7955
Jogosítvány
  • tigeroo
    #2194
    ne izgulj, gecc!! figyelj az órákon, és vedd komolyan adolgot..otthon elolvasod párszor és imádkozz hogy ne szívós tanárt kapj
  • Yulcsa
    #2193
    sajnos még igen:D
    és köszi, jövő csütürtök pedig a vizsga napja.
  • Balo
    #2192
    Hidd el nem ez lesz a legnehezebb vizsgád ha még előtted áll az egyetem:)
  • Yulcsa
    #2191
    aham... köszi a tippeket! remélem szerencsém lesz, most indulok a második előadásra.
    csak ne izgulnék annyira a vizsga előt:S:D
  • Sanyix
    #2190
    Attól függ, hogy milyen lesz, hogy milyen a vizsgáztató, van sok rendes, akik átrúgdosnak, még akkor is ha alig tudsz valamit, de van pár nagyon szemét, akik képesek olyat is kérdezni amit nem is kell tudni, nem is tanítják...
  • Balo
    #2189
    Könnyű lesz, ne aggódj, csak figyelj oda előadáson.
  • Yulcsa
    #2188
    hali mindenkinek!

    én tegnap voltam, illetve ma megyek még az egészségügyi tanfolyamra, és jövő csütörtökön már vizsgázom is belőle:S:((((
    nagyn félek:S
    mik vannak benne?
    valaki help plíz... thx
  • mabbak
    #2187
    egy öregember így magyarázta, mikor megkérdezték, mit jelent a tábla az egyirányú utca inkompatibilis oldalán:
    gyünni lehet, csak menni nem :)
  • bertino
    #2186
    nekem is annyi volt :(
    de projector és laptop nélkül :)
  • mabbak
    #2185
    ez tök jó, 50-55 éves vicces emberke a tanfolyam-vezető, lazán bejött asztalra felrakta a prodzsektort, leptopot, oszt képpel illusztrálva megkezdte az okítást :D
    mondjuk kicsit sok ez a 4 óra egyfolytába, de szünettel ki lehet bírni
  • mabbak
    #2184
    ha ez most nekem, akkor, akkor annyit, h csak azért megyek minden szombaton, mert ez egy diákéletet kímélő tanfolyam :) (ergo csak szombaton van)
    nem tudnám összeegyeztetni a hétköznapi hajtással :D
  • Sanyix
    #2183
    Nekem meg sem volt a könyv, és átmentem :) csak a tanfalyomon nagyon sok mindent megjegyeztem, meg megvolt a pont az a program amit használnak a kreszvizsgánál, gyakorolgattam egy kicsit, elmentem vizsgázni és 8 perc alatt megvolt.
  • Józsi8
    #2182
    Ahhoz, hogy jogsid legyen tanulni is kellene.
    Sajnos az utóbbi tanfolyamokon a Tisztelt halgatók azt hitték, hogy elég a könyvet kiolvasni és már tuti a vizsga.
    Tehát a tanfolyamon való aktív részvétel,és a könyv ELOLVASÁSA (értelmezése)szükséges.
    Üdv.minden jogsit megszerezni kívánónak!
  • tigeroo
    #2181
    én 50ccm-es motorra fogok menni április elején
  • Istencsászár
    #2180
    Pedig télen jó:)
  • Sanyix
    #2179
    De lehet hogy zuhogó jégesőbe, 200 km/h-s szélben szerezhetsz xp-t :) nyáron egyre furcsább az időjárás :D
  • mabbak
    #2178
    ha minden jól megy szombaton kezdem a kresz-tanfolyamot. 2-6-ig 4 órán keresztül, de csak minden szombaton, aztán, majd nyáron mehet a rutin + a forgalom
    szal elvileg augusztusban már lesz jogsim, jó is lesz nyári,száraz utakon szerezhetek egy kis xp-t :)
  • shad0w
    #2177
    tess'
  • tigeroo
    #2176
    well, thx

    kreszt írtam be, de igazad van, köck

    *UPTADE*

    linket , lécci, :)
  • NSTSpider
    #2175
    Üsd be a googleba,hogy "kresz táblák" és amit elsőnek kidob http://web.b-m.hu/belugy...... így ketdődik az jó oldal elég hosszú nem akartam belinkelni.
  • Tarajos Sül
    #2174
    És a vonatoknak nincs uj forum? :DDDDD

    Végülis ha nem lenne vonat,buszoznék kb 50 km-t!
  • tigeroo
    #2173
    nemtudtok egy olyan oldalt ahol a KRESZ-ben létező összes tábla jele és "értelmezése" megtalálható?
  • Csiaki
    #2172
    Most nézem, ez nekem meg van! Konkrétan olyanra gondoltam mint ez amit tól a gyerek!
  • Csiaki
    #2171
    Thx!
  • Istencsászár
    #2170
    3D-Driving-School
  • Csiaki
    #2169
    Tévedés ne essék, van jogsim 4 éve B-re A korlátlan is, szal nem gyakorlásként kellene!
    Csak szórkozni.
  • bertino
    #2168
  • tigeroo
    #2167
    az életben tök más minden..ha a kreszt tudod akkor semmi baj nem lesz
  • Csiaki
    #2166
    Pedig az jó lenne!
  • bertino
    #2165
    van, a címét most nem tudom, de én is nyomtam már vele
  • Csiaki
    #2164
    Kicsit OFF!

    Nem tud valaki olyan játékot amiben rendes szabályok szerint lehet szerezni jogsit? Akár autós akár motoros jogsihoz, de inkább a motoros lenne a lényeg!
    Köszi!

    ON!
  • Tarajos Sül
    #2163
    Gratula én is
  • akyyy
    #2162
    grat:)
  • Istencsászár
    #2161
    :DDDDDDD őőő jobb mint az nfsmw
  • Zetorg
    #2160
    és ez elég élethű volt, vagy még túl árkád?
  • Istencsászár
    #2159
    Sikerült a Forgalmi:) hállelúja
  • lamase
    #2158
    beteg:DDDD
  • bertino
    #2157
    "Sebességbe kéne tenni! Nem, nem rögtön RAKÉTA fokozatba"

    hát ezen nagyot röhögtem, ez nagyon tetszik!! :DDDDD
  • Pigo
    #2156
    z oktató monológja...


    Hát igen! Ismét egy új csoport. Szóval maguk akarnak megtanulni vezetni, akarom mondani jogosítványt szerezni. Remélem bukósisakot mindenki hozott magával! Nem, nem az a macakendő ott az idősebb hölgy fején nem lesz elég! Akkor bemutatkozás! Ez itt az autó. Még 0 km-es, de ahogy magukra vetem a tekintetem, 10 km-nél nem fut többet totálkárig.


    Nincs benne ABS, sem EDS, de ÁFA az van, úgyhogy vigyázzanak. Előre felhívom a tisztelt tanulók figyelmét, hogy a jogosítványt nem a vizsgaidő alatt a szélvédőre gyujtött gyalogosok száma alapján kapják meg! Kérem az első kamikázét! Hölgyem, ha már most eltakarja a szemét, mit csinál majd közvetlen balesetveszélynél? Akkor induljunk! Jaj, de ügyesen elindította, pedig a kulcs még itt van a zsebemben.


    Mondja mi a tisztelt férje foglalkozása? Nagyon szép volt ez a rutinkör!!! Miután az a két úr ott előveszi az emelőt és felemeli a kocsit, addig a többiek megpróbálják a még használható bójákat a kocsi alól kiszedni és újra felállítani. Maga miért nem szállt még be? Hogy nincs nyitva az ajtó? Uram ez nem busz, hogy mindent a sofőr csinál! Húzza fel a kilincset! Ne annyira...! Hogy áll az az ajtó? ... Mint a Lamborghinin!


    Óóóó, ismét egy hölgy, nagyon jó! Hogyan kedves?! Ja hogy szimpatikusak a pedálok? Árulja el nekem milyen tanuló volt?! Aha, látom tovább nem jutunk, ezért lámpát kapcsolgatni megtanítom. Ha egyet kattint semmi sem történik, ha kettőt, akkor a szembejövő csúnyán villogni kezd, ha hármat, akkor...neeeee! Tudtam, hogy letöri! Ki jön? Magácska elég fiatal! Igen, tényleg nem zsetonnal megy, maga nagyon jó megfigyelő. És áramszedő sincsen hátul, úgy bizony! Nem kémnek készült valamikor? Ha kigyönyörködte magát a visszapillantó tükörben, talán indulhatnánk. Szépen engedte fel a kuplungot, de ha gyakran fog így elindulni, a várakozók asztmát kapnak a gumifüsttől! Uram, ha becsatolta magát indulhatunk. Mit csinál? Ez nem bicaj, hogy a két szélső pedált felváltva kell taposni!


    Most kimegyünk a forgalomba. Balra van egy teherautó, vigyázzunk! Igen ez itt jobbra a járda, ahol most megyünk, most egy kicsit balra, vissza az útra! Én a villanyoszlop után gondoltam, nem vele. Ha gyakrabban fékezne, a Zil hátulja nem hagyna olyan mély nyomokat a motorháztetőben. Fektessem az anyósa képét a fékpedálra, hogy rá merjen lépni?? Jöhet a következő! Mit kérdezett? Hogy miért van a kocsinak csak a két oldalán kerék?


    Szerintem ennyi esélyt még adhatunk a gyalogosoknak, vagy nem? Hát ahogy maga kormányoz, még a kéményseprő sem érezheti magát biztonságban. Igen a tetőn! Ugye maga szokott Forma-1-et nézni? Ne is kérdezze, a fordulatszámból jöttem rá. Most éppen az infravörös tartományban van a mutató, látja? Kiértünk a lakott területről, most gyorsíthatunk 80-ig.


    Tökéletes, de itt már nem kell végig egyesben menni, mint a rutinpályán! Kapcsoljon kettesbe! Áááá, ha a kuplungot benyomta volna, a váltót még talán megvette volna a bontó. Kérem a következőt! Ha tudtam volna, hogy maga így vezet, bukócsövet szereltetek az autóba! Amint látom, maga mindent kihozott a motorból, beleértve a főtengelyt is. Igen az röpült ki az előbb.


    Sebaj, már úgyis törzsvendég vagyok az autószerelőnél. Maga az utolsó? Kár, pedig még nyitva van a roncstelep! Miért nem megy? Sebességbe kéne tenni! Nem, nem rögtön RAKÉTA fokozatba. Hogy kapcsolgat? Mint egy zárlatos telefonközpont. Lottóznia kéne, tudja! Nyolcadszorra még senkinek sem sikerült ma megtalálni az egyest. Jöjjön, maga lesz az utolsó! Nem mohikán, ne féljen! Most meg hová fut? A WC nem arra van!
  • Tarajos Sül
    #2155