7955
Jogosítvány
  • Harly18
    #2835
    Ezer thx, megpróbálok nyugodt lenni, bár görcsben áll a gyomrom jelenleg, de később már tuti jobb lesz. Úgy érzem, hogy simán átmennék, persze ha egy kis szerencsém is lenne, de ált. szerencse nélkül kell boldogulnom :)
  • csekez
    #2834
    ne izgulj,mert csak karodra lesz.egyfolytaban azon agyalni,hogy mikor mit rontasz el.szerintem nem eri meg.vezess ugy hogy nincs ott a vb,mintha csak normalis orad lenne.a tukroket nezegessed,mert iszonyu fontos,nemcsak a vizsgan,hanem mindig.tapasztalat.
    szoval nyugisan,szepen vezessel.
    szoritok neked.legalabb mi tartsunk ossze :D:D:D
  • Zetorg
    #2833
    nekem sose volt...
    ha baleset van, akkor gázos.
  • tigeroo
    #2832
    na megvan a jogsi! de a kiba.. biztosítási "levonó" nincs meg..:| most kell intézni mindent.."apám":D

    mind1...mennyire súlyos ha nincs meg a kötelező biztosítás?:S
    (kimennék mamámhoz a másik mociért, azon van míg elrendeződik addig azzal a döggel járnék)
  • NSTSpider
    #2831
    Mindenesetre kérdezd ill tudd meg ,hogy kell e fizetni mert sokszor sajna ezen múlik a boldogulás....
  • Garcia
    #2830
    én egyáltalán nem izgultam forgalmi vizsga elött, mert tudtam h a forgalmin mindenki megbukik egyszer, ráadásul a vizsga elött is sorra gurultak be a bukott tanulók a parkolóba.. gondoltam megnézem, h milyen aztán lesz ami lesz... erre elsőre átmentem :) persze ha akar simán megbuktat, mert akármit csinálsz mindenbe bele tud kötni...
  • Harly18
    #2829
    Holnap lesz a forgalmi vizsgám :( Már most sík ideg vagyok. Eddig mindig minden órán volt valami, ami miatt megbuktam volna. Persze nem kell nagy dolgokra gondolni, ált. a tükröt és holtteret felejtem el meg ilyen apróságok. Nameg néha furcsán rángat a kocsi.......Csoda lesz ha az első 100 méteren belül nem húznak meg, mert tiszta ideg lezsek, bár remélem emiatt jobban figyelek majd......
  • tigeroo
    #2828
    gratz


    nekem holnap kell megjönnie (elvileg..)
  • Bandee1987
    #2827
    thx mindenkinek :)
  • NSTSpider
    #2826
    Grat!!!
  • Sland
    #2825
    de egyel kevesebb mert én most nem tudok motorozni. nincs motorom :(((((
    szervizben van
  • csekez
    #2824
    gratula!!!
    megegy orultel tobb
  • Sland
    #2823
    GRATULA!!!
  • Bandee1987
    #2822
    megvan a jogsim!!!!
  • Bandee1987
    #2821
    Bort iszol és vizet prédikálsz?
  • 404error
    #2820
    minek?
  • HiPPoNaX
    #2819
    mondjuk ez nagyban fugg attol, hogy eppen ki viszgaztat az adott helyen, mert azert nem csak 1 mentotiszt van egy vizsgakozpontban sztem :]
  • csekez
    #2818
  • csekez
    #2817
    menni fog es kesz.
  • GabcsiManó
    #2816
    pont azt mondták hogy lazábban veszik.. mindegy már nekem, ennél rosszabb nehezen lehet a helyzetem
  • HiPPoNaX
    #2815
    Moszkva szivatos allitolag, vigyazz vele..
  • GabcsiManó
    #2814
    Moszkvára megyek legközelebb már, eredetileg is oda kellett volna, egyik mentős ember mondta..

    azért köszi..
  • csekez
    #2813
    tudom ajanlani a mester utcai voroskeresztes helyet.en is ott vizsgaztam es nagyon rendes a ficko.
    szurkoltam pedig.
  • GabcsiManó
    #2812
  • GabcsiManó
    #2811
    nem jár nektek csoki, nem lett meg sikeresen olyan társat kaptam aki a kérdését tőlem kérdezte, így elvonta figyelmem egyénről, és mikor fektetett kitörte szinte a vállam, azóta fáj elég rendesen is..

    naigen, éljen a vizsgadrukk, aki kér szóljon nekem túl sok van belőle..
  • Krezga
    #2810
    :D
    HAjrá GabcsiManó, simán meglesz!:)
  • SitatiS
    #2809
  • SitatiS
    #2808
    Nem király...királynő:))))
  • GabcsiManó
    #2807
    és gyorsan válasz is ment
  • csekez
    #2806
    ment egy pm
  • GabcsiManó
    #2805
    na majd kiderül...
    ha sikerül akkor jár a topiknak egy csoki tőlem (képletesen)
  • csekez
    #2804
    jol mondod. :D
    kiraly leszel holnap. :D:D:D:D
  • csekez
    #2803
    #2799 bocsi
  • csekez
    #2802
    tobbet nem találtam a kerdesedre.remélem kielegito a valasz #2800
  • GabcsiManó
    #2801
    azt mondom :P hogy stabil előtt kell végigtapizni..
    na majd holnap délelőtt még összerázom magamba aztán valahogy csak lesz..
  • csekez
    #2800
    hat nekem a tetelek kozott nincs tapi.meg konyvbe se olvastam.tapizni akkor kell,ha stabilba akarod fektetni.
    szerintem
  • csekez
    #2799
    Motorból milyen kategóriák vannak?
    Moped
    A1 kategória 11 kw teljesitményig.
    A korlátozott kategória 25 kw teljesitményig.
    A kategória korlátlan teljesitményig.
  • GabcsiManó
    #2798
    hát akkor feladom, tanfolyamon is azt mondták hogy mielőtt stabil oldalba fektetem, tapogassam óvatosan végig hogy törés vagy valami van-e... keverek valamit?:D
  • csekez
    #2797
    ujraelesztesnel tilos tapogatozni!!! :D azert mert nem tudhatod milyen serulesei vannak es esetleg a tapival nagyobb bajt csinalsz.csak megszolitod és fujsz a szemhejara.ha nem reagal altalanos ellatas.azt tudod gondolom. :D
    de nem kell elmondani csak bemutatni.de elotte kerdezd meg a biztost,ha nem mondana,az a biztos. :D
    kalappal
  • csekez
    #2796
    iagazabol mast nem nagyon találtam,de ajanlom a www.magyarorszag.hu-t.ott van egy jogositvanyos link,az leir mindent a jogositvanyrol.
    valamikor a honlapon megtaláltam a 35/2000 BM rendeletet,mert ebben vannak az igazan nyalanksagok,de nem tudtam behozni most.
    jo bongeszest mindenkinet