7955
Jogosítvány
  • Easy Rider
    #2595
    én se tanultam sokat, de ezt megjegyeztem, mert bennem volt, ha vkit bántani akarok, akkor ez egy lehetséges módja
  • Tarajos Sül
    #2594
    az biztos,hogy a gyerek azt válaszolta,hogy lemosná vizzel,ekkor a vizsgáztató közbeszólt,hogy ne,mert égési sérüléseket okoz!
    De végülis nem az a lényeg,csak az,hogy ezt a hibát sem hagyták szemelől :)
  • Krezga
    #2593
    pfujj kémia...
  • bertino
    #2592
    ne is mondd, utálatos dolog
  • Bandee1987
    #2591
    5 éve tanultam utoljára kémiát, azt is 1 évig...
  • tigeroo
    #2590
    még mindíg jobb mintha venis okszi eksönt, vagy domesztoszt mondott volna
  • Easy Rider
    #2589
    de bírom az ilyen hülyéket, ha csak kicsit odafigyelnének kémia órán, ami szvsz még érdekes is, akkor tudná, h kénsavat csöpögtet vízbe, akkor meKhal :D
  • tigeroo
    #2588
    hát,sajna nem minden baleset közelében van kénsav
  • Bandee1987
    #2587
    arcára folyik a kénsav? ilyet tőlem nem is kérdeztek, nem is volt a kérdések között sem a lapon...nekem annyi volt, hogy vérzik a feje, oszt csá
  • Tarajos Sül
    #2586
    uhh :)

    nekem még mesterséges lélegeztetés sem volt!
  • Krezga
    #2585
    De nem ám! Segítenek, rendes emberek, általában:). Nekem olyan kérdésem volt, hogy mit kell tenni, ha a csávó elesik, és feldagad a könyöke? (nyugalomba helyez, felkötöz és kész), a másik meg, hogy mit kell tenni, ha egy cukorbetegnek rohama van(adni kell neki cukrot vagy cukros vizet), aztán a gyakorlat annyi volt, hogy mesterséges lélegeztetést kellett adnom a babának:)
  • Tarajos Sül
    #2584
    nem mindehol ugyanolyanok a vizsgáztatok

    habár amennyi időt én bentvoltam,simán rá is foghatjuk,hogy bizony igaza van Krezga kollégának :DDDDDDDDDDD

    de azért kérdeztek tőllem

    emléxem,mikor az eggyik kölöktöl kérdezték,ha egy autobalesetben a sérültnek az arcára folyik a kénsav("akkufolyadék"),akkor mit csinál?
    kölök mondta,hogy lemosná vizzel,ekkor még közbe is szol a viszgáztató,hogy TILOS!!!,mert ilyenkor ősszeégne a sérült arca

    tehát nem hagyták annyiban :)
  • ricoo10
    #2583
    Hali

    az érdekelne,hogy ha A-s jogsit akarom megcsinálni,és elmúltam 21,akkor most nem kell PÁV?vagyis annak nincs alkalmassági(egyensúly,szemvizsgálat stb),vagy mi? mintha valami ilyesmit olvastam volna :)vagy rosszul értettem?

    előre is kösz!
  • Bandee1987
    #2582
    nem túloz :)
  • Sanyix
    #2581
    Hát nem. A vizsgáztatótól függ. Én ahol vizsgáztam 2 teremben vizsgáztattak, az egyikből sorra jöttek ki a bukottak... szerencsére én a másiknál voltam :) ott mondasz valamit, ha nemjó kijavítják, és aztán mondják, hogy ez így megfelelő :D
  • Tarajos Sül
    #2580
    azért ne túlozz :)
  • zmeor
    #2579
    Na én ma voltam jelentkezni! Kiváncsi vok mi sül ki belőle...
  • Krezga
    #2578
    Elsősegély:) Na attól nem kell félni, az elég egyszerű, kb olyan szintű a vizsga, hogy bemész, és már meg is van a vizsgád:D
  • tigeroo
    #2577
    a wanadoon van 1 jó (h*tp://wanadoo.atw.hu) de smsweb...:l

    mindegy ..most hívtam a vöröskeresztet, augusztus 21-ére adtak időpontot..addig tanulhatom az elsősegélyt :D
  • akyyy
    #2576
    torrent, dc.. stb...
  • BADE
    #2575
    netről letölthető kresz progit tudtok mondani?
  • zmeor
    #2574
    :DD
  • DJ Skyline
    #2573
    :DDD
  • Vlala #2572
    A látásvizsgálatnál poénból "Jó napot, doktor úr"-ral köszöntem az ajtófélfának... vette a lapot :)
  • zmeor
    #2571
    ok:)
  • Lacee
    #2570
    az miért baj?
    ha nem látsz jól, ne akarj vezetni mert tényleg baj lehet belőle. szemüveg nem kötelező, vegyél kontaktlencsét.
  • Csiaki
    #2569
    De van!
  • zmeor
    #2568
    ok köszi!
    még 1 kérdés.... ugye tábláról számleolvasás nincsen?
  • Krezga
    #2567
    Elmész dokihoz, és mondod neki, hogy kell egy gépjárműalkalmassági. Megnézni a látásod, hogy színtévesztő vagy-e, és a vérnyomáson, majd perkálsz 5000 forintot és ír neked egy papírt, hogy alkalmas vagy:) Ebböl két példányt ad, egyik megy az autós sulihoz, egyik pedig majd akkor kell amikor már megvan mindened(Kresz, elsősegély és gyakorlati rész), és mész az okmányirodába jogsit csináltatni.
  • zmeor
    #2566
    ok köszi!
    egyébként ezt a lapot hol kapjuk meg? az autós suliban?
  • Sanyix
    #2565
    Én a saját orvosomnál csináltam, ő elintézte annyival, hogy van valami bajom? Meg mutatott egy ilyen színespöttyös színvakságellenőrző lapot, megmondtam mennyi volt rajta, kitöltötte és ennyi.
  • Easy Rider
    #2564
    így van, erre gondoltam, csak elírtam :$
  • tigeroo
    #2563
    5,000Ft


    biztos lesz olyan hogy :

    Olvasd el
    Olvasd el
    Olvasd el
    olvasd el

    megy ilyenek:D
  • zmeor
    #2562
    5k??? az mi? bocs hogy hogy ilyen hülyi vok...

    a látáson belül mi van? mert abban valahogy nem jeleskedek...és hogy mit ne mondjak szemcsit nem akarok naon
  • akyyy
    #2561
    vérnyomás, magasság, testtartás, látás, , iletve egyéb kisebb dolgok...

    de készülj fel, hogy ez az egész kerek 5k
  • Istencsászár
    #2560
    nemtudom, nekem semmi nemvolt... Gondolom látás, hallás és egyéb vizsgálatok... vérvétel? nemhiszem.
  • zmeor
    #2559
    de milyen vizsgálatok voltak?
    vérvétel vagy mi....
  • Istencsászár
    #2558
    Nekem jó volt a vizsgálat, odaadtam a papírt neki kitöltötte és visszaadta :D:D
  • zmeor
    #2557
    Hi!
    A jogosítvány megszerzése előtti orvosi vizsgálatról kérdeznék.
    Csak 2 kérdéssel fordulnék hozzátok!
    Az egyik: A helyszínen érdemes orvosi vizsgálatot tenni vagy inkább külön az orvosunknál..
    Második: pontosan milyen vizsgálatok vannak?
  • akyyy
    #2556
    :DDDDDDDDDDDDddd