190
hat ez nagyon szar!
  • Blasta
    #65
    A gond ott van, hogy Freaknek minden szar, ami híres, vagy pénz van benne....

    Azzal meg kurvára nem értek egyet, hogy a fehér rapper srácnak nincs kisugárzása. Azt nem mondom, hogy bármelyik általad említet szinészt übereli a játéka, de rengeteg olyan színész játékát übereli, akik soha nem voltak popsztárok....
  • [Walaki]D`Lair
    #64
    Ehehhhh....a hugom 14.....:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
    DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • FREAK
    #63
    ez mellesleg nem vélemény a filmről, hisz nincs is róla véleményem, mivel nem láttam

    de nekem már maga a koncepció nem tetszik, és a reklámokból is egyértelműen kiderül, hogy valaki megint fellapozta a "Nagy Hollywoodi Sablonok" könyvet, és alkotott egy nagy rakás szart dollármilliókból

    az utóbbi 3-4 évben elég könnyen ki lehet szűrni a divatfilmeket, és én személy szerint egyszer sem tévedtem, ezek ugyanis már messziről bűzlenek, de nagyon

    abban is egész biztos vagyok, hogy akkor sem bírnám végignézni, ha valaki kölcsönadná CD-n, egyszerűen azért, mert már a könyökömön jön ki a sok popsztár, akik valamilyen érthetetlen okból kifolyólag azt képzelik magukról, hogy pikkpakk beállhatnak színésznek..... hát addig még sokat kell tanulni, és persze némi kisugárzás, egyéniség sem ártana, lásd Clooney, Willis, Washington vagy akár DiCaprio

    bocs, de én 25 évesen nem szívesen ülnék be egy olyan ember filmjére, aki a 12 éves lányok nagy bálványa, tudniillik egy normális rapper színeset okádik ettől a pojácától
  • Sir Quno Jedi
    #61
    Én pl. tájékozott és nemkülönben tapasztalt mandró vagyok Suzuki ügyben (vezetés, birtoklás, szervízelés, nomeg gyártás, tervezés, értékesítés), éppen elég Kozsót hallottam ÉS a műzli is sajnos rajtamhagyta sokéves jegyeit :-))) ! Úgyhogy akkor most én tapasztalatból mondanám, hogy BROÁFFF ! THX ! :-))))))))

    Megaztán nem hinném, hogy pont ezekkel a baromságokkal meg lehet valakit bántani, de ha mégis az nagyon hülye szegény és úgy nem sajnálom tőle (szigorúan népnevelő jelleggel :-) ! :-)))
  • Coine, The A&O
    #58
    Nem egyszerűbb.
    Nem hagyod, hogy indulatot váltson ki belőled.
    Ezáltal nem írod le a véleményed, ami esetleg bánthat másokat.
    Sztem ez egy pozitív cselekedet.
  • FREAK
    #57
    ez nem igaz, leszarni sokkal egyszerűbb

    de ha egyszer így érzek, akkor ez van
  • Coine, The A&O
    #55
    persze sokkal egyszerűbb vmit utálni, mint elfogadni vagy közömbösnek maradni iránta.
  • magyar ember 2
    #53
    A technix lego is olyasmi. :)
  • shaba23 #52
    Vazze' ez meg a MI autónk!!!
  • FREAK
    #51
    nem, ez ilyen kis rádiós baromság, ott az antennája....
  • magyar ember 2
    #50
    Ez nem ilyen technix lego? :)
  • CSOCSO
    #47
    amugy van kircsi suzuki is amibe inkább lnék mint egy uj mini be
  • CSOCSO
    #46
    bele??rá... suzuki 1300:)))alias hayabusa..
  • FREAK
    #45
    komolyan???

    na jó, lehet, hogy én is vennék, de hogy bele nem ülnék az fix, adnám el neked :D
  • CSOCSO
    #44
    én vennék suzukit:)
  • FREAK
    #43
    és meg se fogom, ahogy Suzukit se veszek, Kozsót se hallgatok, és nem eszek energiaszegény müzlit

    majd ha nem azért csinálnak filmet, hogy eladjanak vele egy lemezt, ami persze jótékony hatással lesz a film nézettségére, majd utána mindenki vegye meg XY Eminemről szóló könyvét, és gyűtjsük az Eminem kuponokat a Bravo magazinból stb stb, akkor megnézem

    ha te önként a marketing áldozata akarsz lenni, akkor hajrá, meséld be magadnak, hogy mekkora filmes élményed volt, és milyen sikeresen igazoltad pár amerikai piackutató statisztikáit....
  • Coine, The A&O
    #41
    üt :DD
  • Sir Quno Jedi
    #40
    Ja, jó is az ! :-)))
  • Blasta
    #39
    A legkomolyabb a Steel melody from....
    Knight Rider theme baze, ettől kész lettem....
    :-))))))
  • GregSB
    #38
    Hatalmas :))

    "Average kilograms of gold around neck"

    Ezen hátast dobtam :D
  • Laalee
    #37
    ez joo :D
  • FREAK
    #36
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ de komoly!!!!

    "Total number of brotha's" LOLOLOL :DDDDDDDDDDD
  • Cat #35
    szerintem nem eminemmel van a probléma, hanem a rapzene ugy ahogy van szar :)

    meg egy másik zenéről is van véleményem, lásd kép :)

  • FREAK
    #34
    én ugyan nem láttam, de nem is fogom megnézni

    hogy miért??? Mert Eminem egy jól futó divatcikk, egy kommersz termék, és minden, amihez köze van valakinek jó bevételi forrás.

    Nekem bőven elég a főcímzene, már abból is lejön, amit a bevágott részek csak megerősítenek: fehér srác a fekete gettóban enyhén hunyorítva, keményen tekint az őt körülvevő szigorú világra, amit a kívülállók nem ismerhetnek.... kösz, de ezt a szart nyomja már 2 éve, nem tudom, van-e aki még megeszi...


    szóval én így látatlanban is csatlakoznék az utálkozók csoportjához, mert eleve lejárt már ez a téma, meg különben sem vagyok kíváncsi a világ legnagyobb kamu-ganxsta-repperének igen hiteles alakítására.....

    Ha mondjuk egy vígjátékban vagy történelmi filmben szerepelne, azt megnézném, de ez már messziről bűzlik az ál-valóságtól, amit a népre akarnak erőltetni..... Eminem kb. annyit tud az utcáról, mint Zolee, gyanítom ki se mer nézni az ablakon egy húzósabb környéken......
  • Lteebee
    #33
    Kiváncsi lennék, mit szóltak a te kedvenceidhez fiatal korodban az idősebbek.
  • Penya
    #32
    En meg nem! En csak elmondom a velemenyem. Felolem azt szeretsz amit akarsz.
  • BADE
    #31
    Én is szinte mindent szeretek beleértve Eminemet is!
  • Penya
    #30
    Szinte mindent kiveve a rapet es a hip-hop-ot. Bar ez sem igaz. Abbol is van jo. De nem az ilyen igenytelen tucat divat szarok mint az emiNEM.
  • BADE
    #29
    Miért Penya te milyen zenét szeretsz?
  • Penya
    #28
    Hat en meghalnek ha a hugom eminem manias lenne. Az biztos.
  • Penya
    #27
    Sajna a mai fiatalok tenyleg majmoljak ezt a szart. Undorito. Mintha be lennenek oltva. Csak tudnam mit szeretnek ezen a fosadek zenen meg ezen a faszarc eminemen. Hanyinger az egesz.
  • GregSB
    #26
    Akkor neveld meg
  • [Walaki]D`Lair
    #25
    én nem láttam, de a hugom tiszta eminem mániás....
  • PResident Evil
    #24
    szerintem jó a film, csak az a baj,hogy az egész csak max 5 helyszinen játszódik és egy kicsit unalmas már a végére...
  • Munch
    #23
    Én valami nagyobbra számítottam...
    Egyszer bőven elég volt megnézni. A story egy rakás szar. Az a baj, hogy a 10-14 év körüliek köre ezt az életformát "szeretné" élni, mert azt hiszik, hogy ha gettóban élnek, akkor egy marhanagy popsztár lesz belőlük... Ez nem ide vágott, de mindegy. :))))
    Szal gyenge film, gyenge story, gyenge szereplők. Nevetséges az egész...
  • Unknow
    #22
    Csak beírok én is annyit,hogy ez a 8mile nagyon gyenge egy "film". Eminem adja el és nem más. A téma semmit nem ér.... Nagyot csalódtam mert azt hittem valami normálisabb sztorit kerekítenek majd neki...
  • Munch
    #18
    Eminem inkább áramot vezetne, nem toplistát...
  • magyar ember 2
    #17
    Akkor az. A lenyeg hogy jo szinesz volt a cso'ka, de hat a tipikus "kussbavagyunkesszomorkodunk" fajta tipikus magyar rendezesen nem tudott o" se valtoztatni.

    Na itt ugyanez van, hiaba nyomja jol az Eminem, a film ugy szar ahogy van. Mingya' m1ek is a retyora es nyomok 1 8 merfoldes barnat...
  • Dynamic
    #16
    Franco
  • Dynamic
    #15
    Franko Nero