7955
Jogosítvány
  • Csabesz6
    #5875
    Ezek után ki hiszi el?Mindegy legyen így, remélem hogy csak humor volt.
    "bekötöm a sztereót"...omg:D
  • Ferrer
    #5874
    De hát ti tudjátok, hogy én úgyse innék és/vagy rallyznék vezetés közben, csak próbálom poénra venni a szerencsétlenkedésemet, mert még elég kicsi vagyok a vezetésben.

    Viszont miután megkaptam az engedélyt, az egyik vezetéssel kapcsolatos vágyamat (nincsen sok, így is gyalog szoktam átszelni a várost..) teljesíteni akarom: van itt a környéken egy nagyon kis forgalmú összekötő út, leginkább biciklisek lepik be edzéskor, na, első nap jól bekötöm a sztereót, aztán ott megyek egyet.

    Tényleg nincsenek nekem hazárdkodó vágyaim, az eddigiek fele poén volt, a másik csak gondolatsorok halmaza..
  • Csabesz6
    #5873
    Meg bizony, és tartsd is magad.Egyébként rohadtul nem vagy humoros, tényleg nem érzed a dolgok súlyát.(?)
  • Ferrer
    #5872
    Így megy Indonéziában is, meg már néhány német és holland faluban, szinte balesetek nélkül. De mi az, hogy "ilyenek"? Most attól, hogy itt kiadom az elvetemült énemet, az úton jófiú lennék. Bár igazad lehet, ma gyalog is átmentem haladó autók között piroson, mert azt hittem, van az út közepén sziget és a jobb szélső autósnak elsőbbséget kell adnia nekem.. Upsz, hát nem volt.. :D

    Gabor1990: Nem ihatok vezetés közben, Csabesz6 megtiltotta, meg különben se ízlik a sör.
  • Gabor1990
    #5871
    Akkor gurítsál le még egy sört, és akkor jobban tudsz koncentrálni!
  • SpeedXHUN
    #5870
    De már nem bír magával a srác:D
  • Firerock
    #5869
    jaaa,szóval a kresz eltörlésével...és akkor szerinted hányan érkeznének meg akik elindultak?remélem ezt nem komolyan gondoltad a kresz magában foglalja a táblákat,sebességhatárokat,tilalmakat,elsőbbségi helyzeteket
    szerinted ha ezek nem lennének mi lenne itt?ja és ne reménykedj hogy segítünk neked a jogsihoz vezető utadon...ilyenek ne is kapjanak jogsit...csak az a baj hogy fogsz kapni ha már most ilyen vagy akkor később mi lesz?! áhh csak felmérgelem magam
  • Ferrer
    #5868
    De akkor átmegyek a másik sávba véletlen :O
  • Bandi 18
    #5867
    Mindig jobbra kell tartani.
  • Ferrer
    #5866
    Már megint ez a srác... Inkább azt mondd meg, többsávos út belső sávjaiban is szükség van a feltétlen jobbra tartásra? Tudom, hogy a vizsgán az ilyeneket is számonkérik.
  • SpeedXHUN
    #5865
    Elvan a srác magába:D
  • Ferrer
    #5864
    De srácok, most rajtam viccelődtök? Inkább segítenétek a jogsihoz vezető utamon!
  • shad0w
    #5863
  • gotchaaa
    #5862
    Ne túlozz. :D
  • Gabor1990
    #5861
    Te tuti korkedvezménnyel csinálod a jogsit. Hány éves vagy? 12??
  • Ferrer
    #5860
    Jólvan, akkor majd bebaszok szűretlen csapvízzel.. Egyszer olvastam h azzal is lehet XDDD

    shadow: Én kezdeném a kresz eltörlésével.
  • Csabesz6
    #5859
    Te össze vissza beszélsz, piásan nem vezethetsz ennyi.
  • shad0w
    #5858
    és hogyan szeretnéd orvosolni az emberek felelősségérzetét szabályozás, törvények és szankciók nélkül ebben a "szar országban"?
  • Ferrer
    #5857
    Hát jó, de tudod az a baj, hogy alapból nem lehet bízni az emberek felelősségéérzetében, azért volt annyi baleset is, és azért kell ennyi szabályozás, de szerintem az okot kéne orvosolni.
    Addig viszont igen, jó ez a szabály.

    Én nem akarok inni meg vezetni, mivel NEM én vagyok a vezető, elméletileg. :)
  • akyyy
    #5856
    mit fejekbe mikro te is inni akarsz megvezetni?:D

    Megvan titlva, erős a szabály, akit rajtakapnak ugrik a jogsi. Mert elég magas volt az arány, hogy iattasan balesetet okozzá.

    kevesebb is től e a baleset.
    ami van, az már inkább C kategóriához vezet (nem nem a jogsi C kategóriára értem, hanem a másikra)
  • Ferrer
    #5855
    De az istenit, a fejekben kéne rendet rakni. Én személy szerint nem értem, hogy miért is vezetne valaki ittasan/gyorsan, ha nincs tisztában a képességeivel, határokkal stb.. Inkább kis népnevelés kellene mindenféle szabály meg szankció előtt..
  • akyyy
    #5854
    nem, pont hog yjó hogy van ez, kevesebb a baleset az utakon, ami miatt bevezették (valami eus megfelelés kell, csökkenteni kell a baleseteket)

    Persze lesznek továbbra is, de az ittasan elkövetett, meg gyorshajtókon már érződik hogy kevesebb miattuk. persze vannak, még az utak miatt is, meg amiatt is hogy egy idióta vezet, de ez mint a C kategóriához vezet (jogsi nélkül kivezet? meg hova megy a pénz ami az utakra mehetne? nem nehéz kitalálni:(
  • Ferrer
    #5853
    Jó bókokból sosem árt..

    Nem hiszem, h ellenem írnának, inkább csak nem támogatnak.

    Na, holnap este vezetek ilyenkor, kit üthetek el? :)
  • SpeedXHUN
    #5852
    Ez pont nem idiótaság,rajtam múlna nem csak ez miatt vennék el a jogsit....
    De sztem hadjuk ezt a témát,ebben az országban ez van,ezt kell elfogadni,de sztem észre kellett volna venned,hogy mennyien ellened írnak vmi oka biztos van rá,magadban keresd.
  • [HUN]FaTaL
    #5851
    Nem, te vagy idióta...
  • Ferrer
    #5850
    Hát mert idióta ország vagyunk..
  • Bandi 18
    #5849
    Nem tudom hallottál-e róla de nálunk nincs ilyen, sőt ha a szonda pozitív a jogsi egyből ugrik... Szóval ilyennel nem szokás viccelődni.
  • Ferrer
    #5848
    Olyan szemetek vagytok velem.. Mi az, hogy kész a srác?!
    Nyilván én is szeretnék megtanulni biztonságosan közlekedni, csak a kezdő tanuló szakaszon akarok már túl lenni.. De ki az, akinek vág az agya reggel meg napnyugtakor? Én csak zombulok.
    Amúgy meg nem részegségre gondoltam, hanem kb. annyira, amennyit megengednek Franciaországban is. Ez asszem egy pohár sör, bár nem tudom, annak lenne -e egyáltalán hatása, nem hiszem, h megittam volna életemben annyit..
  • gotchaaa
    #5847
    "most tényleg bevezetik a próbajogsit nekem, fiatalnak? Mert ha igen, akkor tőlem úgyis el fogják venni, tuti gyorshajtó leszek"
    "biciklivel bicikliúton hajtok, mint a veszett egér, és kicentizve előzgetek mindenkit. Nyilván ez meg fog mutatkozni előbb-utóbb az autónál is."
    "akkor tehát a tanulónak szabad egy kis itókát fogyasztania óra előtt? Talán növelhetném kicsit az éberségemet"


    Hm, minek neked egyáltalán jogosítvány?
    Úgy is meg fogsz bukni, annyiszor, ahányszor csak próbálkozol, felesleges az oktatód idejét pazarolnod. :)
  • Firerock
    #5846
    ilyenek miatt halnak meg az utakon...
  • SpeedXHUN
    #5845
    kész a srác:D:D:.................
  • Csabesz6
    #5844
    Hát amiket írtál ne csodálkozz.Jolvan visszavonom, de azért gondold végig hogy miket dumáltál itt előbb.Aki piásan ül volánhoz, az ott helyben sorvadjon szét.Majd pont engem fog elbaszni, vagy épp velem csattan.Kösz nem.Többi ember/és állat../ társról nem is beszélve.Persze ha a parlament elé mész így, akkor elnézhető.
  • Ferrer
    #5843
    Ez most vicc volt? Mert a maga nemében nem volt vicces..
  • [HUN]FaTaL
    #5842
    Szerintem a szüleiddel kéne versenyezni, hogy melyiktől kapsz nagyobb pofont :)
  • Ferrer
    #5841
    Nem hiszem, hogy bármivel is megsértettelek volna, Csabesz, de oké..
  • Csabesz6
    #5840
    Verseny M0-án, az munka.
  • Ferrer
    #5839
    Nem lehetek igazi droid, azok George Lucas fennhatósága alatt állnak, nekem viszont nem Lucas a családnevem.

    De ha mégis meglesz, jössz versenyezni az M0-ra? :)

    kas123: Engem a kávé mindig is inkább álmosított :D Viszont a korábban kelést mindenképp alkalmazni fogom, valami kisebb reggeli tornát gondoltam mellé, hátha beválik.
  • Csabesz6
    #5838
    Hát kurv@ @nyád, már ne is haragudj.
  • [HUN]FaTaL
    #5837
    Igazi droid vagy, remélem sosem lesz jogsid..
  • kas123
    #5836
    aludj rendesen, vezetés előtt 1 órával legalább kelj fel és egyél energiát adó kajákat
    de ha ez nem megy akkor energiaital/kávé (mondjuk sztem semmit se ér ez edrink, de kitudja?!)