismerős volt.
  • Kaplan
    #7696
    Nem :D
  • Fehercsoki
    #7695
    Nem te írtál erről blogot is?
  • Fehercsoki
    #7694
    Rendben.
  • maffioso
    #7693
    olvass vissza most nem akarok leirni de volt már téma
  • Fehercsoki
    #7692
    Miért mi történt?
  • maffioso
    #7691
    nekem még 10nap pihi visszavan, de pénteken amikor bementem az irodába utána már suli skip, aztán go autozni, már nagyon hiányzik
  • Fehercsoki
    #7690
    Na megjött nekem is,5 munkanap alatt jött meg,ha azt a napot is számolom amikor az okmányirodában voltam.
  • Fehercsoki
    #7689
    A postások hány óráig kézbesítenek?(kecskeméti vagyok ha ez számít)
  • Bandi 18
    #7688
    Azért akármekkora pótot nem. Taktorra is csak 750kg teherbírásút köthetsz, annál nagyobb pót esetény E kategória.
  • Pepsi Twist
    #7687
    hát igazából ha földeken csapatod traktorral igazából jogsi se kell XDD
  • ZTM
    #7686
    Szeretnék kérdezni valamit!
    Már több osztálytársamnak megvan a jogsi és bele van nekik nyomva feketén ugye hogy mit vezethet a B M és T kategória!Namost azt mondják hogy B jogsival lehet pótkocsit húzni de csak 2 év után mert addig kezdőnek számít, akár traktor után pótkocsi akár autó után.Igen ám de a T kategória 16 éves kortól tehető és ott nincs kezdő mihelyst megvan a jogsi akár 20 tonnás pótkocsit is húzhat természetesen traktorral.
    Tehát a kérdésem az lenne hogy akkor most mi van?Lehet húzni traktorra szerelt bármekkora pótkocsit akár mikor?Mert ha kilogikázza az ember akkor ez jön le!
    Köszi a válaszokat!
  • [HUN]FaTaL
    #7685
    Ajánlott, tértivevénnyel.
  • Fehercsoki
    #7684
    A jogsid milyen levélként küldik?Ajánlott/elsőbbségi?Gondolom majd alá is kell írnom mert csak úgy nem dobják be.
  • Fehercsoki
    #7683
    Hát igen,de elég sok minden van Mo.-n ami teljesen logikátlan...
  • maffioso
    #7682
    nem tom mert már régen csinálták de logikátlan lenne ha ujat akarsz akk ahhoz iskelljen, ha egyszer adtak akk evidens h van vizsgád...
  • Fehercsoki
    #7681
    Na ja csak jogsihoz kell.Amíg megcsinálják.Meg utána ha másik jogsit is akarok szerezni ahhoz is kell.Illetve ha elveszik a jogsim akkor az újhoz is kell szerintem.
  • maffioso
    #7680
    ugyse tudsz vele mit kezdeni énse tudom hol van már az enyém
  • Fehercsoki
    #7679
    Értem hát lehet mindenhol máshogy van.
  • Mark007
    #7678
    Tőlem nem. Megkaptam eü vizsga után, nálam volt.
    Levizsgáztam forgalomból, bementem a papiromért, és akkor mondta, hogy kell az eü. papir. De vissza is adta egyből
  • Fehercsoki
    #7677
    Köszi!Egyébként forgalmi vizsga után tőled is elvették az Eü. kártyád?Mert tőlem igen,és azt mondta az oktatóm hogy majd visszaadják,mindenkitől elveszik.
  • Rob02
    #7676
    Szia!
    Okmányirodában az orvosi papírt,vizsgaigazolást,személyit,lakcímkártyát kérték csak! Meg ott helyben 4000Ft volt egy csekk!
    17-én hétfőn voltam bent és 21-én pénteken már nálam volt!