7955
Jogosítvány
  • Csabesz6
    #7275
    Nekem meg okt 17-én lett 1 éves.
    Menő?
  • Sickness
    #7274
  • matthias92
    #7273
    Tegnap lett egy hónapos a jogosítványom.
  • Dodo55
    #7272
    Pedig nekem kiadták pénteken, utána mentem is egyből okmányirodába, ott azt mondta a nő, hogy 2-3 hét, erre mondom, hogy a személyim az 3 nap alatt megjött amikor azért voltam, erre azt mondta, hogy "hát akkor könnyen meglehet, hogy ez is meg lesz, de nekem csak azt szabad mondanom, hogy 2-3 hét".

    Ez volt múlthét pénteken, ma még nem volt a postás, de úgy érzem ma már esélyes a dolog :)
  • Csabesz6
    #7271
    Lelketlen.
    Ezen a szúrós fosóson meg mindig beszarok:DDDDDD
  • maffioso
    #7270
    jo ez a baráti körömben az általánosan a "szurnám a fosoját"-tal megegyezik ha autora nézzük...szal nem az enyém ha akármit tehetek vele akk persze kitaposnám a lelkét, károm nem származna belőle és persze csak h amásnak se mer nem rongálnék...de széthajtanám:D
  • Csabesz6
    #7269
    "széthajtanám"
    Bazz, gratula.Nem a hajtással van a baj, hanem a "szét"-tel:D
  • maffioso
    #7268
    jo hát széthajtanám meg az elise az tetszik de hát nem a szivem egy darabja:D
  • Csabesz6
    #7267
    Azért egy Lotus...
  • Mark007
    #7266
    Ez így van, én nem vitatkozok..Ez tény..Csak nem jó..


    Más: Ma volt elsősegély vizsgám, 0 az egész. Hiába szigorítottak, nagyon egyszerű. Szóval aki mostanában megy, ne féljen:) Ha nem tud valamit, azt ott elmondják..
  • maffioso
    #7265
    hát mondjuk ha nem számitana anyagilag tuti szivesen zuzatnám be :Dutálom az angol gyártmányt, miután a hondánkban(7genes) ami elromlott gyárilag angol cucc volt, japánt raktak bele és hopsz semmi baja nemvolt utána se pedig azaztán gyalázva volt
  • Pepsi Twist
    #7264
    a biciklisek egyre többet akarnak de felelősséget meg nem vállalnak... és ha most a másikra akarunk mutogatni akkor inkább a biciklis a hibás (nem azért mondom mert autós vagyok hanem mert tények vannak) mert 80 éves nénike fogja magát azt átvág az úton az elektromos szarjával meg az összes többi barom eszetlenül megy mint a birkák bazdmeg... én közlekedek rendesen, kresz szerint mindent betartok de ha ők 1xrűen nem? kölcsönös bizalomról van szó a közlekedésben... akkor miről beszélünk?
  • Norbi1990
    #7263
    Minek neked egy olyan kocsi?
    Hogy összetörjed? :D
  • maffioso
    #7262
    nekem meg az baj h énse nagyon fogok a mecsek felé tévedni:Dnincs már mivel:( no majd nyárra remélem hoz jézuska elég pénzt és melohelyet h tudjak vmi astonmartint v legalább egy bentley-t venni
  • Csabesz6
    #7261
    Az a baj, hogy nem nagyon fogok arra tévedni mostanában...nekünk addig is itt a Pilis:).
  • maffioso
    #7260
    beszarsz de azt a távot mentem mindig:D legalábbis ami ob szakaszbol az agyamban megvolt, jo nagyon hangulatos imádom, amikor tehetem kimegyek, szal ha errejársz menny de csak ovatosan mer néha tricky a cucc:P
  • Csabesz6
    #7259
    Mecsek, nyamiii.Mátrában marha jó volt, szerintem a Mecsek se maradna el mögötte.Egy Orfű-Árpádtető:)))
  • Mark007
    #7258
    Ezzel viszont egyetértek..
    Aki biciklivel kimegy a forgalomba, tegyen le egy alap KRESZ vizsgát.
    Legalább azt tanulják meg, hogy kell a kereszteződésben közlekedni..
    Saját magamon tapasztaltam, még régen. Fogalmam sem volt róla, faluban lakok, közúton nem gyakran tekerek..Bementem városba, és inkább úgydöntöttem, tolom a járdán nagy forgalmú út mellett, minthogy vmi hülyeséget csináljak..

    Az egészben szerintem az a baj, hogy a biciklisek az autósokat szidják, és fordítva..Ha mindenki figyelemmel lenne a másikra, akkor ilyesmi nem lenne.
    Csak valakinek megnő az arca, ha kocsiba ül, vagy úgyérzi, hogy van egy 200e-res bringa alatta, akkor ő a májer..

    ui.:Általánosítás nem vezet sehova..
  • matyi0323
    #7257
    Így van...(Y)

    Hassan: Itt senki vagyis én nem beszéltem a 180-al való keresztül hajtáson a városon. Sőt néha még sajnálom is őket, mert amint mondtam ez köztük is vannak normálisak és birkák, de ez ugyan így van az autósokkal is. Igazad van nem rég óta van jogsim... de eddig életem folyamán napi több órát ültem az anyósülésen és azért valami ragadt rám..
  • Pepsi Twist
    #7256
    és ők miért nem tudnak normálisan közlekedni? :) talán nem tudják a KRESZ-t? hopppáá itt a lényeg piroson halál lazán átmennek, úgy mennek mindenhol mintha betonfal lenne körülötte... jobb kéz szabály azt se tudja micsoda (bár sok autós se tudja)

    erről ennyit... biciklire kötelezővé tenném a kötelezőt + a KRESZ vizsgát... nekem jön a biciklis ki fizeti a káromat?
  • maffioso
    #7255
    jogos amit mondasz és neked is adok igazat ebben, mert az h 0 tapasztalattal oltja őket az nevetséges, nekem sincs sokkal több de volt h mecsekben mentem és nem birtam menni mer mentek előttem a bringások...40el...azér:D szal nem kell őket szidni azok is emberek, probálnak érvényesülni
  • Hassan B
    #7254
    Már elég rég együtt közlekedem velük, és soha nem volt velük bajom, mert van annyi eszem, hogy egyenrangú félként kezelem őket. Igen, van hogy le kell lassítani 10-re / 20-ra és 1,5 perccel később erek oda, ahova megyek, csak épp az is lehet hogy ez egy ember életét mentette meg... de hát ezzel nem kell foglalkozni, igazad is van. Nulla tapasztalattal hajtsál 180-al keresztül a városon... és frontálisan csattanj egy hozzád hasonló májerrel... nem is szabad normálisan vezetni.

    Vicces, hogy meg sem száradt a tinta a papírodon és máris bölcselkedsz a semmiről...
  • Pepsi Twist
    #7253
    pedig jó... még sose mentem neki senkinek és nekem se jöttek még :D
  • Csabesz6
    #7252
    Sose szeretnék úgy mint te, ezt látatlanban mondom:)
  • Pepsi Twist
    #7251
    vezessetek úgy mint én :D autó mozgása mindent elárul :D:D:D meg a bal első ajtót nem lehetett becsukni :D azóta már hátul is van toronymerevítés :D
  • maffioso
    #7250
    hozzászoktam már:D amultkori után:D
  • Csabesz6
    #7249
    Neem, nem ítélek előre.Bár a múltkori után:D
    Nem ám.
  • maffioso
    #7248
    egészen amig nem a te közeledben?:D
  • Csabesz6
    #7247
    nekem mindegy, hogy hogyan vezetsz:)
  • matyi0323
    #7246
    Nem általánosításban írtam, mert senki nem egyforma. Az autósok között is vannak akik jobban és vannak akik kevésbé jól tudnak vezetni. Így van ez a bringásokkal is, hogy van aki tud bringázni és van aki nem, van aki próbál/akar alkalmazkodni a forgalomhoz és van aki nem.
  • maffioso
    #7245
    én betartom, szal előttem lehet menni nyugodtan meg mögöttem is:D azt mondják h tök máshogy vezetek nyár ota, pozitiv irányban
  • Mark007
    #7244
    Van ilyen sajnos..Én nem rég jöttem haza, busz nem gyengét fékezett, mert papika kivilágítatlanul tekert sötétben..
    De ezek akkor sem a "biciklisek"..1-2 ember..Csak te pont azokat jegyzed meg ugye.
  • matyi0323
    #7243
    Poén volt igen, de tényleg van köztük jó pár birka... az előbb jövök haza és akkor is az út közepén és nem túlzok, mert a felezőn ment. Én kikerültem szó nélkül, de mögöttem a kamion nem volt ilyen toleráns és rá küldte a légkürtöt... amit szerintem jogosan tett.
  • Csabesz6
    #7242
    Nem kell bántani a bicósokat, a helyén kell kezelni az összeset.Vannak normálisak, de vannak nagyon felelőtlenek is.Bár gondolom csak poénból írtad(smile):)
  • Mark007
    #7241
    Teljesen igazad van..Magyarul rohadt biciklis, mit keres az úton, szorítsuk le..
    Véééletlenül se próbálj meg alkalmazkodni..
  • Csabesz6
    #7240
    tartsd be a követési távot..:)
  • matyi0323
    #7239
    Hajrá!! Én meg, hogy Te legyél az aki megteszi, és végre rájössz milyen velük "együtt közlekedni" a forgalomban.
  • Hassan B
    #7238
    Tiszta szívből kívánom, hogy üssön el egy autó mikor biciklizel vagy gyalogolsz.
  • matyi0323
    #7237
    Meg is jött. :) Hétfőn lefényképeztek, a mai postával pedig meg is jött. Tehát szerintem elég gyorsak voltak a hivataliak. :) Sok sikert Nektek hozzá, balesetmentes vezetést. :) ( bicikliseket püföljétek...:DxD )
  • SaliLali
    #7236
    Akkor marad a casco, és a lelkiismeret...