7955
Jogosítvány
  • bertino
    #2355
    hát engem pont ma állítottak meg...
    két keréken lévőket (kicsi motorosokat) mindig többször megállítják, mint az autósokat
  • tigeroo
    #2354
    van egy haverom akinek augusztusban lett meg az M-es jogsia, egyszersem állították meg!!

    egyébként mennyit tanultál a vizsgára?:S
    én holnap megyek de nagyonfélek :c
  • Sland
    #2353
    Mi a tapasztalat? Mopedosokat milyen sűrűn állítják meg a rendőrök?
  • Sland
    #2352
    :) Köszi! :D
  • akyyy
    #2351
    gratu! szorítottam pedig kalappal:)
  • bertino
    #2350
  • Sland
    #2349
    Nah, 1 hibával átmentem. Mondjuk a haverom megbukott...
  • tigeroo
    #2348
    tanulni kell és kész:)


    én pénteken megyek..
  • Sland
    #2347
    OKés, köszi!
  • Tarajos Sül
    #2346
    :))))

    Felfurtva már fel van,ezért is csak 30 km/h megyek vele,mert bejáratos!
    Nem akarom tönkre vágni,mert akkor eggyáltalán nem lessz!
  • HiPPoNaX
    #2345
    Gépen lesz a vizsga. Az általad említett programhoz nem volt szerencsém, de ha a "régi" tesztkönyv elektronikus változata, akkor az a kérdésanyag fog szerepelni a vizsgán is, mint amit abban találsz.
  • Sland
    #2344
    Akkor most a PC-n lesz a vizsga vagy lehet hogy lapon lesz? :O
  • csm
    #2343
    no para, ven tesztkönyv benne az összes kérdéssel. nézd át
  • bertino
    #2342
    biztos lesz másféle is, 100%
  • Sland
    #2341
    Holnap vizsgázok Mopedra a Petzvál József utcában. Tud valaki vmi tanácsot adni azon kívül hogy legyek felkészülve és tanuljak? :)
    Megvettem ezt a programot 4,5K-ért, ezt a Kresz egyéni gyakorlóprogramot. Teljesen ezek a kérdések lehetnek a vizsgán is mint pl itthon a gépemen, vagy ott beraknak valami újat, vagy mi, hogy?
  • fbss
    #2340
    szerintem megéri tuningolni egy kes fölfúrás és egy kis optikai tuning és máris te vagy a környék királya
  • Tarajos Sül
    #2339
    erre a kék fényre én is gondoltam,de nem nagyon akartam kifarikcsálni az 1. lámpa burát beülröl,meg más dolgunk is van,mint a babettám tuningolása :)
  • mabbak
    #2338
    holnap 11kor kresz-vizsga...remélem meglesz kapásból, mert nincs kedvem kifizetni 3760 ftot pluszba :)
  • bertino
    #2337
    80+ volt nekem itt Miskolcon
    de volt, aki 60+ból letette
  • tigeroo
    #2336
    az én 1. lámpámban vörös mikulászacskó-maradvány () van a búra körül, szerintem ha a gyári világítás nagyobb részben látszik mint a kis led akkor jóó:D
    szvsz ha ráérsz bemész a helyi rendőrkapitányságra és megkérded:D
  • fbss
    #2335
    tudom hogy nem ide tartozik, de ha a simsonom első lámpájába kék ledeket rakok, akkor a rendőr szólhat érte?
    én úgy hallottam, ha az eredeti világítással együtt használom a ledeket, akkor nem szólhat érte, de ha csak a keket használom, akkor számíthatok a büntetésre
  • fbss
    #2334
    mennyiből lehet most b kategóriás jogosítványt letenni?
  • Zetorg
    #2333
    nem
    gondolom azér nem, mert a csaj is hibás volt.
    a barátja megállt mielött kiléptek a villamos mögül, de ő ment tovább :(
    R.I.P
  • Mhosah Myth
    #2332
    Akkor az nem csak jogsi hanem börtön is nem? :S
  • Zetorg
    #2331
    50-es táblánál 120-szal ment, előzte a villamost.a villamos mögül kifutott egy csaj és elütötte.
  • NSTSpider
    #2330
    3 évre? Milyen balhét csinált?
  • Zetorg
    #2329
    8 hónapnál nem tudom.
    havernak 3 évre vették el, neki kellett :C
  • Mhosah Myth
    #2328
    Nem az én lámpáim nem mentek hanem a forgalomirányító lámpák! Tudod azok 10 után sárgán villognak... :))
  • Cvd
    #2327
    Tehát 70 helyett 150 lakott területen, aztán még finoman megpróbál ellépni, majd igazoltatásnál kiderül hogy nem saját az autó, előkerül a zsé, és még a jogot is kellő mértékben ismeri az illető - naná hogy visszaadták a pénzt, eléggé belső ellenőrzés szaga lehetett a dolognak.:)))
  • Sanyix
    #2326
    Nincs, az egy bugos szar.
  • Gnorb
    #2325
    "Az Uj KRESZ Vizsga Program" mindíg elszáll BLOB has changed hibával, és a B vizsgánál nem jönnek be a képek. Van valami módszer amivel helyes működésre bírható a cucc. Nem találtam rá sehol választ...
  • akyyy
    #2324
    éjszaka mész lámpák nélkül és nem álsz meg stoptáblánál, hűűha
  • bertino
    #2323
    eh, ez nem mindennapi :D
    még a zsetont is visszadobták
  • Csacsi
    #2322
    Nálam is nagyjából a szokásos volt.

    rendőr : Tudja miért állítottam meg?
    Én : Van sejtésem, de nem vagyok benne biztos.
    Rendőr : Jöjjön megmutatom.
    Megmutatta a fotót helyszínen.
    Én : Akkor jól sejtettem, de reméltem, hogy a mellettem lévő bmw-t kapták le.
    Rendőr : Jogosítványt, forgalmit kérem szépen.
    Rendőrr : Nézegeti, majd megkérdezi, van magának meghatalmazása, hogy ezt az autót vezessem?
    Én : Megtalálja a forgalmiba.
    Rendőr : Megmutatná kérem?
    Én : Tessék parancsoljon.
    Rendőr : Kötelező igazolás
    (na ezzel együtt adtam oda a 20.000-est.
    Rendőr meglátja, kérdezi : Ez micsoda?
    Mondom : Hoppá, vhogy benne maradt.
    Visszaadta egyből.
    Mire mondja : Ugye tudja, hogy ez jogosítványelvétel lesz?
    Mondom előfordulhat.
    Várjon itt.
    Kitöltötték a papírokat, kérdezték aláírom-e.
    Mondtam, hogy nem.
    Erre mondták, hogy akkor itt elveszik a jogsimat.
    Erre mondtam, hogy minden tiszteletem Önöké. feljelenthenek, de nem ismerem el a dolgot, és a jogosítványom helyszínen nem vehetik el.
    Erre visszaadták, és mondták, hogy ez még sokba fog nekem kerüni...további jó utat.

    Nagyjából ennyi volt....de már régen volt, nem biztos, hogy pontos.....
  • Mhosah Myth
    #2321
    Ha tudod írd le a párbeszédet, kíváncsi vagyok rá! :))

    Velem volt az még akkor amikor 3 napos volt a jogsim, hogy éjszaka éjfél után jöttem haza. Lámpák ugye nem mentek és egy stoptábla volt kirakva én meg kineztem balra (simán belátható út) nem jött senki 2-esbe 50-el ki a kanyarból... Megmondom őszintén nem is figyeltem, hogy stoptábla van a kereszteződésbe meg még éjszaka nem voltam arrafele. Csak azt látom, hogy zsaru kint áll az út közepén int lefele rögtön :D Nő volt a rendőr, jogsit, forgalmit meg személyit kért. Aztán idézem:

    -Tudja milyen tábla volt a kereszteződésben??
    Én rögtön rávágtam, hogy elsőbbségadás. Erre:
    - ÁLLJ elsőbbségadás!! Tudja mit jelent ez? Azt, hogy fel kéne jelentenünk! De mivel még nem nagykorú ezért sajnos nem tehetjük.
    Aztán kérdezett még hülyeségeket, hogy hogy hívnak, fogyasztottam-e alkoholt, hova járok suliba, hol lakok meg ilyenek :D Aztán meg azt mondta megúszom egy figyelmeztetéssel és menjek, legközelebb meg jobban figyeljek!
  • Csacsi
    #2320
    Nem...jöttem budára....elmentem előttük ott ahol le lehet hajtani a arkapart felé...ott álltak..és onnan fotóztak, de mire lejöttek a patkáról....addigra már a híd végén a kanyarban voltam, és láttam, hogy elindulnak....ezért a híd alján nem egyenesen mentem, hanem jobbra, de vhogy kiszúrták..és arra jöttek ők is.....mikor már biztos volt, hogy látnak.....akkor még egy balos....ott is jöttek, és akkor félreálltam..

    elég vicces beszélgetés volt :D
  • akyyy
    #2319
    szirénázva üldöztek legalább?:D hid végén tüskecsik, á lá nfs helikopterből figyeltek, reflektor..:D
  • Csacsi
    #2318
    Mondom, ha nem jönnek utánam jól járok, mert céges autó, nem vallja be a cég, hogy ki vezette, mert családtag. De a szemetek utánam jöttek...még mondták is, hogy pont ezért, mert egyre többen csinálják így, és ezért gondolták így biztosabb :))

    ja 20.000 ft sem volt elég helyszínen. :))
  • akyyy
    #2317
    :OOO
  • Csacsi
    #2316
    Hajnali 1 órakor volt a lágymányosin.