7955
Jogosítvány
  • Zsolti9014
    #3755
    én 90%-ban magamnak fizettem, arra gyűjtögettem évek óta. :D
  • Zsolti9014
    #3754
    gratulálok
  • Zsolti9014
    #3753
    Sikerült!!!

    Elfelejtettem a vizsga napján ide is írni, a nagy boldogság miatt csak most jutott eszembe. Tehát 28-án megvolt a vizsga, most szerdán be kellett mennem Miskolcra (Ózdról) a közl. felügyelethez, aztán az ózdi okmányiroda. Azt mondták másfél két hét és megérkezik. Nagyon örülök, hogy elsőre sikerült minden vizsga, de a forg.-nál a vizsgabiztossal szerencsém volt. Normális vizsgabiztosom volt, de a vezetés is jobban ment, mint bármely gyakorlásnál. Hibavonalam volt egy pár, de már nem érdekel. Elég hosszú vizsgaköröm volt, és nem is a legkönnyebb, de tökmindegy. Mostmár csak várom a jogsit.
    Nemcsak az autózás miatt, hanem a Babettám is vár már. :DD
  • Yulcsa
    #3752
    Győr az a bizonyos vidék :) De nem gond, mondom, ráérek addig :)
    Köszi mindenkinek! ;)
  • shad0w
    #3751
    mennyire vidék? :) csakmert mi itt (székesfehérvár) anno 3an egyszerre csináltunk jogist és mindhármunknak egy héten belül megérkezett.

    mod.: ja írtátok h vmi időpontot kell kérni vagymi, ilyesmi akkor nem volt, besétáltam aztán heló...
  • Yulcsa
    #3750
    sajna nem :( de nem olyan fontos, addig legalább élvezem a vezetés mentességet, mert utána aztán én fogok furikázni mindenkit remélhetőleg :)
  • Lammer
    #3749
    jah upsz ^^

    ez a puzi pestcentrikus gondolkozas... :D
    pedig meg gondoltam is ra, hogy esetleg nem vagy (b)pesti ^^

    (es nem is jarsz pesten??? mert vegulis csak beadod, otthon meg varod :D)
  • Yulcsa
    #3748
    köszi, jó neketek, csak én vidéken lakom. Ma vittem be az elsősegély igazolást, 19.-én mehetek az okmányirodába, és talán 25.-e körül már a kezemben lehet a papír.
  • [HUN]FaTaL
    #3747
    Vagy a 13. kerületi központi irodában is el lehet intézni :) Bár nálunk szerencsére rögtön másnap tudtam menni mert akkor még nem kellett időpontot kérni (Szigetszentmiklós) :) Hétfőn voltam bent és csütörtökön már hozta is a postás a jogsit :D
  • Lammer
    #3746
    jo akkor szepen beslattyogsz a 8ik keruleti okmanyirodaba es megvan fel-3/4 ora alatt(IGEN AKAR MA! es MEG TUDOD CSINALNI!)... gg
    sokan nem tudjak de a 8ik keruleti irodaban nem is nagyon kell sorbaallni es mindig van idopont(MEG idopontot sem kell kerni :D enis ugy csinaltam)... en is a sajat irodamba(XIV.ker) kb 2 het mulva kaptam volna idopontot, kollegam meselte, hogy o is igy jart anno utlevvel(sajat irodajaban 1 honap mulva kapott volna idopontot, LOL addigra haza is jott volna franciabol erre masnap bement es elintezte :DDDDDD) es a VIII.kerben meg 30 perc alatt megvolt ;)

    (VIII. Baross u. 59. hetfo:8.15-18, Kedd:8.15-16, Szerda:8.15-16.30, Csuti:8.15-16, Pentek:8.15-16 tel:459-2190)
  • Yulcsa
    #3745
    19.-re van időpontom az okmányirodába, és utána is még lesz egy hét minimum amire kipostázzák a jogsit, így szerintem kb 3 hét még mire ideér. De türelem rózsát terem ugye :)
  • Yulcsa
    #3744
    nagyon köszönöm! :) :) :)
  • Lammer
    #3743
    GRANULALOK A HOLGYNEK enisch!!!44445
  • Yulcsa
    #3742
    köszönöm! :) hát ezen ne múljon, türelmes vagyok én, nehogy aztán gáz legyen!
    köszi mindenkinek! :)
  • Istencsászár
    #3741
    Grat!
  • Count Adyn
    #3740
    Grat, nemigazán, várhatod a jogsit:)
  • [HUN]FaTaL
    #3739
    avval nem lehet, meg kell várnod amíg postán érkezik a jogosítvány:) gratulálok :)

    holnapután jár le a kezdőm yeah:D
  • Gabor1990
    #3738
    #3663
  • Yulcsa
    #3737
    sikerült!!!!! :) :) :) olyan boldog vagyok! :) tök rendes VB volt, végre :)
    köszi mindenkinek aki drukkolt! ;)
    ezután mi a teendőm? okányiroda 3 nap múlva, ott kapok valami igazolást, de azzal lehet vezetni?
  • Yulcsa
    #3736
    igen, ettől félek én is, de amennyit adni kéne az már 10x-es vizsgapénz. akkor még mindig van 9 próbálákozásom :)
    köszi! ;)
  • Istencsászár
    #3735
    Ne fizessen... inkább vizsgázzon még1szer abból max tanulhat még egy kicsit... de ne adjon pénzt senkinek...
  • Sanyix
    #3734
    fizess, akkor nem húznak meg. Más választás nincs :( Mondjuk ha mákod van, kifogsz egy tisztességes vb-t, aminek viszont nem nagy az esélye.
  • Istencsászár
    #3733
    Csináld a legjobb tudásod szerint szabályosan ahogy tanultad, abból baj nem lehet. Sok sikert!
  • Yulcsa
    #3732
    holnap lesz a következő próbám... van egy olyan érzésem, hogy meghúznak mégegyszer is...
  • PLackó
    #3731
    Akkor rendben van,azt hittem az a 3-4-5 nap az átlagos,amiket sokan írtak itt.
  • HiPPoNaX
    #3730
    nekem bp-n is kb ennyi ido volt, szoval a gyorsasag nem kotheto ossze a fovarosi lettel :]
  • PLackó
    #3729
    Phhogy beírtam ide,csöngetett a postás..
    WÁÁÁÁÁ De boldog vagyok :D

    múlthét szerdán voltam okmányban,szóval annyira nem siették el.
    Bár én vidéki vagyok.
  • PLackó
    #3728
    hogy sikerült?
  • Istencsászár
    #3727
    Ha nem akarod akkor ne csináld... csak nem kényszerít...

    Én mondjuk szívesen megyek ide oda bárhova bármikor... mióta jogsim van énvagyok az itthoni futár a családban:)
  • szurop
    #3726
    De ha sokat ugráltat, szerintem megfogom mondani neki, hogy elégetem a jogsit.
  • szurop
    #3725
    Rátapintottál majdnem. Apám jólmenő vállalkozó. Van teherautónk, targoncánk, 2 személyautó, kisbusz... .Az utcánkban is van több ingatlanunk(meg még pár a város többi részén), és még így, hogy nincs jogsim, már a teherautóval kell szaladgálnom egyik helyről a másikra az utcában. És már mondta előre, hogy jó lesz ha lesz jogsim, tudok neki fuvarozni... .A vezetés, meg nem fog akkor élvezetet jelenteni, mert 14 éves korom óta vannak terepjáróink, és azokkal járjuk a környéket, buckázunk. Már vezettem jó pár száz kilométert. Ez az amiért valamennyire van kedvem segíteni neki, hogy buckázhassak.
  • shad0w
    #3724
    mer? maga a jogsi nem kötelez semmire, ha van akkor van lehetőséged vezetni, de nem kötelező... hacsak nem pont attól tartasz, h mostantól neked kell fuvaroznod a szüleidet ide-oda :)
  • szurop
    #3723
    Sziasztok.
    Van olyan hülye mint én még a világon? Anyámék fizetik a jogsit, de én nagyon nem akarom hogy legyen.
  • Yulcsa
    #3722
    sok sikert! én is így voltam, megvolt mindenem elsőre, de sajna kifogtam egy ilyen vizsgabiztost... olvass vissza egy kicsit, talán tanulsz a "hibámból".
  • Zsolti9014
    #3721
    Holnap vizsgázok forgalomban, de egyik vizsga előtt sem izgultam ennyire.
    KRESZ megvolt max. ponttal, elsősegély, rutin elsőre, de most nagyon fosok.
  • Yulcsa
    #3720
    :)
    igen, sajnos ilyen világban élünk.. ez van, nem mondom, hogy ezt kell szeretni, de ez van :( nagyon pénzéhesek.
    de ha ugyanezt a VB-t fogom ki hétfőn is, én beszólok neki valamit, az tuti!
  • Lammer
    #3719
    jah igaz :D en mar elkanyarodtam riöllájfba
  • DJ BP
    #3718
    az eletben ki megy 30as tablanal 30al??? :DDDDDDDDD

    Vizsgáról volt szó... Ennyi erővel jobbra fordulásnál ki néz tükörbe? :)
  • Lammer
    #3717
    ez teny!
    de en hiaba tartanam be a szabalyokat, ha ledudalnak a 30as tablanal(es megyek ~35el), mert nem szeretnek futomuvet cserelni 5 percenkent(rulez utepitesek es bemaratasok )
    (es tok igaz! de azert ne legyunk alszentek, azert odapakolsz te is, ha lehet )
  • Freedom88
    #3716
    de a vizsgán be kell tarntani! és amikor jogositványod van akkor is! Ez szabály!

    (ez a magyar társadalom baja, h b@sznak a szabályokra, aztán csak a baj van belőle)