69
...mert Én keveset.
  • IXEMGabeo
    #69
    csináljunk neki keretet;)))
  • videobaby
    #68
    naptárba, piros betűs ünnep, legalább munkaszüneti nap :P
  • chhaya #67
    Hé ezt eddig nem is láttam.

    Hova írjam fel, hogy végre egyetértünk valamiben? :D
  • mikike
    #66
    főképp az emberek :(
  • IXEMGabeo
    #65
    Most egyetértek...exemet is filmes fórumról ismertem meg és minden olyan nőnemű lénnyel akivel volt dolgom csakis kizárólag interneten keresztül ismerkedtem meg...élőben nem megy sosem ment...névtelenül arctalanul nincsenek meg azok a kezdeti nehézségek, mint, amikor valaki odamegy egy idegenhez és kínos helyzetbe hozza magát. Itt már lehet számítani arra valamennyire megismered a másik fél gondolatait, érdeklődését, amihez könnyebb alkalmazkodni, mint mikor valakit élőben megpróbálnál megismerni
  • Fresh Duke
    #64
    Mégis, ki akar embereket ismerni?
  • mikike
    #63
    sokat :(
  • chhaya #62
    Mi lenne velük? :)

    Szerintem jó dolog tud lenni a virtuális térben ismerkedés. Sokan vannak úgy, hogy élőben nem találnak olyan embereket, akikkel azonos hullámhosszon mozognának, vagy akár csak hasonló érdeklődési területtel rendelkeznének. Erre nagyon jók a különböző tematikus oldalak, fórumok, vagy végső esetben a közösségi oldalak is, de elsősorban nem azokra gondolok. Ezeken keresztül könnyebben egymásra találhatnak az azonos érdeklődésűek, amiből lehet akár személyes találkozás és barátság is.

    Persze aki azzal menőzik, hogy hány embert "ismer" fészbukon, az már egy nem túl pozitív véglet. :D
  • Piszke01
    #61
    Mi van a virtuális "ismerősökkel" ?
  • IXEMGabeo
    #60
    egyetértek...
  • Piszke01
    #59
    Manapság a jóindulatú emberből kevés van.
  • Piszke01
    #58
    ....a legutóbb, már azon gondolkodtam, mi közöm van nekem ehhez a sok idegenhez?
    Életünk egy részét ugyan együtt töltöttünk, de leginkább csak nosztalgiázni lehet velük.
  • Piszke01
    #57
    Érdekesek az osztálytalálkozók, van akire rá sem lehet ismerni, nem csak a külsőségek miatt, mert egészen megváltozott a viselkedése, stílusa, érdeklődési-köre. stb.
    Felmerül a kérdés hogyan lehettünk anno annyira jóban?
  • Piszke01
    #56
    sokat, a legtöbbet csak felületesen-látásból- ismerem.
  • Thanatos
    #55
    de igaz :) amig nem ismered valakinek a hibáit is amit nem tereget ki midnenhova nem is nagyon ismered... :P
  • Torry
    #54
    Akkor ismersz meg valakit, ha csalódsz benne.
    Eléggé negatív, tudom...
  • bens
    #53
    259-et
  • gercse
    #52
    a szó hogy ismer, már furcsa...mit is jelent igazán?
    mikortól ismersz valakit?
  • Varadium
    #51
    igaz-barát...(0)
  • kenderke
    #50
    sokat. csomóan köszönnek akikröl fingom sincs h kik.. (meg bejelölnek myvipen meg iviven meg mittomén)igazán jó barátaim viszont kb csak 4-5en vannak.
  • DJ Skyline
    #49
    kb 6-10 között, akik jóhaverok!
  • Mirk
    #48
    kevés JÓ embert ismerek
  • rágógumi
    #47
    elég keveset :CCc
  • krisztike
    #46
    néha még magamon is meglepődök ...
    De a válasz túl sok és mégis túl keveset ...
  • banok
    #45
    52
  • bens
    #44
    131-et
  • Voltan
    #43
    Én sajnos csak egy embert ismerek. Azt az orvost, aki a kaját hozza, és beadja a nyugtatómat a cellámban. Mással még nem találkoztam. Végül is nem baj, mert ő elég jó fej. Sajnos az arcát még nem láttam a vegyvédelmi ruha miatt.
  • PeeVee
    #42
    Névről engem is nagyon sok ember:P !
  • Botond #41
    Én ismerek mindenkit,de ami fontosabb engem ismer mindenki.
  • blackgamer
    #40
    iwiw-en kinek mennyi van?
  • FFX
    #39
    lehet de most per pill ennyi embert ismerek.
    az már más tészta hogy pl 5 év múlva mennyivel fogom tartani a kapcsolatot
  • The Termentor
    #38
    en fel eve nem talalkoztam megy baratommal se meg senkivel se es ki is derult hogy kik is az igazi "barataim" vagy kik.
    egy ember van aki regota a baratom, o ir mindennap, van egy csaj akivel 3 szor talalkoztam es megis mindennap ir. meg vannak akik havonta felhivnak hogy mivan. ja eg aki kezzel ir levelet.
    tehat ha osszeszamolom akkor 3 igaz baratom van a tobbi az csak "albarat" vagy haver.
  • Koppernikusz
    #37
    oszttársság semmit nem jelent.
    gyorsan széthullanak azok akikkel nem voltál elég jóban, viszont akikkel fenmarad a kapcsolat, azt érdemes megőrizni.
  • Koppernikusz
    #36
    érdekes kérdés az ismeretség.
    szvsz elég sokat ismerek mindenhonnan, akik nem jelentenek semmit. viszont van olyan közeli ember akivel online tudok csk beszélni, szal az nem mérvvadó hogy kivel hányszor találkozik az ember.
  • FFX
    #35
    rokonokon kívűl most még 20-at (osztálytársak)
    barátom nincs, nem is volt közülük úgyahogy 10 haver
  • Jhon Balu
    #34
    én elég sokat.
    csak kevés köztük az igazi barát akire bármikor számithat az ember.
  • Salty
    #33
    Én sok embert ismerek, jó barátok közül 4-5 van akikkel tartom a kapcsolatot, a többiek csak haverok, és velük nem szivesen találkozom, legszívesebben ha látnám őket az utcán átmennék a út másik szélére.
  • mikike
    #32
    keveset
    de azok közül elgalább sokan nem bírnak
    szal kis ismerettségem van, de az legalább intenzív
  • Vlala #31
    Egyet. A többiekkel még csak találkoztam, esetleg tudok róluk egy s mást.
  • blackgamer
    #30
    az a gáz, ha valaki több "online" embert ismer, mint "offline"-t