7955
Jogosítvány
  • Brankley
    #3155
    én nem hallottam róla, de sajnos márciusban ugyis 21 leszek :)
    AMúgy nagy hülyeség lenne, mert aki 18, és már letette, az megtarthatja?
  • SitatiS
    #3154
    Én is csak hallottam,de semmi konkrét.
  • csm
    #3153
    mivan, senki nem tud ERRŐL semmit????????
  • zmeor
    #3152
    forgalom
  • sz4bolcs
    #3151
    ügyes! Forgalmin, vagy egészségügyi ?
  • zmeor
    #3150
    ooooooohhh YEEEEEEEE:D

    most voltam vizgyázni:D
    átmentem..
  • sz4bolcs
    #3149
    azt hiszem úgy van, ha indokolt, akkor átlépheted a záróvonalat, de nem akarom megmagyarázni, hogy nem a v.biztosnak volt igaza, mert záróvonal átlépésért meg lehet buktatni.
  • DJ BP
    #3148
    A barom, ilyen oktatók miatt tötymörögnek sokan az úton. Hát valóban, ezt kell, és mindenki így is csinálja, nagy dugó lenne, ha nem menne el mellette senki, sőt tolatnának. Kitekertem volna a nyakát, ha ott ülök pl. hátul
  • mate317
    #3147
    Faszkivan másik vizsgázó megy előttem tök bénán meg minden, egyszercsak megáll, hogy le akar parkolni tolatva jobbra. Gondoltam hátratolatok, hogy elférjen tőlem, de a tükörben látom ott van mögöttem egy nagy honda terepjáró. Gondoltam akkor csak kikerülöm, (a hondás is ezt csinálta). Mikor kikerültem, szólt a vizsgabiztos, hogy megbuktam, mert fel volt festve, hogy a járműforgalom elől elzárt terület.. Természetesen eddig ilyennel még sose találkoztam, csak most..
  • sz4bolcs
    #3146
    Na ja, be is kell állni a garázsba, meg parkolni, ami egy nagy kabinos mazdával tolatóradar nélkül nagyon nehéz. :))
  • NSTSpider
    #3145
    Na igen a vezetés veszélyes ipar és nem csak abból áll ,hogy elmegyek a tescoig vasárnap meg vissza.
  • sz4bolcs
    #3144
    nem elütni senkit, gyalogosokra vigyázni.. :D
  • sz4bolcs
    #3143
    vezess jól! :D
  • Brankley
    #3142
    Egyik haverom 2 napos jogsival elgázolt egy biciklist, mert nem oda figyelt, hanem integetett egy ismerősének! :D De szerencsére nem lett baja a biciklisnek :)))
  • mate317
    #3141
    Köszi, betartom!
  • GabcsiManó
    #3140
    Kerek mondatokban mondd el elsősegélynél a mondanivalód, mert előttem egy gyereket azért húztak meg mert, hátőőő izé, mineve meg ilyesmik voltak minden második mondatában :D

    Forgalmihoz meg annyit hogy próbálj magabiztos lenni, és határozott mint aki nem izgul:D (bár pont jó ad neked tanácsot akinek remegett a keze a kormányom:D)
  • mate317
    #3139
    Hi! Holnap lesz forgalmi vizsgám meg elsősegély is. Ha valakinek vannak bevált tippjei amikkel nő az esélyem a sikeres vizsgára, megosztaná velem?:) Kösz!
  • H0ri
    #3138
    kösz
  • csm
    #3137
    #3103-ról tud valaki valamit?
  • GabcsiManó
    #3136
    Ez az autósiskola esetleg...
  • zmeor
    #3135
    sziasztok lécci adja meg nekem valaki a vöröskereszt számát mert el szeretnék menni vizsgázni
    köszi
  • csekez
    #3134
    mar ne haragudjal,de en a csiganal csinaltam meg a jogsimat és 3 honap alatt megvolt, majdnem minden elsore (a forgalmon csusztam el egyszer).az osszkoltsege 80 volt bukassal egyutt,de visszajon a 30%a adovisszaterites formajaban, amit itt jegyzek meg, hogy jovore mar nem lesz.
    szerintem tok mindegy melyik iskolaba csinalod a jogsidat.mindegyikbe van ilyen, meg olyan oktato.a csigat ismerem,tudom,hogy kihez kell fordulni ha van valami kerdesem.
    azt tudom ajanlani,hogy kicsit nezegessed a forumokat es kesz.nem kell annyit agyalni.
    szerintem
  • csekez
    #3133
    mar ne haragudjal,de en a csiganal csinaltam, meg a jogsimat és 3 honap alatt megvolt majdnem minden elsore (a forgalmon csusztam el egyszer).az osszkoltsege 80 volt a bukassal egyutt es visszajon a 30%a, amit itt jegyzek meg, hogy jovore mar nem lesz.
    szerintem tok mindegy melyik iskolaba csinalod a jogsidat.mindegyikbe van ilyen, meg olyan.
    azt tudom ajanlani,hogy kicsit nezegessed a forumokat es kesz.nem kell annyit agyalni.
    szerintem
  • HiPPoNaX
    #3132
    Csigavert nem ajanlom, mint ahogy a tobbi gyanusan olcso ajanlatot sem. Az igert koltseg tobbszoroset fogod rakolteni, mert valamit mindig "elfelejtenek" megemliteni, hogy nincs benne az igert koltsegben...
  • H0ri
    #3131
    hiii :)

    17 múltam... és végre letehetem a jogsit, megvan az anyagi támogatás is csak azt nemtudom hogy hol...


    vkinek nicns tapasztalata budán hol érdemes probálkozni? csigavér meg mazsola bizbaz közt vacilálok :D
  • Seten
    #3130

    A GS 500 teljesen jó kezdeni. Nem árt viszont ha régebb óta van B jogsid.
    Esetleg Smkp.

  • SitatiS
    #3129
    Értem,köszi!:)
    Remélem minél hamarabb meg lesz!
  • NSTSpider
    #3128
    Hát passz előtte Allianznál voltam most Union de még a Generali is jó a Posta meg KÖBE meg mittomén ezeket nem ismerem.
  • mate317
    #3127
    Hello! Azt hallottam hogy a "rendőrpalotánál" "gyorsabban" meg lehet szerezni a jogsit, ha már meglesz minden vizsgám (remélhetőleg dec 5.). Ki mit tud erről?
  • Easy Rider
    #3126
    én most váltottam köbe-re, azt mondták nekem h jók és olcsók
  • NSTSpider
    #3125
    Szóval ha biztosítót választassz akkor nézd az ár mellett azt is ,hogy ne legyen nagyon gagyi.Ha meglesz a mocid szúrj be egy képet lécci :)
  • SitatiS
    #3124
    Na igen,csodára senki sem képes,balesetek vannak,és lesznek is..sajnos..
  • NSTSpider
    #3123
    Na igen én kocsis vagyok és vigyázok a motorosokra elengedem őket stb. meg is köszönik. De nem mindenki ilyen és nagyon sok a motoros baleset sajna....
  • sz4bolcs
    #3122
    ja meg még annyi, hogy nagyon durva, hogy az ilyenek hogy gyorsulnak, tök más lehet elkapni a zöldről váltó sárgát, mint egy kocsival óriási tudás és precízség kellhet egy ilyennek, ha valaki biztonságosan akar közlekedni.
  • sz4bolcs
    #3121
    nem azért, de hogyan lehet ilyen járgányokkal "lassan" menni? mondjuk 50nel, ami a kreszben van lakott területen.. Én nem tudom elképzelni, mondjuk mert a lakásunk előtt a városban az ilyenek 100 alatt nem mennek.
  • SitatiS
    #3120
    Lehet erős,de nem éri meg kisebbet venni...Én annó a zxr 400-at néztem ki,és most ami elfogadható állapotban van kb 7-800e,vagy több,akkor már inkább nagyobb,és újjabb.
    Persze ha tudod mit csinálsz,nem lehet gond,de ez csak a saját oldal,ez mellett még ott van az hogy rád mennyire figyelnek,vigyáznak...
  • bertino
    #3119
    487 cm3

    teljesen érthető, hoga annyi sztem a casco...
  • bertino
    #3118
    van pénz
  • NSTSpider
    #3117
    Lehet, elképzelhető mert számukra te nagyobb kockázati tényező vagy.Ha az 500cm3 akkor nagyon megy. Nem erős így első mocinak?
  • Mikeee
    #3116
    az mennyire igaz hogy ha friss motor jogsim van hogy 25%-al több a cascom? :) tiszta fuck ha ez így van :) egyébként mi a vélemény a Suzuki GS 500-ról ? Píísz mindenkinek !!