7955
Jogosítvány
  • Bandee1987
    #2715
    thx :)
  • Sanyix
    #2714
    Persze meghúznak ha úgy vezetsz mint egy gyakorlott vezető, végülis minekaz...
  • akyyy
    #2713
    legközelebb sikerül:)
  • Bandee1987
    #2712
    meg biza

    ok, lefulladt 2-szer az autó, de a vizsgabiztos mondta, hogy nem emiatt húztak meg.
  • Count Adyn
    #2711
    És ezért meghuztak?
  • Bandee1987
    #2710
    Megbuktam a forgalmin... :(

    a köv okok miatt: külső sáv helyett belső sávban mentem vagy 2 km-en keresztül a városban (a belső sávba kanyarodtam helyesen először, de a külsőbe ki kellett volna, és én úgy értékeltem, hogy akkora a forgalom, hogy nem lehet a külsőbe kimenni, rosszul döntöttem)
    Másodszor a külső sávban vagyok, előttem egy teherautó eléggé lelassít nemtom miért, én hülye meg megelőztem...
  • bertino
    #2709
    hát arra már rácsesztek akkor a külföldiek
  • Krezga
    #2708
    asszem külföldön kérhetik néha, de nem fontos...
  • CaviaR
    #2707
    Nem kell.
    Nélküle nem kaphattál volna jogsit, így az bizonyítja a meglétét. Pont ahogy semmi más nem kell, amit a jogsihoz kértek elötte.
  • csekez
    #2706
    vlaki mondja mar meg,hogy amit eu vizsga utan kapunk azt a kartyat,azt maguknal kell e hordani?
  • NSTSpider
    #2705
    Nekem mióta megvan a jogsim szinte minden nap vezetek,úgyhogy bírd ki ezt a pár napot aztán győzd fizetni a benyát :)
  • tigeroo
    #2704
    akkor várok
  • HiPPoNaX
    #2703
    Elvileg kell 2-3 munkanap atfutasi ido, szoval valoszinubb hogy amugyis csak hetfon tudod megkapni a papirodat amivel mehetsz az okmanyirodaba
  • Sland
    #2702
    jó, hát mivel én nemtom hogy ott hogyan megy ez a dolog akkor nem tudok segíteni abban hogy mikor hova kell menni. lehet ott pl másképp van mint itt pesten
  • tigeroo
    #2701
    nyiregyháza, ahol a kreszvizsgám volt
  • Sland
    #2700
    7főtől péntekig lehet menni.

    neked hova kell menni?
  • tigeroo
    #2699
    hétközbe fel lehet menni azért a lapért?:S

    az oktatóm azt mondta hogy majd hétfőn menjek el érte...de akkor nembiztos hogy ráérnek a szülök...
    szal...
  • SitatiS
    #2698
    Köszi szépen:)
  • csekez
    #2697
    nem keri,csak a vizsgalapodat es a szemelyidet keri,mint a rutinnal
  • Harly18
    #2696
    A nyema mit jelent? :D
  • csekez
    #2695
    nyema
  • Harly18
    #2694
    A forgalmi vizsgán kérheti a vizsgáztató az eü papirt?
  • Sland
    #2693
    nekem kihozta a postás.

    leraktam az elsősegélyt egyik csütörtökön pár hete aztán pénteken mentem a közterülethez a azért a spec lapért, aztán hétfőn mentem az okmányirodába és 3 perc alatt elintéztem amit kellet ( kellett az a spec papír meg szemályi + lakcímkártya) aztán 4 nap után kihozta a postás a jogsit...
  • akyyy
    #2692
    ovasd el a könyvet első 10 oldalát le van benne irva
  • csekez
    #2691
    onnan meg mehetsz az okmanyirodaba az egesz cuccal,aztan adnak egy idopontot,hogy mikor mehetsz atvenni a jogsidat.szal addig toltsel ki 1-2 kresz lapot
  • csekez
    #2690
    onnan meg mehetsz az okmanyirodaba az egesz cuccal,aztan adnak egy idopontot,hogy mikor mehetsz atvenni a jogsidal.szal addig toltsel ki 1-2 kresz lapot
  • Sanyix
    #2689
    Nem. Csak oktatóval :)
  • NSTSpider
    #2688
    Grat
    Nem hiszem , bírd ki aztán majd mehetsz a világba :DD
  • tigeroo
    #2687
    jah átmentem, a forgalom is meglett
    azt szeretném kérdezni hogy a fényképes vizsgalap + "elsősegély kártya" használható-e ugy mint a jogosítvány? (mert 7főn kell bemenni nyiregyre, valami vizsgaigazoló lapért...addigra megveszek )
  • Krezga
    #2686
    átmentél, igen vidám vagy:D
  • csekez
    #2685
    szintén
  • Sland
    #2684
    átmentél
  • tigeroo
    #2683
    nah, megjöttem kisvárdáról
    de most rohanok haverhoz, onnan tovább forgalom...

    addig szavazzatok , hogy szerintetek átmentem-e elsősegélyből

    küldjetek sms-t a 104-es NEM EMELTDÍJAS sms számra 'atment' vagy 'megbukott' szócskával:D
  • csekez
    #2682
    tul keppen mindent meg kell csinalni akar van b.kat jogsid, akar nincs. :(
  • csekez
    #2681
    udv!

    autos-motoros sulik linkgyujtemenye
  • SitatiS
    #2680
    Üdv!:)
    Motorokra vonatkozó vizsga,(kresz,forgalom,stb. ez,az:)),vmi jól jönne,pár infó.
  • Harly18
    #2679
    Főleg úgy, hogy az útvonalak, amik vizsgán lehetnek több iskolát is érintenek. Úgyhogy már csak azért kell imátkoznom, hogy ne délután 1 és 3 között kelljen vizsgáznom, bár az a gyanúm, hogy e körül kell majd :(
  • Krezga
    #2678
    Az szép lesz:)
  • Harly18
    #2677
    Értem, nekem még 8 órám van, s úgy néz ki szeptember elején vizsgázok. Remélem ezer gyerek lesz az utcákon :S
  • Sland
    #2676
    hát baszki sajnállak. nekem pl kurvaegyszerű volt minden. nem is volt könyvem amiből tanulhattam volna. ez a vizsga sajnos tényleg csak vizsgabiztos kérdése...