7955
Jogosítvány
  • Tarajos Sül
    #2034
    hát végülis igaz,de én nem az üvegtigris büfébe mennék vele! :DDDDDDDDD
  • NSTSpider
    #2033
    :-)))))
  • Sanyix
    #2032
    LOÁL félév miatt eltiltanak vezetéstől? :DDDD hát ilyen is van? :)
  • bertino
    #2031
    és elvette papi meg anyuci a jogsit ? ők finanszírozták ? :)
  • akyyy
    #2030
    semmi, csak sulifélév :D
  • bertino
    #2029
    Easyrider öcsém, easyrider!
  • bertino
    #2028
    ez szívás, mi történt ?
  • Tarajos Sül
    #2027
    én nehezen tudék gyorsan hajtani!

    max 30 km/h táblánál,40-nel megyek,az én tragacsombol :) csak max 45-öt tudok kihozni,de akkor is már rázkodik! :DDD

    Babetta,de majd veszek egy robógot!
  • [HUN]FaTaL
    #2026
    nem kéne gyorshajtani (bár én is szoktam:DDD)
  • akyyy
    #2025
    nah eddig tartott a jogsi, most 2 hónap szünet:)

    {}
  • bertino
    #2024
    járda belvárosban az igazi
  • Balo
    #2023
    Ha figyelnétek a híreket, olvashattátok volna, hogy a Demszky-bérencek tavaly járdán kerékpározó bicikliseket bírságoltak. A sobalont meg ismerhetnéd: "A törvény nem ismerete nem mentesít alóla."
  • Tarajos Sül
    #2022
    17 éves vagyok!

    az nem baj,ha föutvonalon megyek,csak az ha pl egyirányu utcában szembemegyek,és ne adja az isten de épp egy rendőrautó jön velem szembe!Ha biciklivel vagyok,csak figyelmeztethet,ha motorral vagy egyéb motorral rendelkező járművel csinálom ezt meg,akkor már megbüntethet!

    Azért valóban lehet büntetni anyut,aput,hogy 12 év alatti gyereküket felügyelet nélkül hagyják!

    Ha pl piroson megyek át,és nem jön semmi,(úton,nem vasuti átjáróban)
    biciklivel,sztem akkor is csak szol,hogy ne csináljak ilyet,vagy még haza is vitetnek,és szolnak apucinak,anyucinak,miközben van jogsim,és nem kérheti el,vagy megkérdezni,megkérdezheti,csak én nem olyan járművel megyek,amihez kellene jogsi!
  • akyyy
    #2021
    megbüntetik anyát, apát, még ha nincs is jogsijuk, hogy a 12 év alatti gyermekül főútvonalon biciklizett.... (lehet 14, most nem tom pontosna, sorry)
  • Tarajos Sül
    #2020
    de nem büntetnek meg,ha nem tudják,hogy van jogsim :DDDDD

    mert elvileg,akinek nincs jogsija,az hivatalosan nem tudja a kresz szabályokat!Ha elveszik a jogsim,vagy az adatbázisukbol kinézik,hogy nekem van jogsim,és ugy szegem meg a szabályokat,akkor lehet szó büntiröl!

    A rendörök nem hivatkozhatnak arra,hogy nekem ezt tudnom kéne,meg a hiradóban is leadták,hogy ezt nem szabad stb,ha nincs jogsim,akkor csak figyelmeztethetnek! MAX!
  • Sanyix
    #2019
    Hah és hogy bizonyítják be, hogy gyorsabban mentem 40 nél? :) Amúgy én még nem hallottam olyat, hogy egy gyorshajtó biciklist, tényleg megbüntettek volna. Szvsz ez csak szöveg, a valóságban nemérdekli a rendőrt...
  • Balo
    #2018
    helyszíni bírság, vagy kapsz egy csekket
  • Sanyix
    #2017
    Na az soxor előfordul hogy 40 fölött zúzok le a lejtőn, de nemtom hogy büntetnének meg? Beírnak 3 pontot a nemlétező biciklis jogosítványomba? :D
  • Balo
    #2016
    Elvileg nem mehetsz be, meg is büntethetnek
  • bertino
    #2015
    azért ennyire sztem nem nagystílű a buli, szal sztem bemehetsz, de a biciklisek sebességkorlátozásáról már én is hallottam
  • Tarajos Sül
    #2014
    és biciklire mégse kell M-es jogsi pedig ezek szerint mehet ugyanannyival mint egy smkp!

    Én is igy tanultam,meg ugy menni,hogy nem fogom meg a kormányt,lejtőn suhanva lefelé!

    Erről jut eszembe,ha én biciklivel vagyok,és pl bemegyek egy behajtani tilos táblához,pl egyirányu utcában ha megyek szembe,akkor ha észrevesznek a jardok megbüntethetnek,vagy csak akkor,ha ugy megyek be,ha tudják,hogy letettem a jogsit?
  • Balo
    #2013
    40 kmph-val, szóval ha zúzol le egy lejtőn még meg is büntethetnek...
  • Sanyix
    #2012
    Mer egy bicikli mennyivel haladhat? :)
  • HiPPoNaX
    #2011
    vegulis igaz :D
  • Balo
    #2010
    Nem is gyorsabb, ugyanannyival haladhat maximum, mint egy bicikli, csak győzd tekerni:)
  • HiPPoNaX
    #2009
    B jogsival nem lehet motort vezetni, csak smkp-t (nem, a ketto nem ugyan az), es ha belegondolsz, mik a hivatalos megszoritasai az smkpnak (mas kerdes hogy sokan akar a 125ccmes gepet is smkp-kent hasznaljak), rajohetsz, nem abszurdum azt B-s jogsival kozlekedni vele. Ugyanakkor megis tud onerobol haladni, sebessege is nagyobb mint a kerekpare, ezert az is rendben van, hogy barmifele kresz es forgalomismeret nelkul nem vezetheted (mivel egy M vagy B kategorias tanfolyamon mindkettot tanulsz)
  • Tarajos Sül
    #2008
    nahát ez meg a másik!
    a smkp-ra is minek kell jogsi?Ugyan olyan,mint a bicikli,csak nem kell tekerni,és gyorsan megy!
    A maraton biciklisek is gyorsan mennem,önekik sem kell jogsi!/ennek nem jártam utána,de biztos nincs nekik/
  • Balo
    #2007
    Dehogynem lehet, most lehet igazán menni, ilyenkor a sok mazsola otthon van, a "felvágós" köcsögök meg az árokban :D

    Amúgy smkp-t "könnyebb" vezetni, u. a. mint a bicikli, csak gyorsabb:)
  • Tarajos Sül
    #2006
    ez amugyse hiba,mert az anyám megkérdezte hogy mennyi lesz a kresz dija!
    azt mondta 35,csak azt nem mondta az iskola vezetője,hogy ebben az árban nincs benne az eü vizsga dija!

    Nem baj,legalább ha nagy mocira leteszem,akkor már csak az eü papirt kell elvinni,hogy "leraktam"!
  • Tarajos Sül
    #2005
    jo de azé 35 ezer forint és kb 100 ezer forint között van különbség!
    ha nem lett volna drága kocsira,lehet hogy letettem volna arra!Mostmég amugyse lehet menni eggyikkel se nagyon!Vagy kocsival lehet,azzal csak csuszni lehet mocival,meg nyalni! :DDDDDD


    Amugy hogy lehetet megengedni,hogy B jogsival lehessen vezetni motort?
    Kicsit más vezetni smkp,mint kocsit!
  • Balo
    #2004
    Pedig lehet, utánanézhettél volna, most így kicsit lehúztak, ha megcsinálod személygépkocsira is... Hibájából tanul az ember.
  • Tarajos Sül
    #2003
    a pecsába is lehet :DDDDDDD

    Amugy azt mondta vki,hogy már az elején mért nem raktam le kocsira,és akkor mehettem volna kocsival is,meg smkp is!

    Ez sztem hülyeség!
    B kategoriás jogsival nem lehet smkp-t vezetni!


    Amugyis a B 100 eFt körül lett volna az M meg nekem 45 eFt körül volt,de igy is csak 35 lett volna,mert az elején a beiratkozásnál nem mondta az autoiskola vezetö,hogy a 35 ezer forinton kivül lessz még az eü viszga dija is,meg a 4 ezer forintos csekk!Pedig ezt is jol lett volna elmondania,igaz az meár nem az ö számlájára ment :DDDD
  • vaaa
    #2002
    érvényes B-re,ha A-ra megyek mire kapok felmentést?
  • [HUN]FaTaL
    #2001
    megrendelni max a józsefvárosi piacon tudod:D itt igényelni szokás:) bár ha az utakat nézem... na mindegy:D
  • shad0w
    #2000
    nem ugyan azt jelenti, de ték
  • Sanyix
    #1999
    Teljesen mind1, itt ugyanazt jelenti :)
  • Balo
    #1998
    Az "igényelni" szó fedi a teljes valóságot. Rendelni a Teleshopból szoktak... ;)
  • Aquir
    #1997
    ñ_ò
  • Sanyix
    #1996
    Mér mitgondoltál levizsgázol akkor küldik maguktól, és nem is kell fizetni? :) hát nem be kell menni az okmányirodába és megrendelni, persze még itt is kell 4k-t perkálni, de legalább küldik postán.
  • CaviaR
    #1995
    Bazz hát ez k**va nagy!!!!!