7955
Jogosítvány
  • [HUN]FaTaL
    #1994
    elég ha kinézel az utakra:)
  • Balo
    #1993
    Ezt rendelni kell?:)
  • Sanyix
    #1992
    Na 7főn délután rendeltem meg, ma délután meg is érkezett a jogosítványom :) csak az a gond, hogy már lassan két hónapja vót meg a forgalmi vizsgám, de a köcsögkereszt miatt csak 1 hete tudtam elsősegély vizsgázni...
  • Huncolin
    #1991
    vagy sztem elkérheted az oktatódtól, én is tőle kaptam, annó
  • Sanyix
    #1990
    Ha illegálkocc kicsit még a vizsgáztató programot is megtalálhatod :)
  • Tarajos Sül
    #1989
    interneteset tudok,de a cimét sajna nem,csak azt tudom,hogy amikor nekem volt itt gyakoroltam a neten!
    de a gugliban is rákereshetsz ill itt van még a lap.hu
  • wander01
    #1988
    Hali! tudna mondani nekem valaki letölthető kresz-oktató programot? vagy adni linket?
  • Sith
    #1987
    Sztem is a Petzvál utcába kell menni az igazolásért (vagy miért) azzal az önkorányzathoz...
  • HiPPoNaX
    #1986
    Sztem csinald amit az oktato mond, elvileg tisztaban van az aktualis helyzettel ezugyben (mellesleg nekunk is ezt mondtak)
  • Sanyix
    #1985
    Hey most akkor hogy megy ez itt Budapesten?
    Szóval az oktatóm a forgalmi vizsga után aszonta, hogy akkor a vizsgalappal meg elsősegély papírral el kell menni, oda ahol a kreszvizsga volt (az a petzváv utca asszem) ott adnak egy igazolást amivel lehet menni az okmányirodába kérni a jogsit. De két haverom aztmondja, hogy nekik nem kellett, mondjuk 1 éve vizsgáztak. Szóval akkor hogy van?
  • akyyy
    #1984
    vissza hát:D
  • Petka
    #1983
    visszamentél az időben?
  • Zetorg
    #1982
    nekem meg április 22-től (akkor volt a kreszvizsga), április 16-ig :D
    nem siettem el a dolgot :)
  • NSTSpider
    #1981
    Nem nagyon,nekem annak idején nov 25-február 19-ig tartott, úgy ,hogy minden elsőre ment igaz kb.2 hétre bezárt decemberben az autósiskola de akkor is 2 hónap kell ha minden elsőre megy.
  • mabbak
    #1980
    kellemetlen...kellemetlen, nah mind1 majd lesz csak az a baj hogy július hónapban kéne megcsinálni nem előtte, nem utána :)
    kéne nyárra a verda :)
  • akyyy
    #1979
    én is siettem, 6 hónap:D ha nem több:)
  • LiPTON
    #1978
    én is siettem.. 4 hónap múlva a az 1. kresz után a kezembe került... de már vártam, mint a megváltót
  • csum666
    #1977
    Hát én siettem meg minden és ugy lett 2 hónap kb...
  • mabbak
    #1976
    hello
    ha nagyon gyors vagyok (nem bukok, nem halasztok, és nem számoljuk az eü vizsgát mer megvan) akkor elvileg megcsinálhatom egy hónap alatt ótóra a jogsit?
  • akyyy
    #1975
    jaj, most ugy vagyunk hogy akárkinek akármiylen kis piti ügye van, én is megyek vele, és én vezetek, csak hogy szokjam a kocsit!

    de "sajnos" most az ahelyzet alakult ki hogy egyedül kellet és kell még vezetnem

    csak egyes köcsög teherautós olyna jó helyen tud "elakadni" hogy semerre se lehet kilátni hog yjönnek e szemből v valami... de megoldjuk:)
  • NSTSpider
    #1974
    Egy a lényeg minnél többet vezessél úgy lesz tapasztalatod ha van lehetőséged!
  • akyyy
    #1973
    De 100-ból lejön a 30%-os adókedvezmény... Bár nemtom, hogy most az autósiskolákat mennyire befojásolja az adócsökkentés
  • akyyy
    #1972
    hát, ami a családé, az az enyém lesz ^^ de amúgy közös kocsi van csak. szegények vagyunk mi
  • Vlala #1971
    Ja, kb. 100 rugó, ha el nem cselezel valamit...
  • NSTSpider
    #1970
    Én úgy tudom ,hogy most 100 körül mozog a B jogsi,ha minden megy elsőre és nem vetetnek veled plussz órákat.Nekem még 50 volt cakk pakk mindennel ,minden ment elsőre szerencsére és ez volt 97-ben azóta dupla annyi lett.
  • NSTSpider
    #1969
    Gratula!!!!
    Lesz kocsid is mellé?
  • Tarajos Sül
    #1968
    Gratula!! :)))
    Én is kapargattam már azt a szürke részt!
    Vmit kérdeznék:A B kategoriás jogsi(kocsira) 100.000Ft körül van,nemcsak ilyen laza 40 rúgó,mint a mopednél?
  • akyyy
    #1967
    az a nagy szürkeség mi rajta ahátoldalán? azt olvastam itt hogy oda teszik apontokat:S
    én meg azt hittem valami lekaparós szarság, és lehet vele nyerni
  • akyyy
    #1966
    szeretném bejelenteni hogy megkaptam(!!!!!) a vezetői engedélyemet szal most buélj van:)
  • akyyy
    #1965
    ejj am voltam okmányirodába de állítolag csődött mondatt az egész rendszer várni kell, majd délután visszamegyek:D
    komolyan iyen sokáig megszerezni ezt a jogsit....oylan vok mint Hitler, lerohanjuk szovjetuniot, mielőtt be áll a ruszki fagyos tél......... : \
    [bocs csak törit tanul szerdán ír]
  • Pritchard
    #1964
    Pénteken volt kresz elméleti vizsgám sajna megbuktam
    és már csak január 16 lesz a következő vizsga
  • Tarajos Sül
    #1963
    Én pont a szülinapomon,juni 24 iratkoztam be,és agusztus 3-én voltunk "megrendelni" az okmányba a jogsit!
    Igaz volt még egy bukás rutinon,de a elméletit elsöre átvittem!

    Amugy M-röl van szó!
  • Sanyix
    #1962
    Én is július végén kezdtem úgy alapokból (bár az oktató nem sietett, nyaralt, nem ért rá), de emiatt a "nincs hely" elsősegély vizsga miatt legkorábban januárban lehet meg a jogsim. 7főre nincs hely 1seggélyvizsgára, aztán meg csak januárban vizsgáztatnak...
  • shad0w
    #1961
    Én szeptemberben kezdtem az egészet és még idén meglett volna a jogsi, de elfogyott a pénz :) Így most az van, hogy a hátralévő 6 forgalmi órámat és nyilván a forgalmi vizsgát jövőre kellett hagynunk... Minden más vizsgán szerencsére már túlvagyok. Remélem azért nem fogok mindent elfelejteni ezalatt a 3 hét alatt... :)
  • Soaringpilot
    #1960
    Nekünk nem lehetett választani, az autósiskola előre meghatározta az óratervet, és szerintem a lehető legjobb sorrendet találták ki:-)
  • akyyy
    #1959
    nyugi, én meg július végén kezdtem el az egészet, és még csak most lesz meg pár napon belül ajogsim:)
  • Sanyix
    #1958
    Émmegmá augusztus elején :) de még mindíg nincs jogsim a köcsögkereszt miatt.
  • Tarajos Sül
    #1957
    Én szerencsére szeptember elött,már letudtam,az egész kresz vizsgát!
  • Sanyix
    #1956
    Nemis az iskola hagyja az eü vizsgát utolsó pillanatra :) titeket kényszerítettek vagy mi? Lehettet jelentkezni eü tanfolyamra akármikor, és akármikor lehetett vizsgázni. De sajnos megszívtam hogy utoljára hagytam, mer csak emiatt nincs meg az a rohadt rózsaszín műanyaglap és emiatt utálom iszonyúan a kecheg vöröskeresztet. Igénytelen egy szervezet, de azé beférőznek mindenhova, hogy szivassák a népet...
  • Soaringpilot
    #1955
    Az én autósiskolám hálistennek előrelátó volt, nem hagyta az utolsó pillanatra az eü-vizsgát, sőt, azzal kezdtük az egészet augusztus közepén. November közepén már a kezemben volt a vezetői engedélyem, azaz három hónap alatt letudtam az egészet, pedig egy bukás is összejött KRESZ-ből:-)