7955
Jogosítvány
  • Bandee1987
    #2635
    vácon vizsgázom majd, van ott 1-2 elég szopatós hely
  • Bandee1987
    #2634
    köszi

    igen, erre az oktatóm is sokat figyelmeztet :)
  • HiPPoNaX
    #2633
    Es feltunoen nezd azokat a tukroket, ne csak a szemed sarkabol, mivel a vizsgabiztos azt nem erzekeli es ugy veszi, mintha nem hasznalnad a tukrot...
  • csekez
    #2632
    kalappal
    a tukroket amikor csak tudod nezzed, mert vannak turelmetlen vezetok,akik mar nem nagyon foglalkoznak a kresszel.szal csak ovatosan,de temposan
  • bertino
    #2631
    földmunkagépre kinek van jogosítványa ?
  • Sanyix
    #2630
    Kétféle vizsgáztató van, köcsög, nemköcsög. A köcsög simán megbuktat, a nemköcsögnek meg elmondod a neved, és átenged. Szoktak kérni lélegeztetést, meg stabil oldalfekvést, és egy kérdést hogy hogy kötöznéd be ezt meg azt a sérülést, ha elrontod a nemköcsög kijavít, és átenged, a köcsög elkezd kérdezgetni olyat amit még egy agysebésznek sem kell tudnia.
  • csekez
    #2629
    sziasztok!
    en majus vegen kezdtem a jogsi csinalast, mar csak az eu van vissza.hal istennek ujpesten a mak gyakorlopalyajan. aldom az eget erte, plussz egy jo oktatot is sikerult kifognom.
    akik az eun tul vannak,azok irjak mar le tapasztalataikat, meg a kerdeseket, ha emlékeznek ra.
    elore is koszi az infokat.
  • miláno
    #2628
    én kreszből nyomultambaján 10 45-re voltunk kiirva 2oravolt kb az ut buszal,olyan
    falukon mentűnk végig amiről halani se halotam beűltem a 13 mas géphez és meghuztak :(
  • Csiaki
    #2627
    nem jó. külön kresz kell hozzá
  • Bandee1987
    #2626
    aug 25-én, pénteken megyek forgalmira
  • Sland
    #2625
    :D ez igaz, én mondjuk féltem tőle :P
  • Krezga
    #2624
    De nem is kell félni tőle...
  • Sland
    #2623
    Akkor csinálod amikor akarod, ( én a legvégére hagytam) de ha az nincs meg akkor nem lesz jogsi sem...
  • Harly18
    #2622
    Az EÜ-t meddig kell megcsinálni? Ha már városin vizsgázok addigra meg kell lennie?
  • Realtibi
    #2621
    az A s jogsihoz jo az autoskresz???
    /már ha az A jogsi az a 125 ccm motor/
  • BADE
    #2620
    megvan a sikeres kreszvizsga,mostmár jöhet a vezetés
  • Sland
    #2619
    :) köszi. ezen jót mosolyogtam :)
  • Sland
    #2618
    nekem amikor mentem akkor egyik nap 2.5 órát kellet vezetnem, aztán másik nap 1 órát. Utána meg kb 10 perc volt a vizsgázás.

    Nem neheéz csak pár dologra kell igazán figyelni. INDEX, FEJFORDÍTÁS, GYALOGOSOK ELENGEDÉSE/ FIGYELÉSE, JOBBKÉZ, és az hogy kanyrodáskot hova kell húzodni. ( balra az út közepére, jobbra a szélére. jah és az EGYIRÁNYÚ utakat figyld még.
    Sztem ennyi ami nagyon fontos.
  • Sanyix
    #2617
    vizsgalap, eü szar, személyi, nem, attól függ, ügyintézőt, nememléxem.
  • Sland
    #2616
    Nah levizsgáztam EÜ-ből. vizsgáztató nagyon jófej volt, még az idiótákat is átengedte. nem kell félni semmitől. rém egyszerű. 6percig voltam bent. jah és én voltam a 3. szal úgy 6 perc h két embert meg kellet várnom

    Holnap megyek a "Pecválba" ( nemtom hogy kell írni) viszem a papirokat és kapok másik papírt. Azt meg viszem az önkormányzathoz és ismerős révén 2 nap és megvan a jogsi :P Szal jövő héten már motoros leszek :P.
    Amiket eddig segítettetek azt köszi.

    És még egy valami.

    A közterülethez holnap csak a vizsgalapot, az EÜ szarságot amit kaptam meg a személyit kell vinnem? Vagy mást is? Mikor lehet menni oda? ( hány órakor) Kit kell ott keresni? Hova kell hogy ott bemenjek?
    remélem valaki tud válaszolni

    üdv

    Sland
  • tigeroo
    #2615
    nah, holnap kezdődik a forgalom...szerdán meg kiírnak..mire vigyázzak/figyeljek? nehéz lesz? egy hónapja tettem le a rutint, azóta nemvolt jogsizás..:S augusztus 21-én meg 1.segély

    téleg hány órát kell levezetni forgalomban? szal ha holnap 14:00-ra meek (és a kötelezőt csinálom meg csak) mire számíthatok még? szombat és kész? vagy + hétfő? mondjatok már valamit (M kategória)
  • HiPPoNaX
    #2614
    Nem kell ra napokat tanulni, egyszer-ketszer atolvasod az EU konyvet, menni fog. Ez alol kivetel, ha szemet a vizsgaztato, mert akkor sajnos akkor is beled kot, ha bemagoltad az egesz konyvet ugy ahogy van... Alapveto dolgokkal legyel pontosan tisztaban, onnantol kezdve akar a logikadra epitve is megvan minden mas.
  • Sanyix
    #2613
    Énis ott toltam. A bejárathoz közeli szobában nagyon rendesek voltak (szerencsére oda kellett mennem nekem is), a távoliban meg szórták ki az embereket az új csekkel...
  • Krezga
    #2612
    Egyszer olvasd át a dolgokat, aszt kész:)
  • tigeroo
    #2611
    nemgondolod hogy ilyen hozzáállással nemfog menni...?
  • Harly18
    #2610
    Babán kell bemutatni a dolgokat? Nekünk azt mondták korábban, hogy csak el kell mondani, max annyi, hogy ha kérik, akkor a stabil oldalfekvést megmutatni....Még nem voltam EÜ-n Valaki azt mondja ,hogy nem kell semmit tanulni rá, más meg azt, hogy sorra dobják ki az embereket, mint macskát s*arni......
  • Sland
    #2609
    nekem holnap 4kor lesz a váci úton
  • bertino
    #2608
    ott csináltam, ja
    Pizza Tábornál :)
  • akyyy
    #2607
    városháztér, pff,, vöröskereszt?:DDD
  • bertino
    #2606
    nekem is huzni kellett... annyi különbséggel, hogy nálunk mindenkinek adott kb 1 percet nagyjából a válaszadásra, ha látta, hogy az illető tudja az első 5 szó után loholt a köv. emberhez :)
  • Sland
    #2605
    húzni kellet??

    és csak a lélegeztetést kellet csinálnod? és mi(k) volt(ak) a kérdés(ek)?
  • tigeroo
    #2604
    nekem pénteken lesz az első forgalmi , aztán szerdára kiírnak...:) 1.segay meg augusztus 21.-én
  • CUCLI
    #2603
    ja és én nemis csináltam semmit. csak bemutatta rajtam a csaj aztán húztam is a kérdést D:
  • HiPPoNaX
    #2602
    na ezert mondtuk, hogy az EU vizsga egyszeruen csak lol :)
  • CUCLI
    #2601
    na megvan az EÜ :D
    elég poén volt. beruhantunk elkezdem fújni gyorsan a babát 3x4x és pattantam is fel. de úgy ,h faszi szerintem felse fogta ,h mivan XDDDDD a csajszi aki velem jött be arra keményen rámozdult lese szált róla :D
    csaj amúgy eléggé balfasz picsa volt :D stabil oldalfekvést nemtudta. deha élesben ment volna akkor 8x meghaltam volna kb :D
  • tigeroo
    #2600
    vizsgáztatótól függ...ha olyat kapsz úgyis addig fog kérdezni amíg meg nem húz..van aki csak megkérdezni hogy milyen mocid/autód van, elmondja hogy használj bukósisakot /bizt. övet azt kész:)
  • ricoo10
    #2599
    nem tudom,csak :) te ugyis most csinálod,legalább friss információt kapok :P
  • Sland
    #2598
    Beírom majd, de mért engem kérdezel, amikor itt már jó sokan megcsinálták?
  • ricoo10
    #2597
    majd írd meg hogy mi hogy volt,miket kellett csinálni stb :)
  • Sland
    #2596
    Nah én Aug 3ra kaptam EÜ vizsga időpontot. Remélem meglesz...