7955
Jogosítvány
  • csoxer
    #3995
    thx,hajrá hori^^
  • Tomo15
    #3994
    Sok sikert!
  • H0ri
    #3993
    holnap 7.50kor forgalmivizsga :D most ugyérzem mintha nemtudnék vezetni, pedig tok:P hát remélem minden rendben lesz holnap hajnalban:P
  • csoola
    #3992
    :P legközeleb csak a saját gépemmel motorozok városon belül, abbol nem lehet baj:)
  • Count Adyn
    #3991
  • DJ BP
    #3990
    Leheet csak úgy csinálja, hogy ne kapják el :DD
  • csoola
    #3989
    ugy lesz:P
  • Count Adyn
    #3988
    Hát én ennyit tudok:

    "A megfelelő életkor a cselekmény elkövetésekor betöltött 14. életévet jelenti, a gyermekkorú személy ugyanis nem büntethető. (A 14 és 18 év közötti fiatalkorú igen, de megítélése enyhébb.)"

    Félni nem kell szerintem, csak több hülyeséget nem kell csinálni:)
  • Zsolti9014
    #3987
    Csoxer, Tomo15, gratula!!!
  • csoola
    #3986
    még csak leszek:P hát megváro ma végét, ahány ember eddig kb annyiféle változat, mindenki mást mond... rendörökre alapozva 3 honapig no jogsi meg még eltiltás nagyobbtol esetleg... de egyre kiváncsibb/idegesebb vagyok...
  • Count Adyn
    #3985
    Azért arra ne alapozz:D 16 évesen simán büntethetnek:D
  • csoola
    #3984
    én is gyorsan mentem de nem fényképeztek le... meg végülis kiskoru lennék, ebben bizom...
  • Bandi 18
    #3983
    Haveromnak 3 havi jogsibevonása volt plusz 60e forint bünti mivel olyan kocsival ment aminek nem volt papírja, és lakotton belül 90-el hajtott.
  • csoola
    #3982
    hát mivel 16 leszek ezért még kiskoru vagyok vagy mifene... oylan sokat nem hiszem h csinálnak (legalábbis pénzbirságra nem számitok, aztán meglátjuk...)
    bizom bene h hamarosan kapok értesitést
  • Tomo15
    #3981
    grat!:)
  • csoxer
    #3980
    sikkerült^^
  • Yulcsa
    #3979
    gratu!
    és sok sikert!
  • csoxer
    #3978
    grat:>
    nekem meg holnap kreszviszga^^
  • Tomo15
    #3977
    Na megvan a rutin is. Szerencsére jól ment, és a vizsgabiztos is sietett;)
  • Tufa
    #3976
    Örülhetsz ha 3 hónapra vonják csak be. Akiknek nincs jogsiuk javarészt 6hónapra bevonják, akkor pedig utánképzés, aminek a dijja feltárás+oktatás 10e+67e. Nemrég voltam ilyenen, és 12emberből 6ot jogsi nélküli vezetésel tiltottak el, többek közt engem is, bár nekem balesetem is volt, emiatt 18hónapot kaptam.
  • gizi01
    #3975
    Szia.hasonló dolgot csinált a fiam is,csak 1 raly autóval.ő 20000ft-ot fizet,pedig nem ő vezetett csak úgy adta át az autót,hogy tudta nincs jogsija annak aki vezetett.nem volt biztosítás + egyébb papírok amik kellenek a forgalomba való közlekedéshez.tehát szerintem nagyobb büntire az számíthat aki át adta a motrot neked.amnnyiben most vizsgáznál,úgy tényleg eltílthatnak ezt + kell kérdezni a vizsga előtt,hogy érdemes-e elkezdeni így.az én fiam 20 éves .részlet fizetést lehet kérni a büntetés fizetésére.
  • csoola
    #3974
    Hello! Történt velem egy kis dolog és véleményt szeretnék majd rola (de ha lehet akkor a "gyökér-ökör" szintü dolgokat most mellözzétek). A lényeg hogy augusztus elsején elkapott egy kommandos civilben, mert kiprobáltam az 50-es jogsimmal egy 650-es honda dominatort. A motoron nem volt forgalmi és biztositás, mivel akkor hozták be olaszbol és csak megmutatták, és kaptam lehetöséget kiprobálni. Sajna ráfáztam, de még nem érkezett értesités. 16 leszek novemberben, véleményt arrol szeretnék, hogy szerintetek ezért mit fogok kapni? A rendőrök 3 hónap jogsi bevonást mondtak, pénzbírságot nem (merthogy nincs keresetem stb.). Szerintetek mi lehet, volt valakivel ilyen? Várom a papírt, de pont A1-es jogsira szerettem volna menni, nem tudom mennyi eltiltásra számíthatok e felől...
  • zoolee
    #3973
    Mert az az út már kész volt, de le volt zárva, és ahogy az ember ott megy az N0 -ás felüljáró felé ott van 1 kereszteződés, ennek az útnak balkézzre van 1 nagy transzformátoz ház, előtte akkor sűrű bokor volt ős ott voltak, a kutyát meg mitessékelték az út közeopére..És mikor mutter megállt akkor a rendőrautó ki elé 2 yard meg mögé, aztán jött a többi 3 mindott sütötték ki mutter szemét a lámpáikkal..Azt mondták a jóhírt, és még mögötte jött vagy 3-4 verda..hehe
  • zoolee
    #3972
    Essz már jó 2-3 éve volt..Mutter akkor volt majdnem 40, és nem ilyen pláza cica heh, ha odabasz valakinek az ottmarad, annak ellenére, hogy fogorvos XD
  • szurop
    #3971
    De mint keresett ott rendőrautó? Le van zárva nem?
  • shad0w
    #3970
    ( és még meg is köszönheti h nem erőszakolták meg... )
  • zoolee
    #3969
    Hát, mamár ge.i rendőrök vannak, faterom is az volt, és már ezért nem az..hááh.
    Muttert multkor úgy "kapták el", hogy csepeli temető mögött építették az utat, és az már kész volt, de sokáíg le volt zárva a behajtó sáv, ezt mindenki kikerülte, és mindenki repesztett mint állat, mutter monnyuk nem, de azon az útom sehogy se lehetett akkor menni, büntettek érte, meg is tették, mutter jött haza, 1 szer csak kutya ott van az út közepén, mutter megáll, erre 1 zsaruverdából kipattan 5 yard, és 5 k ra megbüntették, mert reflektorozott, mert semmit se lehetett látni+10 k ra azért amiért ott ment..-.-Keciekk..-.-
  • Tarajos Sül
    #3968
    asszem

    tudom különben attól is függ milyen rendőrrel van dolgom
    kötözködő,beképzelt stb...

    gondolom megkérdem,mert tegnap toltuk neki :),és épp egy beláthatalan kanyarban állt egy rendőrautó,szerencsére nem ültek benne,csak parkolt az autó,ők egy házban intézkedtek
    haverom nagyon besz@rt,mert ő is épp "teszi" le a jogsit,csak a autóiskola mindig átrakja a forgalmija időpontját
    de sztem csak figyelmeztettek volna,esetleg csekk
  • zoolee
    #3967
    SŐŐT!!!!
    Hogyha közóton tolod a motorod és nincs rajtad a sisak akkor azért bűntethet a zsaru.:)
    Hülyeség, de törvány; ill kresz előírja.
  • [HUN]FaTaL
    #3966
    igaz.
  • Lammer
    #3965
    :DDDDDDDDDDDDdddd
  • Tufa
    #3964
    igaz
  • Tarajos Sül
    #3963
    Hi
    Nekem M-es jogsim van(már mióta,2-3 éve)
    eggyik spanom ment a babletámmal :),nem volt rajta a bukó,nincs is jogsija,és engem húzott bicóval
    azt mondta,ha ezt meglátta volna a rendőr,elvette volna az én jogsimat

    Ez igaz?
  • Yulcsa
    #3962
    hát Pesten nem mernék még menni, ott aztán vannak dugók meg minden!
    sok sikert csoxer! ;)
  • csoxer
    #3961
    nekem me jövőhéten kreszvizsga:)
  • Tufa
    #3960
    Hétfőn nekem is megjött a jogsi, 6 munkanap alatt kint volt. Azóta 350km budapesti km lett a kocsiba rakva :)
  • Bandi 18
    #3959
    Így is kell :)
    Emlékszek amkir nekem megvolt a jogsim apám egyből a sűrűbe Pestre fel:D
  • zoolee
    #3958
    Az árokba?^^
    Am grat..
  • Yulcsa
    #3957
    Nah, túlvagyok ez első 2 hosszab úton (2x2órás utak voltak) szerencsére semmi gond nem volt, szépen nyugodtan hazavezettem :)
  • zoolee
    #3956
    Meg a retek a f@rkadon:)XD