7955
Jogosítvány
  • zoolee
    #3875
    OK.
  • [HUN]FaTaL
    #3874
    A vizsgáztatók mindenhol ugyanazok, semmi köze a sulihoz.
  • Tufa
    #3873
    érdemes lerakni mopedre szerintem, énis letettem még 14évesen, sokkal jobb mint a tömegközlekedés
  • zoolee
    #3872
    pff..az még 3 év:S
    Csak kell 1 motor, mert messzebb lesz a középsuli, mint az általános, és semmi kedvem minden reggel 4 -6 km et gyalogolni.:S
    Aztán már a f@sz ki van a 138 ason a romákkal..
    Akárhányszor meek gokartozni vagy csak dumálni 1 szer nem tudnak a seggükön maradni, multkor 1 tollal baszogatták a fejem..-.-..
  • Zsolti9014
    #3871
    sajnos nem tudok segíteni
    annyit azért hozzátennék, hogy: ha a későbbiekben szeretnél autóra is vizsgázni, akkor érdemes tovább gyűjteni, és a segédmotorost kihagyni, mert a B jogsival azt is vezethetsz. Segédmotorra 35-40 ezer körül lehet most a legolcsóbb tanfolyam, autóra meg itt úgy olvastam hogy 90 alatt is megúszható.
    (igaz nálunk kevés az autósiskola ezért drágább is, nekem 130ezer volt).

    persze ez csak egy tanács, nem akarlak semmiről lebeszélni vagy másra rábeszélni. nem rosszindulatból írtam.

  • zoolee
    #3870
    Hali, lenne 1 kérdésem..
    Tud valaki olyan motoros sulit, ami csepel környékén van,rendesek a vizsgáztatók?Segédmotorra kéne jogsi.

    Válaszokat előre is THX.
  • Zsolti9014
    #3869
    gratula!
    nekem meg az autó volt rossz a forgalomban. na, nem egy nagy probléma, kicsit csúszott a kuplung.
  • gizi01
    #3868
    A kresz 25 kérdés.25 a müszaki is meg a baleset és tűzvédelem eggyütt.majd folyamatosan be számolok a történésekről.remélem ez is simán megy majd.MAN-t.vezetek,azzal volt a C.-is.azt áprilisban csináltam,most meg ugyan úgy kell mindenből vizsgázni,pedig alig van pár tábla + kijelentés ami a pótra tartozik.
  • szurop
    #3867
    Ma volt a rutinom, és tegnap szól az oktató, hogy ma nem tud jönni, az autója ott lesz, egy másik oktató viszi ki. Tök szar volt, hogy idegen ül mellettem. Az a lényeg hogy rutinos vagyok már, jöhet a város.
  • Bandi 18
    #3866
    Hát akkor hajrá remélem sikerül :)
    Amikor a C-t tetted akkor a kresz B-s részéből is kellett vizsgázni? (magyarul hány kérdés volt)
    Majd remélem élménybeszámolsz hogy milyen kamiont nehézpótossal vezetni :)
  • gizi01
    #3865
    Sziasztok!!!!!!!kb 1 hónap múlva lesz E.kat.kresz vizsgám!alig várom már most meg csinálnám.minden vizsgázonak sok sikert!
  • [HUN]FaTaL
    #3864
    Nincs mit:)
  • Bandi 18
    #3863
    Köszönöm. Még kicsit messze van tudom de ezt jó tudni :)
  • [HUN]FaTaL
    #3862
    A kategória (B gondolom) 2016 Június 21-ig érvényes, akkor csináltattad az orvosit. Igazolni magadat 2016 okt. 31ig tudod. Tehát maga a jogsi 2016 Június 21-én jár le.
  • Bandi 18
    #3861
    Hello

    Lenne egy olyan kérdésem, hogy nekem a jogsim 2016 október 31-ig érvényes viszont a hátoldalon a személykocsihoz 2016 06 21 van írva. Ez hogy lehetséges ?
  • Freedom88
    #3860
    B kategóriás jogsid legyen! Tök mind1 h 10 éves, vagy 1 hetes!
  • Yulcsa
    #3859
    sok sikert! ügyes légy :)
  • Tomo15
    #3858
    Közben én is elkezdtem a kreszt még július elején. Ma lesz az utolsó óra, de már csak tesztelni fogunk. Remélem meglesz elsőre a kresz:) Majd beszámolok.
  • Yulcsa
    #3857
    köszi, bár száguldozni remélem nem nagyon fogok! :))
  • csoxer
    #3856
    köszi:)
    Yulcsa az szép idő:O de legalább megvan,jó száguldozást:)
  • Yulcsa
    #3855
    gratu!
    én ma végre megkaptam a jogsim! :)
    1 hónap volt, mire a forgalmi vizsgától kézhez kaptam.
  • Zsolti9014
    #3854
    gratula!
  • csoxer
    #3853
    na az eü már megvan:)
  • gizi01
    #3852
    Ezt az idézetet az oktatómtól kaptam szerintem nagyon jó,most meg osztom veletek."Tanuld meg a játékszabályokat,azután már csak játszanod kell,parsze mindenkinél jobban!"
  • Zsolti9014
    #3851
    :D
  • shad0w
    #3850
    ja, és akkor sem érdekelt senkit :) [sry :) ]
  • Zsolti9014
    #3849
    jaj bocs, ezt már írtam egyszer.
  • Zsolti9014
    #3848
    nekem így a bemutatkozások alapján egy szimpatikus, komoly suli, szimpatikus oktatókkal.

    Én vizsgáztam, minden elsőre, a VW Poloval.itt

    (oktatóinkról menüpont, az a sötét színű régebbi Polo)
  • Bandi 18
    #3847
    Én is nagyon jó helyen raktam le a B-s jogsim a rutinnál volt egy ismétlés de az saját hibából, most a C-vel Keszthelyen szeretnék próbálkozni náluk bármilyen véleményt szívesen hallanék az oktatásukról [nem reklám akart lenni]
  • gizi01
    #3846
    Igazán nincsmit.tudom ajánlani mindenki nek a Süveges Sándor autós iskolát,nagyon jól felkészítenek és az időt sem húzzák feleslegesen.minden kategóriába lehet indulni,Kecskeméten és Kiskunfélegyházán van iroda.bár honnan elfogadják a jelenkezőket.nagyon jó a felkészítés műszakirais erre még Bp-ről is jöttek.a bukás nagyon kevés,ha náluk nem tud valaki le vizsgázni,akkor annak csak a hátsó ülésen van helye a kocsiba.ez a saját véleményem,és tapasztalatom.
  • Bandi 18
    #3845
    Köszönöm a választ.
  • gizi01
    #3844
    Ha már vezettél nagyobbautót nem nehéz,mivel már+szoktad a tükör használatát.én familys kocsit vezettem előtte, sokat jelentett. kell kksz.vizsga+páv.2-es vagy 3-as.bár melyik jó,de mivel 1 árba van jobb a 2-es.8200ft körül van,a kksz+38000ft,de szerintem iskolánként változhat.
  • Bandi 18
    #3843
    Hello

    Arra lennék kíváncsi hogy a 'C'-s jogsihoz nem kell olyan előkövetelmény hogy a B-s jogsi már ne kezdő vezetpői legyen. Valamin mennyire nehéz átszokni,(eddig egy 2.5t-s kistehert vezetgettem) és milyen külön vizsgák kellenek ahhoz hogy én munkát is tudjak vele vállalni. Előre is köszönöm .
  • gizi01
    #3842
    Szia szerintem nem minden oktató ilyen.bár mostanában sok furaságot hallottam,nekem szerencsém volt,mindent elmagyaráz és segít.1-én kezdem az E.kat.át.ugyan anál az iskolánál és oktatónál!!!!!!sok sikert!!!
  • szurop
    #3841
    Felétek is így nyomják az oktatók?
    2. alkalomkkor, mikor rutinpályán voltam, kiszált cigizni és mondta, hogy csináljam meg a plusz feladatokat. Ma meg, (3.alkalom) a város széléről én vezettem be az irodához a központba.
  • Tufa
    #3840
    A korl. - legfeljebb 25 kW teljesítményu és 0,16 kW/kg teljesítmény/saját tömeg arányt meg nem haladó motorkerékpár (18 éves kortól)

    A - motorkerékpár korlátozások nélkül (21 éves kortól vagy 2 éves A1 vagy Akorl jogosítvánnyal)

    A1 - a 125 cm3 hengerurtartalmat és a 11 kW-os teljesítményt meg nem haladó hajtómotorral ellátott motorkerékpár (16 éves kortól)
  • Kroati
    #3839
    600 ccm motorhoz milyen jogsi kell + feltételek
  • Kroati
    #3838
    600-hoz milyen jogosítvány kell
  • Tufa
    #3837
    közben utánna néztem:
    Felhívjuk a képző intézmények, valamint a képzésekre jelentkezők figyelmét, hogy a Lépj egyet előre! program képzéseire május 31-ével a jelentkezés lezárult. Ettől az időtől új jelentkezést nem fogadunk.

    A Lépj egyet előre! program második üteme várhatóan ősszel indul. Erről információt a honlapunkon olvashatnak a nyár végén.





    2007. június 05.
  • Tufa
    #3836
    Milyen papírok szükségesek hozzá? Nincs valahol egy leírás erről esetleg?