7955
Jogosítvány
  • akyyy
    #2315
    70 helyett 150 :CCC

    lakott területen belül én is max 70el megyek..... kivéve persze éjszaka közepén, csúszós úton, megyekha kell 200al is
  • tigeroo
    #2314
    a nő kirepült az autójából, és meghalt...szvsz ha beköti az övet akkor nem repül ki, egy "szoros fűző" még mindíg jobb mint a halál..
  • Balo
    #2313
    Hát persze, hogy több az esélye végülis a 0-nál több a 0:D
  • NSTSpider
    #2312
    Ezt tudom de mégis több az esélye,amúgy nem betonfalnak ment ami azzonnal leállítja.
  • Balo
    #2311
    Nem az a lényeg ha be van-e kötve 150 km/h-nál. Ott már olyan erő lassítja le a testét, amit a belső szervei nem tudnak elviselni.
  • NSTSpider
    #2310
    Mondjuk ha be lett volna kötve a hölgy akkor így ránézve akocsira még túl is élhette volna.
  • Csacsi
    #2309
    Mondjuk ez is igaz....De visszatérve az eredeti kérdésre. Kell újra vizsgáznom majd, vagy nem?
  • Balo
    #2308
    Sose tudhatod, hogy nem egy hajóra vagy egy vonatra zuhansz-e:)
  • Csacsi
    #2307
    Ott Esély sem volt szembejövő forgalomra, ahol engem bemértek. Lágymányosi híd....tehát vagy a dunában landolok....vagy a sínek között :)
  • Balo
    #2306
    MTI szerint az első vizsgálatok szerint ment annyival. Olyat pedig már olvastam, hogy valaki mondjuk 70-nel túlélt egy ütközést. Az hogy te mennyivel találod el a szembejövőt meg nem érdekel, de a szembejövő ártatlan már annál inkább.
  • Csacsi
    #2305
    Még mindig nem írta senki, hogy gyorsan hajtott..kaphatott sima defektet...vagy elnézett vmit...vagy akármi. Sehol nincs írbva, hogy gyorsan hajtott.

    Különben is....nem kérek kiselőadást...köszi.
  • Balo
    #2304
    Csak lehet hogy nem hal meg.
  • Csacsi
    #2303
    Nem biztos, hogy a gyorshajtástól történt ez......
  • Balo
    #2302
    Ha már a 150 km/h-nál tartunk.
    Link
  • Csacsi
    #2301
    ja és elméletileg csak a 149km/h-es fotó miatt jár a büntetés...a "menekülésért" nem
  • Csacsi
    #2300
    Elég gyorsan hajtottam....70 helyett 149-el lekaptak. Még örültem is, hogy nem jönnek utánam...céges autó....ezért elkezdtem még jobban nyomni. De erre az állatok utánam jöttek, hogy megnézzék ki vezet....kicsit "fogócskáztunk"...de aztán már egyértelmű volt, hogy engem akarnak...ezért félre álltam. Így le sem tudtam tagadni, hogy én voltam + volt fotó is. Szóval elsőfokon 12 hónapra akarták bevonni, de aztán fellebeztünk....és így csak 8 hónap lett.
  • akyyy
    #2299
    attól függ mit csináltál! mit csináltál?
  • bertino
    #2298
    ajjaj
  • Csacsi
    #2297
    Azt nem tudja vki, ha bevonják a jogosítványt hány hónap után kell újra vizsgázni, és teljes vizsga kell, vagy esetleg nem kell mindenből?
  • Csiaki
    #2296
    Nem mind1!:)
  • Vlala #2295
    Hirtelen összekevertem az ETZ-t az MTZ-vel, szvsz ez betudható a szombat délelőttnek...
  • Csiaki
    #2294
    Nekem [URL=http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1076513222]így zajlott a jogsim [/URL, 408-as hsz!
  • Tarajos Sül
    #2293
    én nem halottam semmi ilyenről,de azért még utánajárhattok!

    én letettem az eléméletit,utána jöttek sorba a többi vizsgák!
    persze kb 2 hét szünettel
    Én az oktatomhoz pont 2005.jun.24-én iratkoztam be,és 2005.aug.31-én vittük az igazolást az okmáynba,amit a közlekedési felügyelettől kaptunk,miután bemutattam az eü kártyát!
  • HiPPoNaX
    #2292
    oktatomtol 2 evet hallottam
  • Csiaki
    #2291
    tudtommal 1 éven bellül kell nem?!
  • tigeroo
    #2290
    hehe:) nekem 50-60kmh megfelelő sebesség (már amikor megyek vele) jólenne átmenni, haverom rokona 1nappal előttem kezdte el az elméletet, tegnap vizsgázott...9hibával...pedig házhoz járt az oktatóhoz lol
  • Sanyix
    #2289
    Simán.
  • HiPPoNaX
    #2288
    ha jol tudom, akkor az elso elmeleti vizsgadtol szamitott 2 even belul kell meglennie az osszes tobbinek is, szoval ha nem csuszol ki a 2 evbol akkor megoldhato
  • Ronny
    #2287
    lehet, hogy rászánom magam a jogsira(B), de csak az elméletire lenne pénzem. Az lehetséges, hogy lerakom az elméletit és utána fél évvel a gyakorlatot?
  • Cvd
    #2286
    Nem akarlak megijeszteni, de nekem anno kihangsúlyozták hogy hány napon belül kell menni a papírral az okmányirodába (a pontos számra már nem emlékszem, 10-15 körül rémlik). Nem kérdeztem vissza hogy mivel jár ha nem tartom be, de elképzelhető hogy szivatni fognak ekkora kihagyás után.
  • Tarajos Sül
    #2285
    hát akkor jol félreértettem :((((((((((

    Én easyrider vagyok!
    Megyek max 40-nel és simán leelőznek az autosok!
    Mertha olyan gyorsan mennék,hogy még az útrol felszálló madár se tud gyorsan elrepülni,akkor már tényleg szaggatnám az aszfaltot,az útépítők legnagyobb bánatára!
  • csm
    #2284
    nem, Tigeroo nézte el, vagy az A1-et nagymociként emlegeti :) #2256
    de lol milyen kemény motorosok vagyunk mi 3-an :DDD
  • Tarajos Sül
    #2283
    tigeroo kérdezte a #2275 üzenetében,hogy hány évesen raktad le nagymocira?

    Te a #2278 üzenetben válaszoltad,hogy 16 évesen erről következtettem hogy hogy lehetne neked 16 évesen nagymotorra jogsid!

    ezek szerint valami félreértésbe keveredtem!

    Ha én értettem félre akkor elnézést kérnék,mind a kettőtőktöl!
  • csm
    #2282
    már elnézést, de hol írtam ÉN nagymotort ??? :D
  • tigeroo
    #2281
    :o az kool....

    engem kb. 3 perce akartak kihívni haveromék (3 szimós) de nem akartam menni, 2órája lenéztem haverhoz hogy hogy áll a derbi furax (most csinálja, nyárra debütál), a kertjükből meg láttam a rendőröket, a másik utcában..mondom OK én lépek xD
  • Tarajos Sül
    #2280
    16 évesen van nagymotor jogsid?

    akkor én már kamionra is mehetnék 18 éves fejemmel :)
  • Tarajos Sül
    #2279
    a faterom p0 számitogépre cserélte el :))),de olyanoknak akik azt se tudták mi az a windoz :)
    persze akkor azt is tolni kellet,mert a felnin gurult az egész váz,de felujitottuk kb 9 ezerből!
    az adásvételit is lerendeztük,és döngetek vele nagyban :)

    persze marhajó,hogy kicsivel több mint fél éve megvan már a jogsim,és 1xsem igazoltatott egy yard sem
  • csm
    #2278
    16
  • tigeroo
    #2277
    lol..ha nincs alapjárat kicsit visszaengedi a gázt és "lefullad":D:D:D

    nekem meg volt osztálytársam elment elsősegélyvizsgára, lélegeztette a bábút, és leesett az orrésze xD a csávó elküldte a picsába, a sikeres vizsgával
  • Tarajos Sül
    #2276
    MSN-en mesélte nekem az eggyik gyerek,hogy a rutinpályán babetta volt!

    És hogy mindig lefulladt!
    Akkorát röhögtem ecsém :DDDDDDD
    lekelett rakni a lábukat,és igy könnyen tudtak csalni,hogy amikor véletlen nem veszik be a kanyart,simán larakják a lábukat,és azt mondják a vbiztosnak,hogy már megint lefulladt...