7955
Jogosítvány
  • SitatiS
    #3115
    Hát nem kapkodják el a dolgot...
  • NSTSpider
    #3114
    Talán az Allianz de egyben a legdrágább is.Kötelezenőnél ha nagyon olcsót választassz előjöhet az a baj ,hogyha egy külföldivel koccansz itthon akkor akár fél évet is várhatsz a javíttatásra ill a pénzre mire a te felelősségbiztosítód utána jár az ügynek.
  • SitatiS
    #3113
    K&H?:)
  • bertino
    #3112
    Uniqua se rossz állítólag
  • SitatiS
    #3111
    Melyik a legjobb?:)
  • NSTSpider
    #3110
    Union
  • Easy Rider
    #3109
    ti melyik biztosítónál vagytok kötelező szempontjából
  • NSTSpider
    #3108
    Pont 10 éve kezdtem el a jogsit és 97 február végén már meg is volt :)))
    Közben bezárt 1 hónapra az autósiskola. Szerencsére minden ment elsőre.
  • HiPPoNaX
    #3107
    Telen eleve nincs motoros oktatas (legalabbis itt a kozeli vizsgakozpontban nem volt, sztem ertelemszeruen a tobbi helyen sincs, a tel nem a motorok evszaka)
  • csoola
    #3106
    hát az akkor nem jo, mert 16 csak jövöre ilyenkor leszek, és télen nem hinném h fantasztikus lenne gyakorolni:(
  • HiPPoNaX
    #3105
    Nekiallni elvileg nekiallhatsz, de tudtommal 15 ev 9 honapig nem vizsgazhatsz elmeletbol, 16 eves korod elott pedig nem kezdheted el a gyakorlati oktatast (ha tevednek javitsatok ki)
  • csoola
    #3104
    Hi all!
    Azt szeretném kérdezni, hogyha betöltöttem a 15,5 évet akkor neki állhatok
    az A1-es jogsinak? fontos lenne tudnom, köszi!
  • csm
    #3103
    mit tudtok arról hogy a B kategóriás jogsinak a megszerzését, kitolják 21 évre, januártól?
    én csak hallottam, és szeretném tudni hogy van-e valami valóságalapja
  • csekez
    #3102
    mi ez a halodas?
    nincs semmi tema?
    ma jo kis balesetek voltak az arpad hidon.el is hataroztam, hogy ha lesz kocsim veszek egy 10es villas kulcsot,meg kerekcsavar kulcsot onvedelmi eszkoznek.
  • H. Peti
    #3101
    Szia!
    Ebben a hozzászólásban nagyjából leírtam.
    #3017
  • bertino
    #3100
    mit rontottál először ? :\
  • H. Peti
    #3099
    Másodszorra csak összejött a rutinvizsga! :) Most mehetek forgalomba...
  • Count Adyn
    #3098
    nem tudom megállni, ez van:
  • CoD23
    #3097
    hali volt 1 program az volt a neve hogy kresz ... nem tom tovább
    meg volt csak ujra lett nyomva a windows és meg tudná valaki mondani hogy honnan tudnám letölteni
    előre is kösz
  • sz4bolcs
    #3096
    az gáz :(
  • BuCs
    #3095
    Éppen ideje lenne már, nekem melóhoz kell egyébként és minden egyes nap míg ezek ülnek a jogsimon, nekem az veszteség. :(
  • BuCs
    #3094
    Szép! Úgy látszik csak engem szopatnak!
  • Sanyix
    #3093
    Én budán beadtam, és 4 nap múlva hozta a postás.
  • sz4bolcs
    #3092
    Ejj. nekem 4 munkanap alatt megjött.
    Bár én vidéki okmányirodába vittem, egy nagyon kis városba. :)
    Mert Pécsen is 1 hétre rá tudtak időpontot adni, miután bementem, és ez még csak az időpont.
    De lassan megjön, és vezethetsz. :)
  • BuCs
    #3091
    Több mint másfél hete beadtam az okmányirodába az igénylést, és még nem jött meg a jogsi, azért ez botrányos, egy plasztikkártyát ilyen sokáig tart elkészíteni?
  • sz4bolcs
    #3090
    értem. köszi
  • kricsi
    #3089
    Azért mert ha ezt a jogsit lerakod 16 évesen akkor 18évesen már mehetsz korlátlan nagy A-ra ami annyit tesz hogy ha nem lenne A1-es jogsid csak pl kocsi vagy moped akkor 21évesen kezdhetnéd el...:) tehát az "A1"-s jogsid megvan mehetsz két év után nagymocira vizsgázni ééés a nagymocin már nem kell leraknod a kreszt kevesebb órát kell vezetned a rutinon és a forgalmin...szerintem ezért jó
  • sz4bolcs
    #3088
    Engem inkább az érdekel, hogy mire kell az embernek egy ilyen jogsi.
    Ötletek? Neked ugye van ilyen a hozzászólásodból ítélve.
  • kricsi
    #3087
    125ccm és azt tartalmazza hogy várhatólag egy 125ccm-es MZ-n fogsz tanulni magamból és az oktatómból kiindulva...körübleül eü-vel együtt 75,000 ha jól csinálod!:D ha nem akkor 85,000 vezethetsz vele moped-et is:) kerti traktor meg szántó izéket udvari hódúrót meg tökömtudja...:D
  • Kroati
    #3086
    Cső! Mit tartalmaz az A1-es jogsi? Mennyibe kerül kb. előre is thx.
  • Easy Rider
    #3085
    köszönöm
  • sz4bolcs
    #3084
    vizsgadíj.. az nem semmi
  • csekez
    #3083
    a v.ati iskola c jogsihoz az áraik:
    elmélet: 20000 ft
    BÜ(biztonsági ellenőrzés és üzemeltetés): 20000 ft
    Gyakorlat(óradíj): 3200 ft
    Gyakorlat(kötelező óraszám): 30 óra
    Vizsgadíjak: 20200 ft
    Összesen: 156200 ft.

    v.ati

    jogsis kategóriák:
    jogsi
  • csekez
    #3082
    "C" kategória

    - az autóbusz és a trolibusz kivételével a 3500 kg megengedett legnagyobb össztömeget meghaladó gépkocsi, valamint az ilyen gépkocsiból és könnyű pótkocsiból álló járműszerelvény

    Életkori feltétel a kategóriába tartozó jármû vezetésére: 18. betöltött életév.

    A "C" kategóriába, a "C1", "D1" alkategóriába tartozó gépjármű vezetésére jogosító bejegyzést annak a személynek lehet érvényesíteni, aki "B" kategóriába tartozó járművek vezetésére érvényesített bejegyzéssel már rendelkezik.
  • sz4bolcs
    #3081
    amúgy engem is érdekel, mi kell hozzá?
  • sz4bolcs
    #3080
    pénz :)
  • Easy Rider
    #3079
    c-s jogsihoz mi kell, hogyha b már megvan?
  • GabcsiManó
    #3078
    mással mit csinál engem nem zavart :D de a hülyeségei ellenére okos ember :) jó ideje a pályán van, ezek szerintem vagy mást nem cicáz, vagy mindenkinek bejön :D
  • DJ BP
    #3077
    hűű, azért ha mindenkinél ezt játsza el, előbb-utóbb valakinek nem tetszik majd :DDD
  • GabcsiManó
    #3076
    :D "Cica, leszel a feleségem 100 év múlva?" "Leszek. Merre kell menni???" Apám lehetett volna :D