7955
Jogosítvány
  • matyi0323
    #7755
    Anya vagy 10 éve.. elszakadt neki az ékszíj, ő meg harisnyával helyettesítette.. xDXD

    Azt mondja mikor megláttaa szerelő, ami olyan 15km-re volt az esettől, majd be szart a röhögéstől XDXD sadsad
  • SpeedXHUN
    #7754
    Igen a bmw-k is szólnak előre ha gáz van sosem robbansz le:) szerencsére sok ilyen márka van csááááá:D:D
  • Pepsi Twist
    #7753
    de nem lesz csapágyas bazdmeg :D
  • Csabesz6
    #7752
    Da ha pl csapágyas lesz a mocid, akkor helyben blokkot bontasz, majd utána össze is fűzöd?:D
  • Pepsi Twist
    #7751
    nekem kuplung bowden szakadt el :D és 1 csavarhúzóval megcsináltam XD és mindenzt görögországba és még haza is jöttem :D jó volt még 1 csoki szorító is :D
  • Csabesz6
    #7750
    Sosem tudhatod, hogy mi mikor és hol szarik be;)
  • milk4
    #7749
    Gumi,guminyomás,pótkerék,pótkerékguminyomás,lámpa.

    Érdemes vízet,szárazkaját magaddal vinni.
  • Pepsi Twist
    #7748
    olajat, akksit, nyomás, pótkerék, szerszámok ennyi :D ha ez megvan akkor bárhol bármit megcsinálsz

    de ha nincs kóros betegsége (kopog a féltengely ilyesmire gondolok) akkor nem fog beszarni :D
  • maffioso
    #7747
    sör benvane a kocsiban:D
  • [HUN]FaTaL
    #7746
    Mit értesz hosszabb alatt meg mennyire új az autó..

    Pár éves autónál ami szervízelve van csak guminyomást szoktak nézni szerintem.
  • lacee09
    #7745
    Hosszabb utazás előtti teendőket tudja valaki autónál?(miket kell ellenőrizni..) Válaszotokat előre is köszönöm szépen.
  • Zsolti9014
    #7744
    egy mondjuk helyett legyen inkább például. :)
  • Zsolti9014
    #7743
    Nyilván így van, de azért korántsem üresek az utak errefelé sem. A rutinpályáról kijönni meg a reggeli meg délutáni csúcsban nem feltétlen fél perc. :P
    Jó, itt nincs villamos, meg ilyenek, viszont amikor vezetni kezdtem akkor csak pislogtam, hogy suli tán, meg műszakváltáskor olyan hejde kis dugók alakulnak ki itt is. :)

    Másrészt Miskolc és Eger közt is óriási a különbség. Tapasztalatom szerint Egerben kulturáltabban közlekednek, nyugodtabb az egész, szinte észre sem venni, amikor beérsz a városba. Miskolc az jóval másabb, szinte folyamatos dudaszóval.

    Mondjuk nálunk is van akkora forgalom, mondjuk reggel 8-tól este 6-ig, hogy néha én sem hiszek a szememnek, de így sem mérhető Miskolchoz, hiába, 4x-es a különbség.
    Pest meg más fogalom, ahol a közlekedési kultúra hátööö...

    Viszont mindenki figyeljen az utakon, mert két nap alatt három csattanást sikerült kivédenem, rengeteg a barom, különösen a balra nagy ívben történő kanyarodás technikáját nem sikerült elsajátítaniuk...
  • Fehercsoki
    #7742
    Nos,nagyobb városokban nagyobb a forgalom,azaz nagyobb az esély hogy valaki miatt vagy magad miatt elrontasz valamit...Ha üres úton mész kevesebb a hibalehetőséged:P
  • Zsolti9014
    #7741
    Én is Borsodban vizsgáztam, elsőre meglett. Utánam viszont mindenki bukott. :( Bár Ózdon nyilván más vezetni, mint Miskolcon, esetleg Pesten.
  • VRolee94
    #7740
    :D
    Pótvizsgán már egyből adta is a vizsgabiztosnak a pénzt, és át is ment.
  • Norbi1990
    #7739
    Mért nem ütötte el?
    Az én oktatóm amikor zebrán átengedtem őket akkor engem cseszett le, hogy mér engedem át őket
  • VRolee94
    #7738
    Unokatesómat azért buktatték meg mert egy 100m-es szakaszon 30-cal ment mert húzte előtte egy részeg cigány a kukát. Hát ez nem röhejes? Meg a vizsgabiztos mondta neki a végén hogy egy 10000-es fejében eltekintett volna e fölött. Úgy látszik hogy nálunk itt Borsodban annak lesz hamarabb jogosítvány aki lefizeti a viszgabiztost, nem pedig annak aki jól vezet és egy nyomorék cigány miatt kell lassabban mennie.
  • Fehercsoki
    #7737
    Nem erről van szó,hanem hogy folyamatosan olyanokat olvasok neten,hogy "ne törődj vele ha elsőre megbuksz mert mindenkit megbuktatnak",meg ehhez hasonlókat,leginkább B kategóriára írják ezt.(2x buktam egyébként,elsőt elbasztam esőben nem láttam 1 sávot,másodszorra szemét cigány vizsgabiztos volt,harmadszorra meg ugye sikerült)
  • DJ RX7
    #7736
    miért, hányszor buktál?
  • Fehercsoki
    #7735
    Ja,mondjuk megszabnák hogy 10 órát kell vezetned forgalomba vagy hasonló...De vizsga ne legyen mert megint csak a pénzért való szánalmas buktatósdi lenne mint a többi jogsinál-.-
  • DJ RX7
    #7734
    mármint szavazás formájában
  • DJ RX7
    #7733
    főoldalon van. nem lehet linkelni
  • Pepsi Twist
    #7732
    link
  • DJ RX7
    #7731
    totalcar.hu-n is fel van téve a 125-ös b kategóriás vezetés. szerintem egy gyakorlati oktatás után simán lehetne engedélyezni.
  • ZTM
    #7730
    Nekem az oktató a 17. születésnapom napjára akarja tenni a rutinvizsgát:D
  • [HUN]FaTaL
    #7729
    Jaja, forgalomban nem vezethetsz és nem vizsgázhatsz. Én oktatóm leszarta, vezettem forgalomban is. Rutinvizsga meg a 17. születésnapom betöltése után 5 nappal volt :D
  • ZTM
    #7728
    Nem mondod?:D
    Az oktatóval beszéltem meg így hogy azt a 9 óra rutinpálya vezetést majd szeptemberbe kezdem.
  • Fehercsoki
    #7727
    Addig elkezdheted a rutint,csak nem vizsgázhatsz.
  • ZTM
    #7726
    Háá már beírom, tegnap, sikeres KRESZ vizsgát tettem, elsőre sikerült, nagyon izgultam de sikerült:)
    Egyébként június 16.-án kezdtem a tanfolyamot, még 29.-én elsősegély vizsga aztán már csak szeptemberben megyek mert csak akkor leszek 17 éves...
  • Pepsi Twist
    #7725
    40-50 lovas 125? te hallod? az akkor lesz 50 lovas ha ráköltök 1 autó árát XD 180as runnerem nincs 40 ló :D
  • solo
    #7724
    Az kéne:CCCC
    Sok idióta még az 50 es kis pöcsköszörűn is képes meghalni.Nemkell ezeknek 40-50 lovas 125 ös seggrqakáta:C




    FFFFFFFFUUUUUUUUU.30-án kresz vizsga:C
  • Fehercsoki
    #7723
    Na igen,nem kell ehhez videó vágás:)Egyébként a tv-ben láttam hogy csinálják.
  • TaRka0107
    #7722
    Én is megnéztem és mindenki azt mondja hogy videóvágás, pedig ez egy egyszerű trükk. Csak egy kis előkészület és meg is van.:D
    Bocs az offért.
  • Fehercsoki
    #7721
    Nézegettem a megnyitott topicjaid(nem tudom miért),és felfedeztem a cipőfűzőset,elmondjam hogy csinálja vagy már nem érdekel/megtudtad?
  • Zsolti9014
    #7720
    nem is rád céloztam, csak úgy nagy általánosságban.
  • Pepsi Twist
    #7719
    én nagyon közel vagyok ahhoz hogy 30 éves legyek és sztem már benőtt a fejem lágya motoron főleg... teljesen úgy használom mintha autós lennék nem megyek el 2 autó között nem pofátlankodok előre se semmi...
  • Zsolti9014
    #7718
    érzed azért, hogy nem ugyanaz a szitu :)
    egyébként meg valóban nagyon sok a nem 50-es 50-es, nem is ezzel lenne a probléma, hanem sokan eleve arra ülnek, és törik össze magukat (rosszabb esetben másokat is).
  • Fehercsoki
    #7717
    Kemény vagy.Az ilyenek miatt vannak a balesetek.(na meg a nők miatt akik vezetni próbálnak)
  • Pepsi Twist
    #7716
    én is 180as runnerral járok :D