7955
Jogosítvány
  • kas123
    #6155
    láttam már szörnyűbbet is, sztem ezzel semmi baj nem volt :)
  • Norbi1990
    #6154
    Nem lett volna nehéz, ha nem a jobb oldali faltól kezd el tolatni, hanem mondjuk középről. De végülis megoldotta a helyzetet egy kis segítséggel :D
  • Bandi 18
    #6153
    Azért azt beláthatod hogy onnan nagyon nehéz kitolatni... Már volt 1-2x linkelve :)
  • hrvhanna
    #6152
    ez az ember mégis hogyan kapott jogsit??
    http://www.videoriporter.hu/vr/fs?content=/vr/player/1144/date/count
  • TheRock18
    #6151
    én meg inkább oktatáson hibázgattam,míg hibátlanul megcsináltam a vizsgát
    bár volt olyan ismerősöm,akinél tényleg a pénz lehúzás volt a lényeg...2x buktatták meg :D poénból..xD
    1. túl gyorsan ment
    2. túl lassan ment
    más hibája nem volt,tényleg ennyi...nem kicsit volt ideges :D xD
    mikor meghallottam sírva röhögtem rajta :D
  • [HUN]FaTaL
    #6150
    Nem 5 bukásról beszéltem. Sokan elidegeskedik a vizsgákat ahogy én is tettem ezért buktam 3x. Órán semmi gáz nem volt oktató nem is szólt semmit csak, hogy merre megyünk. Azóta sem volt balesetem (3,5 éve).
  • TheRock18
    #6149
    hát azért ezt nem mondanám...:S
    jó,ha megbukik 1x az lehet apró hiba,vagy akármi más...de aki pl. 5x-re se megy át..az szerintem felejtős a forgalomban...:S
  • [HUN]FaTaL
    #6148
    szerintem akkor is ha gyakorlaton bukik, a vizsgának semmi köze kb a vezetéshez
  • TheRock18
    #6147
    nyugi:) attól még lehetsz jó sofőr,hogy buktál elméletből :)
  • kas123
    #6146
    ne búsulj :), legközelebb sikerülni fog :)(Y)
  • Zsolti9014
    #6145
    fel a fejjel. szerintem akár jövő hétre is tudnak, de ez sztem nagyon város- és sulifüggő, ezt csak ők tudják megmondani biztosra.

    és tényleg: sok sikert a második próbálkozáshoz, sikerülni fog.
  • tigeroo
    #6144
    hali! ma buktam meg elméleti vizsgán B-ből...

    legközelebb mikorra tud kérni a sulim időpontot a vizsgára?

    sajna már a pénztár bezárt amikor végeztem...holnap megyek szólni nekik...

    levagyok törve :/ van M jogosítványom is, ott 2 hibapontom volt anno....és akkoris csak elsősegélyből buktam 1x....
    faszom kivan (14hibapont...itthon gyakoroltam 4-7hibapontom volt!)
  • Firerock
    #6143
    hát nem:D
  • Hassan B
    #6142
    Akkor nem lett volna értelme az ideiglenesnek.
  • Firerock
    #6141
    megjött a jogsi már szerdán:D
    csak azóta keveset voltam gépközelben:D
    3 munkanap volt:D
  • Hassan B
    #6140
    Gondolom már leadtad, de az a legegyszerűbb - ha már annyira vezetni akarsz-, hogy plusz 4k-ért( legalábbis ha jól emlékszem nekem anno annyi volt ) csináltatsz ideiglenest, amit ott helyben megkapsz, azzal biztos vezethetsz. Ha csak simán az igazoló papírokkal vezetsz asszem 150k-ig büntetnek, szóval nem érdemes vele játszani...
  • [HUN]FaTaL
    #6139
    Magyarországon nincs ilyen hülyeség, nyugodtan vezess. Németeknél van ilyen szabály de ott is 18 éves korig ha jól tudom.
  • Banano
    #6138
    Nincs ilyen jogszabály,legalábbis MO-n biztos hogy nincs,Németo-ban tudom hogy van meg az Usaban is meg még biztos jó néhány országban van olyan hogy 18-éves korodig nem vezethetsz felügyelet nélkül,aki pedig melletted ül annak min. 2éves kell hogy legyen a jogsija.
    Annyi korlátozás van most, ha még 17 vagy h 18éves korodig nem vezethetsz külföldön, és 2évig nem "utánfutózhatsz":D.
    Ha megvan a jogosítvány akkor oda mehetsz ahova akarsz ..ésszel persze.
    De azért az elején nem árt ha melletted ül valaki.
  • Darukezelő
    #6137
    A hivatalos jogszabályt tudja valaki az egyedül való vezetésre? Mert nekem mondtak olyat, hogy friss jogsival 2 évig nem lehet egyedül vezetni, de én erről nem hallottam. :S
  • Dj Furry
    #6136
    Remélem másban nem tesz kárt , ahogy néztem nagyon fiatalka az írása alapján :)
  • Dj Furry
    #6135
    Megkapta?
  • Sly9119
    #6134
    Ez a beszéd ! ;)
  • TheRock18
    #6133
    pár éve ugyanabben a helyzetben voltam,de inkább kivártam,mert nem akartam pórul járni a türelmetlenségem miatt!
    mondjuk vezettem sokat kresz vizsgával is xD de,amikor már ott volt,hogy okmányirodában voltak a papírok,akkor már úgy voltam vele,hogy már nem érdemes kockáztatni
  • TheRock18
    #6132
    firerock: nem nyugszol :) hallod,várd ki azt a hivatalos 14 munkanapot..ami elvileg 3 hét,de 2 héten belül tuti ki küldik..
    ha elkapnak és rossz napja van a rendőrnek,akkor 2 év eltiltás,meg se kapod a jogsidat,vagy pedig adhatod is le az nap :S plusz 100rugó pénzbüntetés apunak :S
  • Sly9119
    #6131
    Mért nem lehet várni azzal 1 hétig... vagánykodjál nyugodtan hátha eltiltanak a vezetéstől...VEZESS BÁTRAN.
  • Magnumrolcsi
    #6130
    Sajnos nem! Most is tanúbizonyságot tettél a #6127-ről.
    Sokat lehettél a tűző napon, szerintem! De leírom még egyszer, mert rendes vagyok. Azzal a k*rva papírral nem vezethetsz!!!
  • Firerock
    #6129
    pajtásoddal
  • Firerock
    #6128
    mivan?
    te összetévesztesz valamelyik játszópalytásoddal
  • Magnumrolcsi
    #6127
    nem lehet
    Téged még jogsival se engednélek..
  • Firerock
    #6126
    az lessz
    holnap megyek beadni
    az oktatóm aztmondta hogy azzalokkal a papírokkal is lehet vezetni amiket az okmányirodában kapk,csak olyannal akinek már 2éve legalább van jogsija:D
    holnap megyek ki a nyaralóba:D
  • Bandi 18
    #6125
    Hát apám szerint pénteken azért nem dlgoznak mert készülnek a hétvégére hétfőn meg azért nem mert megbeszélik hogy mi volt hétvégén :D. Persze ez csak poén, de jobb minél előbb beadni nem?
  • Firerock
    #6124
    pls
    köszi a válaszokat
    még 1 dolog
    szerintetek van valami külömbség hogyha pénteken vagy hétfőn adom le?
    szerintetek melyik a jobb?
    szóval most péntek és jövőhét hétfő
  • Sly9119
    #6123
    Kérdezősködj körbe hogy hol küldik ki leghamarabb...nekem pl Edelény és Ózd ról küldik 1-max 2 héten belül, így informálódtam. De neked már mind1 ha már beadtad. Nem kell vagánykodni ilyen hülyeséggel, drága volt nem? Akkor meg. :-)
  • Morphin
    #6122
    azt a másfél kilométert inkább gyalogold le^^ arra a távra én még az autót se indítanám be kb....am tök8 melyik útvonalat választod,ha a sors úgy akarja,úgyis megfognak.(engem két év alatt kocsival 1szer igazoltattak...akkor is hajnali 3kor teljes utas lezárás minden.de nemvolt semmi extra) ergo nem hiszem hogy találkoznál rendőrrel,pláne nem olyannal aki épp igazoltat is.(ebben a melegben pff...tény,hogy hülyék mint a segg,de azért a meleget ők se bírják)
  • Firerock
    #6121
    :D
    elfelejtettem odaírni:D
    minden hétvégén járunk ki oda,szóval minden hétvégén ott is alszunk
    van 2 út:1.házunk mögött végig a gáton majd kis üdülősori rész
    2.centrum,főutca,üdülősori rész

    1es útvonalon merjek menni szerintetek?
  • Csabesz6
    #6120
    :-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
    hopsz, asszem itt mindenki "kicsit" nagyobb távra tippelt(köztük én is)
  • Firerock
    #6119
    ájj
    a nyaraló a folyó másik pratján van=1,5km
  • kas123
    #6118
    először tanulj meg vezetni, utána vezess le a nyaralóhoz
    !! a jogsi megszerzése nem egyenlő azzal hogy tudsz vezetni !!
  • Firerock
    #6117
    meggondolom:D
    azé csak nemmind1 hoyg semmi tanfolyam vagy ott a kezemben egy papír hogy 1hét múlva jön a jogsi
  • DJ Skyline
    #6116
    és miért kell rögtön szabálysértéssel kezdeni a pályafutásod? :D ennyi erővel levezethettél volna mindenféle tanfolyam nélkül is a nyaralóhoz. :))) nem bántás, csak tényleg nem ér ennyit a dolog.