7955
Jogosítvány
  • matyi0323
    #7195
    Hali. A következőt kérdezném: levizsgáztam mindenből és amit kiküldött papírt a Nemzeti Közlekedési Hatóság, ebbe ugye szerepel a vizsgalap, elsősegélynyújtó kártya.. stb. ( magyarul, hogy megvan a jogsim, csak be kell ezzel menni az okmányirodába ). Tehát, hogy ezekkel a papírokkal, ha mind nálam van vezethetek-e ? ( Persze nem évekre gondoltam, hanem max. 5-6 napig... amíg nincs idő bemenni az okmányirodába vagy amíg ki nem küldik a jogsit..). Mert az oktatóm határozottan mondta, hogy ha ezek a papírok nálam vannak, akkor úgy vezethetek. Erre most egy oldalon egy emberke leállt okoskodni, hogy én hülye vagyok meg így úgy..
    Tehát akkor mehetek vagy nem ?
  • Pepsi Twist
    #7194
    terepen :) legalábbis én így tapasztaltam amúgy bétonyon a rwd powa :D
  • Csabesz6
    #7193
    "elsőkerék (jobb mint a hátsó"

    bráháhá:D
  • Pepsi Twist
    #7192
    rövid tengelytáv, nagy a hasmagassága, elsőkerék (jobb mint a hátsó de nem jobb a 4nél...) hajtás ha terepre kell menni nem fog megilyedni hogy jaj istenem mitörtént... mint az autók 80-85%-a :)
  • Pepsi Twist
    #7191
    ja, finomítani kellet a programon :)
  • Csabesz6
    #7190
    "Megpiszkáltad", azóta jobban megy, és kevesebbet eszik.
    Aha, ok:D
  • autoszimulator
    #7189
    ja a sima aszfalton felborul egy nagyobb kanyarnál, terepen gondolom atom stabil. olyan billegő autót még nem láttam, mint az..
  • Pepsi Twist
    #7188
    6-7 :) (megvan piszkálva) amúgy míg nem nyúltam hozzá 9-10-11 liter volt városba
  • Csabesz6
    #7187
    7-8 inkább
  • Pepsi Twist
    #7186
    asszony ignise is 6-7 lityóval járkál városba azt ő nyomja mint állat :) (tőlem tanulta)
  • Csabesz6
    #7185
    Én hiszem a hat litert, ha ésszel mész.Na de városban 70-80 mellett, országúton 140 (ilyeneket írtál), akkor nem mond már nekem hogy 6 litert eszik.
  • Pepsi Twist
    #7184
    ja és arról nem is beszélve hogy az ignis-nek qrva jó terepjáró képessége van...
  • Pepsi Twist
    #7183
    enyémet? soha :D mondjuk lehet ott hagyja de 50km/h felett míg ő 15km/h-t gyorsul azalatt én legalább 100at :D asszonynak van 1.3 ignise gyárilag 1.3 93 ló megpiszkáltam 110ló és elég sok mindent ver mert kibaszott könnyű és "erős" motor :) de az más kérdés hogy nem férek el benne :D

    a mai suzukikra már annyira nem igaz hogy szar meg papír meg mittom én :D talán a splash-re mert neki mész valaminek és SPLASSSHHHH
  • matyi0323
    #7182
    Elhiszem, mivel nekünk 5 évig volt 1.3 16v, onnan tudtam írni, hogy mennyit eszik. Attól, hogy valaki nem hiszi... :)
  • Hassan B
    #7181
    Azt azért elárulom, hogy nem levegőbe beszélek, hanem tapasztalat, mert van a családban. Nekem nyáron, ha tényleg óvatosan megyek(2000-2500 fordulat) akkor az 1.3 16v elmegy 6 liter alatt, városban - országúton vegyesen.
  • matyi0323
    #7180
    Mondom 6 liter volt...
    De inkább hagyjuk az ezen való vitát.. maradjunk annyiban, hogy jó a suzukik fogyasztása..(szerintem).
    Egyébként erről a ddis??:O (remélem jól írtam ) swiftről mit kell tudni? Mostanában láttam még csak belőle.. de szép hangja van az biztos.. :)
  • maffioso
    #7179
    boccs a dupla postért csak most jutott eszembe, hogy mielőtt meglett a gép neten néztem fogyasztásokat ottsem kaptam 5fél alatti értéket
  • maffioso
    #7178
    hát én tapasztaltam, mivel megcsináltattuk és direkt mértem hogy egy tankot nem lövök akkor menynit eszik..ergo szerintem az
  • Csabesz6
    #7177
    "Mienk 6 litert evett...igaz mi a szemét kinyomtuk mindig..városba 70-80 volt az alap, országúton 140 alatt ritkán mászkáltunk. ( Legalábbis itt eléggé új/jó szinte egyenes részből van a minket körülvevő országút )."

    Ez meg hülyeség, ha tolod neki akkor zabál.Na már most városban 70-80 egy az hogy felelőtlenség, illetve ilyenkor BIZTOS nem jössz ki 6 literből.
  • matyi0323
    #7176
    Nem hülyeség... jó, ha nem is 4 liter, de 5 literből bőven kijön...
    Mienk 6 litert evett...igaz mi a szemét kinyomtuk mindig..városba 70-80 volt az alap, országúton 140 alatt ritkán mászkáltunk. ( Legalábbis itt eléggé új/jó szinte egyenes részből van a minket körülvevő országút ).
    De ez a 6 liter stagnált télen is!!!
  • Csabesz6
    #7175
    Nem feltétlen hülyeség.
  • maffioso
    #7174
    hülyeség az a 4 liter az a baj:( enyém hibás lambdaszondával evett7-8 között, ha jo akkoris egy 6litert azért betol városban
    de amugy a swiftnek ha jol tudom hosszabb a váltoja mint a wagonr-é, 150-60nál 5ezer körül pörgött emlékeim szerint
  • Hassan B
    #7173
    Én 3 hengeres WagonR-t vezettem, de az pályán már eléggé szenvedett... nem beszélve arról, hogy milyen csúnya hangja volt.

    Természetesen azért annak az autónak is megvan az előnye, rövidtávú bevásárlóautónak tökéletes. Fogyaszt kemény 4 liter körül...
  • Hassan B
    #7172
    Mégis ott hagyja a gyászkoporsódat a lámpánál...

    Persze természetesen az átlagautókra értettem , hogy helybenhagyja őket. Meg persze a saját árkategóriáján belül... az egyértelmű.
  • Pepsi Twist
    #7171
    ui.: az lemaradt hogy a suzukikkal csak bohóckodni lehet :)
  • Pepsi Twist
    #7170
    ááá kizárt, tudnék mutatni autót amit nem hagyott (persze reális autót nem ferrárit vagy ilyesmit)
  • maffioso
    #7169
    ugyan, jol ment az:P nem hittem a szememnek h 3 hengerrel, egy literrel ilyen erő létrejöhet:)
  • maffioso
    #7168
    de, de az lofasz, mer nehezebb meg mindenmint az 1,3 és semmivel sem erősebb
  • Hassan B
    #7167
    Én 1.3 GTi-vel mentem párszor, de az életveszély ... Az aztán tényleg mindent ott hagy lámpánál, néha még a saját alkatrészeit is...

    Az egyhat GTi az már csak a harmadik generációs Swiftben van, nem?
  • Pepsi Twist
    #7166
    egyhat dzsítíáj
  • matyi0323
    #7165
    Az biztos..(Y)(Y) régi szép emlékek...:DDDD 1.3 16v - 3 ajtós :D
  • Hassan B
    #7164
    Hát még az 1.3 16v... az az igazi...
  • matyi0323
    #7163
    :D:D:D
    Meglesz.:D
  • Csabesz6
    #7162
    Nem azt mondtam hogy engem dróton húz anyám, csak azt hogy ne hidd azt hogy feltétlen hülyeséget mondanak.Mondjuk ha nő, akkor ezt a kommentet nyugodtan kezeld fenntartásokkal:D
  • matyi0323
    #7161
    A tanácsokat meg fogom fogadni.. de attól akkor sincs szerintem idegesítőbb mikor ott sipákolnak melletted, pl: ne így menj, lassíts, kerüld ki.. így-úgy.amúgy. Erről ennyi a véleményem hiába mondtok bármit. :D:D
    De mindenki persze arra hallgat akire akar meg úgy vezet ahogy akar.
  • Csabesz6
    #7160
    szegény háromhengeres, aztán csodálkozol hogy csattantál?:)
    1.3 tényleg szépen megy
  • Csabesz6
    #7159
    pedig jobb lenne ha hallgatnál a tapasztaltabbakra
  • SpeedXHUN
    #7158
    nem ide:D
  • SpeedXHUN
    #7157
    sztem megrendelem én is a cod 4 et is megrendeltem,ezzel se fogok szívni....
  • Mark007
    #7156
    1.3-as GC, injektoros. Szal már most tudom, hogy meg fogok szenvedni vele az elején:)
    De akkor maradok annál, hogy olyan oktatók választok, aki nem néz ki idegbetegnek.. :)Köszi.