7955
Jogosítvány
  • Sanyix
    #3955
    Fú de örülnék ha lenne pár eu japán "fosom" :D pár BMW, Mazda Rx-7, és a többi "fos" laza csúcstechnikával és igen jó adatokkal hmm.
  • szurop
    #3954
    "Hát azért nem láttam még 170 el repesztő dácsia lógánt.XD"
    Úgy elsuhan hogy meg se látod.
  • [HUN]FaTaL
    #3953
    japcsi meg eus fosok:D lol..
  • zoolee
    #3952
    Nahát istenem, nem az amcsi verdáknak sok a fogyasztása, hanem a japcsi meg az eu s fosoknak ultra kevés.:S
  • Tufa
    #3951
    +1 benzinkút ezekhez :P
    Haverom vett nemrég egy 72es ford ltd-t, 6.6os motorral. Ő azt mondta hogy simán ellehet vele járni 30liter körül ha nem nyomja :D
  • zoolee
    #3950
    Fenének kel terepjáró:S
    Kell 1 70 es dodge challenger vagy 1 69 es camaró azt kész.:)
  • Sanyix
    #3949
    Viszont bazinagy terepjáróval szépeket lehet repülni ekkora sebességnél, meg jókis bukfenceket csinálni :D
  • Bandi 18
    #3948
    Hogy neked semmi nem jó :D:P. Remélem Suzukin fogsz tanulni :D. De minek is tanulókocsinak valami drága gépet úgyis előbb-utóbb megtöri a delikvens.
  • zoolee
    #3947
    Ja ok, az még úgy ahogy, de ase nagy szám..vacak b kategóriás alváz:S
  • 5w0rdf15h
    #3946
    a ford fusionre mondtam
  • zoolee
    #3945
    Hát azért nem láttam még 170 el repesztő dácsia lógánt.XD
  • 5w0rdf15h
    #3944
    hát suzukinál jobb
  • zoolee
    #3943
    keci!!XD
    Hehe, majd 1 szer kocsiutann kötlek azt lemegyek az adriára.:)
    Akkor sajnálhatod a kocsit:)
  • Tomo15
    #3942
    Köszi!
    Bandi 18: hát remélem nem lesz különösebb probléma:)
    Zoolee: tőled még egy Daciát is sajnálnék
  • zoolee
    #3941
  • [HUN]FaTaL
    #3940
    Sok sikert a vezetéshez és a vizsgákhoz is
  • Magnumrolcsi
    #3939
    Úgy hallottam, hogy 18éves korra akarják kitolni mert akkor leszel csak nagykoru és teljesen büntethető.


    #3936 zoolee, a Fusion jó kocsi, Nekünk 2,5évig volt egy 1.4TDCI, 160e km volt benne, hibátlan volt(csak ez se bírja ha télen hegyről lefele árokba mennek, neki a fának)
  • Bandi 18
    #3938
    Elég magas építésű, de legalább hozzászoksz a nagyobb verdákhoz is :)
  • Sanyix
    #3937
    Hát amiket te szeretsz azok sem éppen a legjobbak :) sőt konkrétan szarok :D
  • zoolee
    #3936
    Grat..
    Uff..nem a leg jobb verda:S
  • Tomo15
    #3935
    Ma megyek először rutinra Egy diesel Ford fusionon fogok tanulni.
  • zoolee
    #3934
  • Bandi 18
    #3933
    Hát ha ilyen felfogásod van remélem nem találkozunk az utakon :D
  • zoolee
    #3932
    Há' a fogyasztás az elhiheted annyira érdekel, mint, hogy a saját alsógatyámon alszom..XDXD
    Az meg csak nekem jó, mert akkor én maradok életben.:)
    Am akinek van pénze amcsi verdára annak benyóra is van pénze.
  • Sanyix
    #3931
    Hanem, hogy 8x annyit fogyasszon, és akivel karambolozol azt biztos konzerdobozzá nyomja szét :)
  • zoolee
    #3930
    Az is az, de az a kasztni amibe azt berakják az 3-4x jobb mint 1 szutyoké..
    Am ha nekem lehetőégem, akkor ameriki verdát szeretnék amiben nem a sebesség kihasználására lesz 200-250 ló.:P
  • Bandi 18
    #3929
    Na éppen ez a veszélyes mikor a kezdő jogsi mellé párosul egy 200-250LE-s verda.
  • zoolee
    #3928
    De most vagy 1 lancer evo 9 est akar mutter vagy 1 audi s6 ost..
    Ígaz azt én szeretném ill kéréelelem jobban, de mind a 2 nagyon szép és mind a 2 t nagyon szeretem.:)Szal elméletileg jövőévebn lesz nyú verkli.:)
  • zoolee
    #3927
    Jaja..
    Nekem nem tetszik az új szutyok...
    A régi se, de a motor a régiben nagyon jó...azt levéve, hogy csak 67, de szétégett hátsó dobbal lehet 80 is..:)
    Szal a lényeg, 2 hete horvátba én ~90, mutter ~65 tesóm ~65 féltesóm ~70 +80-90 kiló a csomagtartóba volt, hogy megvolt a 170!!:P
  • 5w0rdf15h
    #3926
    nem is mondtam h egy kategória lenne csak arról volt beszéltem h 100x jobban megéri venni egy pár éves golfot külföldön ami alig futott mind h venni egy új suzukit....árba ugyanaz, 10-12ezer euroért nagyon jó kis Golfokat lehet venni vagy akár nagyobb kategóriásakat is 5-6 évesben és azért egy német autó nem 5-10 évet tart
  • DJ BP
    #3925
    a tények, a vasak mennyisége nem ezt mutatja...

    Ez ám a filozófia, Suzuki Suzuki marad, :D
  • shad0w
    #3924
    én az esetek 90%ban egy régi swiftet vezetek, 6-7 éves de nagyon jól karban van tartva, motorikusan nagyon jó, 1.3as, max 180at lehetett eddig kihozni belőle, de a 140 még laza utazótempó vele, a fékeket rendszeresen megnézzük és ha kell cseréljük tárcsát, dobot, a gumik jó minőségűek rajta, tehát ha kell meg tudok állni, ha kell be tudom venni a kanyart nagyobb tempóval is... higgyétek el, aki tud vezetni, ismeri az autót és figyel rá az nagyon jól elvan egy régi swifttel is... az persze egészen más kérdés h ha mégis ütközésre kerül sor akkor valszeg elég rosszul járok benne, sajnos ez igaz.

    a családban van új swift is. elég sok autót vezettem és nyugodtan mondhatom h az új swift semmivel nem rosszabb mint mondjuk az új polo, vagy a 207-es, sőt sok szempontból jobb, azért az már egy nagyon korrekt autó. az meg ismét másik kérdés h annyi pénzért amennyibe az kerül más lehet h mást venne, de pl ahogy tesómék vették, olyan felszereltséggel olyan árban nem kaptak volna autót, szóval ők nagyon jól jártak vele, és szeretik is azt az autót.

    amúgy ha már a suzukiknál tartunk, az ignis tetszett a legkevésbé, és a wagon r sem volt vmi túl jó... ezek persze csak az én véleményeim.
  • Zsolti9014
    #3923
    végülis kár ezen vitatkozni. jó hogy a VW jobb, nem hasonlítható össze a kettő, de a maga árkategóriájában azért: szívesebben vennék Suzukit mint Chevrolet-Daewoot (bár papám Matiza aranyos kisautó), vagy Dacia Logant, vagy mittomén

    ezért inkább menjünk efemezni
  • 5w0rdf15h
    #3922
    suzuki az suzuki marad...
  • DJ BP
    #3921
    IV-es v V-ös Golf mellett elbújhat

    Basszzus, egész más kategória -:)
  • 5w0rdf15h
    #3920
    azaz hús csak nem jutott hirtelen eszembe :D
  • Zsolti9014
    #3919
    olcsó húsnak :D
    de ezzel az utolsó hsz-emmel azt akartam tisztázni, hogy nem vagyok értetlen, ill. nem magyarázol hiába. csak mindkettőnknek más az értékrendje.

    off vége valóban.
  • DJ BP
    #3918
    amúgy én azóta "rajongok" ezért a márkáért mióta rendőr ismerősünk megmutatta a halálos balesetek statisztikáját, h melyik autóval történik a legtöbb halálos kimenetelű baleset

    Régi Swift volt az
  • 5w0rdf15h
    #3917
    az biztos h olcsó csak hát van az a mondás h olcsó lének...

    off vége
  • DJ BP
    #3916
    mondjuk a 207 nagyobb kategória :)