7955
Jogosítvány
  • Sanyix
    #1954
    Hát nem lehett venni a tanfolyamon ilyen füzetet? Merhogy abban minden benne van kérdés válasz. Énis ezzel a tetves EÜ-vel meg a mocsadék vörös(csillag)keresztel szívok, mivel "nincs hely" és persze au ünnepi szabadság jár nekik, szóval januárban vizsgázhatok....
  • zico87
    #1953
    EÜ,mert már csak az van hátra !
  • zico87
    #1952
    Nem tudtok valamilyen oldalt amin föntvanak a kérdések és válaszok ?
  • Vlala #1951
    Gratula. Mostantól elfelejtheted, amit tanultál, a forgalomban csak az "erősebb kutya b...ik" elvre lesz szükséged. :)
  • akyyy
    #1950
    köszi:)
  • Brankley
    #1949
    brümm-brümm?
    Grat neked
  • akyyy
    #1948
    szerdáig várnom kell , mert vmi papírmunkát kel csinálni , nemtom mit, oktatóm elintézi, és csak szerdától mehetek az okmányirodába:S
    de ahogy ismerem őket, szépen csinálnka egy karácsonyi nyitvatartást!!!
    szal elnézek arrafele, hogy nehogy kiessek a munkaidejükből
  • Tarajos Sül
    #1947
    Gratula!

    A forgalmin mentél most át???

    Ha a napokban elmész az okmányba,utána max 1 hét,és legálisan brümmöghetsz! :))
  • akyyy
    #1946
    nah átmentem jöhet a brüüm brüüüm:)
  • akyyy
    #1945
    nah akkor viszek a körtepia mel egy unicumot, és max, ha kell, kéznél lesz apia, ha nem kell, akkor az oktató kap karácsonyi ajándékot is:D
  • Petka
    #1944
    Én sem adtam senkinek semmit, de ha úgy gondolod, mindenképpen kérdezd meg az oktatódat, mert ő elvileg tudja kinek lehet. Én oktatóm mesélte, hogy volt egy nő tanulója, kifogott egy olyan vizsgabiztost, aki nagyon nem szereti, ha lefizetik. Oktatóm direkt mondta neki, hogy ne adja oda, ennek ellenére odaadta. Vizsgáztató meghúzta és 1 évig nem is engedték vizsgázni... Szóval csak óvatosan!
  • Soaringpilot
    #1943
    Akkor ezek szerint a szolnoki vizsgabiztosok rendesek. Nem adtam neki egy fillért sem, és elsőre átengedett:-) Az oktatómnak viszont adtam egy doboz konyakmeggyet:-)
  • Sanyix
    #1942
    A legtöbb vizsgabiztosnak általában kell adni egy kis "kenőanyagot" (oktatóval kell megbeszélni), mer amúgy nemnagyon engednek át, ha akarnak belekötnek bármibe mondjuk ez lehet hogy városfüggő, mer sztem bp-n ez gyakoribb, vidéken kevésbé. Persze van pár kivétel amiko nem kő semmi kenőanyag. Ha mákodvan kifox egy rendeset akko nincsgond. :D
  • Balo
    #1941
    én senkinek nam adtam semmit. Mindenki megkapja a pénzét ami jár neki...
  • akyyy
    #1940
    köcce.

    amúgy szokás ilyenkor adni vmit az oktatónak? bár régebben midnig fenyegetett mindenkit, hogy aki beleviszi a kocsit egy kátyuba, akkor a vilmoskörtét legközelebb hozza. szal még ha konrétan nekem nem is mondta, viszek neki holnap:) csak ha megbukok is adjam oda?:S:D
    és avizsgabiztosnak illik e adni?
  • Petka
    #1939
    sok sikert ;)
  • akyyy
    #1938
    Holnap mek forgalmi vizsgára, huh de várom már :) szerintem eléggé jól megy az egész:)
  • akyyy
    #1937
    én is csak én akresz után tettem le az EÜ-t:)és ha jol tudom 1 hét mulva megyek forgalomba, de azért ma felhívom az oktatómat egy ksi tájékoztatás gyanán tmert nemtom mikor megyünk legközelebb:D
  • Mhosah Myth
    #1936
    Én még KRESZ előtt megcsináltam az EÜ-t így nem lesz gáz... Már csak a forgalmi van hátra, remélhetőleg 2 hét múlva meg is lesz. :))
  • RaST
    #1935
    Nekem anno majdnem 1 egész hónapot
  • Brankley
    #1934
    De nem csak az, hanem az egész ország....
  • Sanyix
    #1933
    Két hetet lol és még ezért van pofájuk pénzt kérni... meg a két tetves telefonszámukért, amit lexarnak. Egy nyamvadt email címet nem tudnak csinálni hogy azon lehessen jelentkezni. Ez a hüje vöröskereszt még mindíg az 50-es éveknél tart...
  • Soaringpilot
    #1932
    Nekem is voltak ilyen gondjaim, de az oktatóm eligazította a vöröskereszteseket, így csak két hetet kellett várnom az eü-vizsgámra.
  • Sanyix
    #1931
    ÁÁ nemhiszem el, hogy a rákba lehet erre a tetves elsősegély vizsgára jelentkezni? Mer az egyik megadott szám mindíg foglalt, a másikon meg nem veszik fel. És amúgyis kva igénytelen 2 db kis kaki 061-es szám egy egész városra? Legalább akkor ne várnák el ezt a hülye papírt. Ráadásul az elsősegély papír kell már csak a jogsimhoz, minden más megvan már :(
  • Soaringpilot
    #1930
    Köszi!
    Megkérdeztem az oktatómat, azt a tokot nem kötelező magamnál tartani, csak jó ha nálam van. Magyarul senkinek sem ártok, ha nincs nálam, max. magamnak:-)
  • Petka
    #1929
    ja gondolom a tokról. jóvan kicsit szétszórt vagyok ma
  • Petka
    #1928
    akkor ti milyen kék papírról beszéltek?
  • Zetorg
    #1927
    egészségügyi papírt nem is kaps, csak egy tokot, amibe beleírhatod az adataidat, benne vannak, hogy miért mennyi feketepont jár és felírhatod, hogy miért kaptál büntit :)
  • Petka
    #1926
    én nem kaptam semmilyen egészségügyi papírt a jogsihoz, csak a kártyát :S
  • Tarajos Sül
    #1925
    Gratula

    amugy sztem igen/meg én ebbe rakom a jogsit/mert ha véletlen olyan dolgot követsz el ami szerepel benne,akkor sztem abba irják bele!

    Meg gondolj arra ha ne adj isten baleset ér,abban a kék papirba kell bele irni a vércsoportod,és ezt megnézik a mentök,tudják,hogy neked ilyen vércsoportú vérre van szükséged!
  • Brankley
    #1924
    nah, grat a jogsihoz Neked is!
  • Soaringpilot
    #1923
    Sziasztok!
    Most hoztam haza anyukámat a postáról:-) Odafelé ő vezetett, visszafelé viszont már én is jogosult voltam rá:-)
    Kaptam egy szép (???) rózsaszín kártyát, rá van írva, hogy vezetői engedély:-) Van hozzá egy kis könyvecske is, amiben az egészségügyi adataim vannak, meg a pontrendszer. Ezt is kötelező magamnál tartani vezetéskor, vagy elég csak a jogsit?
  • Brankley
    #1922
    Nagyon szívesen
  • Mhosah Myth
    #1921
    Köszike...
  • Brankley
    #1920
    remélem olyan hó lesz, hogy nem tudsz majd elindulni
  • Mhosah Myth
    #1919
    Nekem december 15.-20.-a között lesz a forgalmim...
  • Tarajos Sül
    #1918
    egy ilyen vizsga kb 6 hét alatt megvan!

    Bár nekem m-es volt,és 2 honap alatt sikerült,de nekem amugyis több lett,mert megbuktam rutinon/leraktam véletlen a lábam/és 2 hetet vártam,a pótvizsgára!
  • shad0w
    #1917
    Üdv!

    Én meg pénteken rutin vizsgáztam szerdán meg megyek EÜ vizsgára...
    Heti 3 alkalommal járok vezetni, megpróbálom még idén befejezni :)
  • Pritchard
    #1916
    énis még most tanulom a kreszt
    december 1-én lessz az utolsó óra
  • akyyy
    #1915
    de, most értem haza! tanulhatom megint a kreszt:D