7955
Jogosítvány
  • Zsolti9014
    #6675
    Sima A kategóriával már nincs köbcenti-korlátozás.

    A1-nél van: 125cc ÉS 11kW teljesítménykorlátozás
    A korlátozottnál: 25 kW teljesítmény és 0,16 kW/kg teljesítmény/saját tömeg arány korlátozás van.
  • Fehercsoki
    #6674
    A kategóriás jogsival hány ccig vezethetek motort?Quadokhoz most milyen jogsi kell?
  • [HUN]FaTaL
    #6673
    Nem tudom feltűnt e hogy egy 3 éves üzire válaszoltál. :D
  • Unbaised
    #6672
    Hát nem tudom, nekem eddig mind2 vizsgabiztos kedves volt és udvarias.
    B kategóriás jogsi, átmentem elsőre mindenből.
    És igen, amikor az oktatás után átülsz a saját kocsidba, a saját környezetedbe, és nem szólnak bele mit csinálsz sokkal jobb vezetni. Kevesebb a hiba is.
  • [HUN]FaTaL
    #6671
    Na ja. Zöld, piros. Így semmi értelme a sárgának.
  • Pepsi Twist
    #6670
    akkor ennyi erővel kivehetnék a sárgát... mert akkor az már olyan mintha piros lenne -.-'
  • Norbi1990
    #6669
    Hát ez már tényleg a lehúzásra megy az egész.
  • Morphin
    #6668
    abban a rohadt kresz-ben nagyon sok olyan dolog van megírva, ami közel sem logikus(ez tény)...nem akartam szítani itt a viszályt...csak leírtam az én szokásom.jah és nem kell külön energiát fordítanom azokra a körforgalmakra, ahol már elmentem életemben vagy 25ezerszer...
  • [HUN]FaTaL
    #6667
    Áthajtasz a sárgán, 50k

    Röhej, mi van ha előtte 5 méterrel vált sárgára a lámpa?

    Arról nem beszélve, hogy a KRESZ azt mondja, hogy átmehetek a sárgán, ha nem tudok biztonságosan megállni...
  • ladarevolution
    #6666
    Mi abban a logikus h akkor indexelsz amikor látja valaki?

    Te külön energiát fordítassz arra h felmérd h látje-e valaki és ezután vagy kiteszed vagy nem.

    Nem egyszerűbb gondolkodás nélkül kitenni mindig amikor kell. Főleg ha már az a "rohadt" kreszt így írta meg valaki....
  • tigeroo
    #6665
    hajrá! engem múlt héten elhúztak.

    távolsági vezetésről jöttem, minden klappolt...30as táblát meg nem vettem észre 2x is :( mondták hogy viszlát...

  • Hassan B
    #6664
    Holnap forgalmi vizsga, tessék drukkolni...
  • Csabesz6
    #6663
    Én is ilyesmit akartam kifejezni, csak finomabban
  • [HUN]FaTaL
    #6662
    Simán lehet látni tökmindegy mekkora a körforgalom. Ha te nem látod akkor vak vagy:D
  • Pepsi Twist
    #6661
    szegeden is vannak nagy körforgalmak és simán lehet látni :)
  • Morphin
    #6660
    de épp az nem látja aki kinnt van...lehet itt pesten vannak ilyen nagy körforgalmak,és csak én tapasztalom ezt.
  • Pepsi Twist
    #6659
    itt nem annak kell nézni aki bent van hogy kifele indexel-e vagy sem hanem annak aki jönne be...
  • Csabesz6
    #6658
    jó, errefelé elég kicsik a körforgalmak, és itt igenis látod ha elkezd indexelni, nem tudom felétek mi a helyzet.
    nem lebaszásból írtam amit írtam:).
  • Morphin
    #6657
    de érted, te nem látod, hogy én indexelek vagy sem...akkor szidhatsz^^ (mint mondtam körforgalom függő) ha nagy a forgalom akkor mindig indexelek...ez nem csak körforgalomra igaz...így szoktam meg,nem azért mert én vagyok a hurkásnyakú kopasz audival,hanem mert egyszerűen szerintem ez a logikus...
  • Csabesz6
    #6656
    Hát én szidni szoktam rendesen azt, aki nem indexel.
    Persze van szitu, amikor annyira nem lényeges, de szerintem az ilyen esetek száma elenyésző:)
  • Morphin
    #6655
    hát nem tudom,de amikor én a legtöbb körforgalomban megyek ki, csak ritkán indexelek...h miért? mert ugye jobbra hagyom el a körforgalmat,jobbra indexelek,na de aki egy "negyed körrel" előttem vár,az úgysem látja a kocsim jobb oldalát(inkább úgy veszem az ívet,hogy le tudja szűrni azt,hogy én merre fogok menni)...felesleges.persze helyzet,és kiépítés függő ez az egész. nem minden körforgalom ugyanolyan...
  • Csabesz6
    #6654
    ugyanaz:)
  • Pepsi Twist
    #6653
    kifele? valaki meg csak befele indexel XD
  • Pepsi Twist
    #6652
    köcsögnek? pofátlannak :D nagy gáz azt kuplung felejtős :D
  • Csabesz6
    #6651
    Inkább rámenősnek:)
    Mint Pesten...már-már köcsögnek kell lenni
  • Norbi1990
    #6650
    Hát körforgalomba bátornak kell lenni :D
    Vannak köcsögök akik nem indexelnek kifele és ha kimegy nincs elég időd cselekedni mert már jön a következő kocsi. Nem értem, hogy nekik ez miért jó.
  • shad0w
    #6649
    valami olyasmi volt, h egyik irányból kb lehetetlen volt bejutni annyian haladtak át a körforgalmon.
  • Csabesz6
    #6648
    franc tudja márXD
  • Zsolti9014
    #6647
    az szép :)
    papáméknál meg régi kis kadettban egy komplett focicsapat.
  • Bandi 18
    #6646
    Az marhára :D. De amúgy a lámpák miért is kellenek? Van keresztbemenő forgalom is? Régen voltam elfelejtettem :).
  • Csabesz6
    #6645
    Az a hely nagy buli:D
  • Bandi 18
    #6644
    Ilyen lámpás körforgalom vagy Győrben is :D. Volt szerencsém kipróbálni. Első nekifutásra hatalmas káosz volt, azt sem tudtam merre kell menni.
    Haverom mondta hogy mikor a próba volt, rengetegen összekoccantak.
  • Pepsi Twist
    #6643
    am JEDI barátom láttam hogy a viccek tápigba értetlenkedtél a lámpás körforgalomon, ez valami új keleti vagy nyugati cucc lehet mert itt pl szegeden csinálnak 1 kibaszott nagy körforgalmat ami lámpás lesz :D ha majd kész lesz felveszem videóra és megnézhetitek :D

    és én is kérdezem hogy minek a lámpa? :D
  • Pepsi Twist
    #6642
    jó de ők nem mozogtak :D
  • Hassan B
    #6641
    Nálunk eddigi rekord trabi kombiban 9-en, de úgy, hogy mentünk is vagy 50 kilómétert... Elöl 3-an hátul 6-an. Tiszta kényelem volt. :D
  • matyi0323
    #6640
    ::DD
    Mondjuk mi is ültünk Polskiban vagy 6 éve sofőrrel együtt 8-an. Egy élmény volt:DDD
  • Pepsi Twist
    #6639
    pedig benyomorogtak :D ablakokat kiütötték meg a padlólemezen is nyomorogtak pl hátul 2en feküdtek lenn + 1 rajta aztán az üléseken elég sokan :D csomagtartóba 1 ember se volt :D jó mondjuk azt hozzá kell tenni hogy faterék akkor ilyen 60kg kis emberek voltak :D mármint vékonyak
  • matyi0323
    #6638
    18 ????? aztmeghogy?:D még tetőcsomagtartóval is szűkösen..:D
  • Pepsi Twist
    #6637
    fateromék 18an voltak trabantba :) super8-ason megvan a film :D
  • Morphin
    #6636
    Látom vannak szép történetek...de hát Istenem...a szükség => kényszer