7955
Jogosítvány
  • Varenga
    #5915
    jaaa, bocsi én néztem be, mert alacsony értelmi szinte vok
    ...lál
  • Ferrer
    #5914
    Egyedül biztos nem viselkednétek ilyen óvodás gyerekek módjára, ez a szomorú.
    Hogy szúrnám ki a járműveitek kerekeit, remélem, egyszer az úton fogtok elpusztulni mind, és anyátok se fog sírni utánatok.
  • Csabesz6
    #5913
    Nyugi fiam, vállald a következményeket.
  • Ferrer
    #5912
    Ti büdös köcsögök, takarodjatok vissza anyátok picsájába.
  • megalodon
    #5911
    Vágom mire mondod amugy,de hátha él a lehetöséggel!
  • megalodon
    #5910

    Mit evett meg??
    Ne rontsd az üzletemet lécci!
  • Varenga
    #5909
    (és meg is ette) -pedig ő nincs ilyen alacsony értelmi szinten, mint mi
  • megalodon
    #5908
    Mittom én csak irtam egy fiatal korosztályt! :)
  • megalodon
    #5907
    5. naná!! :)
    De amugy is azt mondtad nem akarsz vezetni csak jó ha van meg zenét hallgatnál! Ennyi! :)
    Keress meg.
  • kas123
    #5906
    14-15 évesen hol a kukiba lehet vezetni tanulni?:D
  • Ferrer
    #5905
    Köszi a segítséget :)
    Legközelebb már valszeg délután lesz, de nem is a kelés a baj, hanem hogy sötét van, és annyi dologra kell hirtelen figyelnem, hogy csak fejfájást és zavart kapok, leckéket nem.
    Az meg nem igaz, hogy nem vezetek, egyszer gyere le a Méreybe, mielőtt órám lesz, és akkor meg is győződhetsz róla^^

    De én nem iszok alkoholt, igazából nem is szeretem a piát, de csak kéne tennem valamit, ha ekkora figyelem kell az utakon, nem akarom 100-valahány órából megcsinálni a forgalmit.

    Hát ha nem hiszed, hogy létezik rá, keress rá youtube-on a "driving in india" kifejezésre. Jó, persze, ez itthon nem működne, mert alapból más a kultúra meg minden.

    5. Ez most komoly?! Najó, nem akarok tömegbalesetet okozni a hamis jogsimmal. :D
  • megalodon
    #5904
    Figyu!!
    Én minden problémádra tudom a megoldást!

    1-Feküdj le idöben mikor reggel vezetsz ne itt fórumozz. Vagy beszéld meg az oktatóval,hogy délután vezess vagy akármi!
    Nemtudom hány éves vagy de a beírásidból kb 14-15 lehetsz vagy több de nem is jársz vezetni csak irkálsz ide és élvezed valahol hogy éppen te vagy a téma(mégha nem is pozitivan)

    2-NEM SZABAD INNI!!! KICSIT SEM!!! Mármint alkoholt!! Ez van,ha nem tetszik,menj olyan országba ahol lehet és meg van oldva a gondod!

    3-igen ha tanulsz az oktatód minösül vezetönek. de ha piálsz és jó,tegyük fel bátrabb vagy meg magabiztosabb akkor ugye lazább is stb(ugye voltál már részeg,spicces? tudod milyen) akkor ha balesetet okozol akkor az oktatódat baxák meg mivel "a te kocsid a te felelösséged" szól a szlogen.Miért akarod megszivatni??

    4-Biztos láttad a fókuszban vagy hol hogy nem voltak táblák stb egy faluban! EGY FALUBAN!! Nem egy városban,ORSZÁGBAN!!:)
    De abban totál igazad van hogy a fejekben kell rendet tenni!
    2hete van jogsim megyek 50es táblánál kb 55el és előznek!! Na akkor miröl beszélünk??

    5-Nem hivatalos úton jogsit??
    Na ez a legegyszerübb!Ebben tudok segíteni!! Privátban vedd fel velem a kapcsolatot,majd megadod az adataidat e-mailben küldesz egy képet(vagy msn stb akármi) Beszkennelsz nekem egy aláírást azt is elküldöd majd.+adok egy bankszámlaszámot oda utalsz egy összeget amit majd megbeszélünk(attól függ mire kell jogsi) és amint megjött a pénz 4nap mulva házhoz viszem a jogosítványodat!! Ennyi!! :)
    Ha érdekel keress privátban!

    Ha még van olyan kérdésed amot nem tudsz csak tedd fel nekem nem nevetlek ki!
    Szevaa!
  • Ferrer
    #5903
    Na, akkor tehát hogy lehet jogosítványt szerezni (nem hivatalos úton)?
  • Ferrer
    #5902
    Téged ki hívott ide?

    Na, de most már nekem is ON (és a többiektől sry az offért!)
  • Varenga
    #5901
    ne!!! kérlek ne tedd! *sír* (nagyon sír)

    nade mostmár ON (és a többiektől sry az OFF-ért)
  • cucma
    #5900
    hát neked még lábbuszra se adnék jogsit
  • Ferrer
    #5899
    Sajnos nem vagyunk egy értelmi szinten, ezért minden jövőbeli kommunikációt meg kell, hogy szakítsak veled.
  • Varenga
    #5898
    nalátod, aki ilyen kevésbé művelt mint én és az előttem szólók, azok kapnak jogosítványt ellenben az agyonművelt egyéneddel....de nem baj, hiszen olyan részét képezed a magyar társadalomnak, akik nélkül ez az ország még normálisnak mondható lenne...
  • Ferrer
    #5897
    Hát igen, nem lehet mindenki annyira művelt, hogy ilyen idiómákat ismerjen. De nem baj..
  • Varenga
    #5896
    magamba nézek? ez fizikailag lehetetlen, hacsaknem felvágom a hasam és "magmbanézek", vagy téged nézlek magamba? -ezt nem tom elképzelni hogyan lehetne kivitelezni....segíccsé mán^^
  • Ferrer
    #5895
    Az oktatóm észrevette az ágyas szagát..
  • cucma
    #5894
    mi az hogy nem megy? mi volt a probléma? segítünk! ugye srácok?
  • Ferrer
    #5893
    még pár év és magadba nézel egyszer..
  • Varenga
    #5892
    hm......még pár év és másképp gondolkozol majd
  • Ferrer
    #5891
    Idióta autósok, örülök is neki, hogy nem leszek egy az okoskodó fajtátokkal...
  • Varenga
    #5890
    ööö, kicsit vitatkoznék, engem anno azért rántott meg forgalmin a vizsgabiztos, mert nem tartottam jobbra(városban) (-és igen egy nyomorék szemétláda állat volt, a kurva@anyját, ha meglátom valahol arconcsapkodásos rugdosás lesz részemről, pedig nem ma történt)
  • Morphin
    #5889

    hála a jó Istennek!!
  • SpeedXHUN
    #5888
  • Gabor1990
    #5887
  • Ferrer
    #5886
    Na, ma voltam vezetni, de nekem ez nem megy.. Asszem maradok a bringámnál.
  • akyyy
    #5885
    de az is benne van, hogy lehetőségekhez mérten az út jobb oldalán kell közlekedni. ha tele kátyúval, akkor is.

    az hogy kétsávoson jobbratartási kötelezettség van, csak lakott területen kivül igaz.
    lakött erületne személyautóval mehetsz végig is akár belső sávba.

    teherautóval már másá kérdés. ott csak akkor mehetsz a KÖZÉPSŐ sávban, ha 3 sávos az út (ilyen többnyire pesten van)
    ha két sávos az út, plusz busz sáv, akkor se lehet menni belsősávba teherautónak:)
  • Zsolti9014
    #5884
    a jobbratartás nem azt jelenti, hogy a sáv jobb szélén haladsz, hanem azt, hogy a jobboldali sávban! :D

    Én meg speciel ha vezetek inkább egy sportszeletet sem eszem meg, mert az meg rumos. Nagy valószínűséggel azt ugyebár nem mutatná ki a szonda, a hatása meg pont annyi mintha meginnék egy pohár vizet, de nekem ez így jó. :D
  • Ferrer
    #5883
    Jaj hagyjál már békességben.
    Hülye kanári..
  • megalodon
    #5882
    Ferrerkém! Amiket te itt néha néha leirsz,hááát a gondolatmeneted elég fura! A legtöbb embernek ilyenek nem jutnak eszébe vagy ha mégis az tuti nem vezet! Ha meg mégis vezet akkor nem irja le ezeket a marhaságokat!
    Tényleg maradj a bringánál!
  • Csabesz6
    #5881
    Nem szopás, azt is lehet használni.Persze az mp3as használhatóbb.Mostanság viszem szervizbe a kazis rádiót.
  • Ferrer
    #5880
    Tudom, de azt hittem, ez is olyan, hogy a jobb szélső sávnak mackósajtja van, jelzőlámpa nélkül. Azelőtt kb. 5 olyanon mentem át :) Még jó, hogy azért volt egy kis sziget, amire a kikerülési irány van felrakva..
  • Firerock
    #5879
    nekünk meg Cd-s a kocsink
    kurvanagy szopás...Mp3at nem játszik le kazis átalakítót meg nem lehet belerakni
  • Csabesz6
    #5878
    Nekem is olyan van, jó az.
  • [HUN]FaTaL
    #5877
    Ha piros a lámpa akkor sincs elsőbbséged ha középen van sziget, rofl.
  • Ferrer
    #5876
    Hát ilyen kazetta adapterre gondoltam (a csórók hifi-megoldása), csak még nem tudom, a telefonomat vagy az mp3 lejátszómat használjam :O