7955
Jogosítvány
  • matyi0323
    #6875
    Jól van naaaa..:D:D:D:D
    Akkor úgy mondom, hogy pár évtized és talán fogok tudni vezetni:D
    Jó?!:D:D
  • [HUN]FaTaL
    #6874
    Én télen-nyáron vegyesen:D Utálok télen vezetni, de tömegközlekedni mégjobban. :D
  • TheRock18
    #6873
    apámtól még sosem hallottam,hogy ő azt mondta volna,hogy "én jól vezetek"..csak azt mondta,hogy "nálad jobban"..ez igaz is...
    mivel ő olyan 2,5-3millió km-t vezetett már...és ebből elég sokat külföldön(hozzáteszem nem kamionsofőr) :D
    így nyilvánvaló,hogy nálam tapasztaltabb
    -
    az se mindegy,hogy milyen időjárás alatt vezettél x km-t...mert télen sokkal nehezebb és kiszámíthatatlanabb
    télen könnyű balesetet illetve,balesetveszélyes helyzetet teremteni
  • [HUN]FaTaL
    #6872
    Vezetni az autót nem nehéz, közlekedni inkább. :) Még mindig nem mondanám, hogy jól vezetek 50-60ezer km után sem. Szerintem ilyen nincs, a tapasztalatszerzés sok kilométer után is jól jön. :) De egy jogsi nélküli max párszáz kilométert vezetett embertől hallani ezt igen megmosolyogtató. :D
  • TheRock18
    #6871
    még,ha ezt forgalomba levezetett 40-50ezer km után félve kimondja valaki,azt még el is hiszem :D
  • Csabesz6
    #6870
    "meg a sajátunkat már tudom vezetni jól ( mert ugye nem jogsival megy az autó..:D )"
    XD
  • matyi0323
    #6869
    :D:D:D
    Még nem ittam, csak reggel 7:45-től 16:30-ig óráim voltak:D:D
    Gondolhatod milyen fitt vagyok.. :D
  • TheRock18
    #6868
    ma már ne igyál többet... :D
  • matyi0323
    #6867
    Köszi Srácok:D Szerintem a YARIS-t fogom inkább:D Ma néztem meg igazából a kocsiakt, mert a papírra csak a renaulthoz volt írva, hogy dízel, de ma megnéztem miden autót aztán gázolajos mind:D Amúgy meg írtátok, hogy olyanon tanuljak amilyen van itthon/neked stb.
    Nekünk etc. benzines van, de én nagy diesel "buzi" vagyok, meg a sajátunkat már tudom vezetni jól ( mert ugye nem jogsival megy az autó..:D ) de mivel mind gázolajos így akkor már csak a márkát vagyis a Toyotát fogom választani. :D
    A végére rájöttem, hogy picit értelmetlen ez a hozzászólás, de nézzétek el nekem:D ma csak 10 órám voltXD
    Köszi ismét azért a tanácsokat :)
  • Sickness
    #6866
    hiába ha már a vértől is bekattan az emberek 98%-a. és most jöhet hogy én nem vagyok rosszul a vértől szöveg, pedig de.
  • Hassan B
    #6865
    Pont ezért kell többet tanulni...
  • Bandi 18
    #6864
    Nemhogy a KRESZ-t szigorítanák. Elsősegélyt szerintem az emberek 99%-a nem mer nyújtani éles helyzetben mert fél hogy kárt tesz a másikban.
  • TheRock18
    #6863
    októbertől tán szigorítják az elsősegély vizsgát...több dolgot kellesz tudni megcsinálni gyakorlatban
    tehát elég szar annak,aki jövőhónapban,vagy utána következőleg fog vizsgázni
  • Sickness
    #6862
    újraélesztést is kell majd csinálni vagy mi..
  • Bandi 18
    #6861
    Milyen szigorítás?
  • Sickness
    #6860
    lol most voltam elsősegélyen.
    elsők közt mentem be és csak nekem sikerült A:SD:
    olyan tagok voltak hogy sírtam a röhögéstől, valaki még a bábút sem tudta megérinteni a vizsgabiztos meg lehordta és elkezdett pityeregni :DD
    118an voltunk előjegyezve mára így szigorítás előtt :D
  • Morphin
    #6859
    gyorsan utána olvastam,és tényleg létezik ilyen automatás dolog...
  • Morphin
    #6858
    miért,újpesten vmelyik cégnél meg RS Octaviát(az új) láttam felmatricázva...ez relativ.ennyi erővel mi értelme van mondjuk automatán tanulni?(sztem semmi) azthiszem lehet ilyet is,és akkor csak "automatás" jogsit kapsz vagy ilyesmi.(csak aut.-t vezethetsz a jogsival) mondjuk ezt csak hallottam,nem biztos hogy van ilyen.lehet az elit mercin tanul vezetni,úgysem fog szarabb kocsiba ülni soha többé
  • TheRock18
    #6857
    azon sóhajtozok sokszor,mikor látom,hogy az új MB C220 CDI-vel oktatják a kölyköket...f...om adna alájuk olyan gépet...tönkreteszik a váltót/kuplungot stb. többe kerül a javíttatása,mint egy olcsóbb kategóriás autó...
  • TheRock18
    #6856
    ez sok mindentől függ
    tőlem mikor kérdezték,én azt feleltem,"nem választhatnék inkább oktatót?"
    mondta a nő,hogy de...
    van itt egy nagyon király oktató,nagyon jó a humora :) sok haveromat oktatta,így őt választottam

    az oktató autó választása sok mindentől függ...attól is,hogy mit fogsz utána vezetni...ha dízelt,akkor dízelt válassz,ha benzinest,akkor jobban járnál benzinessel...egy kezdőnek rossz átülni egy dízelből egy esetleges kis köbcentis benzinesbe :S
    de,aki nem nagyon vezetett még,annak maradjon a dízel...
  • Morphin
    #6855
    háát...vannak emberek akik még a dízelt is simán lefullasztják^^
  • Morphin
    #6854
    Szerintem semmiképp sem a legkisebb kocsin tanulj...szvsz ha egy nagyobb autón tanulsz meg forgolódni,akkor később nem leszel gondban.A kicsi kocsikat csak könnyebb lesz kezelni,viszont a nagyokkal sem lesz probléma.Sokan azért választanak kis autót jogsizásnál,mert azt könnyebb vezetni.Sztem nem. Én Octavian tanultam,úgy forgolódtam vele mintha Smart lenne...semmi para nem volt vele.
  • REPS0L
    #6853
    hidd el, kicsit jártasabb vagyok a dologba mint itt szerintem bárkimás.
  • Pepsi Twist
    #6852
    dízel... ez a lényeg :D
  • shad0w
    #6851
    én astran tanultam, nyugodt szívvel ajánlom, könnyű vezetni. de tényleg kb tökmindegy.
  • Csabesz6
    #6850
    Yaris, mert TOYOTA:D
    Amugy tökmindegy szerintem.
  • matyi0323
    #6849
    Hali.. Nem sokára kezdem a rutint aztán azt kérdezném, hogy szerintetek milyen kocsit válasszak? Van : clio, yaris, meriva, astra, cordoba..
    Én a cliora gondoltam.. ( mert olyan szép hangja van a dci-nek :D , de tudom, hogy sokan csápolják a váltóját.. aztán a vizsgán meg csak az a lényeg, hogy legalább ilyen dolgokkal " ne kelljen küzdeni "!
    Köszi! :)
  • Hassan B
    #6848
    Hát ennek aztán nem sok értelme van... persze jó, hogy nem kérik számon az izzókészletet, de normális ember úgyis ugyan úgy viszi magával, nem árt.

    Az elsősegély dobozos dolog viszont jó.
  • Higany
    #6847
    Új és fontos!
  • TheRock18
    #6846
    FAIL
    de,ha impotens vagy,vagy meleg,akkor természetesen nem lehet...tiltja a törvény xD
  • Bandi 18
    #6845
    Dehogynem
  • REPS0L
    #6844
    nem basszák meg.
  • Hassan B
    #6843
    Örülj, hogy csak annyi és nem emelték. Már mióta az eszemet tudom annyiba kerül.
  • tommygear
    #6842
    köszi
  • tigeroo
    #6841
    4ezer volt nekem augusztus végén :/

    kurva annyukat azt
  • Roland00726
    #6840
    gyorsan írtam csak azért írtam helytelenül egyébként köszi mostmár mindent tudok:)
  • Fehercsoki
    #6839
    Igen.
  • Sickness
    #6838
    Ajánlom először a magyar nyelv megtanulását. :D
  • Roland00726
    #6837
    köszi megnyugodtam
    egyébként még avval nem vagyok tidzttábna ha személygépkocsira akarok jogsit akkor csak B kategóriájú kreszt kell tudnom v nem?:)
  • tommygear
    #6836
    ?